Legia Warszawa - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
1 : 1

Cierzniak - Stolarski (87' Kante), Jędrzejczyk, Wieteska, Hlousek - Antolić (76' Martins), Cafu - Kucharczyk, Szymański, Nagy - Carlitos
Šteinbors - Zbozień, Marić, Helstrup, Marciniak - Zarandia (78' Siemaszko), Deja (33' Danch), Nalepa, Janota (90+1' Aankour), Jankowski - Kolew

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Arka Gdynia

Dziękujemy Wszystkim odbiorcom za uwagę.

Podział punktów w stolicy Polski. Obie drużyny miały swoje argumenty, które mogły dać im pełną pulę.

Koniec meczu w Warszawie!

90+2'
Arka stara się zgarnąć komplet punktów. Legia mocno w defensywie.

90+1'
Michał Janota udał się w kierunku ławy rezerwowych. Aankour zaliczy dzisiaj symboliczny występ.

90'
180 sekund - o tyle została przedłużona II odsłona dzisiejszego widowiska.

89'
Niecelnie wykonany rzut wolny przez "Wojskowych". Futbolówka posłana dokładnie tam, gdzie stał Adam Marciniak.

88'
Pavel Steinbors dobrze, technicznie wyłapał płaski strzał Cafu. Udane, lecz bardzo sygnalizowane zagranie. Goalkeeper nie miał żadnych problemów.

87'
Na placu gry znajduje się Jose Kante. Paweł Stolarski siedzi obok innych rezerwowych.

86'
Sędzia Paweł Gil puścił grę dalej. Ta decyzja nie spodobała się sympatykom Legii Warszawa.

85'
Carlos Lopez stracił równowagę w polu karnym Arki! Był kontakt! Marić zażegnuje się, że nic nie zrobił.

83'
Michał Nalepa musi uważać na to, że sędzia Gil będzie stosować kary indywidualne za brzydkie zagrania.

81'
Trzeba odnotować fakt, że Paweł Stolarski nie zagra w następnej serii gier. Obrońca wyczerpał dzisiaj limit kartkowy.

80'
Sędzia liniowy zauważył pozycję spaloną u gości.

79'
żółta kartka Arbiter stracił już cierpliwość do piłkarzy. Paweł Stolarski perfidnym wślizgiem zatrzymać akcję oponentów.

78'
Luka Zarandia już zakończył udział w dzisiejszej grze. Rafał Siemaszko ma za zadanie rozruszać grę Arki.

76'
Andre Martins pojawił się na boisku. Ten gracz dał zmianę za Domagoja Antolicia.

75'
18725 widzów zjawiło się na stadionie, by obserwować poczynania swoich ulubieńców.

74'
Arka góruje dzisiaj w klasyfikacji żółtych kartek. 3:0 na jej korzyść.

72'
żółta kartka Żółta kartka dla Frederika Helstrupa za przerwanie dobrze zapowiadającej się kontry przeciwnika.

71'

69'
Kolew popełnił przewinienie w ofensywie. Bułgarski snajper zbyt bardzo rozpychał się łokciami.

67'
Niepotrzebna szarpanina na placu gry. Mateusz Wieteska w batalii powietrznej z Aleksandarem Kolewem.

66'
Arka Gdynia przejęła inicjatywę. Radosław Cierzniak wybronił niezły strzał głową Adama Dancha. Realizacja stałego fragmentu gry, rzutu rożnego, mogła się podobać.

64'
Michał Kucharczyk nie mógł być zadowolony z tego, jak kopnął futbolówkę, będąc daleko od pola karnego przeciwnika. Silna próba wylądowała na trybunach.

63'
Legia wykonała rzut wolny. Wrzutkę Szymańskiego głową próbował przedłużyć Cafu, sztuka mu się udała, ale piłkę przejęła ekipa z Gdyni.

61'
Po jednym celnym strzale można odnotować po obu stronach.

60'
Na stadionowym zegarze wybiła godzina gry.

