Piast Gliwice - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Szmatuła (K.) - Kirkeskov, Czerwiński, Sedlar, Pietrowski - Hateley, Dziczek - Valencia, Felix (83' Konczkowski), Mak (58' Badia) - Papadopulos
Loska - Wiśniewski, Suarez, Bochniewicz, Koj - Smuga (77' Ryczkowski), Matuszek (K.), Ambrosiewicz (68' Żurkowski), Jimenez (77' Wolsztyński) - Zapolnik, Angulo

'
To tyle od nas. Zapraszamy na kolejne relacje z najdziwniejszej ligi świata.

'
trudno napisać, że Piast był lepszy. Górnik w drugiej połowie przez większość czasu grał lepiej. Badii udał się jednak strzał życia. Piast po strzelonym golu kontrolował przebieg spotkania i wygrywa derby Śląska.

90+5'
Kirkeskov faulował Zapolnika na 35.metrze od bramki Szmatuły. Ostatnia szansa dla Górnika. Ryczkowski zagrał za głęboko i piłkę złapał bramkarz gospodarzy. Koniec meczu.

90+5'
Piast gra na czas.

90+3'
Angulo faulował Sedlara.

90+1'
żółta kartka Co tu się wydarzyło! Badia został faulowany przez Wiśniewskiego dość brutalnie przy ławce Piasta. Mak wyskoczył z ławki i uderzył Wiśniewskiego.

90'
Arbiter doliczył 4 minuty.

88'
Badia faulowany w bocznym sektorze boiska.

86'
Valencia był faulowany w kole środkowym.

83'
Felix opuszcza boisko. Zastępuje go Martin Konczkowski.

81'
Badia faulowany.

80'
Valencia ucierpiał w środkowej strefie boiska.

77'
Schodzi Smuga, wchodzi Ryczkowski.
Rafał Wolsztyński zastępuje Jimeneza.

76'
Kirkesov dośrodkował zupełnie do nikogo, ale Koj wybił na rzut rożny. Dziwaczna sytuacja.

74'
Górnik był znacznie lepszy na murawie do wejścia Badii. Ściągniecie Maka wydawało się dziwną decyzją, ale Waldemar Fornalik wiedział, co robi. Nie chodzi tylko o bramkę, ale też o to, że Piast dostał nowego oddechu w grze po wejściu Hiszpana.

72'
Goool!!! Piast wychodzi na prowadzenie!

Valencia opanował piłkę i lobem zagrał do Badii. Ten uderzył wolejem z kozła i trafił w okno bramki z naprawdę ostrego kąta. Kapitalna bramka. Loska był chyba bez szans.

70'
żółta kartka Badia faulował Wiśniewskiego i zrobił się "młyn" na boisku. Zawodnicy niemal się pobili.

68'
Na boisko wejdzie Żurkowski. Schodzi Ambrosiewicz.

65'
Ależ nam się mecz otworzył. Valencia dostał piłkę i niechybnie zdobyłby bramkę, ale Suarez go uprzedził. Wybijając trafił w słupek własnej bramki! Piłka poleciała na rzut rożny.

64'
żółta kartka Koj faulował taktycznie, by powstrzymać kontrę gospodarzy.

63'
Loska złapał piłkę i szybko wybił do przodu. Tam był Ambrosiewicz tylko z jednym obrońcą - Kirkeskovem. Defensor przegrał pojedynek i pomocnik gości uderzył. Szmatuła popisał się świetnym refleksem i sparował na kornera.

63'
Badia wywalczył rzut rożny.

61'
Pierwsza okazja Piasta i to jaka! Valencia ograł na skrzydle Suareza i pognał w pole karne. Wystawił piłkę do wbiegających Papadopulosa i Felixa, ale żaden z nich nie trafił w bramkę.

60'
Trwa oblężenie bramki Piasta. Jeśli można było powiedzieć, że Piast w pierwszej połowie był odrobinę lepszy, w drugiej już nie można. Górnik dominuje zdecydowanie.

58'
Czerwiński faulował Jimeneza.

58'
Mak schodzi. Gerard Badia w jego miejsce.

56'
Jimenez z przedpola też niecelnie.

54'
Ambrosiewicz uderzył z 25.metra. Zbyt wysoko.

