Lech Poznań - Górnik Łęczna online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Górnik Łęczna
1 : 0

Gostomski - Kędziora, Wołąkiewicz, Kamiński, Henriquez - Trałka, Linetty - Jevtić (67' Kownacki), Hamalainen, Pawłowski (77' Keita) - Sadajew (46' Lovrencsics).
Prusak – Mierzejewski, Szmatiuk, Bozić, Mraz – Bonin (75' Hasani), Bielak, Nowak, Burkhardt, Bożok (76' Szałachowski) – Cernych.

Keita (81.)

Hamalainen (89.) żółta kartka
Nowak (8.) żółta kartka
Bożok (71.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lech Poznań - Górnik Łęczna

90+3'

90+2'
Mogło być groźnie pod bramką Górnika, ale Prusak wybił piłkę na rzut rożny.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty. Górnik stara się wyrównać.

90'
Strzał Nowaka z rzutu wolnego pewnie obronił Gostomski.

89'
Żółta kartka dla Hamalainena.

88'
Gostomski obronił strzał Burkhardta z dystansu, ale będzie rzut wolny, bo pomocnik gości był faulowany.

86'
Lovrencsics uderzył z dystansu i piłka w rękach Prusaka.

86'
Lech w ataku.

81'
GOOOOL! CUDOWNY GOL! Keita znakomicie huknął z 30. metrów czym totalnie zaskoczył Prusaka. Gol stadiony świata..

79'
Niecelny strzał Burkhardta z narożnika pola karnego.

77'
Keita zastąpił Pawłowskiego.

77'
Górnik mógł wyjść na prowadzenie. Szałachowski świetnie zagrał do Cernych, ale ten nie zdołał pokonać Gostomskiego w sytuacji sam na sam.

76'
Kolejna zmiana w Górniku. Szałachowski zastąpił Bożoka.

75'
Zmiana w Górniku. Boisko opuścił Bonin, a zastąpił go Hasani.

72'
Lovrencsics mocno uderzył z lewej nogi, ale piłka przeleciała obok słupka.

71'
Żółta kartka dla Bożoka za faul na Henriquezie.

69'
Trałka znalazł się w dobrej sytuacji, ale zamiast uderzać szukał podania i piłkę na rzut rożny wybił obrońca.

67'
Kownacki zastąpił Jevticia.

67'
Linetty niecelnie uderzył z dystansu.

67'
14 882 kibiców zasiadło na Inea Stadionie.

64'
Mało dzieje się na boisku.

59'
Po dośrodkowaniu Lovrencsicsa z rzutu rożnego obok słupka głową uderzał Trałka.

59'
Kolejne dośrodkowanie Lovrencsicsa i znów rzut rożny.

56'
Wreszcie zaatakował Lech. Dośrodkowanie Lovrencsicsa na rzut rożny wybił jeden z obrońców.

54'
Wreszcie groźna sytuacja. Stworzył ją Górnik. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Jevtić wybił piłkę przed pole karne, tam dopadł do niej Burkhardt i jego strzał z trudem odbił Gostomski.

53'
Gubi się nieco Lech. Bonin dzięki temu miał okazję do strzału zza pola karnego, ale w ostatniej chwili zablokował go Kamiński.

50'
Trałka dobrze powstrzymał szarżującego Bonina.

46'
Wołąkiewicz zablokował strzał Nowaka zza pola karnego.

46'

46'
W przerwie w Lechu nastąpiła zmiana. Lovrencsics zastąpił Sadajewa.

*'
Pierwsza połowa stała na niskim poziomie. Mamy nadzieję, że po przerwie będzie więcej emocji.

*'

*'

45'

45'
Coraz więcej gwizdów na trybunach. Kibice są niezadowoleni z postawy Lecha.

44'
Strzał Bonina z narożnika pola karnego pewnie obronił Gostomski.

41'
Nuuuda...

38'
Głośne gwizdy na Inea Stadionie. Szymon Marciniak nie odgwizdał faulu na Pawłowskim, tylko jego zagrnaie ręką

36'

35'
Dobre dośrodkowanie Kędziory, ale Hamalainen nie sięgnął piłki i na rzut rożny wybił ją Mierzejewski.

34'
Lech dłużej utrzymuje się przy piłce. Nie potrafi jednak zaskoczyć defensywy Górnika.

30'

26'
Dobra wymiana podań między zawodnikami Lecha. Ostatecznie Pawłowski uderzył zza pola karnego, ale nie mogło to zaskoczyć Prusaka.

25'
Niecelny strzał Linettego z dystansu.

23'
Lech przeważa, ale ma problemy ze stwarzaniem groźnych sytuacji.

20'
Sadajew uderzył z linii pola karnego i pewnie interweniował Prusak.

20'
Hamalainen dośrodkował w pole karne z lewej strony boiska, ale prosto pod nogi obrońcy.

17'
Pawłowski dobrze zagrał do Hamalainena, ale ten nieczysto trafił w piłkę i jego strzał był za lekki, aby zaskoczyć Prusaka.

16'
Ładna dwójkowa akcja Linettego z Pawłowskim. Ten pierwszy zagrywał w pole karne, ale piłkę złapał Prusak.

13'
Bożok dośrodkował z lewej strony boiska, głową uderzył Cernych, ale piłka nie trafiła w światło bramki.

11'
Groźnie pod bramką Lecha! Po dośrodkowaniu Mraza z lewej strony boiska z piłką minął się zarówno napastnik Górnika, jak i Maciej Gostomski. Trafiła ona do Bonina, ale ten uderzył w boczną siatkę.

10'
Lech mógł mieć groźną akcję, ale Linetty skiksował i piłka opuściła boisko.

8'
Strzał Jevticia z powietrza z 20 metrów przeleciał obok bramki.

8'
Żółta kartka dla Nowaka.

7'
Ładna akcja Lecha, ale podanie Kędziory przejęli obrońcy.

6'
Zagranie za plecy obrońców Lecha do Burkhardta, ale ten był na spalonym.

4'
Kocioł na Inea Stadionie zamknięty, ale kibice zgromadzili się na pozostałych trybunach.

3'
Lech jak na razie dyktuje warunki gry.

2'
Sadajew powalczył o piłkę w polu karnym, padł na murawę, ale sędzia nie odgwizdał rzutu karnego.

1'

*'
Piłkarze wyszli już na boisko.

*'
Ławka rezerwowych Górnika: Rodić, Nikitović, Sasin, Szałachowski, Hasani, Pruchnik, Kalkowski.

*'
Ławka rezerwowych Lecha: Kotorowski, Douglas, Arajuuri, Drewniak, Lovrencsics, Keita, Kownacki.

*'
Prezentujemy składy obu drużyn:

*'
Kibiców Lecha zachęcamy do polubienia.

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Lech Poznań - Górnik Łęczna. Początek o godzinie 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Górnik Łęczna, to zapraszamy do śledzenia meczu online