59'
Luka Zarandia przewrócił się w okolicy pola karnego oponenta. Sędzia główny nie miał jednak żadnych podstaw do podyktowania jedenastki.

57'
Marić zachował zimną krew. Bohaterski wślizg zatrzymał strzał z ogromną siłą, który oddał Szymański. Rośnie przewaga Legii.

56'
Trener Zbigniew Smółka dalej energicznie dyryguje grą swoich podopiecznych.

54'
Przewinienie na Luce Zarandii dostrzegł sędzia Paweł Gil.

53'
Aleksandar Kolew ściśle kryty przez Mateusza Wieteskę. Napastnik ma problemy z dochodzeniem do okazji strzeleckich.

52'
Warto wspomnieć o tym, że w obu składach nie było żadnych zmian w czasie przerwy.

50'
Gospodarze spróbowali skopiować akcję z 44. minuty spotkania. Niestety, przy wykonaniu rzutu rożnego zabrakło lepszej organizacji.

49'
Legioniści szturmują okolice szesnastki Arki.

48'
Cafu mógł mówić o sporym pechu. Pomocnik Legii Warszawa minimalni się spóźnił z zagraniem głową. Gdyby udało mu się zgarnąć piłkę, to Steinbors miałby małe szanse na reakcję, ponieważ wszystko się działo na 3. metrze od bramki.

47'
Antolić spróbował huknąć z dystansu. Jeden z obrońców Gdynian swoim ciałem powstrzymał zagranie.

46'
Gracze Arki rozpoczęli II połowę dzisiejszego spotkania ligowego.

46'
Kontynuujemy zawody!

Pan Paweł Gil zasygnalizował przerwę!

45+3'
Zbliżamy się do końca I części gry w Warszawie.

45+1'
żółta kartka Adam Marciniak za okrutny i spóźniony wślizg musiał obejrzeć żółty kartonik.

45'
Czas I połowy tego meczu został wydłużony o 4 minuty.

44'
Goooooooooool! 1:1! Rzut rożny przyniósł gospodarzom wyrównanie! Michał Kucharczyk był kompletnie bez krycia przy linii bramkowej! Skrzydłowy nie miał żadnych praw do zmarnowania stuprocentowej okazji.

42'
żółta kartka Dominik Nagy przewrócony przez Michała Janotę, którzy obejrzał właśnie żółtą kartkę. Pomocnik Legii wygrał pojedynek.

41'
Kąśliwa, płaska centra w wykonaniu Pawła Stolarskiego. Piłkarze Arki w odpowiednim momencie zareagowali.

40'

38'
Nie udało się wygenerować większego zagrożenia pod bramką Steinborsa, po dalekim wyrzucie piłki z autu.

37'
Na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Michał Nalepa. Pomocnik nie za bardzo się przygotowywał do tej próby. Piłka powędrowała daleko od prawego słupka.

36'
Maciej Jankowski zbyt słabo zgrał futbolówkę głową w szesnastce Legionistów. Radosław Cierzniak przechwycił piłkę.

34'
Artur Jędrzejczyk zbyt ostro pracował rękami w starciu powietrznym. Faul.

33'
Kontuzjowany Adam Deja opuścił płytę boiska. Adam Danch spróbuje zanotować dobry występ.

32'
Dominik Nagy nieudolnie crossem zagrywał do Sebastiana Szymańskiego. Złe prostopadłe podanie przejął Pavel Steinbors.

30'
Adam Deja przez chwilę poza boiskiem.

29'
Adam Deja z kontuzją. Arbiter nakazał medykom wejść na płytę boiska.

28'
Zawodnicy stołecznej ekipy nie mają konceptu na ofensywę.

26'
Michał Nalepa sprowokował przeciwnika do faulu. Dominik Nagy zachował się nieodpowiedzialnie.

25'
Obrona Arki skutecznie się przesuwa. Mało miejsca na zagranie prostopadłej piłki mają Legioniści.

