FC Barcelona - Athletic Bilbao online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
FC Barcelona
Athletic Bilbao
1 : 1

Ter Stegen - Semedo, Pique, Lenglet, Alba - Vidal (56' Messi), Roberto (51' Busquets), Rakitić - Dembele (80' Munir), Suarez, Coutinho
Simon - De Marcos, Yeray, Inigo (24' Nolaskoain), Balenziaga - D. Garcia, Benat (67' San Jose), R. Garcia, Susaeta, Yuri - Williams (79' Aduriz)

Podział punktów w Barcelonie!

90+2'
Minęła druga z trzech doliczonych minut.

90'
żółta kartka Sędzia już stracił cierpliwość do zawodników. Peru Nolaskoain oraz Dani Garcia zrobili wszystko, aby zabezpieczyć dostęp do swojej bramki.

89'
żółta kartka Sergio Busquets błysnął nadmierną agresją. Żółta kartka na jego koncie.

87'
Sędzia asystent wykazał się czujnością. Luis Suarez uchwycony na pozycji spalonej. Urugwajczyk nie miał żadnych praw do narzekań.

85'
Gooooooooool! Liczne próby przyniosły wyrównanie gospodarzom! Munir z zimną krwią dobił futbolówkę, którą świetnie sprezentował mu Leo Messi. Strzał musiał wejść do niemal pustej bramki.

83'
Wszyscy, oprócz Ter Stegena, zawodnicy Barcelony zmobilizowani do atakowania szesnastki Athletic Bilbao.

82'
Obaj trenerzy już przeprowadzili wszystkie zmiany przewidziane na ten mecz.

80'
Dzisiaj Ousmane Dembele zanotował bezbarwny występ. Napastnika na boisku zmienił Munir.

79'
Zmiana. Aritz Aduriz w miejsce Inakiego Williamsa.

78'
żółta kartka Ivan Rakitić dyskutował z arbitrem. Ten uznał, że zbyt niesportowe zachowanie klasyfikuje się na zastosowanie sankcji indywidualnej.

77'
Wybitna akcja na jeden kontakt! Kilka krótkich podań otworzyło sytuację bramkową gospodarzom! Strzał Lionela Messiego obił lewy słupek bramki Unaia Simona.

75'
Kwadrans - tyle pozostało do zakończenia dzisiejszego pojedynku.

74'
Williams miał okazję podwyższyć wynik. Napastnik gości zbyt długo zwlekał z decyzją o oddaniu strzału w pobliżu szesnastki gospodarzy. Kapitalny wślizg na futbolówkę wykonał Semedo.

72'
Lionel Messi huknął z 25 metrów. Piłka zmierzała w prawy sektor bramki. Unai Simon nie musiał interweniować, ponieważ świetną i dość dziwną asekuracją popisał się Nolaskoain.

71'
Lionel Messi przewrócony tuż przed polem karnym Athletic Bilbao. Argentyńczyk próbował jednym zwodem minąć przeciwnika.

70'
Pique stał się nieformalnym napastnikiem. Środkowy obrońca FC Barcelona ustawiony na pozycji klasycznej "9".

68'
Ivan Rakitić ocenił, że pozostawiona mu przestrzeń wystarczy mu do zaskoczenia bramkarza przeciwników. Sygnalizowany strzał okazał się prosty do zatrzymania przez blok obronny.

67'
Czas na zmianę. Mikel San Jose zastąpił na płycie boiska Benata.

65'
Zbyt ostro futbolówkę chciał zagarnąć Sergio Busquets. Za wysoko podniesiona noga.

63'
Patrząc na grę po przerwie, to mam nieodparte wrażenie, że goście nic nie zrobią już w ofensywie. Inicjatywa jest po stronie Katalończyków.

62'
Co za akcja! Przepiękna próba z pół woleja Philippe'a Coutinha! Brazylijska gwiazda obiła poprzeczkę bramki! Chwilę później miała miejsce próba szybkiej dobitki, ale stojący w odpowiednim miejscu Unai Simon wyłapał piłkę.

60'
Za koszulkę przetrzymywany był Dembele. Przewinienie, ewidentne, na francuskim napastniku należało odgwizdać.

59'
Widać bardzo dużą determinację u gospodarzy, aby zdobyć gola wyrównującego. Przyjezdni nie istnieją w działaniach ofensywnych.

58'
Unai Simon wzorowo uprzedził Phillipe'a Coutinho, który był ogromnie blisko dojścia do prostopadłej piłki. Słowa uznania dla goalkeepera.

