Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Olimpia Elbląg
0 : 3

Rutkowski – Ressel, Korkliniewski, Wenger, Kołosow (82' Kiełtyka), Fidziukiewicz - Eduardo, Kuczałek, Sedlewski, Bojas (63' Szmydt) - Maciel
Wrąbel - Dankowski, Tarasovs, Golla, Broź (79' Pich) - Łabojko, Radecki, Cholewiak, Pałaszewski (88' Samiec Talar), Farshad (64' Gąska) - Piech

Dziękujemy wszystkim za uwagę.

Zgodnie z oczekiwaniami Śląsk Wrocław pewnie wywalczył awans do 1/16 finału Pucharu Polski. Olimpia Grudziądz dzisiaj nie posiadała żadnych realnych argumentów, by przeciwstawić się drużynie z LOTTO Ekstraklasy.

Ostatni gwizdek sędziego!

90+4'
Arbitrowie w systemie VAR potwierdzili wcześniejszą decyzją sędziego Sulikowskiego o żółtej kartce dla Radeckiego.

90+3'
Będzie konsultacja sędziego z systemem VAR.

90+2'
żółta kartka Mateusz Radecki podciął ewidentnie o nogę Eduardo.

90+2'
Trwa właśnie druga z czterech doliczonych minut.

90+1'
Goooooool! Śląsk Wrocław za sprawą Mateusza Radeckiego ułożył sobie ten mecz. Pomocnik z najbliższej odległości od bramki skutecznie wykończył akcję od rzutu rożnego.

89'
Będzie rzut rożny dla wrocławskiego teamu.

88'
Maciej Pałaszewski może odpocząć. Pomocnik został zastąpiony przez Piotra Samiec - Talara.

86'
Na noszach z boiska został wywieziony Michał Kiełtyka.

85'
Na plac gry zostali zaproszeni fizjoterapeuci gospodarzy.

84'
Kontuzja pojawiła się u świeżo wprowadzonego Michała Kiełtyki.

82'
Zmiana. Anton Kołosow opuścił boisko, Michał Kiełtyka się na nim pojawił.

81'
Wrocławianie wyraźnie pragną postawić kropkę nad "i". Aktualny wynik daje jeszcze możliwość walki gospodarzom tego starcia pucharowego.

79'
Robert Pich wkroczył na murawę. Łukasz Broź otrzymał podziękowania za swój dzisiejszy występ.

78'
Igors Tarasovs podjął próbę uderzenia z bardzo dalekiej odległości od bramki. Obrońca postawił na ogrom siły, ale zagranie ofiarnie zblokował swoim ciałem Kuczałek.

76'
Radecki wyraźnie odpychał w polu karnym gospodarzy Wengera. Stoper wygrał wojnę o pozycję w swojej szesnastce.

75'
Tomasz Sedlewski został wymieniony przez Michała Bablewskiego.

74'
Fidziukiewicz poprawił stan celnych uderzeń na bramkę. Pomocnik zaliczył udany strzał w sam środek bramki Wrąbla.

73'
żółta kartka Eduardo za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał żółty kartonik. Teatralne zagranie w wykonaniu tego gracza.

72'
Damian Gąska był bliski podwyższenia! Jego techniczna próba z linii pola karnego obiła lewy słupek bramki! Chwilę potem jego kolega z drużyny próbował skutecznie dobijać, ale nieczysto trafił w piłkę.

71'
Powoli wkraczamy w decydującą fazę dzisiejszego starcia. Śląsk Wrocław operuje piłką daleko od własnej szesnastki.

69'
żółta kartka Niebezpieczne wejście na nogi Macieja Pałaszewskiego wykonał Michał Kuczałek. Żółta kartka na jego koncie.

68'
Cholewiak wrócił do dalszej gry. Ale za to Pałaszewski nabawił się jakiegoś urazu.

67'
żółta kartka Kacper Korkliniewski bardzo ostro zablokował Mateusza Cholewiaka. Pierwsza kara indywidualna w tym meczu.

67'
Na murawie zwija się z bólu Mateusz Cholewiak.

65'
Olimpia Elbląg w tej drugiej odsłonie dzisiejszych zawodów nie potrafiła sobie wypracować żadnej okazji bramkowej.

