Wisła Kraków - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Buchalik - Bartkowski, Arsenić, Sadlok, Pietrzak - Basha, Plewka (120' Grabowski) - Kolar (62' Kostal), Kort (74' Brożek), Imaz (108' Boguski) - Ondrasek.
Alomerović - Nunes, Nalepa, Vitoria, Chrzanowski (61' Mladenović) - Makowski (106' Sopoćko), Kubicki, Lipski - Michalak, Mak (77' Haraslin) - Arak (69' Paixao).

*'
Gdańszczanie osiągnęli swój cel dopiero w serii "jedenastek". Na swojego rywala w 1/16 finału Pucharu Polski muszą poczekać do najbliższego losowania.

*'
4:5! Lechia awansowała do kolejnej rundy!

PT'
Mledenović może dać wygraną gościom.

*'
4:4! Pewne wykonanie gracza Wisły!

PT'
Bartkowski może przedłużyć szanse gospodarzy.

*'
3:4! Kubicki nie dał szans golkiperowi.

PT'
Czwarta seria zostanie zakończona przez Kubickiego.

*'
Pudło! Kapitan Wisły nie trafił w bramkę!

PT'
Sadlok to kolejny strzelec.

*'
3:3! Lipski po rękach Buchalika trafia do siatki!

PT'
Lipski kolejnym strzelcem.

*'
3:2! Pietrzak nie dał szans Alomeroviciowi.

*'
2:1! Uderzenie w okienko! Świetny strzał.

PT'
Teraz będzie strzelał Kostal.

*'
1:1! Portugalczyk równie pewnie wykorzystuje swoją okazję.

PT'
Do piłki po stronie Lechii podchodzi Paixao.

*'
1:0! Pewny strzał legendy Wisły Kraków! Alomerović zmylony.

PT'
Rozpoczną Wiślacy. Pierwszym egzekutorem będzie Brożek.

*'
Koniec dogrywki! Rzuty karne wyłonią zwycięzcę.

120'
Czwarta roszada u gospodarzy: Grabowski zastąpił Plewkę.

117'
Gdańszczanie cały czas w natarciu, niezmiennie jednak brakuje skuteczności.

116'
Wielki kocioł w polu karnym Wisły Kraków, najpierw nikt nie zamknął centry Mladenovicia, a potem Buchalik znakomicie wybronił silny strzał Haraslina.

114'
Coraz bliżej seria rzutów karnych. Żadna z drużyn nie potrafi stworzyć okazji, która mogłaby zmienić wynik.

113'
Buchalik przeniósł piłkę poza pole karne.

112'
żółta kartka Arsenić sfaulował na wysokości pola karnego Michalaka. Stały fragment gry. Chorwat obejrzał "żółtko".

111'

110'
Haraslin zablokowany, następnie na strzał z dystansu zdecydował się Mladenović - niecelna próba.

108'
Trzecia zmiana także w Wiśle: Boguski za Imaza.

106'
Początek drugiej połowy dogrywki. W międzyczasie na plac gry wszedł Sopoćko, zastępując Makowskiego.

*'
Koniec pierwszej części dogrywki.

105+1'
Świetne uderzenie Lipskiego z dystansu, ale jeszcze lepszą paradą popisał się Buchalik.

105'
O trzy minuty dłużej pograją piłkarze.

105'
Wolej Kubickiego zza pola karnego przeszedł obok prawego słupka.

104'
Strzał Pietrzka przeszedł nad murem i trafił w górną siatkę. Za dużo siły włożył w tę próbę lewy defensor.

103'
Lipski popełnił faul na Plewce na połowie Lechii Gdańsk. Będzie okazja do bezpośredniego uderzenia.

101'
żółta kartka Żółta kartka dla Vitorii za faul na Brożku.

99'
Niecelne uderzenie Michalaka po ładnej akcji Lechii.

98'
Mladenović przegrał pojedynek z Buchalikiem! Świetnym podaniem w tej sytuacji popisał się Paixao.

95'
czerwona kartka Zmiana decyzji - czeski snajper wylatuje z boiska! Wisła będzie grała w osłabieniu.

93'
Arbiter sprawdza w systemie VAR, czy Czech przypadkiem nie powinien obejrzeć kartonika czerwonego za tamto wejście.

92'
żółta kartka "Żółtko" dla Ondraska za spóźniony wślizg.

91'
Rozpoczęła się pierwsza połowa dogrywki.

*'
Koniec regulaminowego czasu gry! Będzie dogrywka.

90+3'
żółta kartka Żółty kartonik obejrzał Haraslin.

90+2'
Arsenić w ostatniej chwili zablokował strzał Haraslina.

90+1'
Zamieszanie, jednak ostatecznie obyło się bez uderzenia na bramkę Buchalika.

