Hertha Berlin - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Hertha Berlin
2 : 0

Kraft - Lazaro, Stark, Rekik, Mittelstadt - Skjelbred, Maier - Kalou (71' Leckie), Duda, Dilrosun (90+2' Jastrzembski) - Ibisević (53' Selke).
Neuer - Kimmich, Sule, Boateng, Alaba - Alcantara - Robben (52' Muller), Sanches (63' Gnabry), Rodriguez (72' Wagner), Ribery - Lewandowski.

*'
Dziękujemy Państwu ślicznie za ten wspólnie spędzony czas.

*'
Berlińczycy potwierdzili swoją dobrą dyspozycję z początku sezonu - świetnie zaprezentowali się w starciu z mistrzem z Bawarii i zdobyli, w pełni zasłużenie, komplet punktów.

90+4'
żółta kartka Żółty kartonik dla Dudy za ostre wejście w Kimmicha.

90+2'
Trzecia zmiana w zespole Herthy Berlin: Jastrzembski w miejsce Dilrosuna.

90+1'
żółta kartka Dilrosun z żółtą kartką za utrudnianie wznowienia gry.

90'
Arbiter doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

88'
W grze gości coraz widoczniejszy jest chaos. Bayern nie ma pomysłu na odrobienie strat.

86'
Jeśli Hertha zwycięży w starciu z mistrzem Niemiec, to awansuje na drugą lokatę i zrówna się z nim punktami.

85'
Huknął z dużej odległości Sule. Równie mocno, co niecelnie.

83'
Maier słabo uderzył z daleka, Neuer odprowadził piłkę wzrokiem.

82'
Strzał Gnabry'ego nie odnalazła drogi do celu.

81'
Bayern cały czas naciera, ale nie przenosi się to na zmianę niekorzystnego dla nich rezultatu.

79'
Kraft doskonale zatrzymał główkę Lewandowskiego z kilku metrów! Dobitka Wagnera nie była skuteczna.

78'
Od rzutu rożnego wznowią grę monachijczycy.

77'
Muller nie doskoczył do centry Boatenga.

75'
Gnabry strzałem z powietrza wykończył precyzyjne dośrodkowanie Ribery'ego. Skrzydłowy chybił minimalnie.

72'
Ostatnia zmiana w Bayernie Monachium: Wagner wszedł za Rodrigueza.

71'
Druga zmiana w drużynie ze stolicy Niemiec: Leckie zajął miejsce Kalou.

70'
Uderzenie Alaby z rzutu wolnego poszybowało nad bramką.

69'
Zagranie Mullera "na pamięć" przechwycone przez Lazaro.

67'
Jakim cudem jest wciąż 2:0? Kraft w znakomity sposób zatrzymał dwa strzały z bliskiej odległości. Goście nie mogą uwierzyć, że po tych sytuacjach wynik wciąż jest taki sam.

66'
Wrzutka Dilrosuna padła łupem Sule, który dobrze się ustawił.

65'
Nieudane uderzenie z dystansu Alcantary.

64'
Świeżo wprowadzony na boisko Gnabry zagrał ręką w szesnastce rywala. Akcja przyjezdnych przerwana.

63'
Roszada w klubie z Bawarii: Gnabry zastąpił Sanchesa.

61'
Protesty Rodrigueza w kierunku sędziego nie skończyły się dla Kolumbijczyka zarobieniem "żółtka". Arbiter okazał się bardzo cierpliwy i wyrozumiały, gdyż w innym wypadku pomocnik Bayernu otrzymałby karę indywidualną.

60'
Zatrzymany w polu karnym Ribery domagał się wskazania na "wapno", ale arbiter od razu pokazał, że nie ma takiej możliwości.

58'
Zawodnicy z Monachium bardzo mocno naciskają Herthę. Berlińczycy z niebywałym poświęceniem bronią swojej bramkowej przewagi.

56'
Ribery dorzucił na głowę Mullera, ten jednak przeniósł piłkę nad poprzeczką.

54'
Bawarczycy mogli zdobyć gola kontaktowego po dośrodkowaniu Kimmicha, ale zarówno Muller jak i Lewandowski nie zdołali zamknąć akcji strzałem.

53'
Pierwsza korekta w szeregach gospodarzy: Selke w miejsce Ibisevicia.

52'
Zmiana w Bayernie Monachium: Muller za Robbena.

52'
Bomba Alaby przeszła obok bramki.

49'
Sanches uderzył zza szesnastki, była to jednak wyraźnie niecelna próba.

48'
żółta kartka Kimmich obejrzał żółty kartonik.

47'
Kraft na raty wyłapał futbolówkę. Golkiper, który niegdyś grał w zespole obecnego mistrza Niemiec, poradził sobie z centrą z lewej flanki.

47'
Rykoszet po woleju Rodrigueza, będzie rzut rożny dla Bayernu.

46'
Druga połowa rozpoczęta! Bez zmian w wyjściowych składach.

*'
Gracze powrócili na murawę.

*'
Hertha pokazuje, że nieprzypadkowo znajduje się w pierwszej czwórce ligowej tabeli. Piłkarze ze stolicy Niemiec w pełni zasłużenie prowadzą dwiema bramkami. Bawarczycy natomiast muszą znacznie poprawić swoją grę, jeżeli chcą wyjechać ze Stadionu Olimpijskiego z jakimkolwiek dorobkiem punktowym.

Przerwa.

