Chelsea - Liverpool online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chelsea
Liverpool
1 : 1

Arrizabalaga - Azpilicueta, Luiz, Rudiger, Alonso - Jorginho - Kante, Kovacić (81' Barkley) - Willian (73' Moses), Hazard - Giroud (65' Morata).
Becker - Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson - Milner (86' Sturridge), Henderson (78' Keita), Wijnaldum - Salah (66' Shaqiri), Firmino, Mane.

Hazard (25.)
Sturridge (89.)

Mane (39.) żółta kartka
Milner (77.) żółta kartka

Mecze na żywo: Chelsea - Liverpool

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Wszystko wskazywało na to, że przyjezdni po raz pierwszy doznają ligowej porażki. Aż do czasu fenomenalnej bramki Sturridge'a, który sprawił, że oba zespoły dzielą się punktami.

90+5'
Alonso główkował nad bramką. Lewy obrońca, gdyby lepiej przymierzył, to Chelsea wygrałaby ten mecz.

90+4'
Będzie jeszcze korner dla The Blues.

90+4'
Faulowany Barkley, przewinił Firmino. Stały fragment gry niedaleko szesnastki gości.

90+1'
Moses za długo zwlekał z decyzją i został zablokowany.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

89'
1:1! Co za gol zza pola karnego Sturridge'a!
Angielski snajper huknął z ponad dwudziestu pięciu metrów, Arrizabalaga bez szans na interwencję. Cudowne trafienie.

86'
Ostatnia zmiana w drużynie z Merseyside: Sturridge na placu gry, z boiska zszedł Milner.

85'
Keita starał się przymierzyć z pierwszej piłki, próbując zaskoczyć golkipera z dystansu, ale strzał był mocno chybiony.

84'
Arrizabalaga nie dał zaskoczyć - strzał Shaqiriego wylądował w jego rękawicach.

83'
Przewinienie Luiza na Mane, będzie stały fragment gry w miejscu, z którego można bezpośrednio uderzyć na bramkę.

81'
Trzecia zmiana w stołecznej drużynie: Barkley wszedł za Kovacicia.

78'
Roszada w Liverpoolu: Keita w miejsce Hendersona.

78'
Morata zdjął piłkę z głowy Luizowi, który w tempo wbiegał do dośrodkowania. Obydwaj piłkarze byli jednak w momencie podania na spalonym.

77'
żółta kartka Żółty kartonik dla Milnera za ewidentny faul przy wejściu wślizgiem na Mosesie.

73'
Druga zmiana w zespole The Blues: Moses za Williana.

72'
Chelsea po raz drugi ratuje się wybiciem z linii bramkowej! Tym razem, po dograniu Firmino, celnie główkował Firmino. Strzał Brazylijczyka zmierzał do bramki, ale w ostatniej chwili futbolówkę wyekspediował jego rodak, Luiz.

72'
Nieudane dośrodkowanie Shaqiriego wyszło poza plac gry.

70'
Shaqiri nie wykorzystał doskonałej okazji do wyrównania! Szwajcar uciekł Luizowi, najszybciej doszedł do wrzutki Robertsona, ale uderzył już obok prawego słupka.

69'
Golkiper The Reds udanie sparował piłkę do boku po strzale zza szesnastki Jorginho.

68'
Hazard wyłożył piłkę Moracie, a ten uderzył. Został jednak zablokowany.

66'
Jest także zmiana w szeregach Liverpoolu: Shaqiri zastąpił Salaha.

65'
Pierwsza korekta w składzie The Blues: Morata zajął miejsce Girouda.

65'
Milner oddalił niebezpieczeństwo udanym wybiciem.

64'
Becker znakomicie zatrzymał Hazarda w sytuacji sam na sam! Po interwencji golkipera będzie korner dla gospodarzy.

62'
Przyjezdni nie przestają naciskać swojego rywala, jednak na razie tylko na tym się kończy.

60'
Stoperzy Liverpoolu w ostatniej chwili skutecznie zatrzymali szarżującego Williana.

60'
Krótkie, lecz całkowicie nieudane rozegranie fragmentu gry.

59'
Następny korner po przyblokowanym uderzeniu Salaha.

58'
Doskonała parada golkipera Chelsea po strzale po ziemi Mane z bardzo bliskiej odległości! Tylko rzut rożny.

57'
Centra Alexandra-Arnolda została wyłapana przez Arrizabalagę.

56'
Mocne dogranie Milnera udanie zablokował Jorginho.

55'
Jorginho oddalił potencjalne zagrożenie wybijając futbolówkę.

54'
Korner dla gości po interwencji Alonso.

53'
Gra wznowiona, nie była konieczna zmiana.

52'
Milner leży na murawie. Krótka przerwa w grze.

50'
Kovacić podciął gracza Liverpoolu na własnej połowie. Obyło się bez kary indywidualnej dla Chorwata.

48'
Van Dijk zablokował strzał z pola karnego Kovacicia.

47'
Znakomite górne podanie Luiza z własnej połowy doszło do Williana, ale jego rodak nie zdołał dokładnie zagrać do Girouda.

46'

*'
Nie ma zmian w wyjściowych składach.

*'
Podopieczni obu szkoleniowców powrócili na płytę boiska.

*'
Dużo się dzieje na Stamford Bridge, szlagier nie zawodzi, choć gdyby piłkarze byliby skuteczniejsi, to wynik z pewnością byłby inny.

45'
Minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

44'
Niezwykle efektowne uderzenie z powietrza w wykonaniu Mane. Senegalski gracz złożył się do pół-przewrotki, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

41'
Firmino nieco zbyt późno wbiegł w szesnastkę, przez co nie zdołał opanować futbolówki po podaniu Salaha.

