GKS Jastrzębie - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
GKS Jastrzębie
1 : 2

Drazik - Kulawiak, Szymura, Pacholski, Gojny - Ali (81' Szczęch), Jaroszek (72' Adamek), Tront, Skórecki, Jadach (64' Weis) - Krakowczyk
Szmatuła - Konczkowski, Sedlar, Byrtek, Mokwa - Gojko, Sokołowski, Jodłowiec (61' Dziczek), Jagiełło (65' Mak), Ayong (81' Badia) - Parzyszek

Weis (74.)
Ayong (30.)
Gojko (37.)

Pacholski (85.) żółta kartka

Mecze na żywo: GKS Jastrzębie - Piast Gliwice

Serdecznie chcemy podziękować Wszystkim odbiorcom tej relacji.

Piast Gliwice awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski. Niemal pewna promocja została zagrożona słabą końcówką w wykonaniu gości.
GKS Jastrzębie nie potrafiło odpowiednio dobrze popracować w bloku defensywnym. Dwa prosto stracone gole dały przeciwnikom upragniony awans.

Sędzia główny użył dzisiaj gwizdka po raz ostatni!

90+3'
Dosłownie ostatnie sekundy regulaminowego czasu gry. Coraz mniejsze szanse gospodarzy na odrobienie strat.

90+2'
Arbiter liniowy dostrzegł ofsajd u Kamila Adamka.

90+2'
Nieudolnie wykonany korner przez gospodarzy. Piast broni się niemal całą jedenastką.

90+1'
Wielka mobilizacja ofensywna wśród graczy pierwszoligowca.

90'
180 sekund dłużej potrwa II odsłona.

89'
Za parę chwil poznamy wymiar dodatkowego czasu gry.

87'
Piotr Parzyszek uciekł całej linii defensywy GKS! Napastnik wyszedł z własnej połowy boiska. W kulminacyjnej części akcji, w starciu z bramkarzem, trafił w jego nogi.

86'
Tuż nad poprzeczkę futbolówkę zawiesił jeden z graczy Gliwiczan. Piast miał okazję podwyższyć, poprzez wrzutkę od rzutu wolnego.

85'
żółta kartka Zasłużona żółta kartka dla Piotra Pacholskiego. Środkowy obrońca nie dał Piotrowi Parzyszkowi uciec z futbolówką.

84'
Piast Gliwice nie chce dogrywki. Goście rzucili się do zmasowanych ataków na szesnastkę przeciwnika.

82'
Gerard Badia koszmarnie rozwiązał kontrę. Niepotrzebny cross w sytuacji, gdzie należało zagrać płasko do wbiegających kolegów z drużyny.

81'
Gerard Badia zmienił Ayonga.

81'
Dominik Szczęch wszedł na boisko.

80'
Faul taktyczny. Damian Gnojny nie dał wyprowadzić kontry.

78'
Piotr Parzyszek wykorzystał swój wysoki wzrost w polu karnym Piasta. Napastnik najwyżej dopadł do wrzutki ze stałego fragmentu gry.

77'
Damian Byrtek przewinił w pojedynku powietrznym. Rzut wolny dla drużyny z Jastrzębia.

76'
Łukasz Krakowczyk bardzo zabawił się z defensorami Piasta. Akcja na przebój mogła mieć sukces, ale jednak Jakub Szmatuła, swoim zdecydowanym wyjściem udaremnił całą sytuację.

75'
Przed Nami do zakończenia regulaminowego czasu gry pozostał już tylko kwadrans.

74'
Goooooooool! Jest kontakt! Świetny strzał w prawy, dolny róg bramki zanotował Dawid Weis! Emocje będą do samego końca!

72'
Kamil Adamek, napastnik, wkroczył na płytę murawy. Bartosz Jaroszek udał się na ławkę rezerwowych.

71'
Pozycja spalona. Ofsajd wychwycono u piłkarza gliwickiej ekipy.

69'
Gospodarze nie wywiesili białej flagi. GKS potrafi stworzyć akcję pod polem karnym rywala, jednakże wciąż brakuje większej konkretności w ofensywie.

