Juventus - Napoli online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Juventus
Napoli
1 : 1

Szczęsny - Cancelo, Bonucci, Chiellini (K.), Sandro - Can, Pjanić, Matuidi - Dybala, Mandzukić, Ronaldo
Ospina - Hysaj, Koulibaly, Albiol, Rui - Callejon, Hamsik (K.), Allan, Zieliński - Insigne, Mertens

Mandzukić (26.)
Mertens (10.)

Rui (24.) żółta kartka
Koulibaly (40.) żółta kartka

Mecze na żywo: Juventus - Napoli

'
Z przyczyn technicznych relacja live z drugiej połowy się nie odbędzie.

'
Napoli dobrze weszło w mecz i szybko objęło prowadzenie. Wtedy obudzili się gospodarze i już do końca dominowali grę. Udokumentowali to wyrównującą bramką. Druga połowa zapowiada się pasjonująco. Wracamy po przerwie.

45+1'
Rzut rożny dla Juve. Obrońcy wybijają. Koniec połowy.

45'
Arbiter doliczył tylko jedną minutę.

44'
Bonucci w trudnej sytuacji zagrał do Szczęsnego głową.

43'
Gra jest bardzo szarpana, a żadna z drużyn nie jest w stanie uspokoić gry.

40'
żółta kartka Koulibaly za ostro potraktował Ronaldo. Portugalczyk znów ograł stopera Napoli.

38'
Zieliński wyciął Dybalę.

37'
Cała jedenastka Napoli broni na własnej połowie.

37'
Ciągle dominuje Juventus.

34'
Dybala upadł na boisku, ale arbiter nie dopatrzył się faulu.

32'
Mandzukić złapał kreta na boisku i przewrócił się podczas próby podania.

29'
Ronaldo uderzył, Ospina sięgnął piłkę i ona spadła na 5.metr. Tam był Bonucci, ale jego strzał został zatrzymany.

28'
Ronaldo show trwa. CR7 został faulowany blisko pola karnego gości. Rzut wolny.

26'
Remis!! Mandzukić!

Ronaldo zwiódł Hysaja i posłał piłkę w pole karne. Tam najwyżej wyskoczył Mario Mandzukić i skierował futbolówkę do bramki. Mecz rozpoczyna się od nowa.

24'
Gra stała się bardzo brzydka. Dużo fauli po obu stronach.

21'
Bianconeri przejęli kontrolę nad spotkaniem, ale rozgrywają głównie między obrońcami.

18'
Juventus póki co nie śpieszy się z odrabianiem strat.

16'
Rzut rożny dla Juve.

14'
Ronaldo przejął piłkę po błędzie Koulibalego, zgasił klatką i uderzył wolejem. Ospina nie miał problemów z interwencją.

13'
Juventus musi gonić wynik kolejny raz już w tym sezonie. Czy znów się uda ta trudna sztuka Starej Damie?

10'
GOOOOL!!! Mertens!!

Ależ to był błąd Bonucciego. Środkowy obrońca podał wprost pod nogi Allana, ten posłał piłkę do Callejona, a niski skrzydłowy wyłożył piłkę do Driesa Mertensa. Belg skierował piłkę do pustej bramki.

9'
Pjanić posłał piłkę w pole karne z rzutu rożnego, ale przesadził z włożoną siłą w to zagranie.

6'
Zieliński przyjął piłkę na 25.metrze i uderzył po ziemi. Słupek!!!

4'
Koulibaly zabawił się z rywalem. mogło skończyć się to stratą.

2'
Napoli ruszyło do ataku. Can musiał wybijać piłkę na aut.

1'
Zaczynamy hitowe spotkanie!

'
Obie drużyny już są w tunelu i za chwilkę wyjdą na prezentację.

'
Ławka rezerwowych Napoli: Karnezis (B.), D'Andrea (B.), Luperto, Maksimović, Malcuit, Diawara, Ounas, Ruiz, Rog, Verdi, Milik.

Trener: Carlo Ancelotti

'
Ławka rezerwowych Juventusu: Perin (B.), Pinsoglio (B.), Barzagli, Benatia, Rugani, Bentancur, Bernardeschi, Cuadrado, Kean.

Trener: Massimiliano Allegri

'
Jest to bez wątpienia największy hit tej kolejki. W poprzednim sezonie obie drużyny biły się do ostatniej kolejki o mistrzostwo. Juventus okazał się lepszy. W tych rozgrywkach Bianconeri nie stracili nawet punktu. Napoli miało natomiast problemy na początku, ale teraz wygrywają mecz za meczem i plasują się tuż za Starą Damą. Jak będzie dzisiaj? Przekonamy się już za dwie godziny.

'
Serdecznie zapraszamy na relację ze spotkania Serie A pomiędzy Juventusem FC, a SSC Napoli. Mecz odbędzie się na Allianz Stadium w Turynie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Juventus - Napoli, to zapraszamy do śledzenia meczu online