64'
Na placu gry pojawił się Damian Gąska, Farshad skierował się na ławkę rezerwowych Śląska Wrocław.

63'
Jakub Bojas zszedł z boiska, Mateusz Szmydt dostał swoją szansę.

61'
Arkadiusz Piech zmarnował wyborną sposobność na zdobycie gola. Snajper nieudolnie ułożył się do strzału w kulminacyjnej części akcji.

59'
Paweł Rutkowski złapał piłkę, po wrzutce z lewego skrzydła boiska. Dobrze wyszedł z bramki młody goalkeeper.

58'
W urodziwy sposób do uderzenia z pół woleja złożył się Mateusz Cholewiak. Miał bardzo trudną pozycję. Jednakże strzał poszybował minimalnie nad prawym oknem bramki Olimpii.

56'
Farshad "przedobrzył" w polu karnym Olimpii. Mając wiele czasu i miejsca do oddania uderzenia, wybrał drybling. Zbyt wielka wiara w swoje możliwości zgubiła pomocnika "Wojskowych".

55'
Dogranie na bliższy słupek wykonał Broź. Jego koledzy z zespołu nie potrafili jednak stworzyć czegoś niebezpiecznego pod bramką Pawła Rutkowskiego.

54'
Farshad uderzył z okolic pola karnego. Świetna pozycja do zaskoczenia bramkarza. Rutkowskiego przed wielką opresją wybawił Korkliniewski.

53'
Piłkarze Śląska Wrocław kapitalnie kilkoma podaniami wypracowali sobie akcję bramkową. Radecki idealnie na wolne pole zagrał do Cholewiaka! Ten, w genialnej sytuacji, uderzył bardzo wysoko nad poprzeczką.

52'
Łukasz Broź upadł na murawę po przewinieniu taktycznym.

50'
Łabojko był podcinany przez Kołosowa.

49'
Za silnie piłkę z prawego skrzydła kopnął Kuchałek. Futbolówka powędrowała za plecy napastników drużyny Olimpii Grudziądz.

47'
Paweł Rutkowski w biegowej rywalizacji wygrał z Arkadiuszem Piechem. Stawką było niezłe, prostopadłe zagranie.

46'
Gracze Śląska Wrocław rozpoczęli II połowę meczu!

Czas I części gry dobiegł końca!

45+1'
Zawodnicy Śląska Wrocław reklamują "rękę" obrońcy Olimpii Grudziądz. Sędzia główny nie podjął decyzji o przyznaniu jedenastki.

44'
I połowa tego spotkania przedłużona zostanie o 1 minutę.

43'
Pada deszcz w Elblągu. Piłka może splatać figle obu stronom.

41'
Mateusz Cholewiak zaprzepaścił kapitalną okazję bramkową. Pomocnik dopadł do świetnego dogrania z prawego skrzydła boiska. Silne uderzenie z okolic 15. metra poleciało nad poprzeczką.

39'
Korner dla Olimpii. Arkadiusz Piech zanotował udany powrót do defensywy.

38'
Bojas starał się zaskoczyć Wrąbla, po strzale z rzutu wolnego. Obrona Śląska Wrocław nie dała przejść futbolówce przez ustawiony mur.

37'
Prostopadła próba zagrania w wykonaniu Piecha. Wenger znakomicie głową oddalił realne zagrożenie od swojego pola karnego.

35'
Jakub Wrąbel wykonał dobre wyjście z bramki do centry z rzutu rożnego. Zdecydowana interwencja zasłużyła na gromkie brawa od publiczności na stadionie.

34'
Paweł Rutkowski dobrze "na notę" odbił przed siebie strzał zza pola karnego! Pałaszewski szukał swojego szczęścia w tym meczu.

33'
Zawodnicy Olimpii próbują coś wykreować poprzez prostopadłe zagrania.

32'
Podopieczni trenera Tadeusza Pawłowskiego w pełni kontrolują wydarzenia na placu gry.

30'
Wspomnieć musimy również o tym, że na dzisiejszym spotkaniu pracuje system VAR.

