Lech Poznań - Miedź Legnica online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Miedź Legnica
2 : 1

Putnocky - Wasielewski, Janicki, Goutas, Kostevych - Tiba, Cywka (22' Radut), Makuszewski (89' Tomasik)- Amaral, Gytkjaer, Jóźwiak (83' Gajos)
Sapela - Zieliński, Żyro, Bożić, Pikk - Purzycki, Fernandez, Marquitos (19' Camara), Łobodziński, Ojamaa (69' Szczepaniak) - Forsell (75' Piątkowski)

Gytkjaer (11.)
Amaral (51.)
Szczepaniak (73.)

Łobodziński (57.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lech Poznań - Miedź Legnica

90+5'
Koniec meczu. Lech wygrał z Miedzią 2:1.

90+3'
Camara uderzył z 20 metrów obok bramki.

90+2'
Z dystansu w bramkę nie trafił Gajos.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

90'
Nad poprzeczką uderzył Amaral.

89'
Makuszewski opuścił boisko, a zastąpił go Tomasik.

85'
Co za kontra Miedzi. W ostatniej chwili Lecha uratował jednak Wasielewski.

85'
Sapela odbił piłkę po strzale Amarala sprzed pola karnego.

83'
Gajos zastąpił Jóźwiaka.

83'
Szansa dla Lecha! Gytkjaer uderzył tuż obok bramki po podaniu Jóźwiaka.

81'
Piątkowski uderzył w krótki róg z pola karnego i pewnie interweniował Putnocky.

80'
Doskonała okazja dla Miedzi. Szczepaniak zagrał wzdłuż bramki, akcję zamknął Piątkowskiego, który z ostrego kąta trafił tylko w boczną siatkę.

75'
Piątkowski zastąpił Forsella.

73'
Gool. Szczepaniak strzałem z pola karnego pokonał Putnocky'ego i jest już tylko 2:1!

69'
Szczepaniak zastąpił Ojaamę.

67'
Po dobrym podaniu Tiby z pola karnego uderzał Gytkjaer, ale został zablokowany.

65'
Do wybitej piłki dopadł Radut, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

63'
Kolejny bardzo nieudany strzał Łobodzińskiego z pola karnego.

60'
Bardzo niecelnie z ostrego kąta uderzał Jóźwiak.

57'
żółta kartka Łobodziński ukarany żółtą kartką.

57'
Piłkarze gości sugerowali, że Janicki zagrywał ręką w polu karnym. Nie było jednak mowy o jedenastce.

53'
Łobodziński z pola karnego nie trafił w światło bramki.

51'
Gool! Amaral mocnym strzałem z pola karnego wykończył dobre podanie Gytkjaera. 2:0 dla Lecha!

50'
Łobodziński przyjął piłkę w polu karnym, ale ostatecznie zabrali mu ją obrońcy.

46'

'

45+3'

45'
Goutas głową uderzył po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, ale nie trafił w bramkę.

42'
Putnocky dobrze interweniował po płaskim strzale Forsella sprzed pola karnego.

38'
Brakuje emocji.

33'
Strzał z Jóźwiaka wylądował za boczną linią boiska.

'

30'
Camara znalazł się w dogodnej sytuacji, ale jego strzał zablokował Janicki.

28'
Katastrofalny strzał z dystansu w wykonaniu Amarala.

27'
Lech jest zespołem przeważającym.

24'
Amaral potężnie uderzył z ponad 25 metrów i trafił w słupek!

22'
Radut zastąpił Cywkę.

19'
Camara zastąpił kontuzjowanego Marquitosa.

18'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ problemy zdrowotne ma jeden z zawodników Miedzi.

14'
Niecelnie z dystansu uderzył Łobodziński. Piłka wyraźnie przeleciała obok słupka.

11'
Gool! Gytkjaer otrzymał płaskie podanie od Amarala i strzałem pola karnego zaskoczył Sapelę.

8'
Katastrofalnie z pola karnego uderzał Amaral.

7'
Zbyt lekko z rzutu wolnego uderzał Forsell. Bez problemów interweniował bramkarz Lecha.

3'
Bardzo niecelnie z dystansu uderzył Cywka.

3'
Lech zdecydowanie dłużej utrzymuje się przy piłce.

1'

*'
Lech i Miedź już na murawie.

*'
Rolę rozjemcy głównego powierzono Panu Jarosławowi Przybyłowi.

*'
Mecz w Poznaniu zamknie niedzielny maraton związany z 10. kolejką LOTTO Ekstraklasy.

*'
Pełne składy obu zespołów.

'
Zapraszamy na godzinę 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Miedź Legnica, to zapraszamy do śledzenia meczu online