90'
Haraslin wywalczył rzut rożny.

90'
Arbiter doliczył trzy minuty do drugiej połowy.

88'
Fatalnie skiksował Imaz przy próbie oddania strzału.

86'
Alomerović znakomicie wybronił główkę Imaza! Korner dla wiślaków.

85'
Haraslin! Mocne uderzenie po ziemi Słowaka mogło zamienić się w podanie, gdyby któryś z jego partnerów szybciej wszedł w pole bramkowe.

83'
Przyblokowany strzał głową Bartkowskiego wylądował w rękach Alomerovicia.

81'
Obyło się bez większego zagrożenia, ale chwilę później z daleka uderzył Paixao. Po ziemi, słabo, Buchalik łatwo złapał futbolówkę.

80'
Rykoszet po strzale z dystansu Mladenovicia. Będzie korner.

79'
Wiślacy w ataku, lechiści czekają na okazję do skontrowania rywala - tak wygląda obraz boiskowy.

77'
Zmiana w Lechii Gdańsk: Haraslin za Maka.

74'
Druga zmiana w Wiśle Kraków: Brożek zajął miejsce Korta.

73'
Nieudane uderzenie Imaza z pola karnego. Hiszpan za mocno się odchylił.

71'
Krakowianie powoli budują atak pozycyjny.

69'
Roszada w zespole z Pomorza: Paixao w miejsce Araka.

68'
Fatalnie wykończony kontratak przez gości, a konkretnie Michalaka. Najpierw zbyt długo z podaniem zwlekał Arak, chwilę później wypożyczony z Legii Warszawa skrzydłowy uderzył bardzo niecelnie.

67'
Prostopadłe podanie Lipskiego do Araka zostało przecięte przez Buchalika.

65'
Zmarnowana sytuacja przez Araka. Gracz przyjezdnych zmarnował trzecią okazję w tych zawodach.

64'
Krakowska drużyna od kilku minut w ataku.

62'
Jest także korekta w składzie Białej Gwiazdy: Kostal zajął miejsce Kolara.

61'
Zmiana w Lechii Gdańsk: Mladenović za Chrzanowskiego.

60'
1:1! Ondrasek wykorzystał "jedenastkę"!
Czeski snajper przemierzył w prawy dolny róg, Alomerović wyczuł jego intencje, ale nie zdołał wyjąć tego uderzenia.

58'
żółta kartka Rzut karny dla Wisły Kraków!
Kolar wycięty przez wybiegającego golkipera Lechii! Żółta kartka dla faulującego, gdyż nie była to sytuacja sam na sam.

56'
Alomerović wyskoczył w powietrze i pewnie interweniował przy centrze ze skrzydła.

55'
Sporo podań, oba zespoły nie forsują tempa. Dosyć spokojna druga część meczu.

53'
Obraz gry z pierwszej połowy do tej pory nie uległ zmianie.

51'
Lipski trafił w poprzeczkę! Pomocnik Lechii po rajdzie Michalaka otrzymał piłkę i tylko kilkanaście centymetrów dzieliło go od celebracji gola.

49'
Główka Plewki po dograniu Korta poszybowała nad poprzeczką.

48'
Korner dla gospodarzy.

47'
Niezłe dośrodkowanie Lipskiego z lewej flanki, ale nikt z lechistów nie doszedł do tego zagrania.

46'

*'
Gracze powrócili na murawę Stadionu Miejskiego w Krakowie.

*'
Gdański zespół jest na razie bliższy awansu do kolejnej rundy Pucharu Polski. Spotkanie jest jednak wyrównane i trudno powiedzieć, jakim wynikiem się zakończy.

45'
Basha przewinił w starciu z szarżującym Michalakiem.

44'
Efektownie przeprowadzona akcja przez Imaza i Ondraska zakończyła się ładnym strzałem zewnętrzną częścią stopy tego pierwszego. Minimalnie niecelna próba.

43'
Mecz się wyrównał, obydwa zespoły dążą do zmiany rezultatu.

41'
Zespół z Małopolski, poprzez dobre ustawienie, skutecznie oddalił potencjalne niebezpieczeństwo po rzucie rożnym.

40'
Kolar złapany na pozycji spalonej.

39'
Potężny strzał Bashy z okolicy szesnastego metra odbił się od lewego słupka! Było bardzo blisko wyrównania.

37'
Wiślacy nie potrafią zagrozić bramce rywala po rzutach rożnych.

36'
Plewka zdobył korner.

34'
Wrzutka Pietrzaka zupełnie nieudana.

33'
Gdańszczanie popełnili kolejny faul w pobliżu swojego pola karnego. Następny stały fragment gry.

