Zagłębie Sosnowiec - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zagłębie Sosnowiec
1 : 1

Kudła - Heinloth, Cichocki, Polczak (46' Jędrych), Udovicić - Milewski, Nowak, Wrzesiński, Cristovao (71' Vokić), Pawłowski - Sanogo (81' Perdjić)
Gostomski - Diego (61' Siplak), Datković, Helik, Rapa - Gol, Dimun, Wdowiak (84' Serderov), Zenjov - Piszczek (33' Hernandez), Budziński

Mecze na żywo: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia

Dziękujemy Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Podział punktów w pierwszym niedzielnym meczu 10. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Obie strony miały swoje okazje do tego, by zgarnąć komplet punktów.

90+4'
Cracovia przeważa w ostatnich minutach.

90+2'
żółta kartka Sergiej Zenjov trafił do notesu sędziego. Nadepnięcie na stopę rywala.

90+1'
Długie dośrodkowanie w wykonaniu Marcina Budzińskiego. Piłkę przejęła para stoperów beniaminka aktualnego sezonu ligowego.

90'
Arbiter główny doliczył 5 minut do podstawowego czasu gry.

88'
Zbyt krótko poleciała wrzutka z lewego narożnika boiska. Nie za dobrze wykonany korner przez zespół Cracovii.

86'
Żarko Udovicić przeniósł piłkę nad bramką. Nieudolne zagranie bezpośrednio od rzutu wolnego.

85'
Milan Dimun trafił w nogę przeciwnika, próbując odebrać futbolówkę. Faul w pobliżu swojej szesnastki.

84'
Mateusz Wdowiak skierował się do ławki rezerwowych. Serder Serderov ostatnim zmiennikiem dzisiejszego spotkania.

83'
Matko Perdjić skutecznie sparował kąśliwe zagranie od rzutu wolnego. Janusz Gol bardzo dobrze wbił futbolówkę pod szesnastkę przeciwnika.

81'
Vamara Sanogo musiał zejść z murawy. Matko Perdjić wprowadzony z ławki rezerwowych.

80'
czerwona kartka Dawid Kudła otrzymał czerwoną kartkę za faul na przedpolu! Błąd komunikacyjny z jednym ze swoich obrońców kosztował go bardzo wiele.

79'
Rzut wolny dla Zagłębia Sosnowiec. Obie ekipy starają się chaotycznymi akcjami zdobyć gola.

77'
Mateusz Wdowiak znalazł się na ewidentnym ofsajdzie. Gra nie mogła być toczona.

76'
Wysoko nad poprzeczkę piłkę posłał Marcin Budziński. Popularny "Budzik" pokusił się o oddanie silnego uderzenia bez przyjęcia futbolówki.

75'
Przed Nami ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry w meczu w Sosnowcu.

73'
Zagłębie spróbował stworzyć niebezpieczną akcję. Jednak wszystko zakończyło się na niecelnym dośrodkowaniu z prawego skrzydła boiska.

71'
Alexandre Cristovao opuścił boisko, Dejan Vokić desygnowany na plac gry.

70'
żółta kartka Niesportowe zachowanie u Arkadiusza Jędrycha zobaczył Bartosz Frankowski.

68'
Javi Hernandez ładnie przedarł się z piłką, mijając dwóch przeciwników, po czym uderzył zza pola karnego. Futbolówka poleciała na trybunę.

67'
Cracovia próbuje pójść za ciosem.

65'
Gooooooool! Javi Hernandez daje wyrównanie! Hiszpan genialnie wbiegł pod pole karne i uderzeniem z najbliższej odległości zaskoczył kompletnie pogubionego Dawida Kudłę.

64'
żółta kartka Janusz Gol wykonał niebezpieczny wślizg w nogi Cristovao.

62'
Soczyste uderzenie zza pola karnego zanotował Javi Hernandez. Z sygnalizowanym zagraniem wielkich problemów nie miał Dawid Kudła.

61'
Czas na zmianę. Diego zastąpiony przez Michala Siplaka.

59'
Obaj szkoleniowcy zrealizowali jak dotąd po jednej korekcie personalnej.

