Wisła Kraków - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Lis – Pietrzak, Sadlok, Wasilewski, Bartkowski – Kort (70' Halilović), Arsenić, Kostal (83' Bartosz), Balleste – Boguski (70' Brożek), Ondrasek.
Hamrol – Rymaniak, Marquez, Diaw, Gardawski – Pucko, Kovacević, Petrak, Janjić (71' Możdzeń) – Cebula (71' Kallaste), Soriano (60' Górski).

Pucko (54.)

Arsenić (89.) żółta kartka
Sadlok (90.) żółta kartka
Wasilewski (90+2.) żółta kartka

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Korona Kielce

90+6'
Koniec meczu. Korona pokonała Wisłę 1:0.

Zapraszamy również do śledzenia meczu Polska - USA na MŚ w siatkówkę. KLIKNIJ TUTAJ

90+2'
żółta kartka Wasilewski ukarany żółtą kartką.

90'
Mecz potrwa jeszcze cztery minuty.

90'
żółta kartka Sadlok ukarany żółtą kartką za uderzenie Górskiego.

89'
żółta kartka Arsenić ukarany żółtą kartką, a sędzia na wideo ogląda starcie Sadloka z Górskim.

86'
Tym razem Pucko padł w polu karnym. Nie ma jedenastki.

83'
Bartosz zastąpił Kostala.

81'
Po raz kolejny Wisła domaga się rzutu karnego. Gra toczy się jednak dalej.

80'
Wisła stara się atakować i dąży do wyrównania.

74'
Odpowiedź Wisły. Ondrasek uderzył jednak prosto w bramkarza.

74'
Górski zagrał do Pucko, a ten oddał strzał z pola karnego, który odbił Lis. Było groźnie.

71'
Dla Pawła Brożka to wielki powrót. Pod koniec poprzedniego sezonu zakończył karierę, ale postanowił ją wznowić.

71'
Dwie zmiany również w Koronie. Janjić opuścił boisko, a zastąpił go Możdżeń. Kallaste zastąpił Cebulę.

70'
Dwie zmiany w Wiśle. Halilović zastąpił Korta. Boisko opuścił też Boguski, a zastąpił go Paweł Brożek.

69'
Korona przetrwała napór Wisły i stara się dłużej utrzymać przy piłce.

65'
Kolejna znakomita okazja Wisły. Tym razem Imaz świetnie przejął piłkę po błędzie obrońcy, ale jego strzał z 17 metrów odbił bramkarz Korony.

62'
Znów Boguski. Tym razem piłka spadła mu pod nogi, a ten uderzył tuż nad bramką.

62'
Kostal świetnie przedarł się lewą stroną, wycofał piłkę do Boguskiego, który w idealnej sytuacji trafił w obrońcę i będzie tylko rzut rożny.

60'
Górski zastąpił Soriano.

54'
Gool! Janjić dośrodkował z lewej strony, piłkę w polu karnym przyjął Pucko i strzałem w krótki róg z kilku metrów pokonał Lisa. 1:0 dla Korony.

53'
Potężnie z 20 metrów uderzył Petrak. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

50 '
Płaskie dośrodkowanie w pole karne Korony, ale dobrze ustawieni byli obrońcy.

48'
Spokojne tempo jak na razie. Czekamy na większe emocje.

46'

45+2'

45+2'
Gardawski dośrodkował w pole karne, głową uderzył Soriano, ale znów za lekko i piłkę bez problemów złapał Lis.

45'
Pierwsza połowa przedłużona o dwie minuty.

43'
Świetna akcja Ondraska, który minął rywala w polu karny, wyłożył piłkę Imazowi, a ten skiksował i nie trafił czysto w piłkę.

42'
Groźnie pod bramką Korony. Po wstrzeleniu piłki przez Pietrzaka z lewej strony boiska piłkę odbił bramkarz, dobijać chciał Imaz, ale padł po starciu z rywalem. Nie ma karnego.

40'
Kovacević z dystansu uderzył wysoko nad bramką.

38'
Dobra akcja Korony, ale strzał z narożnika pola karnego zablokował Wasilewski.

36'
Ondrasek znów przewrócił się w polu karnym i wściekł się, że nie ma karnego. Sędzia czekał na decyzją VAR, ale nie ma mowy o jedenastce. Zawodnik Wisły, gdy poczuł kontakt sam rzucił się na murawę.

33'
Groźna akcja Korony. Pucko przedarł się prawą stroną, zagrał w pole karne, gdzie piłkę spod bramki wybił jeden z obrońców. Dobijał jeszcze Rymaniak, ale również został zablokowany.

33'
Gardawski dośrodkował w pole karne, głową uderzył Janjić, ale za lekko i prosto w Lisa.

30'
Ondrasek padł w polu karnym, ale śedzie nie odgwizdał karnego.

24'
Bardzo niecelnie z dystansu uderzył Pietrzak. Słaby mecz jak na razie oglądamy w Krakowie.

20'
Rymaniak ucierpiał w starciu z Ondraskiem i potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

18'
Jak na razie brakuje emocji. Sporo gry w środku pola, gdzie nikt na dłużej nie potrafi uzyskać przewagi.

14'
Nieco częściej pod pole karne przedostają się teraz zawodnicy Korony.

12'
Strzałem z dystansu Lisa próbował zaskoczyć jeden z zawodników Korony. Próba była za lekka i nie przyniosła powodzenia.

11'
Dobra akcja Wisły. Sprzed pola karnego uderzył Kostal, piłkę przejął Imaz, ale jego strzał na rzut rożny odbił bramkarz.

8'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Korony. Pewnie interweniował bramkarz.

5'
Soriano sprzed pola karnego uderzył obok bramki Wisły.

5'
Okres gry w środku pola.

3'
Ofensywniej zaczęła Wisła, ale jak na razie bez sytuacji.

1'
Rozpoczełą Korona.

'
Piłkarze są już na murawie. Zaraz pierwszy gwizdek sędziego.

'
Rezerwowi Korony: Sokół, Malarczyk, Możdżeń, Górski, Kallaste, Arveladze, Brown Forbes.

'
Rezerwowi Wisły: Buchalik, Bartosz, Halilović, Palcić, Plewka.

'
Na mecz Wisła - Korona zapraszamy o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online