29'
Gooooooooool! Paweł Rutkowski skapitulował po ogromnie silnym strzale Arkadiusza Piecha! Snajper postawił na wiele sił. Piłka poleciała w lewy sektor bramki.

27'
Sędzia Sulikowski wskazał na jedenasty metr w polu karnym Olimpii! Łukasz Broź został podcięty przez jednego z obrońców.

26'
Farshad wychwycony przez doskonale ustawionego sędziego asystenta na pozycji spalonej.

25'
Igor Tarasovs nie dopadł do niezłej wrzutki z prawego narożnika boiska.

24'
Zablokowana centra Łukasza Brozia. Rzut rożny dla Śląska Wrocław, po świetnej interwencji wślizgiem Wengera.

23'

21'
Olimpia szuka swojego sposobu na grę. Większe piłkarskie możliwości są u przyjezdnych.

20'
Ręką pomógł sobie zawodnik Śląska Wrocław. Gra przerwana przez gdańskiego arbitra.

18'
Kamil Dankowski wykonał ładny rajd z piłką na lewej flance boiska. Dośrodkowanie z pełnego biegu powędrowało jednak za bramką Olimpii.

17'
Mateusz Cholewiak zbyt długo czekał z podjęciem decyzji w polu karnym. Młody pomocnik Śląska próbując dryblować w szesnastce, okropnie poległ.

15'
Śląsk Wrocław zgodnie z opiniami wielu ekspertów dyktuje warunki gry niżej notowanemu przeciwnikowi.

14'
W poprzednio wspomnianej akcji, silnym dobrym uderzeniem z dystansu błysnął Mateusz Cholewiak.

13'
Gol na 0:2 powinien przed chwilą paść! Arkadiusz Piech zmarnował stuprocentową okazję! Napastnik wrocławian spudłował do niemal pustej z bramki, z okolic 6. metrów! Futbolówka tuż przed snajperem dostała kozła.

11'
Musimy przypomnieć, że jeżeli w regulaminowym czasie gry padnie remis, to do rozstrzygnięcia dzisiejszego boju niezbędna będzie dogrywka.

10'
Goooooool! 0:1! Arkadiusz Piech zaskoczył bramkarza uderzając w prawy, dolny róg bramki! Napastnik dostał sporo miejsca do oddania strzału.

8'
Farshad delikatnie odepchnął rozpędzającego się z piłką rywala. Rzut wolny dla Olimpii Elbląg.

6'
Przerwana akcja gospodarzy przez Tarasovsa. Chwilę wcześniej piłkarze Śląska Wrocław mieli pretensje do przeciwników o to, że ci nie przerwali gry, widząc leżącego zawodnika ich zespołu.

5'
Arkadiusz Piech złapał się za nogę. Napastnik gości jednak szybko wrócił do kontynuowania gry.

3'
Gospodarze dwoma groźnymi centrami z prawego skrzydła boiska narobili sporego zamieszania pod bramką Jakuba Wrąbla. Chaotycznie, ale w pełni skutecznie poradziła sobie defensywa "Wojskowych".

2'
Faul. Farshad nieprzepisowo ciałem zablokował swojego przeciwnika.

1'
Farshad próbował zagrać piłkę z prawego skrzydła. Pomocnik Śląska Wrocław przegrał rywalizację siłową z Resslem.

*'

*'
Śląsk Wrocław podchodzi do tej potyczki z pozycji drużyny, która w poprzedniej serii gier w polskiej Ekstraklasie przerwała niekorzystną passę (6 meczów bez zwycięstwa) i wygrała 4:1 z Piastem Gliwice.

*'
Olimpia Elbląg po raz ostatni w oficjalnych rozgrywkach wygrała 22 sierpnia 2018 roku.
W 6. kolejce II Ligi udało się pokonać Skrę Częstochowa (1:0).

*'
Dominik Sulikowski został wyznaczony przez PZPN do prowadzenia nadchodzącego spotkania.

*'
Mecz w Elblągu odbędzie się w ramach 1/32 finału Pucharu Polski.

*'
Zapraszamy serdecznie Wszystkich do śledzenia relacji tekstowej LIVE ze spotkania: Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław.
Pierwszy gwizdek sędziego głównego usłyszymy o godz. 15:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online