GKS Katowice - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
GKS Katowice
1 : 1

Baran - Frańczak, Lisowski, Remisz, Kupec - Tabiś (76' Słomka), Poczobut (K.), Łyszczarz, Bronisławski (93' Michalik), Anon (60' Puchacz) - Rumin (64' Śpiączka)
Budziłek - Rudol, Dvali, Malec (58' Majewski), Nunes - Kozulj (109' Matynia), Podstawski - Hołota (73 Błanik), Drygas (K.), Kowalczyk(84' Benedyczak) - Buksa

'
Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na kolejne.

'
GKS jest w kolejnej rundzie, choć to Pogoń była lepsza w tym meczu. Portowcy stworzyli sobie multum okazji, zabrakło jednak skuteczności. W serii rzutów karnych zostali skarceni. Katowice awansują dalej, a Pogoń może już się skupić jedynie na walce w Ekstraklasie.

4-3'
Lisowski pewnie w okno bramki. Budziłek bez szans! GKS Katowice awansuje do 1/16 Pucharu Polski!

3-3'
Rudol daje jeszcze nadzieję swojej drużynie.

3-2'
Michalik wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie/

2-2'
Dvali uderzył fatalnie po ziemi, wyczuł go Baran i obronił!!

2-2'
Puchacz w okienko!

1-2'
Buksa miał kilka sytuacji w meczu. Teraz też nie zdołał pokonać bramkarza gospodarzy!

1-2'
Łyszczarz pokonuje Budziłka.

0-2'
Majewski podwyższa prowadzenie gości.

0-1'
Śpiączka fatalnie uderzył. Budziłek wyciągnął tę piłkę!

0-1'
Drygas trafia pewnie w okienko.

'
Rozpoczną Portowcy.

'
Pogoń miała kilkanaście okazji, by wygrać ten mecz. Wszystkie jej strzały okazywały się jednak niecelne, za słabe, czy padały w rękach świetnie spisującego się Barana. Teraz muszą ratować się karnymi, które - mówiąc wyświechtanym frazesem - loterią są.

120'
żółta kartka Błanik faulował Kupeca. Koniec spotkania. Czas na rzuty karne!

118'
Buksa uderzył obok słupka! Jakby czary odprawiał nad swoją bramką Baran...

116'
Puchacz został faulowany z boku pola karnego gości.

114'
Mecz toczy się od bramki do bramki. Benedyczak dostał kolejny raz piłkę sam na sam. Kolejny też raz uderzył wprost w golkipera miejscowych.

113'
Frańczak uderzył z dystansu. Budziłek nie miał problemów z interwencją.

113'
Zaklęta jest bramka Barana. Tym razem Matynia dostał piłkę na 5.metrze. Musiał tylko skierować piłkę do pustej bramki, ale postanowił wykopać do kibiców.

111'
Benedyczak świetnie złożył się do strzału, ale uderzył wprost w Barana.

111'
Błanik obił piłką Poczobuta i wywalczył rzut rożny.

109'
Kozulj ucierpiał w starciu. Zmienił go Matynia.

108'
Majewski uderzył z przedpola. Znów niecelnie.

106'
Zespoły zmieniły się stronami. Czas na drugą część dogrywki.

105'
żółta kartka Arbiter zagwizdał na przerwę. Puchacz wybił piłkę ze złości, bo gospodarze mieli dobrą okazję. Młodzian obejrzał za to kartonik.

104'
Buksa faulowany na 22.metrze od bramki Barana. Dobra okazja dla gości. Nunes uderzył minimalnie obok bramki.

102'
Śpiączka faulował Budziłka w walce o górną piłkę.

100'
Śpiączka wyszedł z kontrą, ominął obrońców i uderzył z ostrego kąta. Tylko słupek. Powtórki pokazały, ze napastnik był na spalonym.

99'
Błanik zagrał po ziemi do Buksy, ten się obrócił, ale nie zdołał uderzyć.

96'
Kontra gospodarzy. Śpiączka uderzył z ostrego kąta, ale Budziłek miał problemy z interwencją. Na szczęście dla bramkarza Pogoni, obok stał Dvali.

