Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chojniczanka Chojnice
0 : 1

Janukiewicz - Podgórski, Boczek, Sylwestrzak, Pietruszka - Piotrowski (27' Przybecki), Danielewicz (79' Zawistowski), Trochim, Gardzielewicz, Drozdowicz (70' Foszmańczyk) - Surdykowski
Malarz - Stolarski, Jędrzejczyk, Pazdan, Hołownia - Szymański, Radović (57' Kucharczyk), Martins, Cafu, Nagy - Kante (43' Carlitos)

Pazdan (28.)

Nagy (64.) żółta kartka
Stolarski (80.) żółta kartka
Jędrzejczyk (82.) żółta kartka
Hołownia (90+2.) żółta kartka

Mecze na żywo: Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa

Dziękujemy ślicznie Wszystkim odbiorcom relacji.

Chojniczanka Chojnice, po bardzo dobrym spotkaniu, żegna się z rozgrywkami Pucharu Polski 2018/19. Gdyby udało się dzisiaj trochę lepiej zagrać w ofensywie, to dogrywka byłaby bardzo możliwa.

90+5'
Wojciech Trochim ogromnie blisko doprowadzenia do remisu! Kapitalna próba z 20 metrów! Futbolówka przeleciała obok lewego słupka bramki! Masa szczęścia przy "Wojskowych".

90+4'
Arkadiusz Malarz fantastycznie wyciągnął się do piłki, uderzonej z bardzo bliskiej odległości. Interwencja życia.

90+4'
Za krótkie dośrodkowanie z rzutu wolnego.

90+3'
Radosław Janukiewicz pojawił się w szesnastce Legii.

90+2'
żółta kartka Hołownia przetrzymywał rywala za spodenki. Zasłużona kara indywidualna.

90+2'
Cała jedenastka Legionistów broni dostępu do własnej bramki.

90+1'
Wielka ambicja u zawodników Przemysława Cecherza.

90'
Sędzia doliczył 3 minuty.

89'
Centra w wykonaniu Miłosza Przybecka nie dotarła do klubowych kolegów. Chwilę wcześniej wykonał niezły rajd na prawej flance.

88'
Radosław Janukiewicz przedłużył "życie" Chojniczance w dzisiejszych zawodach. Goalkeeper wygrał pojedynek z Carlitosem. Hiszpański napastnik nie potrafił zaskoczyć przeciwnika w bardzo dogodnej pozycji. Strzał został zatrzymany nogami.

87'
Sędzia asystent podniósł chorągiewkę. Carlos Lopez złapany na ofsajdzie.

86'
Doszło do złamania przepisów w szesnastce podopiecznych trenera Sa Pinto.

85'
Cafu najlepiej ustawił się w polu karnym Legii. Pomocnik skutecznie zgasił piłkę. Nie udało się gospodarzom zagrozić po rzucie wolnym.

84'
Chojniczanka Chojnice przejęła bardzo wyraźną inicjatywę. Pozostało jej coraz mniej czasu na zniwelowanie strat.

82'
żółta kartka Artur Jędrzejczyk popełnił rażący faul taktyczny. Defensor pogodził się z tym, że musiał obejrzeć żółty kartonik od arbitra.

81'
Arkadiusz Malarz popisał się dużym spokojem na przedpolu. Doświadczony bramkarz przeciął dośrodkowanie od rzutu wolnego.

80'
żółta kartka Paweł Stolarski ewidentnie pociągnął za koszulkę przeciwnika, powodując jego upadek.

79'
Paweł Zawistowski jest trzecim zmiennikiem po stronie gospodarzy. Karol Danielewicz został dzisiaj sporo zdrowia na placu gry.

77'
Sebastian Szymański narobił zamętu w polu karnym rywala. Pomocnik odegrał do Andre Martinsa, a ten... został zablokowany. Piłka poleciała w rękawice Radosława Janukiewicza.

76'
Kąśliwie dla Janukiewicza leciała piłka, po wrzutce ze stałego fragmentu gry. Był piłkarski bilard w szesnastce ekipy gospodarzy.

75'
Zawodnicy Legii dążą do zdobycia gola na 0:2. Mistrzowie Polski mają świadomość, że aktualny rezultat nie daje im wielkiego spokoju do 90. minuty.