45'
Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

44'
2:0! Duda podwyższył prowadzenie gospodarzy!
Kalou znakomicie uruchomił Lazaro, ten dokładnie zagrał pod nogi Słowaka, który z najbliższej odległości nie dał szans Neuerowi na obronę.

43'
Za długo czekał z oddaniem strzału Lewandowski, co ułatwiło interwencję obrońcom.

41'
Płaski strzał Alcantary zmierzający w światło bramki zdołał zablokować Lazaro.

40'
żółta kartka Żółta kartka dla Ibisevicia za faul w powietrzu na Alcantarze.

39'
Alaba wstrzelił piłkę idealnie do Robbena, a Holender mimo to spudłował! Holender przestrzelił z bliskiej odległości znacznie.

37'
Robben wyraźnie wszedł "nakładką" wbiegając w pole karne, chcąc uprzedzić w walce o futbolówkę przeciwnika. Umknęło to jednak uwadze sędziego głównego.

36'
Stołeczna drużyna nie dopuściła do niebezpieczeństwa po tym stałym fragmencie gry.

35'
Następny rzut rożny dla Bayernu.

34'
Duda chwilowo poza boiskiem, Słowak ucierpiał jednym ze starć fizycznych o piłkę. Były piłkarz Legii Warszawa powinien za moment powrócić na plac gry.

33'
Efektowny drybling Ribery'ego, Francuz po popisach technicznych źle dośrodkował, wprost w ręce Krafta.

32'
Niecelna główka Starka.

31'
Sule w ostatnim momencie w polu karnym wybił piłkę spod nóg Lazaro. Berlińczycy zaczną od narożnika boiska.

29'
Do strzału doszedł Lewandowski, ale polski snajper został zablokowany.

28'
Korner dla graczy Niko Kovaca.

27'
Stracona bramka rozwścieczyła przyjezdnych, którzy rzucili się do huraganowych ataków.

26'

25'
Kimmich! Było blisko błyskawicznego wyrównania! Górne podanie Robbena opanował prawy defensor, wpadł w pole karne i uderzył. Tylko rykoszet uchronił Krafta od straty gola.

23'
1:0! Ibisević pewnie wykorzystał "jedenastkę"!
Bośniak zmylił golkipera i otworzył wynik meczu.

22'
Rzut karny dla Herthy Berlin!
Neuer sparował główkę Ibisevicia, a po chwili Boateng w bezsensowny sposób podciął w szesnastce Kalou.

20'
Bawarczycy powoli zaczynają panować na placu gry.

19'
Lewandowski zamykał strzałem głową dośrodkowanie Ribery'ego, próba Polaka okazała się niecelna.

16'
Rodriguez, pomimo zbyt mocnego podania Lewandowskiego, zdołał przejąć zagranie, po czym wrzucił w szesnastkę, wprost jednak pod nogi defensorów przeciwnika.

14'
Groźna główka Boatenga przeszła tuż obok słupka! Stoper gości wykorzystał ospałą postawę w linii obronnej Herthy, jednak nie zdołał skierować futbolówki siatki, choć pomylił się nieznacznie.

13'
Stark skutecznym wślizgiem wybił piłkę zacentrowaną przez Alabę.

12'
Ibisević popełnił przewinienie w ofensywie na Kimmichu. Miejscowi nie przestraszyli się mistrza Niemiec - z dużą pewnością siebie naciskają swojego rywala na jego połowie.

11'
Obrońcy monachijskiego zespołu wyekspediowali wrzuconą przez Mittelstadta futbolówkę.

9'
Dogranie Ribery'ego nie zostało zamknięte przez żadnego z jego partnerów.

8'
Kalou szarżował prawą stroną, zbierał się do strzału, ale w ostatniej chwili zablokował go Boateng.

6'
Centra Kimmicha z narożnika boiska padła łupem Lazaro.

5'
Rzut rożny dla Bayernu Monachium po błędzie Mittelstadta.

4'
Gospodarze przeprowadzili atak prawym skrzydłem, po czym posłali dośrodkowanie w pole karne, gdzie niebezpieczeństwo zażegnali goście.

3'
Dosyć spokojne pierwsze minuty.

2'
Spóźnione wejście Lazaro w starciu z Sanchesem skończyło się przewinieniem gracza Herthy.

1'
Sędzia zainaugurował zawody!

*'
Piłkarze są już na placu gry. Chwila dzieli nas od rozpoczęcia meczu.

*'
Marco Fritz to arbiter nadchodzącego spotkania.

*'
Ławka rezerwowych berlińczyków: Klinsmann, Leckie, Plattenhardt, Dardai, Selke, Lustenberger, Jastrzembski.

*'
Hertha rozpocznie zawody w powyżej przedstawionym zestawieniu.

*'
Rezerwowi Bayernu: Ulreich, Wagner, Hummels, Martinez, Gnabry, Meier, Muller.

*'
Skład przyjezdnych został zaprezentowany.

*'
Sytuacja w tabeli:

*'
Obydwie drużyny w poprzedniej serii gier po raz pierwszy straciły punkty. Stołeczny zespół przegrał z Werderem Brema 1:3, a monachijczycy tylko zremisowali z FC Augsburg 1:1.

*'
Godzina, na którą zaplanowano inaugurację rywalizacji, to 20:30.

*'
Dzień dobry, Państwu!
Pierwsze starcie szóstej kolejki Bundesligi to zarazem jej najciekawsze spotkanie. Mecz pomiędzy jedną z rewelacji tego sezonu, berlińską Herthą i mistrzem Niemiec, Bayernem Monachium zostanie rozegrane na Olympiastadion.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Hertha Berlin - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online