95'
Buksa trafił w słupek!!! Napastnik gości dostał podanie od Majewskiego i strzelił z 15 metrów. Minimalnie niecelnie.

93'
Bronisławski schodzi, w jego miejsce Damian Michalik.

91'
Pogoń od razu rozpoczęła od ataków na pole karne miejscowych.

91'
Zaczynamy Ekstra Time.

'
Pogoń miała piłkę meczową, ale Benedyczak nie trafił w bardzo łatwej sytuacji. Czeka nas więc dodatkowy czas, w którym obie drużyny będą chciały przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

90+5'
GKS miał kontrę, ale Śpiączka podał zbyt mocno, by ktokolwiek z jego drużyny mógł dojść do piłki. Chwilę po tym arbiter zagwizdał. Czas na dogrywkę.

90+4'
Majewski uderzył z 30.metra. Bardzo niecelnie.

90+2'
Co zrobił Benedyczak!!! Młody napastnik dostał piłkę na 3.metrze od Majewskiego i jedyne, co musiał zrobić, wbić piłkę do pustej bramki. Młodzian postanowił jednak trafić w słupek.

90'
Arbiter doliczył 4 minuty. Tyle obie drużyny dostały czasu, by rozstrzygnąć rezultat meczu przed dogrywką.

87'
Błanik przebojem wdarł się w pole karne, ale został powstrzymany. Rzut rożny.

85'
Goool! Drygas wyrównuje stan spotkania!

Majewski wrzucił piłkę w pole karne, a tam niepilnowany był kapitan Portowców. Baran był bez szans przy tym uderzeniu głową.

84'
Ostatnia zmiana: Benedyczak za Kowalczyka.

83'
Frańczak pognał przez całe boisko z piłka po skrzydle, by wreszcie beznadziejnie dośrodkować.

80'
Rudol uderzył barkiem, ale kapitalną interwencją popisał się Baran. Bramkarz miejscowych uratował swój zespół przed utratą bramki.

79'
Kupec wybił piłkę na rzut rożny. Śpieszy się przyjezdnym.

76'
Wojciech Słomka zmienia Tabisia.

75'
żółta kartka Adrian Łyszczarz ukarany za faul taktyczny.

75'
Choć to Pogoń musi odrabiać straty, Gieksa jest zespołem lepszym. Raz za razem gospodarze atakują bramkę Budziłka.

73'
Dawid Błanik zmienił Tomka Hołotę.

71'
Podstawski stracił piłkę i gospodarze mieli okazję na bramkę. Tabiś uderzał, ale znów lepszy okazał się Budziłek.

70'
żółta kartka Buksa dostał kartkę za dyskusję z arbitrem.

69'
Lisowski bardzo ostro wszedł w Buksę.

67'
Tabiś faulował Hołotę.

64'
Bartosz Śpiączka zmienia na placu boju Rumina.

62'
Buksa dostał piłkę w polu karnym, ale nie zdołał jej opanować.

60'
Tymoteusz Puchacz wszedł za Anona.

58'
Malca zastępuje na murawie Radosław Majewski.

58'
Trwa ofensywa miejscowych piłkarzy. Łyszczarz zagrał do Anona, ten dośrodkował, ale obrońcy Pogoni szybko się w tym połapali i wybili piłkę.

56'
Tabiś przejął piłkę przed polem karnym gości, dobiegł na linię 16.metra i uderzył. Dobrą interwencją popisał się Budziłek.

55'
Buksa dostał piłkę, pobiegł sam, ale nie zdołał uderzyć, bo został zablokowany.

54'
Rumin nie zdołał opanować piłki. Dvali wygrał ważną rywalizację.

51'
Hołota faulował Anona.

50'
Frańczak leży na boisku. Obrońca ucierpiał podczas jednej z wcześniejszych interwencji.

50'
Malec popełnił błąd i oddał piłkę rywalom, ale Rumin został złapany na spalonym.

48'
Łyszczarz uderzył z okolic 25.metra, ale nie trafił w światło bramki.

46'
Podstawski wdarł się przebojem w pole karne gospodarzy, ale został ostatecznie zablokowany.

46'
Wracamy po przerwie.