32'
Od kilku chwil gra toczy się głównie w okolicy linii środkowej.

30'
Błyskawiczny kontratak Lechii Gdańsk, Michalak przebiegł pół boiska i uderzył sprzed pola karnego. Na jego nieszczęście, nad poprzeczką.

29'
Dogranie zostało wyekspediowane przez piłkarzy Piotra Stokowca.

29'
Pietrzak wycięty praktycznie na linii pola karnego. Będzie rzut wolny, na wysokości szesnastki.

28'
Miejscowi zaczną od rzutu rożnego.

27'
Krakowianie starają się grać górnymi podania, ale Lechia radzi sobie z tym sposobem gry.

25'

23'
Bez zagrożenia po tym kornerze, bardzo słabe dośrodkowanie z narożnika placu gry.

22'
W kolejnej akcji Arak nie skorzystał z możliwości na zdobycie gola na 0:2! Snajper, choć nie był kryty, płasko strzelił z pola karnego. Nie była to próba najwyższych lotów, ale będzie jeszcze rzut rożny.

20'
Podanie do Imaza, ale przyjezdni połapali się w zamiarach podopiecznych Macieja Stolarczyka.

18'
Arak nie wykorzystał okazji na podwyższenie prowadzenia gości! Napastnik wyszedł sam na sam z Buchalikiem, ale golkiper Białej Gwiazdy był górą w tym pojedynku.

17'
Chrzanowski, mający dziś sporo kłopotów z grą na lewej obronie, jest chyba najsłabszym ogniwem gdańskiej defensywy.

16'
Kolar zagrał z prawego skrzydła, lechiści byli jednak dobrze ustawieni.

15'
0:1! Nalepa otworzył wynik rywalizacji!
Znakomite dogranie Lipskiego idealnie spadło na głowę środkowego defensora, który pokonał bramkarza.

14'
Krakowianie nie przypominają drużyny, która tak wysoko rozbiła przeciwnika z Gdańska dwie kolejki ligowe temu.

12'
Golkiper miejscowych skutecznie wypiąstkował dorzuconą z narożnika futbolówkę.

11'
Świetna parada Buchalika po strzale Michalaka uchroniła krakowski zespół od straty gola! Tylko korner.

10'
Vitoria najwyżej wyskoczył do wrzutki, ale uderzył obok słupka.

9'
Do tej pory lepsze wrażenie sprawili lechiści. Wznowią teraz grę od rzutu rożnego.

8'
Nie było większego zagrożenia po tym stałym fragmencie gry. Lipski zdecydował się na bezpośredni strzał, jak się później okazało, niecelny.

7'
Sfaulowany Kubicki na wysokości pola karnego gospodarzy. Może być groźnie pod bramką Wisły.

6'
Ostre i spóźnione wejście Ondraska w starciu o futbolówkę z Vitorią. Gra przerwana, ale Czech nie obejrzał napomnienia.

5'
Dośrodkowanie Pietrzaka udanie wybił Vitoria.

3'
Zdecydowanie zbyt mocną centrę posłał Plewka i żaden z jego kolegów nie miał szans na dojście do takiego zagrania.

2'
Szybka kontra gości, Michalak otrzymał podanie, wjechał w pole karne i uderzył. Dobrze interweniował Buchalik.

1'
Spotkanie rozpoczęte..

*'
Trójka sędziowska wyprowadza dwudziestu dwóch piłkarzy na płytę boiska. Za krótką chwilę nastąpi inauguracja zawodów.

*'
Rola arbitra przypadła Piotrowi Lasykowi z Bytomia.

*'
Obydwie drużyny zmierzyły się już w tym sezonie, w ósmej kolejce Lotto Ekstraklasy. Wtedy lepsza była Biała Gwiazda, która pokonała rywala z Pomorza 5:2.

*'
Rezerwowi Lechii Gdańsk: Kuciak, Augustyn, Mladenović, Sopoćko, Haraslin, Żukowski, Paixao.

*'
Obsada ławki rezerwowych Wisły Kraków: Lis, Boguski, Grabowski, Brożek, Wasilewski, Śliwa, Kostal.

*'
Lechiści zaczną mecz w zaprezentowanym powyżej zestawieniu.

*'
Wyjściowy skład wiślaków jest już znany.

*'
Absencje: zawieszenie odpokutowuje jeden gracz gości: Sławomir Peszko.

*'
Jest to zdecydowanie najciekawsze starcie w części pucharowych rozgrywek, gdyż zmierzą się drużyny, które znajdują się odpowiednio na trzecim i drugim miejscu w ligowej tabeli.

*'
Początek spotkania 1/32 Pucharu Polski pomiędzy Wisłą Kraków i Lechią Gdańsk o 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online