ŁKS Łódź - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
ŁKS Łódź
0 : 1

Budzyński - Rozmus, Rozwandowicz, Juraszek, Widejko - Kostyrka (57' Pyrdoł), Gamrot, Łuczak (86' Wolski), Kalinkowski, Żylski (62' Bryła) - Kujawa (99' Radionov)
Putnocky - Cywka, Janicki, Goutas, Kostevych - Trałka, Gajos (63' Radut), Tiba, Jóźwiak (77' Klupś) - Gytkjaer, Amaral (120+1' Tomasik)

Amaral (119.)

Cywka (50.) żółta kartka
Trałka (115.) żółta kartka

Mecze na żywo: ŁKS Łódź - Lech Poznań

Dziękujemy Wszystkim za uwagę.

W bardzo emocjonującym starciu Lech Poznań wywalczył promocję do następnej rundy Pucharu Polski.
Łódzki Klub Sportowy zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Zabrakło trochę skuteczności i szczęścia w końcówce.

Łukasz Szczech użył gwizdka po raz ostatni w tym pojedynku!

120+1'
Amaral najprawdopodobniej zapewnił awans Lechowi Poznań. Strzelec ważnego gola został zmieniony przez Piotra Tomasika.

120'
Została dorzucona 1 minuta.

119'
Gooooooooool! Lech Poznań prowadzi! Klupś znakomicie wyszedł z inicjatywą, z indywidualną akcję! Gytkjaer uderzył z najbliższej odległości od bramki, lecz znów górą był Budzyński!
Bramkarz był już jednak bezradny przy dobitce Amarala.

118'
Wysokie tempo zawód w końcówce. Nikt nie chce wykonywać konkursu rzutów karnych.

117'
Matus Putnocky nie chce być gorszy od swojego młodszego kolegi po fachu. Słowacki goalkeeper wyciągnął bardzo groźny strzał z głębi szesnastki.

116'
Dominik Budziński pokazał kolejną świetną interwencję! Przed chwilą udało mu się zatrzymać kąśliwe uderzenie z kilkunastu metrów w wykonaniu Christiana Gytkjaera.

115'
żółta kartka Łukasz Trałka za jedno ze swoich niesportowych zachowań na płycie murawy obejrzał żółtą kartkę.

114'
Przewinienie taktyczne na Goutasie.

113'
Putnocky bardzo dobrze zgarnął niecelne dośrodkowanie z lewego narożnika placu gry.

112'
Niektórzy kibice mają inne spojrzenie na ten mecz...

110'
Tiba wywalczył korner. Zawodnicy gospodarzy mocno reklamowali inną wersję wydarzeń. W ich opinii, jako ostatni piłkę dotknął gracz Lecha.

109'
Kostevych został podcięty przez jednego z oponentów. Sędzia nie dostrzegł jednak żadnego złamania przepisów gry.

108'
Amaral zbyt płasko i za krótko dogrywał z rzutu rożnego. U tego zawodnika widać już zmęczenie.

107'
Radionov w urodziwym stylu przejął crossowe podanie. Zmiennik Kujawy pokusił się o mocne uderzenie z ostrego kąta, ale jego próbę pewnie wychwycił Putnocky.

106'
Zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego zainaugurowali II część dogrywki.

Arbiter dał sygnał, że czas I połowy dogrywki dobiegł już końca.

103'
Gytkjaer niezdarnie uderzył piłkę głową. Można Duńczyka usprawiedliwić, ponieważ musiał bardzo się składać, by dojść do zagrania od rzutu wolnego.

102'
Podopieczni szkoleniowca Lecha Poznań chcą zdobyć upragnionego gola. W pierwszej odsłonie dogrywki dużo lepsze wrażenie sprawiają goście.

100'
Przypominamy, że w czasie dogrywki można zrealizować jedną dodatkową zmianę.

99'
Eivgen Radionov zmienił Rafała Kujawę.

98'
Kolejny strzał zza pola karnego w tym meczu. Rafał Kujawa nieznacznie się pomylił.

96'
Dominik Budzyński sprawnie sparował mocno lecącą piłkę z dystansu. Ponownie smaku porażki z goalkeeperem ŁKS zaznał Amaral.

95'
Radut postawił na siłę, zamiast na technikę. Piłka poszybowała na trybuny. Odległość od bramki dawała niezłe możliwości.

