Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 2

Hładun - Dziwniel, Kopacz, Guldan, Tosik - Sirotow (46' Pawłowski), Matuszczyk, Starzyński, Jagiełło, Bohar (59' Janoszka) - Mares (8' Tuszyński)
Załuska - Niepsuj, Walukiewicz (89' Rudol), Dvali, Nunes - Podstawski, Kowalczyk, Matynia, Majewski, Drygas - Buksa (90+3' Benedyczak)

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin

Dziękujemy Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Pogoń Szczecin odniosła drugie zwycięstwo w rozgrywkach ligowych. Widać znaczny progres w jej grze.
Coraz smutniej kształtuje się pozycja Mariusza Lewandowskiego w Zagłębiu Lubin. Jego podopieczni dzisiaj nie mieli żadnych piłkarskich argumentów.

Arbiter główny zakończył mecz w Lubinie!

90+3'
Dosłownie na ostatnie sekundy na boisko wszedł Adrian Benedyczak. Adam Buksa wylądował na ławce rezerwowych.

90+2'
Losy tego spotkania wydają się już być formalnością.

90+1'
Sędzia główny do regulaminowego czasu gry dorzucił 3 minuty.

90'
żółta kartka Filip Starzyński ujrzał żółtą kartkę za nadepnięcie dłoni przeciwnika.

89'
Sebastiana Walukiewicza, który już miał żółtą kartkę, na boisku zmienił Sebastian Rudol.

88'
Sebastian Rudol szykowany do wejścia na murawę.

86'
Dominik Hładun bardzo skutecznie odbił kąśliwe uderzenie, które poleciało z głębi jego pola karnego. Adam Buksa usiłował zamknąć ten mecz, ale zabrakło troszeczkę więcej precyzji i mocy.

85'
żółta kartka Żółty kartonik dla Sebastiana Walukiewicza. Młody defensor z wielką zawziętością łapał rywala za koszulkę.

83'
Filip Jagiełło błysnął efektownym, podkręconym strzałem zza szesnastki. Urodziwa próba powędrowała minimalnie obok prawego słupka bramki.

82'
Ucieka czas podopiecznym Mariusza Lewandowskiego.

80'
Radosław Majewski dwa razy próbował z pobliża szesnastki i dwa razy został skutecznie powstrzymany przez parę stoperów.

78'
Filip Starzyński dużo lepiej wykonał rzut wolny niż poprzednio. Jednak znów zabrakło do pełnego sukcesu. Łatwą piłkę wychwycił Łukasz Załuska.

77'
"Miedziowi" liczą na stałe fragmenty gry.

76'
Radosław Majewski obwiniał się o nieudolne wykończenie akcji ofensywnej. Rywale dali mu wiele miejsca w polu karnym. Techniczny strzał z 15. metra poleciał nad poprzeczką bramki Dominika Hładuna.

75'
3106 widzów - frekwencja na stadionie w Lubinie.

73'
Faul w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla szczecińskiej ekipy.

72'
Dośrodkowanie z rzutu rożnego powędrowało w pobliże linii bramkowej Zagłębia. Jakub Tosik świetnie głową zażegnał niebezpieczeństwo.

70'
Powoli wchodzimy w decydującą fazę tego spotkania. U gospodarzy brakuje jednak większej wiary w to, że uda się odwrócić losy meczu.

69'
Kolejna przerwa w meczu. Sztab medyczny Pogoni Szczecin udziela pomocy kontuzjowanemu zawodnikowi.

68'
żółta kartka Powiększa się grono "kartkowiczów" dzisiejszego starcia. Adam Matuszczyk zachował się agresywnie, wykonując ostry wślizg.

66'
Patryk Tuszyński dopadł do kapitalnego, płaskiego zagrania z rzutu rożnego. Snajper bez chwili myślenia huknął na bramkę. Blisko ustawiony Dvali zablokował mocną próbę.

65'
Kosta Runjaić ma komplet roszad do przeprowadzenia.

63'
Kibice Zagłębia chcieliby obejrzeć swoich pupili w jakiejś akcji ofensywnej.

