Liverpool - Chelsea online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Liverpool
Chelsea
1 : 2

Mignolet, Clyne, Lovren, Matip, Moreno, Fabinho, Milner (60' Henderson), Keita, Shaqiri, Mane (71' Firmino), Sturridge

Rezerwowi: Grabara, Gomez, Henderson, Jones, Firmino, Solanke, Salah
Caballero, Azpilicueta, Christensen (73' David Luiz), Cahill, Emerson, Fabregas, Kovacić (64' Kante), Barkley, Moses, Morata, Willian (56' Hazard)

Mecze na żywo: Liverpool - Chelsea

90+7'

90+5'
żółta kartka Morata ukarany żółtą kartką.

90+1'
żółta kartka Moses ukarany żółtą kartką.

90'
Sędzia doliczył pięć minut.

90'
żółta kartka Żółta kartka dla Hendersona.

89'
Keita zablokował strzał Hazarda z rzutu wolnego.

87'
Salah zastąpił Fabinho.

85'
Gol! Hazard! 2:1 dla Chelsea!Hazard przeprowadził cudowną indywidualną akcję i zdobył gola

79'
Gool! Remis! Emerson z bliskiej odległości dobił strzał jednego z kolegów i jest 1:1

79'
żółta kartka Keita ukarany żółtą kartką.

77'
Shaqiri domagał się rzutu karnego, ale sędzia słusznie go nie odgwizdał.

73'
David Luiz zastąpił Christensen

71'
Firmino zastąpił Mane.

68'
Liverpool cały czas przeważa.

64'
N'Golo Kante zastąpił Kovacicia.

61'
Niecelny strzał z dystansu Shaqiriego.

60'
Henderson zastąpił Milnera.

59'
Gool! Keita uderzył z pola karnego, piłkę odbił Caballero, ale do bramki przewrotką skierował ją Sturridge

56'
Hazard zastąpił Williana.

56'
żółta kartka Fabinho ukarany żółtą kartką.

54'
Niecelnie głową uderzał Lovren.

52'
Tym razem Barkley zagrał pod nogi Mane. Ten oddał strzał upadając, ale bramkarz Chelsea odbił piłkę na rzut rożny.

50'
żółta kartka Kovacić ukarany żółtą kartką.

47'
Morata głową uderzył nad bramką.

46'
Mane znalazł się sam przed Caballero po błędzie Christensena. Zawodnik Liverpoolu nie trafił jednak do pustej bramki!

46'
Rozpoczęła się druga część gry.

45+2'

45'
Sturridge mógł znaleźć się sam przed bramkarzem, ale nie potrafił dobrze przyjąć piłki.

44'
Shaqiri z dystansu uderzył nad bramką.

44'
Teraz przeważa Liverpool.

39'
Caballero po raz kolejny ratuje Chelsea!!! Tym razem obronił groźny strzał głową Mane z pola karnego.

37'
Caballero z trudem na rzut rożny wybił piłkę po strzale Keity sprzed pola karnego. Było bardzo groźnie.

35'
Groźna akcja Mane, ale jego podanie przejęli obrońcy.

31'
Keita próbował wymusić rzut karny. Sędzia nie dał się nabrać.

26'
żółta kartka Matip ukarany żółtą kartką.

22'
Obrońcy Chelsea zablokowali strzał Sturridge'a.

21'
żółta kartka Żółta kartka dla Milnera.

19'
Kolejna dobra okazja Moraty. Tym razem uderzał z sześciu metrów i Mignolet odbił piłkę poza boisko.

17'
Morata miał znakomitą sytuację. W sytuacji sam na sam z Mignoletem trafił w niego, a dobitka spod linii końcowej przeleciała wzdłuż bramki.

15'
Chelsea dłużej utrzymuje się przy piłce. Liverpool stara się grać z kontry.

11'
Barkley miał sporo miejsca, uderzył z ok. 20 metrów. Obok bramki.

9'
Mogło być groźnie! Piłkę w polu karnym otrzymał Shaqiri, ale w ostatniej chwili został zablokowany.

8'
Rzut wolny dla Chelsea w dogodnej odległości od bramki. Willian nie trafił jednak w światło bramki.

4'
Keita uderzył z dystansu prosto w ręce bramkarza.

4'
Christensen uderzył głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale za lekko, aby zaskoczyć bramkarza.

3'
Pierwsze fragmenty meczu pod dyktando Chelsea.

1'

'
Już za chwile początek meczu.

'
Oba kluby na ławce rezerwowych mają bramkarzy z Polski: Kamila Grabarę (Liverpool) i Marcina Bułkę (Chelsea).

'
Początek meczu Carabao Cup Liverpool - Chelsea o godzinie 20:45. Zapraszamy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Liverpool - Chelsea, to zapraszamy do śledzenia meczu online