94'
Będzie rzut wolny dla drużyny Lecha Poznań. Z niemal linii pola karnego. Tiba niefortunnie nadział się na interwencję obrońców rywala.

93'
Obecny stan sprawy trzeba traktować, jako sporą niespodziankę. Lech Poznań liczył na to, że uda się wszystko sfinalizować w podstawowym czasie gry.

91'
Kostevych wrzucił piłkę z prawego narożnika boiska. Po raz kolejny zwycięsko wyszła z niepewnej sytuacji ekipa z Łodzi.

91'
Ruszyła już dogrywka!

Koniec II połowy dzisiejszego spotkania. Będzie dogrywka!

90+4'
Tiba spróbował swoich sił z bardzo dalekiej odległości od bramki. Efektownie zagrana piłka poleciała tuż obok prawego słupka bramki.

90+3'
Dominik Budzyński robi wszystko, by zgarnąć tytuł MVP! Bramkarz fantastycznie rzucił się w kierunku mocnego strzału w prawe okienko bramki. Dzisiejszy mecz mógł rozstrzygnąć Amaral.

90+2'
Coraz więcej przesłanek za dogrywką. Klupś zrealizował nieprzemyślany faul.

90+1'
Tiba nieudolnie prostopadle zagrywał do Amarala. Piłkę przechwycili defensorzy ŁKS-u.

90'
Cztery minuty dzielą Nas od dogrywki.

89'
Dominik Budzyński znakomicie wyszedł do dłuższego dośrodkowania w kierunku Kostevycha. Młody bramkarz otrzymał gromkie brawa.

88'
Widejko koszmarnie zacentrował z lewego skrzydła boiska. Było wiele czasu na zastanowienie i spokojne wykonanie wrzutki.

86'
Trzecia roszada w składzie gospodarzy. Wojciech Łuczak zmieniony przez Macieja Wolskiego.

85'
Za krótkie dośrodkowanie od kornera pokazali goście. Piotr Pyrdoł bardzo dobrze zabezpieczył swoją strefę pola karnego.

83'
Christian Gytkjaer był wbrew przepisom łapany za koszulkę. Faul.

82'
Przepiękne nożyce pokazał Rafał Kujawa! Snajper ŁKS-u dostał czas i miejsce do strzału! Piłka poszybowała minimalnie nad poprzeczką bramki. Należy napastnika i podającego mu futbolówkę nagrodzić brawami.

80'
Gospodarze starają się w jak najszerszym wymiarze szanować futbolówkę. Sporo krótkich podań.

79'
Obie strony dają jasny sygnał swoją grą, że nikomu nie będzie potrzebna dogrywka. Chcą zakończyć ten pojedynek w regulaminowym wymiarze czasu gry.

77'
Tymoteusz Klupś w miejsce Kamila Jóźwiaka.

76'
Sędzia asystent zepsuł nastroje kibiców ŁKS-u, którzy cieszyli się ze zdobycia goli. Na pozycji spalonej znalazło się kilku graczy.

75'
Przed Nami już ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry. Jeśli w tym kwadransie nie padnie żadna bramka, to będziemy mieli dogrywkę.

74'

72'
Tomasz Cywka nieoczekiwanie huknął zza pola karnego. Dobrze ustawiony Dominik Budzyński zbił futbolówkę w boczne strefy szesnastki ŁKS-u.

71'
Na przebój na prawej flance boiska poszedł Kostevych. Mogło się to wszystko podobać, jednakże już finalne podanie okazało się zbyt mocno przeciągnięte.

69'
Wojciech Łuczak utyka. W tej chwili jest poza placem gry, aby spokojnie z nim mógł popracować sztab medyczny.

68'
Na płytę boiska wkroczyli fizjoterapeuci Łódzkiego Klubu Sportowego.

67'
Rafał Kujawa podreperował statystykę, która odnosi się do ilości celnych prób w tym meczu. Doświadczony zawodnik ulokował futbolówkę wprost w rękawice goalkeepera przyjezdnych.

66'
Lech Poznań próbuje z coraz większą dynamiką atakować pole karne Dominika Budzyńskiego.

65'
Gytkjaer ponownie zatrzymany przez blisko ustawionego obok niego środkowego defensora.

63'
Mihai Radut ma wnieść nową jakość w grę Lecha Poznań. Maciej Gajos ściągnięty z boiska.

