Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

'
Dziękujemy za relację. Zapraszamy w kolejnym sezonie :)

'
Koniec meczu. Unia Leszno mistrzem Polski drugi raz z rzędu.

15'
3:3

1. Jarosław Hampel 2
2. Martin Vaculik 0
3. Emil Sajfutdinow 1*
4. Bartosz Zmarzlik 3

Zmarzlik uciekł daleko do przodu. Hampel go gonił, ale był bez szans. Trzeci Emil. Vaculik bez szans.

14'
3:3

1. Krzysztof Kasprzak 3
2. Bartosz Smektała RZ 1*
3. Szymon Woźniak 0
4. Janusz Kołodziej 2

'
Przerwa na równanie i czas na biegi nominowane. Wszystko już się rozstrzygnęło. Po raz pierwszy od 10 lat mistrz obronił tytuł.

13'
4:2

1. Janusz Kołodziej 1
2. Szymon Woźniak 0
3. Emil Sajfutdinow 3
4. Bartosz Zmarzlik 2

Jest po meczu. Para leszczyńska na wyjściu z pierwszego łuku wyszła na 5:1. Zmarzlik gonił, ale pokonał tylko popularnego Koldiego.

12'
4:2

1. Rafał Karczmarz 0
2. Bartosz Smektała 1
3. Martin Vaculik 2
4. Jarosław Hampel 3

Smektała dzisiaj szaleje. Mistrz świata juniorów jedzie bieg po biegu i znów połyka rywali. Hampel uciekł do przodu, Vaculik nawet go nie gonił.Karczmarz dał się pokonać Smykowi.

11'
5:1

1. Brady Kurtz 3
2. Grzegorz Walasek 0
3. Bartosz Smektała RZ 2*
4. Krzysztof Kasprzak 1

To była deklasacja. Byki uciekły i nikt nie mógł ich dogonić.

'
Przerwa na równanie toru. Przed nami jeszcze jedna seria fazy zasadniczej. Później już tylko nominowane.

10'
4:2

1. Alan Szczotka 0
2. Jarosław Hampel 1
3. Bartosz Zmarzlik 2
4. Janusz Kołodziej 3

Kołodziej kapitalnie wyskoczył. Zmarzlik pognał w pościgu na Hampelem. Dorwał go. na więcej nie miał sił.

9'
1:5

1. Szymon Woźniak 3
2. Brady Kurtz 0
3. Krzysztof Kasprzak 2*
4. Emil Sajfutdinow 1

Kasprzak show. KK zrobił wszystko, co mógł. Najpierw wyprowadził Woźniaka na prowadzenie, a później zamknął Emila i wreszcie go połknął. Kapitalny wyścig.

8'
1:5

1. Piotr Pawlicki 1
2. Bartosz Zmarzlik RT 3
3. Dominik Kubera 0
4. Martin Vaculik 2*

Zmiana Zmarzlika okazała się skuteczna. Gorzów ciągle w grze.

'
Kolejna przerwa na kosmetykę toru.

7'
4:2

1. Emil Sajfutdinow 3
2. Bartosz Zmarzlik 2
3. Brady Kurtz 1
4. Rafał karczmarz 0

Ktoś ukradł start. Wyścig będzie powtórzony.

Emil pokazał klasę. Przez cały wyścig ciął się z Zmarzlikiem, ale ostatecznie go pokonał. Kurtz bez problemów uporał się z Karczmarzem.

6'
2:4

2. Piotr Pawlicki 0
3. Szymon Woźniak 1
4. Bartosz Smektała 2

Kasprzak wyskoczył najlepiej, a Woźniak próbował po szerokiej. Później Smektała poszedł po bandzie i wyminął rywala. Na kresce Woźniak z Pawlickim byli niemal równo, ale wygrał Woźniak.

5'
5:1

1. Janusz Kołodziej 2*
3. Jarosław Hampel 3
4. Grzegorz Walasek 1

Kolejny raz para Unii zrobiła wszystko, by wygrać. I wygrała. Gorzowianie byli bez szans. Tym razem Hampel pierwszy, a popularny janek drugi.

'
Pierwsza przerwa na równanie toru.

4'
1:5

1. Bartosz Zmarzlik 3
2. Dominik Kubera 0
3. Rafał Karczmarz RT 2*
4. Piotr Pawlicki 1

Zmarzlik zrobił coś niebywałego. Uciekł na starcie i zepchnął Pawlickiego do bandy, nie pozwalając jednocześnie wjechać pod łokieć Kuberze. Karczmarz był z tyłu, ale przebił się najpierw na trzecie, a później na drugie. Kapitalny wyścig gorzowskiej pary.

3'
5:1

1. Jarosław Hampel 2*
2. Krzysztof Kasprzak 1
3. Janusz Kołodziej 3
4. Szymon Woźniak 0

Słaby start gorzowian. Para leszczyńska na starcie załatwiła rywali.

2'
5:1

1. Dominik Kubera 2*
2. Rafał Karczmarz 1
3. Bartosz Smektała 3
4. Alan Szczotka 0

Kubera ze Smektałą wygrali start i jechali parą. Gonił Karczmarz, ale nie dał rady.

1'
3:3

1. Martin Vaculik 3
2. Emil Sajfutdinow 2
3. Grzegorz Walasek 0
4. Brady Kurtz 1*

Vaculik wyskoczył najlepiej i zamknął przy krawężniku Emila. Z tyłu na trzeciej pozycji jechał Walasek, ale na ostatnim okrążeniu popełnił błąd i dał się połknąć Kurtzowi.

'
Motory zawarczały. Bramy otwarte. Ruszamy!

'
Rozpoczęła się prezentacja. Za chwilę rozpocznie się ostatni akt ligowego sezonu.

'
Trwa właśnie próba toru.

'
Trenerem Unii jest Piotr Baron, natomiast Stal szkoli Stanisław Chomski.

'
W pierwszym meczu w Gorzowie Stal wygrała 46:44 i będzie próbowała obronić skromnej przewagi. O to nie będzie łatwo, bowiem przeciwko nim stanie drużyna, której nikt nie mógł sprostać. Początek starcia już o 19.15.

'
Zapraszamy na relację z rewanżowego spotkania finału Ekstraligi żużlowej. Spotkanie odbędzie się na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów, to zapraszamy do śledzenia meczu online