58'
Nie wyszedł korner ekipie gospodarzy. Tomasz Nowak nieudolnie przyjął sobie centrę z rzutu rożnego. Nie udało się wygenerować większego zagrożenia pod bramką Macieja Gostomskiego.

56'
żółta kartka Tomasz Nowak zrealizował przewinienie taktyczne w centralnej części boiska. Doświadczony pomocnik nie dał się rozpędzić z piłką Marcinowi Budzińskiemu.

55'
Interwencję na notę zaprezentował Maciej Gostomski. Efektowne rzucenie się do piłki zagranej z dystansu. Ponownie swoim umiejętnościom zaufał Tomasz Nowak. Futbolówka zmierzała w lewy sektor bramki.

53'
Tomasz Nowak konkretnie kropnął z okolic 16 metra od bramki Macieja Gostomskiego. Bramkarza Cracovii umiejętnie wsparł blok obronny.

52'
Janusz Gol wyraźnie przetrzymywał swojego rywala za koszulkę.

51'
Dawid Kudła skutecznie wyłapał silne uderzenie z ostrego kąta. Marcin Budziński podjął ambitną próbę.

49'
Sanogo odepchnął przeciwnika w polu karnym Cracovii. Ta drużyna za chwilę rozpocznie grę od rzutu wolnego.

48'
Konrad Wrzesiński powrócił do gry.

47'
Informację o urazie przekazał Konrad Wrzesiński. Pomocnik został nadepnięty na stopę.

46'
Arkadiusz Jędrych w miejsce Piotra Polczaka - taką decyzję podjął trener Dariusz Dudek.

46'
Zagłębie Sosnowiec rozpoczęło II odsłonę dzisiejszych zawodów!

Bartosz Frankowski podziękował piłkarzom za grę w I odsłonie!

45'
Sędzia dodał 1 minutę.

45'
Dawid Kudła fenomenalnie sparował nieprzyjemny strzał z dystansu, w wykonaniu Javiego Hernandeza. Hiszpan dobijał swoje uderzenie z rzutu wolnego.

44'
żółta kartka Piotr Polczak z żółtą kartką. Bezpardonowa próba odbioru futbolówki.

42'
Marcin Budziński faulowany przez Tomasza Milewskiego. Kolejny rzut wolny dla krakowskiej ekipy.

41'
Podopieczni Michała Probierza starają się szybko transportować piłkę pod pole karne Zagłębia. Brakuje jednak większej precyzji.

39'
Żarko Udovicić za bardzo przeciągnął swoją centrę od rzutu rożnego. Od strefy bramkarskiej nową akcję rozpocznie Maciej Gostomski.

38'
Szymon Pawłowski zaskoczył wszystkich świetnym, płaskim uderzeniem bezpośrednio od rzutu wolnego! Dobrze ustawiony Maciej Gostomski skutecznie sparował piłkę na korner.

37'
Tomasz Nowak powalony na murawę w pobliżu pola karnego Cracovii. Milan Dimun zachował się nieroztropnie.

36'
W klasyfikacji ilości rzutów rożnych (2:0).

34'
Obie zespoły starają się tworzyć akcje na skrzydłach. Oglądamy sporo dośrodkowań.

33'
Javi Hernandez wkroczył na płytę murawy. Filip Piszczek już na ławce rezerwowych.

32'
Mateusz Wdowiak solidnie przymierzył się do strzału piłki głową. Futbolówka poszybowała minimalnie obok lewego słupka bramki. Akcja wyglądała groźnie dla gospodarzy.

31'
Filip Piszczek jest awizowany do zejścia z placu gry.

29'
Tomasz Nowak popełnił przewinienie w ofensywie na Marcinie Budzińskim.

28'
Marcin Budziński był ogromnie bliski zamknięcia dogrania z prawego skrzydła boiska. Heinloth swoim znakomitym wślizgiem uchronił Zagłębie przed stratą bramki.

26'
Gwizdek arbitra. Żarko Udovicić został nabity futbolówką w rękę. Sędzia Frankowski przerwał akcję.