39'
żółta kartka Goście nie stworzyli zagrożenia po stałym fragmencie gry, a chwilę później Mane brzydko sfaulował Hazarda. Żółtą kartkę obejrzał Senegalczyk.

38'
Przewinienie Williana na Alexandrze-Arnoldzie na wysokości pola karnego gospodarzy.

35'
The Reds dosyć szybko pozbierali się po stracie bramki. Ich ataki nie przynoszą jednak efektu bramkowego.

33'
Interwencja na linii bramkowej Rudigera uchroniła gospodarzy od straty gola! Salah oszukał Alonso, wyszedł sam na sam z bramkarzem, minął go i uderzył, ale na czas zdążył niemiecki defensor, który wybił piłkę zmierzającą do siatki.

31'
Główka Van Dijka otarła się o Azpilicuetę i przeszła obok bramki. Powinien być rzut rożny, ale arbiter nakazał wznowienie gry przez golkipera.

30'
Faul Hazarda na Milnerze w pobliżu pola karnego Chelsea. Może być groźnie pod bramką Arrizabalagi.

29'
Luiz wyekspediował piłkę dograną z lewego skrzydła.

27'
Giroud nie wygrał powietrznego pojedynku o doskoczenie do dośrodkowania w starciu z Gomezem.

25'
1:0! Hazard pokonał Beckera!
Belg otrzymał dokładne prostopadłe podanie od Kovacicia, wbiegł w szesnastkę i płaskim uderzeniem otworzył wynik spotkania.

23'
W tamtej sytuacji skrzydłowego uruchomił świetnym długim podaniem z własnej połowy Luiz.

22'
Becker znakomicie wybronił strzał Williana w sytuacji "jeden na jeden"! Pojedynek dwóch Brazylijczyków wygrał były bramkarz AS Romy.

21'
Zagranie Salaha, które miało dojść do wychodzącego na pozycję Firmino, padło łupem golkipera.

19'
Obyło się bez jakiegokolwiek zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

18'
Luiz skutecznie zablokował strzał Firmino. Korner dla gości.

17'
Niewielką przewagę mają przyjezdni, ale nie potrafią tego wykorzystać.

15'
Mane oddał mocny strzał zza pola karnego, była to jednak próba, która nie odnalazła drogi do celu. Cała akcja rozpoczęła się od znakomitego odbioru Van Dijka.

13'
Arbiter dostrzegł przewinienie w ofensywie Williana. Brazylijski skrzydłowy powalił na murawę Gomeza.

12'
Brakuje nieco dokładności w grze gospodarzy.

10'
Bardzo niecelne uderzenie Salaha po złym zachowaniu defensywy The Blues. Egipcjanin przestrzelił znacznie.

9'
Obydwie drużyny wymieniają sporo podań, szczególnie w środku pola.

7'
Bardzo ładna akcja pomiędzy Willianem, Hazardem i Giroudem zakończyła się niepowodzeniem, choć defensorzy Liverpoolu mieli problem z wybiciem futbolówki.

6'
Na ofsajdzie złapany Salah.

5'
Strzał z dystansu Salaha nie był najwyższej jakości. Pewnie złapał piłkę Arrizabalaga.

4'
Szarżował lewą flanką Robertson, chciał wywalczyć rzut rożny, ale gospodarze nie dopuścili do tego.

2'
Szybkie tempo meczu od samego początku, obie ekipy stawiają na atak.

1'
Rozpoczęła Chelsea!

*'
Kibicom zgromadzonym na Stamford Bridge ukazały się obie jedenastki. Dwudziestu dwóch zawodników na murawę wyprowadza trójka sędziowska.

*'
Arbiter zbliżającego się pojedynku to Andre Marriner.

*'
Rezerwowi: Caballero, Cahill, Zappacosta, Moses, Fabregas, Barkley, Morata.

*'
Zestawienie gospodarzy zostało przedstawione!

*'
Ławka rezerwowych: Mignolet, Fabinho, Keita, Sturridge, Moreno, Shaqiri, Matip.

*'
Skład przyjezdnych jest już znany!

*'
W minionym sezonie liverpoolczycy także nie potrafili pokonać Chelsea. Na swoim boisku zremisowali z nimi 1:1, a na wyjeździe przegrali z miejscowymi 0:1.

*'
W środku tygodnia doszło do pojedynku pomiędzy tymi drużynami, w ramach trzeciej rundy Pucharu Ligi Angielskiej. Zawody na Anfield wygrał zespół z Londynu 2:1, choć do 79. minuty przegrywał po bramce Daniela Sturridge'a. Była to jednocześnie pierwsza porażka finalisty ubiegłej edycji Ligi Mistrzów.

*'
Gracze Jurgena Kloppa prezentują się jeszcze lepiej niż piłkarze ze Stamford Bridge. The Reds są na czele tabeli, rozgniatając niemal każdego przeciwnika, który stanął im na drodze.

*'
The Blues prowadzeni przez Maurizio Sarriego spisują się znakomicie od początku rozgrywek. Chelsea do tej pory nie poniosła porażki ligowej i zajmuje trzecią lokatę.

*'
Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 18:30.

*'
Witamy niezwykle serdecznie wszystkich sympatyków futbolu!
Na angielskich boiskach wielki szlagier - Chelsea podejmie Liverpool. Zapraszamy do śledzenia relacji ze starcia gigantów Premier League.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chelsea - Liverpool, to zapraszamy do śledzenia meczu online