53'
Angulo dośrodkował na głowę Zapolnika, ale uprzedził go Sedlar.

51'
Wiśniewski uderzył ponad bramką Szmatuły.

50'
Górnik od początku drugiej połowy ciśnie Piasta.

49'
Suarez uderzył przewrotką. Niecelnie.

48'
Angulo dostał piłkę w polu karnym. Został jednak zablokowany. Tylko korner.

46'
Wracamy po przerwie.

'
To nie była rozgrywka najwyższych lotów. Mecz rozpoczął się bardzo słabo, dopiero po 30.minucie nieco ożywiła się gra. Górnik trafił do bramki, ale VAR nie pozwolił na uznanie tego gola. Piast miał kilka okazji, ale brakowało celnego strzału. Wracamy po przerwie. Mamy nadzieję na lepszą druga połowę.

45+3'
Dziczek uderzył piłkę dośrodkowaną przez Maka. Trafił Suareza. rzut rożny. Loska interweniował. Koniec pierwszej połowy.

45+1'
Rzut rożny dla Zabrzan. Gwizdek arbitra. Sedlar został faulowany.

45'
Arbiter dolicza 3 minuty.

45'
Czerwiński leży na murawie. Stoper Piasta ucierpiał w starciu z rywalem.

42'
Mak zagrał do Valencii, ten uderzył z ostrego kąta. Słupek!!!
Ależ to byłaby odpowiedź Piasta.

39'
Gooool!!! Zapolnik wyprowadza Górnika na prowadzenie!

Szmatuła źle wyprowadził piłkę i zagrał do Smugi. Ten uderzył, a dobijał Zapolnik. Sędzia sprawdza z VAR-em, czy nie było spalonego.

Był spalony!!! Bramki nie ma.

36'
Kolejna okazja Piasta. Mak zagrał do Valencii, ten uderzył. Zablokowany. Jeszcze próbował dobijać, ale zaczął kiwać się w walce o piłkę z Felixem.

34'
Mak uderzał z 20.metra, ale został zablokowany przez Ambrosiewicza.

32'
Jimenez dostał piłkę na 25. metrze, przyjął, obrócił i uderzył. Minimalnie niecelnie.

31'
Valencia zakiwał się sam ze sobą i na końcu faulował jeszcze Ambrosiewicza.

29'
Zapolnik niemal przejął piłkę w polu karnym gospodarzy, ale Szmatuła okazał się szybszy.

25'
Papadopulos zagrał do Maka, skrzydłowy był na spalonym.

23'
Angulo dogrywał w pole karne, ale Smuga się w tym nie połapał i nie przyjął piłki.

22'
Kirkeskov nie zrozumiał się z Felixem i zagrał do rywala.

20'
Tym razem Zapolnik przekroczył przepisy. Na Sedlarze.

18'
Piotrowski faulował Zapolnika.

16'
Piotrowski złapał piłkę w ręce, bo myślał, że wyszła ona za linię. Nie wyszła.

14'
Smuga faulował Kirkeskova.

11'
Angulo prostopadle zagrał do Jimeneza. Hiszpański napastnik włożył jednak zbyt dużo siły w to podanie.

9'
Niewiele dzieje się na boisku. Piast ma ciągle piłkę, ale nie śpieszy się z rozegraniem.

6'
Dziczek dośrodkował do Valencii, ale Wiśniewski wybił mu piłkę sprzed nogi.

3'
Piast od początku kontroluje tempo spotkania.

1 '
Od razu groźna okazja Piasta. Mak ograł rywala w polu karnym i próbował uderzać. Obrońca to wybił na rzut rożny. To mogła być bramka.

1'
Rozpoczynamy mecz.

'
Ławka rezerwowych Górnika: Bielica, Gryszkiewicz, Michalski, Nowak, Ryczkowski, Wolsztyński, Żurkowski.

'
Ławka rezerwowych Piasta: Biadia, Jagiełło, Konczkowski, Korun, Parzyszek, Plach, Sokołowski.

'
Za chwilkę początek meczu.

'
Zapraszamy na relację z meczu pomiędzy Piastem Gliwice, a Górnikiem Zabrze. Początek meczu już za kilka minut.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online