Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 3

Kelemen – Burliga, Runje, Mitrović, Guilherme – Kwiecień, Pospisil, Machaj, Frankowski, Novikovas – Bezjak
Słowik – Broź, Celeban, Golla, Cotra – Pich, Łabojko, Chrapek, Cholewiak – Piech, Robak.

Robak (49.)
Piech (51.)
Robak (67.)

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław

'
Z przyczyn technicznych dalsza część relacji nie będzie kontynuowana. Przepraszamy.

51'
Goool! 2:0! Co za początek drugiej połowy. Cotra dośrodkował z lewej strony boiska, a w polu karnym dobrze odnalazł się Piech, który podwyższył prowadzenie.

49'
Goool! 1:0 dla Śląska! Aktywny Cholewiak dośrodkował w pole karne, a Robak mocnym strzałem zdobył gola

46'

'
W pierwszej połowie nie doczekaliśmy się celnego strzału.

45'
Koniec pierwszej połowy. To było bardzo słabe 45 minut.

40'
Jagiellonia ma szansę odskoczyć rywalom z czołówki na trzy punkty. Póki co jednak rozczarowuje.

39'
Nie rozpieszcza kibiców ten mecz.

34'
żółta kartka Cotra ukarany żółtą kartką.

33'
Cholewiak tym razem uderzył z dystansu, ale posłał piłkę nad bramką.

30'
Wreszcie coś ciekawszego. Sprzed pola karnego tuż obok słupka uderzył Robak.

25'
Jagiellonia ma przewagę optyczną, ale spotkanie stoi na słabym poziomie.

19'
Żadna z drużyn nie ma na razie pomysłu na zaskoczenie defensywy rywala.

16'
Zablokowane uderzenie Robaka.

13'
Jak na razie żadna z drużyn nie stworzyła dogodnej sytuacji strzeleckiej.

7'
Było groźnie pod bramką Śląska po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Żaden z piłkarzy Jagiellonii nie zdołał jednak oddać strzału, a po chwili niecelnie uderzył Novikovas.

5'
Dobra akcja Śląska, ale piłkę po dośrodkowaniu Cholewiaka na rzut rożny wybił Runja.

2'
Od początku swój styl gry chce narzucić Jagiellonia.

1'
Początek meczu

'

'
Początek meczu o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online