67'
Piotr Parzyszek próbował głową zamknąć bardzo mocne wgranie z lewego skrzydła boiska. Zagranie okazało się za wysokie.

65'
Mateusz Mak wprowadzony na plac gry przez Waldemara Fornalika. Aleksander Jagiełło wykonał swoje zadanie.

64'
Zmiana! Kamil Jadach, kapitan, opuścił boisku. Dawid Weis ma szansę na pokazanie swoich umiejętności.

62'
Akcja na jeden kontakt w wykonaniu gospodarzy. Zakończona została jednak bardzo niecelnym strzałem z ostrego kąta. Ali zbyt bardzo się odchylił przy kopnięciu futbolówki.

61'
Pierwsza zmiana w składzie gliwiczan. Patryk Dziczek zastąpił Tomasza Jodłowca.

60'
Sędzia asystent wskazał pozycję spaloną u gracza Piasta Gliwice.

59'
Ayong bardzo za głęboko dorzucił futbolówkę. Ona wleciała w koszyczek Drazika.

58'
Obie strony bardzo dynamicznie próbują grać piłką.

56'
Bardzo dobry strzał zza pola karnego oddał Damian Tront. Piłka przeleciała minimalnie obok prawego słupka bramki. Niezły kontratak w wykonaniu gospodarzy.

55'
"Piastunki" chciałyby jak najszybciej rozwiązać losy tego spotkania.

54'
Krakowczyk jest jedynym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie na połowie Piasta.

52'
Jadach postanowił skorzystać z tego, że defensorzy gości nie fatygowali się do większego pressingu. Pomocnik mocno kopnął piłkę, ale ta pofrunęła wysoko nad poprzeczką.

51'
Grzegorz Drazik przechwycił futbolówkę, którą musiał przechwycić. Aleksander Jagiełło posłał zawiesinę na 11. metr od bramki GKS-u.

49'
Łukasz Krakowczyk wykonał przewinienie w ofensywie. Jeden z obrońców Piasta znakomicie w swoim polu karnym uprzedził przeciwnika.

48'
Aleksander Jagiełło przez krótki czas leżał na murawie. Pomocnikowi Piasta Gliwice jednak nic groźnego się nie pojawiło.

47'
W obu składach bez zmian.

46'
Ruszyła II odsłona!

Koniec I połowy meczu w Jastrzębiu!

45+2'
Szmatuła znakomicie odczytał grę i wyszedł do groźnego zagrania w kierunku Aliego.

45+1'
Zawodnicy Waldemara Fornalika dali się zepchnąć do głębszej defensywy.

45'
Dwie minuty - tyle sędzia główny dorzucił do pierwszych 45 minut.

44'
Gospodarze usiłują złapać "kontakt" jeszcze w tej odsłonie. Gol do szatni wniósłby wielką dawkę energii w szeregi GKS-u.

42'
Ali wykonał rzut wolny. Ten zawodnik posłał futbolówkę w strefę, gdzie najwięcej piłkarzy było z Piasta Gliwice.

41'
Damian Byrtek bez pardonu zatrzymał dobrze rozwijającą się akcję przeciwnika. Sędzia oszczędził zawodnika gości.

40'
Łukasz Krakowczyk zabawił się z obrońcami Piasta. Były zawodnik tego klubu przeniósł piłkę nad poprzeczką. Zabrakło lepszego przyłożenia się do strzału z 14. metrów.

38'
Pierwszoligowiec musi spróbować zagrać bardziej agresywnie.

37'
Gooooooool! Zmiana na tablicy wyników! Denis Gojko popisał się zabójczym, płaskim strzałem przy lewym słupku bramki! Drazik miał małe pole do popisu.

35'
Mirosław Skrobacz wielce skupiony w swojej strefie trenerskiej. Jego zespół nie gra źle, ale brakuje większej piłkarskiej jakości.

33'
Tomasz Jodłowiec po raz trzeci uderzył z dystansu. Żadna z prób nie skończyła się pozytywnie dla Piasta Gliwice. Pomocnik musi popracować nad lepszym strzałem.