24'
Adam Hlousek zrealizował przewinienie taktyczne. Rzut wolny dla drużyny z Gdyni.

22'
Michał Pazdan przygotowuje się do intensywniejszej rozgrzewki.

21'
Bardzo pechowo Artur Jędrzejczyk zderzył się ze swoim kolegą z bloku defensywnego. Mateusz Wieteska również walczył o górną piłkę.

20'
62% piłki - Legia Warszawa
38% piłki - Arka Gdynia

18'
Ricardo Sa Pinto odbył rozmowę z arbitrem głównym. Portugalski coach przekazał swoje uwagi co do pracy sędziego.

17'
Teraz zawodnicy trenera Zbigniewa Smółki przejęli inicjatywę.

15'
Adam Hlousek bardzo dobrze głową oddalił zagrożenie od swojej bramki, po wrzutce z rzutu rożnego.

14'
Adam Hlousek zwija się z bólu. Doświadczony Czech niefortunnie został obity futbolówką.

13'
Przypominamy, że dzisiejszy pojedynek oglądają arbitrowie w wozie transmisyjnym, w którym znajduje się system VAR.

11'
Dominik Nagy przewinił w powietrznej batalii z Adamem Marciniakiem. Sędzia główny dobrze ocenił całą sytuację.

10'
Piłka jest przy graczach Legii. "Arkowcy" czekają na odpowiedni moment, by wyprowadzić jakąś kontrę.

8'
Powróciliśmy do gry. Bocznemu obrońcy Legii nic groźnego na szczęście nie było.

7'
Sędzia główny przywołał do siebie sztab medyczny. Paweł Stolarski doznał urazu.

6'
Prostopadłymi piłkami pomocnicy Legii próbują uruchomić Carlitosa. Blisko ustawieni defensorzy Arki skutecznie powstrzymują nieprzyjemne dla siebie zagrania.

5'
Legia stara się błyskawicznie odpowiedzieć na sytuację boiskową.

4'
Bardzo szybko zdobyty gol powinien nam rozbudzić widowisko w stolicy Polski.

3'
Gooooooooool! Co za początek! Maciej Jankowski umieścił piłkę w bramce Radosława Cierzniaka! Klasowy, płaski strzał tuż przy lewym słupku!

1'
Faul taktyczny w wykonaniu piłkarza warszawskiej Legii.

*'
Gospodarze rozpoczęli dzisiejszy pojedynek!

*'
Piłkarze wkroczyli na plac gry.

*'
Przed domowym spotkaniem Legii Warszawa nie może zabraknąć piosenki - "Sen o Warszawie".

*'
W Warszawie rolę rozjemcy głównego otrzymał Pan Paweł Gil.

*'
W tym tygodniu oba zespoły grały w 1/32 finału Pucharu Polski.
Legia Warszawa zdołała wyszarpać awans w starciu z Chojniczanką Chojnice (1:0), a z kolei Arka Gdynia nie dała żadnych szans ekipie Śląska Świętochłowice (3:0).

*'
Mistrzowie Polski spróbują wywalczyć trzecie zwycięstwo w lidze z rzędu. W przypadku dzisiejszej wygranej "Wojskowi" wskoczą na fotel lidera tabeli, detronizując Jagiellonię Białystok.

*'
W rezerwie Legii Warszawa znajdzie taki zestaw piłkarzy: Malarz, Kante, Martins, Vesović, Radović, Pazdan, Pasquato.

*'
Tak kształtuje się ławka rezerwowych Arki Gdynia: Staniszewski, Socha, Danch, Bohdanow, Cvijanović, Aankour, Siemaszko.

*'
Obaj szkoleniowcy zdecydowali się na wybór wyjściowych jedenastek.

*'
Sędzia główny mecz rozpocznie o godz. 20:30

*'
Zachęcamy bardzo serdecznie do śledzenia naszej relacji tekstowej LIVE z jednego z najciekawszych starć 10. kolejki LOTTO Ekstraklasy: Legia Warszawa - Arka Gdynia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online