'
To nie był futbol najwyższych lotów. Pierwsze 45 minut było nudne, męczące i dość senne. GKS prowadzi po jednej solowej akcji Łyszczarza. Więcej okazji gospodarze sobie nie stworzyli. Pogoń atakowała częściej i powinna w tym meczu co najmniej remisować, ale indolencja strzelecka dzisiaj w zespole przyjezdnych jest i basta. Mamy nadzieję, że druga połowa będzie nieco bardziej okazała w akcje, bramki i widowiskowość. Wracamy po przerwie.

45+2'
Nic już się w tej połowie nie wydarzyło. Schodzimy na przerwę.

44'
Gospodarze w końcówce pierwszej połowy przeszli do ofensywy. Portowcy tylko wybijają piłkę.

42'
Nunes dostał piłkę na skrzydle, ale szybko wybił mu ją Franczak.

39'
Pogoń, niczym w hokeju, zamknęła rywali na ich połowie i próbuje sforsować szyki defensywne gospodarzy.

36'
Kowalczyk wyprzedził Frańczaka w polu karnym i uderzył. Baran tym razem popisał się świetnym refleksem na linii i sprawował futbolówkę do boku.

33'
Poczobut ucierpiał bez kontaktu przeciwnika i leży na boisku. Konieczna będzie interwencja lekarska.

33'
Frańczak faulował Podstawskiego.

31'
Podstawski faulował Anona.

30'
Najlepsza okazja Pogoni!! Drygas dostał piłkę strąconą przez Buksę, znalazł się sam na sam z Baranem i uderzył wysoko nad bramką.

30'
Baran miał problemy z obronią rzutu wolnego i sparował na kornera.

29'
żółta kartka Mecz przybrał nieco zbyt brutalny obrót. Kupec ostro wszedł w nogi Kozulija.

26'
GKS nie stawia muru i nie wycofuje się do obroni. Raz za razem zawodnicy z Górnego Śląska suną na pole karne Budziłka.

24'
Drygas doszedł do uderzenia w polu karnym Gieksy, ale nie trafił w bramkę. Goście bardzo szybko ruszyli do odrabiania strat.

22'
Anon pewnie uderzył przy słupku. 1:0.

22'
Łyszczarz wbiegał w pole karne, ale wbiegł w niego Rudol. Jedenastka. Jeszcze arbiter czeka na potwierdzenie VAR-u.

20'
Kozulj został złapany na spalonym.

19'
Niewiele dzieje się w tym spotkaniu. Pogoń dominuje posiadaniem piłki, ale niczym więcej.

16'
Nunes dostał piłkę przed polem karnym, ale uderzył bardzo wysoko i jeszcze mniej dokładnie.

13'
Nunes z rzutu rożnego uderzył na bramkę. Baran nie dał się zaskoczyć.

11'
Rumin dostał piłkę w polu karnym Portowców, ale nie zdołał się przedrzeć przez skuteczną linię obrony gości.

9'
Drygas dostał piłkę w szesnastce gospodarzy, ale nie zdołał dograć do kolegów.

8'
Słupek!!! Hołota dostał piłkę od Kozulja w polu karnym i uderzył na bramkę. Trafił tylko w słupek. Było blisko bramki.

5'
Pogoń rozgrywa spokojnie od własnych stoperów.

3'
Rzut rożny dla GKS-u.

2'
Podstawski faulowany na własnej połowie.

1'
Zaczynamy!

'
Arbitrem spotkania będzie Mariusz Złotek.

'
Drużyny wychodzą na prezentację.

'
Ławka rezerwowych Pogoni: Bursztyn, Matynia, Błanik, Wawrzynowicz, Sadowski, Benedyczak, Majewski.

'
Ławka rezerwowych GKS-u: Frankowski, Kurowski, Andrzejczak, Puchacz, Michalik, Śpiączka, Słomka.

'
Zapraszamy na relację ze spotkania Pucharu Polski pomiędzy GKS-em Katowice, a Pogonią Szczecin. Spotkanie rozpocznie się o 20.30.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz GKS Katowice - Pogoń Szczecin na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy w środę na godzinę 20:30. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu w telewizji, to zapraszamy do śledzenia go w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z GKS Katowice - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online