57'
Phillipe Coutinho zabrał się za wrzutkę z lewego rogu boiska. Piłkę pewnie jednak zatrzymali defensorowie Athletic Bilbao.

56'
Arturo Vidal został zdjęty z placu gry. Owacje na stojąco dla wchodzącego Leo Messiego.

55'
Dembele postanowił, że samotnie rozwiąże akcję ofensywną Barcelony. Jego strzał z 25 metrów powędrował wprost w koszyczek goalkeepera.
Koledzy z drużyny mieli wielkie pretensje do Francuza.

53'
Unai Simon bardzo nieodpowiedzialnie rozprowadził futbolówkę. Prosta strata w pobliżu swojego pola karnego. Przed wielkim zagrożeniem bramkarza uchronił Nolaskoain.

52'
Lionel Messi przypatruje się grze swoich klubowych kolegów.

51'
Sergio Busquets zastąpił Sergi Roberto, który nabawił się poważniejszego urazu. Musimy to uznać jako zmianę wymuszoną.

50'
FC Barcelona w przeciągu ostatniej minuty miała dwa stałe fragmenty gry.
Pierwszy był rzut wolny, ale zbyt przeciągnięte dośrodkowanie skutecznie zneutralizował blok obronny Athletic.
Następnie oglądaliśmy bardzo nieudolne wgranie z rzutu rożnego.

49'
żółta kartka Przetrzymywanie Luisa Suareza kosztowało Yeray'a Alvareza żółtą kartkę. Trzeba wspomnieć, że w pełni zasłużoną.

48'
Oscar De Marcos błysnął ryzykiem, którego nie powstydziłby się wytrawny pokerzysta. Ofiarny wślizg w piłkę, którą blisko bramki chciał kopnął Luis Suarez.

47'
Widownia na stadionie brawami przywitała rozgrzewających się: Lionela Messiego oraz Sergio Busquetsa.

46'
"Duma Katalonii" zainaugurowała grę po przerwie!

Analiza strzałów i gry obu ekip.

Gwizdek arbitra głównego zakończył I połowę meczu w Barcelonie!

45+1'
Barcelona usiłuje wyprowadzić ostatni atak w tej części gry, ale rywale skutecznie przesuwają się w obronie.

45'
Sędzia techniczny na swojej tablicy elektronicznej oznajmił, że I odsłona zawodów potrwa o jedną minutę dłużej.

43'
Unai Simon jest niemożliwy! Goalkeeper w fantastycznym stylu wyciągnął kapitalne uderzenie głową, którego autorem został Philippe Coutinho! Futbolówka już niemal była w bramce!
FC Barcelona ruszyła do błyskawicznego odrabiania strat.

41'
Goooooooool! Po chwili mniejszej aktywności Athletic Bilbao wyprowadził zabójczy atak! Oscar De Marcos skorzystał z bardzo niezdarnej postawy defensywy Katalońskiej drużyny. Zagranie ze wślizgu z najbliższej odległości zaskoczyło bezradnego Ter Stegena.

40'

38'
Philippe Coutinho ponownie pokazał swoje techniczne show. Brazylijczyk w swoim stylu zabawił się z przeciwnikami i oddał uderzenie! Piłka poleciała bardzo blisko obok światła bramki.

37'
Unai Simon po raz kolejny publiczności udowodnił, że na swojej pozycji w Athletic nie ma sobie równych! Goalkeeper zatrzymał bardzo nieprzyjemne uderzenie Luisa Suareza.

35'
Na ławce rezerwowej FC Barcelona dalej przesiaduje Lionel Messi.

34'
Gospodarze skrupulatnie budują swoją przewagę na murawie Camp Nou.

32'
Obie drużyny szukają swoich szans po strzałach z dystansu. Ivan Rakitić w tej materii jest wysokiej klasy fachowcem. Chorwat solidnie huknął, ale futbolówka poszybowała obok światła bramki.

31'
Nolaskoain popełnił rażący faul taktyczny. Arbiter główny odgwizdał rzut wolny dla aktualnych Mistrzów Hiszpanii.

29'

27'
Wielka presja ze strony ofensywnych graczy Athletic spowodowała błąd w rozegraniu u Ter Stegena.

25'
Arturo Vidal wyśmienicie prostopadłym zagraniem uruchomić Luisa Suareza! Będąc bez żadnego krycia Urugwajczyk od razu kopnął piłkę! Przed utratą gola gości wyratował znakomicie interweniujący nogami Unai Simon!