25'

23'
Zenjov niefortunnie nadział się na nakładkę ze strony przeciwnika.

22'
Zobaczyliśmy szybką próbę odpowiedzi! Na wolne pole podanie otrzymał Marcin Budziński. Pomocnik gości oddał soczysty, płaski strzał! Wybornie nogami zagrożenie powstrzymał Dawid Kudła.

21'
Gooooooool! 1:0! Niewykorzystane okazje lubią się mścić. Żarko Udovicić, będąc bez żadnego krycia, mocno kropnął z najbliższej odległości. Piłka przeleciała pod nogami Macieja Gostomskiego.

19'
Para stoperów Cracovii bardzo dobrze zagraniem głową odbiła futbolówkę, po wrzutce od rzutu wolnego. Gospodarze stanęli przed szansą na stworzenie zagrożenia.

18'
Przepiękną przewrotką błysnął Sanogo. Jego zagranie skutecznie przeciął Datković.

16'
Zagłębie Sosnowiec próbuje znów narzucić rywalom swój styl gry.

15'
Pierwszy kwadrans tego starcia przeszedł już do historii.

13'
Michal Helik koszmarnie przestrzelił! Obrońca "Pasów" z jedenastu metrów posłał futbolówkę na trybuny stadionu! Lepszej okazji do strzelenia bramki nie mógł mieć!

12'
Rzut karny dla Cracovii! Piotr Polczak był kompletnie spóźniony w starciu ze Zenjovem! Ewidentny atak.

11'
Zamieszanie w polu karnym Cracovii, po rzucie rożnym. Sanogo był bliski dotknięcia futbolówki tuż pod bramką przeciwnika. Dobrze kryjący go defensorzy nie dopuścili do sytuacji strzeleckiej.

9'
Tomasz Nowak zasłużył na brawa za odwagę. Bardzo ekwilibrystyczna próba przewrotką po wrzutce z rzutu rożnego. Piłka poszybowała jednak obok lewego słupka bramki.

8'
Trzy zagrania piłki głową stworzyło Zagłębiu Sosnowiec bardzo dobrą okazję! Konrad Wrzesiński fantastycznie przelobował Macieja Gostomskiego, ale piłka obiła poprzeczką bramki!

7'
Mateusz Wdowiak zaprezentował publiczności pierwszy, celny strzał w tym meczu. Pomocnik Cracovii sprytnie wypracował sobie przestrzeń do oddania uderzenia. Płaskie zagranie skutecznie wyłapał Dawid Kudła.

6'
Długie dośrodkowanie poleciało w kierunku Sanogo. Piłka zagrana została jednak zbyt głęboko. Napastnik Zagłębia nie zdołał domknąć akcji ofensywnej.

5'
Sporne kwestie na boisku dzisiaj rozstrzygać będzie system VAR.

3'
Vamara Sanogo przyłapany na pozycji spalonej. Grę wznowią obrońcy krakowskiego zespołu.

2'
Szymon Pawłowski silnie wstrzelił futbolówkę z prawego skrzydła boiska. Znakomicie ustawiony Michal Helik przerwał podanie.

1'
Zawodnicy popularnych "Pasów" jako pierwsi w tym meczu kopnęli piłkę.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra głównego już za Nami!

*'
Sędziowie wyprowadzili piłkarzy na plac gry.

*'
Ławka rezerwowych Zagłębia Sosnowiec: Perdjić, Kokoszka, Jędrych, Rzońca, Babiarz, Mello, Vokić.

*'
Ławka rezerwowych Cracovii: Pesković, Siplak, Strózik, Dąbrowski, Dytiatjev, Serderov, Javi.

*'
Bartosz Frankowski będzie rozjemcą głównym zbliżającego się spotkania.

*'
Rzut oka na ligową tabelę przed dwoma niedzielnymi pojedynkami polskiej Ekstraklasy.

*'
Pierwsze niedzielne spotkanie 10. kolejki LOTTO Ekstraklasy rozpocznie się o godz. 15:30

*'
Zapraszamy serdecznie Wszystkich do śledzenia relacji tekstowej LIVE z meczu: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Sosnowiec - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online