62'
Kamil Żylski zszedł z placu gry, Patryk Bryła jest drugim zmiennikiem.

61'
Bartosz Widejko miał stuprocentową sytuację! Boczny obrońca przechwycił crossowe podanie ze środka boiska i minął bramkarza! Gola nie było, ponieważ Rafał Janicki w odpowiedniej chwili zainterweniował.

59'
Piotr Pyrdoł uderzył z dystansu na vivat. Świeżo wprowadzony gracz miał sporą presję ze strony blisko ustawionych przeciwników.

58'
Gospodarze przeważają w ostatnich minutach.

57'
Wcześniej awizowany do wejścia Piotr Pyrdoł zastąpił Jakuba Kostyrkę.

55'
Przy linii bocznej stoi Piotr Pyrdoł. To on będzie za chwilę zmiennikiem któregoś z graczy Łódzkiego Klubu Sportowego.

54'
Kamil Jóźwiak nie może uwierzyć w to, że zmarnował wyborną okazję bramkową! Młody pomocnik minął dwóch przeciwników w polu karnym i oddał strzał. Silna próba poleciała tuż obok prawego słupka bramki interweniującego Dominika Budzyńskiego.

53'
Zablokowany strzał z linii pola karnego przez Widejkę. Lech wyszedł z ogromnie szybką kontrę.

51'
Dwóch zawodników ŁKS-u minęło się z futbolówką, która powędrowała od rzutu wolnego. Zabrakło w tym wszystkim odpowiedniego timingu.

50'
żółta kartka Zasłużona żółta kartka dla Tomasza Cywki. Brzydki wślizg na nogę przeciwnika.

49'
Obie drużyny rozpoczęły drugą odsłonę spotkania w niezmienionych składach.

47'
Ofsajd. Wojciech Łuczak nie dopilnował swojego ustawienia wobec ustawienia obrońców Lecha Poznań.

46'
Popularny "Kolejorz" rozpoczął od środka boiska.

46'
Czas na grę w II połowie meczu!

Arbiter główny zakończył I połowę meczu w Łodzi.

44'
Dominik Budziński po raz kolejny uchronił swoją ekipę przed utratą gola! Bramkarz efektownie wyciągnął się do podkręconego strzału zza szesnastki. Kamil Jóźwiak zaprezentował swoje możliwości.

43'
J. Amaral doszedł piłki, która została bezwiednie wybita z pola karnego ŁKS-u. Napastnik "Kolejorza" błyskawicznie zdecydował się na próbę zza szesnastki. Silnie kopnięta futbolówka powędrowała nad poprzeczką.

42'
Wysoko nad poprzeczką bramki futbolówkę z dystansu zawiesił Maciej Gajos. Pomocnik w swojej karierze miał dużo lepsze strzały.

40'
Akcja uskrzydlająca Lecha Poznań. Tiba otrzymał prostopadłe podanie na lewej flance boiska. Pomocnik wyszedł na sytuację strzelecką, jednak już ostateczne uderzenie powędrowało w sam środek bramki.

39'
Gospodarze mają problemy z decyzyjnością pod polem karnym rywala.

37'
Kamil Żylski przerwał z całą premedytację kontrę Lecha Poznań. Pomocnik Łódzkiego Klubu Sportowego mocno otarł się o karę indywidualną.

35'
Rzut wolny dla zespołu gospodarzy. Kamil Jóźwiak odepchnął delikatnie swojego przeciwnika.

34'
Widejko wykorzystał, a raczej próbował wykorzystać, bierność defensywy poznańskiego klubu. Sporo miejsca tuż pod swoją szesnastką. Boczny defensor ŁKS-u posłał futbolówkę blisko obok lewego słupka bramki.

32'
Rośnie przewaga Lecha Poznań na boisku.

31'

29'
Pozycję spaloną u Rafała Kujawy dostrzegł sędzia asystent.

28'
Dominik Budzyński fantastycznie wyciągnął płaskie uderzenie w lewy sektor bramki! Tiba przeprowadził wyśmienitą, indywidualną akcję! Po drodze piłka wpadła w rykoszet.

26'
Budzyński pokazał klasę swoich możliwości! Młody goalkeeper instynktownie nogami zatrzymał bardzo nieprzyjemne uderzenie w wykonaniu Gytkjaera.

25'
Goście szturmują na prawej flance boiska. Coraz groźniej pod bramką Budzyńskiego.

