Liverpool - Hull City online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

*'
Dziękuję za uwagę. Zapraszam na El Clasico!

90+4'
NIE MA BRAMKI! Piłkę meczową miał Balotelli jendak pudłuje z 4 mietrów! KONIEC MECZU!

90+1'
Strzał Coutinho z lini pola karnego. Świetnie broni Jakupović!

90'
Sędzia doliczył 4 minuty.

88'
Liverpool naciska na gości. Po raz kolejny zamknęli Hull w ich własnym polu karnym.

87'
Balotelli pada w polu karnym jednak sędzia nie wskazuje na wapno.

86'
Meyer za Diame. Ostatnia zmiana w zespole Hull City.

85'
Piłka po strzale Coutinho przelatuje tuż nad bramką.

84'
Rzut wolny dla LIverpoolu tuż przed polem karnym po prawej stronie boiska.

82'
Wysoki pressing Hull City. Goście będą chcieli wywieź z Anfield więcej niż 1 pkt.

80'
Żółtak kartka dla Hendersona za symulowanie faulu na lini pola karnego.

79'
Strzał Aluko z lini pola karnego. Prosto w ręce Mignoleta.

77'
Liverpool naciska mocno ekipę gości. Hull ma problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.

74'
Ostatnia zmiana w Liverpoolu. Emre Can opuści boisko. W jego miejsce Henderson.

73'
Dośrodkowanie w pole karne Gerrarda z rzutu wolnego. Piłka trafiła do Balotelliego na boku pola karnego. Dośrodkowanie Włocha jednak piłka mija wszystkich zawodników.

69'
Dobre tempo spotkania. Podwójna zmiana w zespole Hull. Boisko opuszcza Ben Arfa a w jego miejsce wchodzi Aluko oraz w miejsce Hernandeza wchodzi Ramirez.

67'
Rzut rożny dla The Reds.

66'
Liverpool w ostatnich minutach ewidentnie zaczął przeważać w tym spotkaniu. Ciągły szturm na bramkę Hull City.

63'
Po przerwie żółtymi kartkami ukarani zostali Sterling oraz Balotelli.

62'
Wynik spotkania bez zmian. Mieliśmy dwie zmiany w zespole gospodarzy. Coutinho za Allena oraz Lambert za Lallane.

*'
Witam po przerwie. Przepraszamy za problemy techniczne.

45+2'
Koniec pierwszej połowy!

45+2'
rzut rożny dla Liverpoolu! Ostatnia akcja pierwszej połowy.

45'
Doliczone 2 minuty do pierwszej połowy.

44'
Strzał Huddlestona z 30 metrów odbija się od obrońcy i będziemy mieli rzut rożny dla Hull.

43'
Faul Ben Arfy na Moreno przy kontrataku Liverpoolu. Sędzia nie wyciągnął jednak żółtej kartki.

42'
Strzał Diame zza pola karnego mija słupek o 3 metry.

41'
Groźnie pod bramką the Reds. Akcja Ben Arfy po prawej stonie pola karnego. Dośrodkowanie na 10 metr pola karnego jednak strzał napastnika broni Mignolet.

39'
Żołta kartka dla Toma Huddlesotna za faul na Canie w środkowej części boiska.

36'
Liverpool wydaję się że zaczyna narzucać swój futbol. Zamknęli gości na własnej połowie.

34'
Zawodnicy zwiększyli tempo tego spotkania. Jednak nikomu nie udało się dojść do czystej pozycji strzeleckiej.

29'
Dobre dośrodkowanie Gerrarda z rzutu wolnego z lini bocznej boiska. Piłka jednak mija zawodników obu drużyn i wychodzi poza boisko. Hull City od bramki.

27'
Strzał Allena z dużej odległości od bramki. Bardzo niecelnie.

26'
Złe podanie Chestera w kierunku bramkarza. Do piłki ścigają się Balotelli z Jakupoviciem i jednak pojedynek wygrywa bramkarz Hull.

24'
Spotkanie toczy się w dobrym tempie meczowym, jednak żaden z zespołów nie potrafi dominować na boisku.

21'
Dalekie podanie w kierunku Balotelliego. Za mocne podanie i Włoch nie miał szans dojść do tego podania.

17'
Spotkanie toczy się w środkowej części boiska.

15'
Strzał Sterlinga zza pola karnego zablokowany!

12'
Świetna akcja Liverpoolu. Balotelli dostaje świetne podanie na dobieg z głębi pola od Sterlinga! Strzela z ostrego konta na bramkę Hull. Z małymi trudnościami broni Jakupović.

9'
Było groźnie pod bramką Jakupovicia! Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Do piłki wyskakuje Lovren i uderza głową w prawy dolny róg bramki. Świetnie broni bramkarz gości w tej sytuacji.

7'
Błąd Sterlinga przy przyjęciu piłki. Zawodnik odbił piłkę ręką w okolicach pola karnego przeciwnika i Hull City zacznie od rzutu wolnego.

4'
Can leży na murawie. Jednak wygląda na to że będzie mógł kontynuować grę.

3'
Ben Arfa popisał się ładnym dryblingiem miedzy obrońcami The Reds. Akcja jednak zatrzymała się na obrońcach gospodarzy.

2'
Liverpool lekko przyciśnięty na początku meczu. Hull City zamknęli gospodarzy na własnej połowie.

0'
Hull City od środka. Zaczynamy!

*'
Zawodnicy już wchodzą na murawę boiska.Za moment początek spotkania. Na trybunach kibice śpiewają You Never Walk Alone!

*'
Witam na meczu 9 kolejki Premier League. Już za chwilę spotkanie Liverpoolu z Hull City. Relacjonować dla Państwa będzie Italianio.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Liverpool - Hull City, to zapraszamy do śledzenia meczu online