62'

60'
Filip Starzyński, który wykonuje rzut wolny, zawsze jest wielkim niebezpieczeństwem. Przed chwilą, jednak, ta teza się nie sprawdziła. Popularny "Figo" przeniósł piłkę wyraźnie nad poprzeczkę.

59'
Łukasz Janoszka drugim zmiennikiem u gospodarzy. Damjan Bohar dzisiaj niemal niewidoczny.

57'
żółta kartka Kowalczyk zatrzymał pędzącego Pawłowskiego. Arbiter główny nie miał większych wątpliwości w chwili, gdy wyjmował z kieszonki żółtą kartkę.

56'
Kolejną wrzutkę od rzutu wolnego oglądaliśmy po stronie gości. Defensywa lubinian skutecznie zablokowała dostęp do swojej bramki.

55'
Wielki luz w rozegraniu mają przyjezdni. Zawodnicy popularnych "Miedziowych" są kompletnie pogubieni na płycie murawy.

53'
Pozycję spaloną u zawodnika Pogoni Szczecin zasygnalizował sędzia asystent.

52'
Radosław Majewski podhaczony. Coraz większa frustracja u gospodarzy.

50'
żółta kartka Kamil Drygas za okrutne wejściem wślizgiem na nogę rywala otrzymał żółtą kartkę.

49'
Radosław Majewski jest ekspertem od strzałów z dystansu! 0:2! Fantastyczne huknięcie z 17. metra! Piłka odbiła się od poprzeczki i przekroczyła linię bramkową!

47'
Rzut wolny dla Pogoni Szczecin. Lubomir Guldan musi uważać, ponieważ na jego koncie znajduje się już żółty kartonik.

46'
Mariusz Lewandowski postanowił podnieść poziom ofensywny Zagłębia. Zrobił to wprowadzając Bartłomieja Pawłowskiego, Władisław Sirotow poza placem gry.

46'
Ruszyła II część spotkania w Lubinie!

Portal EkstraStats przygotował solidny panel statystyk.

Pierwsza połowa tego pojedynku przeszła już do historii!

45+4'
Zawodnicy gospodarzy szukają miejsca do prostopadłej piłki. Takiej lokalizacji nie udało się odnaleźć.

45+2'
Bartosz Kopacz wyśmienicie zaasekurował Dominika Hładuna. Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie dotarło do napastników Pogoni Szczecin.

45+1'
Adam Buksa, po indywidualnej akcji, wywalczył cenny korner.

45'
Z powodu licznych przerw, I część gry została wydłużona o 4 minuty.

44'
Adam Matuszczyk uplasował piłkę na trybunach. Strzał na vivat z dystansu nie był najlepszą opcją. Jego koledzy byli dobrze ustawieni w pobliżu szesnastki Pogoni.

42'
Za delikatnie piłkę od rzutu wolnego kopnął Filip Starzyński. Jeden z najbliżej ustawionych rywali skutecznie głową odbił futbolówkę.

41'

39'
Adam Buksa, zgodnie z regulaminem, musiał na kilka sekund opuścić boisko.

38'
Adam Buksa dał sygnał o kłopotach zdrowotnych.

37'
Powróciliśmy już do spotkania.

35'
Na boisku znajdują się dwa sztaby medyczne. Mamy chwilową przerwę w meczu.

34'
Na murawie leżą dwaj piłkarze. Drygas i Jagiełło niefortunnie zderzyli się w powietrznej batalii.

33'
Swoją pierwszą interwencję popełnił dzisiaj Łukasz Załuska. Doświadczony bramkarz zgarnął płaską próbę z dalszej odległości. Adam Matuszczyk poprawił dane statystyczne tego spotkania.

31'
żółta kartka Mamy festiwal kartek. Hubert Matynia bardzo niebezpiecznie zaatakował na stopę Bartosza Kopacza.

30'
Hubert Matynia groźnie kropnął futbolówkę z okolic 20 metra od bramki! Piłkarz "Portowców" ostatecznie ulokował piłkę tuż obok lewego słupka. Dominik Hładun mógłby mieć spore problemy, gdyby futbolówka nabrała innej rotacji.