23'
Zbyt koronkowo Lech Poznań starał się zrealizować rzut rożny. Amaral w końcu dośrodkował, ale zagrał wprost na głowę jednego z najbliżej ustawionych przeciwników.

22'
Łodzianie przechwycili futbolówkę, po źle wykonanym kornerze. Szybko w rozegraniu nie zrównała się jednak z dokładnością. Zmarnowana szansa na kontratak.

21'
Gytkjaer świetnie uprzedzony przez Rozwandowicza. Rzut rożny dla gości. Gdyby nie refleks stopera, to napastnik z Danii mógłby się już cieszyć z gola.

20'
Gospodarze chcą błyskawicznie operować futbolówką. Szybki przechwyt, a następnie próba crossowego zagrania w kierunku napastników.

18'
Rafał Kujawa prostopadłym zagraniem chciał uruchomić swoich klubowych partnerów. W odpowiednim momencie akcję przerwał Rafał Janicki.

17'
Łukasz Trałka przeprosił swoich kolegów z klubu za to, że nieudanie uderzył z głębi pola karnego. Pomocnik próbował efektownie wkręcić piłkę w lewe okno, ale zamiast tego obejrzeliśmy bardzo niecelny strzał.

15'
Pierwszy kwadrans dzisiejszego meczu już minął.

14'
Gwizdek sędziego. Łukasz Trałka popełnił podręcznikowy faul taktyczny.

12'
Piłkarze ŁKS-u wybronili się z zagrożenia, jakim było wgranie futbolówki od lewego narożnika boiska.

11'
Amaral pokazał próbę swoich możliwości technicznych. Nowy zawodnik Lecha efektownie minął przeciwnika na lewym skrzydle boiska. Akcja zakończyła się jednak powstrzymaniem dośrodkowania.

10'
Podopieczni trenera Kazimierza Moskala nie czują żadnego respektu na boisku w stosunku do wyżej notowanego przeciwnika.

9'
Żylski padł w polu karnym ekipy z Poznania. O rzucie karnym nie mogło być mowy, ponieważ pomocnik gospodarzy w stu procentach symulował.

7'
Wysoki pressing na rywali wywarł Gytkjaer. Duńczyk wymusił błąd w rozegraniu, ale dalej przy piłce będzie ŁKS.

6'
Chwilę później po tej sytuacji okazję do dobitki zaprzepaścił Łuczak. Strzał z najbliższej odległości poleciał wysoko nad poprzeczką.

5'
ŁKS powinien otworzyć wynik! Do prostopadłego podania dopadł Kujawa! Świetnym wyjściem z bramki popisał się Putnocky, co umożliwiło przeciwnikowi zdobycie gola!

4'
Ta batalia jest jedną z trzech w tej fazie Pucharu Polski, przy których pracować będzie system VAR. Na czele zespołu arbitrów w systemie VAR dzisiaj stoi Pan Szymon Marciniak.

2'
Faworytem tej potyczki są zawodnicy Lecha Poznań. Ivan Djurdjević, aktualny szkoleniowiec "Kolejorza", chce przerwać negatywną passę Lecha Poznań w ostatnich spotkaniach.
Na 5 gier, 4 zakończyły się porażkami.

1'
Piłkarze z Łodzi rozpoczęli dzisiejszy pojedynek.

*'

*'
Gracze obu drużyn zameldowali się na placu boiska.

*'
Pan Łukasz Szczech będzie rozjemcą tego jakże ciekawie zapowiadającego się starcia.

*'
Ławka rezerwowych Łódzkiego Klubu Sportowego: Kołba, Sobociński, Wolski, Pyrdoł, Bryła, Radionov, Grzesik.

*'
Ławka rezerwowych Lecha Poznań: Burić, Klupś, Radut, Tomasik, De Marco, Tomczyk, Wasielewski.

*'
Dotychczasowy bilans w rozgrywkach Pucharu Polski można uznać jako bardzo wyrównany.

*'
Obie ekipy po raz ostatni w oficjalnych rozgrywkach spotkały się ze sobą 4 grudnia 2011 roku.
Lech Poznań wygrał wówczas u siebie 4:0. Zawody były odbyte w ramach Ekstraklasy.

'
Początek meczu I rundy Pucharu Polski ŁKS Łódź - Lech Poznań o godzinie 15:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z ŁKS Łódź - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online