32'
Krakowczyk próbował wymusić rzut karny. Arbiter główny nie zauważył przewinienia w szesnastce gliwiczan.

30'
Gooooooooool! Piast wyszedł na prowadzenie! Fatalny błąd bramkarski popełnił Drazik, przy próbie wyłapania piłki. Gafę goalkeepera bez żadnej litości wykorzystał Ayong.

28'
Tomasz Jodłowiec jest graczem, który potrafi świetnie grać głową. Doświadczony pomocnik groźnie dla gospodarzy strącił futbolówkę głową, po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry. Ta poszybowała tuż obok prawego słupka.

27'
Skórecki bez litości dla Mokwy. Piłkarz GKS-u Jastrzębie bardzo mocno otarł się o karę indywidualną, w postaci żółtej kartki.

25'
Tomasz Jodłowiec usiłował wyprowadzić groźną akcję. Nie zrobił tego, ponieważ nieprzepisowym wślizgiem wykazał się zawodnik gospodarzy.

24'
Oglądamy wiele fauli taktycznych. Sędzia główny jeszcze ani razu nie wyciągał ze swojej kieszonki żółtego kartonika.

22'
Ali za krótko wybił rzut wolny. Obrońcy Piasta okazali prostą piłkę do zneutralizowania.

21'
Jakub Szmatuła znów lepszy od zawodników ofensywnych GKS-u Jastrzębie. Łukasz Krakowczyk nie potrafił ulokować piłki do siatki, będąc bardzo blisko światła bramki.

19'
Nawet efektowny strzał z linii pola karnego oddał Tomasz Jodłowiec. Piłka, po jego próbie, powędrowała ciut nad poprzeczką bramki.

17'
Goście próbują na nowo zdominować swojego rywala. Atak pozycyjny. Bardzo dużo króciuteńkich podań.

16'
Należy wspomnieć o tym, że arbitrom na placu gry pomaga dzisiaj system VAR.

14'
Jadach fatalnie trafił w piłkę, przy dośrodkowaniu z lewego skrzydła boiska. Futbolówka poleciała obok lewego słupka bramki.

12'
Sędzia główny dostrzegł złamanie przepisów gry w szesnastce przyjezdnych. Faulował zawodnik GKS-u Jastrzębie.

11'
Jakub Szmatuła intuicyjnie sparował ogromnie silny strzał zza pola karnego. Bramkarz miał mocno utrudnione zadanie, ponieważ był zasłonięty przez kilku zawodników.

10'
Wielka walka o dośrodkowanie z rzutu rożnego. W ostateczności Piast sobie poradził z obroną.

9'
Faul taktyczny w środkowej strefie boiska na graczu Piasta. Będzie rzut wolny.

7'
Jakub Szmatuła zaryzykował efektowne wyjście z bramki. Goalkeeper bardzo mocno sparował lecącą futbolówkę. GKS miał rzut wolny.

6'
Gojny schwytany przez blok obronny "Piastunek" na pozycji spalonej. Dobra decyzja arbitra liniowego o przerwaniu akcji ofensywnej.

5'
Crossowa piłka w kierunku Parzyszka. Asystę chciał zdobyć Jodłowiec. Drazik bardzo skutecznie przejął minimalnie niecelne zagranie.

4'
Podopieczni Waldemara Fornalika bardzo energicznie operują piłką.

2'
Sędzia asystent podniósł chorągiewkę. Jeden z graczy Piasta Gliwice ewidentnie "spalił" akcję.

1'
Pierwszoligowa drużyna rozpoczęła ten miejmy nadzieję emocjonujący się pojedynek.

*'
Początek meczu!

*'
Sędzia główny wyprowadził piłkarzy obu ekip na plac gry.

*'
Werdykty sędziowskie dzisiaj wydawać będzie Pan Artur Aluszyk.

*'
Spotkanie o 1/16 finału Pucharu Polski rozpocznie się o godz. 17:30

*'
Witamy serdecznie Wszystkich na naszym portalu i zachęcamy do śledzenia wraz z Nami relacji tekstowej LIVE z meczu: GKS Jastrzębie - Piast Gliwice.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z GKS Jastrzębie - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online