24'
Inigo Martinez, z powodu kontuzji, opuścił już plac murawy. Peru Nolaskoain wkroczył w jego miejsce.

23'
Za krótko została wybita piłka od lewego narożnika boiska. Gospodarze zaprzepaścili szansę.

22'
Uraz pojawił się u Inigo Martineza. Sondowana jest zmiana.

21'
FC Barcelona - 59% posiadania piłki.
Athletic Bilbao - 41% posiadania piłki.

19'
Sędzia dostrzegł faul na Inigo. Będzie rzut wolny dla Athletic Bilbao.

18'
Neutralni kibice mogą być zaskoczeni losami tych pierwszych osiemnastu minut. Goście przeważają.

16'
Williams otrzymał od obrony Barcelony fenomenalną szansę strzelecką! Nieudolne wybicie Semedo otworzyło drogę napastnikowi do zdobycia bramki! Snajper Bilbao minął Ter Stegena, ale za bardzo daleko wypuścił sobie futbolówkę, co skutkowało tym, że znalazł się daleko od światła bramki.
Na dokładkę, w porę zainterweniował stoper "Dumy Katalonii".

15'
Ter Stegen zachował zimną krew na przedpolu. Bramkarz skutecznie wypiąstkował piłkę, którą z lewego narożnika boiska posłał jeden z graczy Athletic.

14'
Marc Ter Stegen wystawiony na ogromnie trudną próbę! Niemiecki goalkeeper musiał sparować bombowy strzał zza pola karnego, w wykonaniu Susaety. Piłka zmierzała pod porzeczkę bramki.

12'
Pique zagapił się! Błąd Hiszpana próbował wykorzystać szybki Williams. Snajper Athletic Bilbao podjął chęć przelobowania Ter Stegena. Zagranie okazało się urodziwe, lecz piłka poleciała ciut nad poprzeczką.

11'
Balenziaga błysnął piłkarską mądrością. Kapitalne, prostopadłe zagranie. Jego klubowy partner nie mógł nic więcej stworzyć, ponieważ Yuri znajdował się na pozycji spalonej.

10'
Brak komunikacji na linii: Rakitić - Suarez. Urugwajczyk przepuścił futbolówkę, mając nadzieję, że jego klubowy kolega go obiegnie. Stało się jednak zupełnie inaczej.

8'
Goście spróbowali wyższego pressingu. Udało się zatrzymać Barcelonę w rozegraniu futbolówki.

7'
Luis Suarez zaprezentował godny strzał od rzutu wolnego. Odległość od bramki Simona nie była mała. Ładnie uderzona futbolówka poszybowała minimalnie obok lewego słupka bramki.

6'
Ivan Rakitić wrzucał futbolówkę z lewego skrzydła boiska. Interweniujący do końca De Marcos powstrzymał możliwe zagrożenie.

4'
Dzisiejszy pojedynek z wielką uwagą obserwują arbitrowie, którzy obsługują system VAR.

3'
Od wysokiego "C" ten mecz rozpocząć próbują gracze gospodarzy.

2'
Coutinho padł w polu karnym Athletic! Sędzia główny nakazał gwiazdorowi Barcelony jak najszybciej podnieść się z murawy.
A chwilę wcześniej Coutinho zainicjował nieźle wyglądający kontratak.

1'
Przyjezdni rozpoczęli od środka boiska.

*'

*'
Zawodnicy obu ekip zameldowali się na płycie murawy.

*'
Athletic Bilbao czeka na zwycięstwo w lidze... od 20 sierpnia 2018 roku.
W 1. kolejce ligowej udało się pokonać Leganes (2:1).

*'
"Duma Katalonii" podejmie dzisiaj próbę rehabilitacji za niedawną porażkę z dużo niżej klasyfikowanym Leganes (1:2).
FC Barcelona przystępuje do nadchodzącego z perspektywy lidera, po 6. kolejkach LaLiga.

*'
Pan Santiago Jaime Latre został wydelegowany do realizacji zadań sędziowskich.

*'
Pojedynek zostanie rozegrany na Camp Nou.

*'
W tym panelu zaproponujemy Państwu relację tekstową LIVE z meczu: FC Barcelona - Athletic Bilbao. Spotkanie rozpocznie się o 16:15.

*'
Witamy Wszystkich kibiców piłkarskich na naszym portalu.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z FC Barcelona - Athletic Bilbao, to zapraszamy do śledzenia meczu online