74'
Śpieszy się piłkarzom Chojniczanki Chojnice.

73'
Arkadiusz Malarz daleko sparował wrzutkę z rzutu rożnego, która bardzo niebezpiecznie zmierzała w światło jego bramki.

71'
Po obu stronach mamy po dwie zmiany.

70'
Tomasz Foszmańczyk zastąpił Emila Drozdowicza.

68'
Cafu zaliczył ładny strzał z pół woleja. Radosław Janukiewicz wykazał dużą czujność na linii bramkowej.

67'
Carlitos w kulminacyjnej części akcji ofensywnej zagrał do tyłu. I kopnął wprost w nogi przeciwnika. Nie o takim wykonaniu marzył Hiszpan.

65'
Trener Cecherz czeka na odpowiedni moment z przeprowadzaniem kolejnych zmian.

64'
żółta kartka Dominik Nagy został ukarany żółtą kartką za bezpardonowe atakowanie Miłosza Przybeckiego na prawej flance boiska.

62'
Karol Danielewicz niedokładnie wykonał rzut wolny. Obrona Legii zgarnęła wrzutkę ze stałego fragmentu gry. Nikt w barwach gospodarzy nie miał prawa dotrzeć do futbolówki.

61'
Nieprzepisowo przeciwnika blokował Artur Jędrzejczyk. Rzut wolny dla Chojniczanki Chojnice.6

60'

58'
Artur Jędrzejczyk został mianowany kapitanem Legii Warszawa.

57'
Zapowiadana zmiana. Miroslav Radović udostępnił miejsce na boisku Michałowi Kucharczykowi.

56'
Michał Kucharczyk jest przygotowywany do wkroczenia na plac gry.

55'
Arkadiusz Malarz wybornie zainterweniował na linii bramkowej! Emil Drozdowicz oddał bardzo nieprzyjemny strzał głową. Chojniczanka coraz bliżej wyrównania wyniku.

53'
Na trybunę, na której siedzą kibice, futbolówkę kopnął Karol Danielewicz. Próba tylko na statystyki.

52'
Artur Jędrzejczyk z determinacją przewrócił swojego rywala o piłkę.

51'
Emil Drozdowicz reklamował fakt, że został przewrócony w polu karnym Legii. Arbiter okazał się niewzruszony.

50'
Przy przyjęciu futbolówki ręką sobie wyraźnie pomógł Karol Gardzielewicz. Sędzia dostrzegł przewinienie.

49'
Zawodnik drużyny gospodarzy na szczęście szybko się podniósł i wrócił do gry.

48'
Emil Drozdowicz leży na murawie.

46'
Szybko po wznowieniu gry Chojniczanka realnie zagroziła. Soczysty, choć trochę niecelny strzał z blisko 40 metrów oddał Surdykowski. Futbolówka poleciała minimalnie nad poprzeczką.

46'
Kontynuujemy mecz!

Koniec I odsłony meczu w Chojnicach.

45+2'
Stołeczna drużyna marzy o jak najszybszym podwyższeniu wyniku. Są coraz bliżsi zrealizowania swoich marzeń.

45+1'
Radosław Janukiewicz pokazał fenomenalną bramkarską robinsonadę! Sebastian Szymański uderzył w prawe rękawice interweniującego goalkeepera. Sytuacja powinna zakończyć się podwyższeniem.

45'
Sędzia główny dodał dwie minuty do I połowy meczu.

44'
Andre Martins zahaczył o nogę Miłosza Przybeckiego. Ten w wyniku starcia upadł na murawę.

43'
Carlos Lopez wszedł na boisko za Jose Kante, który nabawił się poważniejszego urazu.

42'
Carlitos czeka na jakąś przerwę w grze. Hiszpan zmieni Kante.

40'
Karol Gardzielewicz nie dopuścił do tego, by Paweł Stolarski uciekł mu z futbolówką. Faul taktyczny.

38'
W składzie "Wojskowych" dojdzie do wymuszonej korekty personalnej.

37'

35'
Radosław Janukiewicz spokojnie zgarnął silny strzał z dystansu. Andre Martins zechciał o sobie przypomnieć publiczności.