29'
żółta kartka Władisław Sirotow za zamiary, czyli ostre wejście wślizgiem, dostał żółtą kartkę.

29'
Ostry, ostry wślizg Sirotowa.

28'
Piłkarze Mariusza Lewandowskiego nie mogą się odnaleźć na swoim boisku. Pogoń dyktuje warunki gry.

26'
Zawodnicy ze szczecińskiego klubu nie boją się strzelać zza pola karnego! Radosław Majewski przed chwilą to udokumentował celnym uderzeniem na bramkę. Dominik Hładun pewnie złapał futbolówkę.

25'
Dawid Niepsuj podszedł do wielkiej próby z dystansu, z dużym optymizmem. Należą się brawa za ryzyko, ale futbolówka poleciała na wyższe sektory trybun stadionu.

24'
Jakub Tosik ponownie centrował na szesnastkę Pogoni. Tym razem boczny obrońca gości swoim ciałem zablokował zagranie.

22'
Za koszulkę przeciwnika łapał Adam Buksa. Ekipa gospodarzy zyskała kolejny stały fragment gry.

21'
Jakub Tosik podjął decyzję o zaliczeniu wrzutki z prawego skrzydła boiska. Piłka posłana wprost na głowę stopera "Portowców".

19'
żółta kartka Lubomir Guldan miał jeden cel - zatrzymać szarżującego rywala z piłką. Kartka nie mogła budzić żadnego zaskoczenia.

18'
Łukasz Załuska swoim dalekim wyjściem z bramki uratował skórę obrońcy Pogoni, który za krótko głową zgrywał do bramkarza.
Goalkeeper otrzymał zasłużone brawa.

16'
Gooooooooool! Pogoń objęła prowadzenie w tym meczu ligowym! Olimpijski spokój przy egzekucji rzutu karnego zachował Kamil Drygas. Dobry strzał w prawy sektor bramki.

15'
Po dłuższej konsultacji arbiter wskazuje na jedenasty metr! Przewracany był Adam Buksa. Jakub Tosik otrzymał również żółtą kartkę.

14'
Sędzia główny korzysta z wideo weryfikacji. Jest wątpliwość, że w polu karnym gospodarzy doszło do przewinienia na graczu Pogoni.

13'
Kolejna centra, której autorem został Ricardo Nunes. Obrona Zagłębia Lubin znakomicie udaremniła zagrożenie.

12'
Blok defensywny "Miedziowych" skutecznie ze sobą współpracuje.

11'
Przyjezdni ze Szczecina są troszeczkę bardziej aktywni w ofensywie.

9'
Ricardo Nunes wysoko zawiesił futbolówkę, przy wykonaniu rzutu wolnego. Interweniujący Dominik Hładun, w czasie interwencji na przedpolu, był nieprzepisowo blokowany.

8'
Patryk Tuszyński, który był awizowany do wejścia na boisko, już na nim się znajduje. Jakub Mares zszedł z murawy.

6'
Coraz więcej przesłanek za wymuszoną zmianą u gospodarzy. Mares chyba nie będzie zdolny do kontynuowania gry.

5'
Pogoń Szczecin próbuje szukać luki w ustawieniu defensywy Zagłębia.

4'
Jakub Mares zszedł na chwilę z placu gry. Napastnik Zagłębia Lubin miał problemy zdrowotne.

2'
Kamil Drygas posłał płaskie wgranie z lewego skrzydła boiska. Jego koledzy wchodzili w szesnastkę, ale podanie ostatecznie przechwycił jeden z rywali.

1'
Zagłębie Lubin, w przypadku bardzo wysokiej wygranej, może wskoczyć na fotel lidera tabeli.

*'
Gospodarze rozpoczęli grę od środka boiska!

*'
Pierwszy gwizdek niżej wspomnianego sędziego usłyszymy dzisiaj o 18:00.

*'
Pan Tomasz Kwiatkowski będzie arbitrem głównym pojedynku, który będzie miał miejsce w Lubinie.

*'
Witamy Wszystkich na naszym portalu i od razu zachęcamy do śledzenia naszej relacji tekstowej LIVE ze spotkania 10. kolejki LOTTO Ekstraklasy: Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online