34'
Miłosz Przybecki solidnie huknął z okolic 17 metrów od bramki! Indywidualna akcja w wykonaniu skrzydłowego mogła podobać się publice na stadionie.

32'
Arbiter otrzymał opinię z systemu VAR. Miroslav Radović, w chwili podania od Jose Kante, znajdował się na ofsajdzie.
Nie mógł zostać uznany gol.

31'
Goooooooool! Legia Warszawa potrafiła szybko podwyższyć swoje prowadzenie! Jose Kante wypuścił genialnym podaniem Miroslava Radovicia. Serb nie miał żadnych problemów z umieszczeniem piłki w siatce.

30'
Drugi kwadrans tego spotkania przeszedł już do historii.

28'
Goooooooooool! Michał Pazdan zdobył gola! Środkowy obrońca zagrał głową z niemal chirurgiczną precyzją. Dokładne zagranie wleciało przy prawym słupku bramki.

27'
Miłosz Przybecki zgodnie z przewidywaniami zmienił Damiana Piotrowskiego.

26'
Minimalnie nad poprzeczką pofrunęła piłka po strzale Sebastiana Szymańskiego! Futbolówka, po drodze, nabrała rykoszetu.

24'
Damian Piotrowski wyraźnie utyka. Miłosz Przybecki rozpoczął intensywną rozgrzewkę tuż przed wejściem na boisko.

23'
Będzie potrzebna najprawdopodobniej zmiana w składzie gospodarzy.

21'
Wzajemna przebitka na boisku. Trochę chaosu wkradło się w poczynania obu ekip.

20'
Artur Jędrzejczyk przesadził z ostrością w walce powietrznej. Rzut wolny dla zespołu, który gra na co dzień w I Lidze.

18'
Wojciech Trochim dzieli i rządzi w środkowej strefie placu gry.

17'
Sebastian Szymański dopuścił się przewinienia taktycznego. Nie było żółtej kartki.

16'
Radosław Janukiewicz klasowo nogami zatrzymał uderzenie Dominika Nagy'ego! Pomocnik warszawskiej drużyny mógł zapytać bramkarza o miejsce, gdzie chciałby otrzymać piłkę.

15'
Ekipa dowodzona przez Przemysława Cecherza nie chce dzisiaj pełnić roli statysty.

13'
Faul. Dominik Nagy wbrew przepisom był blokowany.

11'
Genialną sposobność na zdobycie bramki miał Damian Piotrowski! Strzał ze wślizgu, z najbliższej odległości od bramki Arkadiusza Malarza, poleciał obok prawego słupka.

10'
Dwóch zawodników Legii sobie przeszkodziło w oddaniu strzału z linii pola karnego. Sebastian Szymański starł się z Jose Kante.

9'
Dzisiejsze starcie w Chojnicach jest obserwowane przez arbitrów, którzy siedzą w wozie transmisyjnym, z systemem VAR.

7'
Jose Kante otrzymał ciekawe crossowe zagranie. Napastnik doskonale przyjął sobie futbolówkę na klatkę piersiową, a następnie minimalnie pomylił się przy strzale z głębi szesnastki.
Piłka przeleciała obok prawego słupka bramki Radosława Janukiewicza.

6'
"Wojskowi" próbują od samego początku meczu dyktować tempo gry.

4'
Sebastian Szymański ładnie poszedł z futbolówką, po czym pokusił się o oddanie strzału z dalszej odległości. W końcowej fazie akcji futbolówka mu źle zeszła z nogi.

3'
Grę przerwał arbiter główny. W polu karnym Chojniczanki Chojnice piłkę ręką zagrał Jose Kante.

1'
Paweł Stolarski wykonał swoją pierwszą centrę w dzisiejszym spotkaniu. Piłkę przejął dobrze ustawiony Tomasz Boczek.

*'
Mecz w Chojnicach już się rozpoczął!

*'
Piłkarze zostali już wyprowadzeni przez zespół arbitrów.

*'
Ten pojedynek zostanie rozegrany w ramach 1/32 Pucharu Polski.

*'
Pan Wojciech Myć będzie sędzią głównym nadchodzących zawodów.

*'
Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej LIVE z meczu: Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa.
Początek spotkania przewidziano na godzinę 17:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online