Bayern Monachium - Ajax Amsterdam online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ajax Amsterdam
1 : 1

Neuer - Kimmich, Boateng, Hummels (90+4' Sule), Alaba - Martinez, Thiago - Robben (62' James), Muller, Ribery (73' Gnabry) - Lewandowski
Onana - Mazraoui, de Ligt, Wober, Tagliafico - van de Beek (75' Hag), Schone, Blind - Ziyech, Tadic, Neres (85' Dolsberg)

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Ajax Amsterdam

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Ajax Amsterdam sprawił wielką niespodziankę, urywając punkty faworyzowanej ekipie Bayernu Monachium. Trzeba przyznać, że przed porażką gospodarzy wyratował wyśmienicie dzisiaj dysponowany Manuel Neuer.
Obejrzeliśmy kapitalne widowisko. Robert Lewandowski nie miał dzisiaj żadnych szans na poprawę swoich statystyk strzeleckich.

Arbiter Kralovec zakończył starcie w Monachium!

90+4'
Kontuzjowanego Matsa Hummelsa nie ma już na boisku. Niklas Sule wpuszczony na ostatnie sekundy.

90+3'
Mats Hummels doznał urazu, w trakcie walki w powietrzu.

90+2'
Poprzeczka! Manuel Neuer bohatersko zbił wybitny strzał z rzutu wolnego! Luka Schone ponownie udowodnił, że w kwestii wykonywania rzutów wolnych, jest wysokiej klasy fachowcem.

90+1'
Andre Onana dzieli i rządzi na przedpolu. Niemal każda centra w pobliżu jego bramki jest zatrzymywana.

90'
Do podstawowego czasu gry sędzia dołożył 4 minuty.

88'
Thomas Muller swoim ciałem zablokował uderzenie z woleja.

87'
żółta kartka Serge Gnabry za dyskutowanie z arbitrem głównym otrzymał żółtą kartkę.

86'
Thomas Muller pomylił się przy strzale głową, z bliskiej odległości od linii bramkowej! Niemcowi zabrakło odpowiedniego timingu przy finalizacji sytuacji strzeleckiej.

85'
David Neres zmieniony przez Kaspera Dolsberga. Tym sposobem mamy remis w ilości zrealizowanych roszad.

84'
Przyjezdni usiłują grać jak najdalej od swojego pola karnego.

82'
Znów Ajax wybronił się z zagrożenia, jakim mogła być centra od rzutu wolnego. Dla gości, na szczęście, piłka nie powędrowała na głowę zawodników Bayernu Monachium.

81'
Javi Martinez zaprezentował indywidualną akcję ofensywną. Hiszpan wywalczył w końcu rzut wolny, po ewidentnym podcięciu.

79'
Sędzia asystent przerwał akcję ofensywną Ajaxu. Chodziło o ofsajd.

78'
żółta kartka Nerwy puściły Jamesowi Rodriguezowi. Brzydko zaatakowana noga rywala. Atak od tyłu.

76'
James Rodriguez zawiódł kibiców! Z najbliższej odległości nie zdołał ulokować piłki w bramce Onany! Ten wykonał genialną robinsonadę, parując piłkę w boczny sektor pola karnego!

75'
Zmianę widzimy u gości. Erik Ten Hag zastąpił Donny'ego van de Beek'a.

73'
Franck Ribery życzył powodzenia Serge'mu Gnabry'emu.

72'
Donny van de Beck zmarnował wyborną okazję strzelecką! Uderzenie ze wślizgu pod bramką Neuera poleciało obok lewego słupka! Holenderscy sympatycy nie kryli swojego sporego rozczarowania.

70'
Cała jedenastka piłkarzy Ajaxu Amsterdamu jest skupiona na swojej połowie boiska.

69'
Nie wyszło dośrodkowanie Jamesowi. Futbolówka, którą posłał z lewego narożnika boiska, odbiła się od głowy jednego z przeciwników.

68'
Przewaga po stronie gospodarzy.

66'
Thiago Alcantara huknął jak z armaty! Silny, ale i również techniczny strzał z odległości - 20 metrów. Futbolówka przeleciała jednak obok prawego słupka bramki zasłoniętego Onany.

65'
Wrzutki z rzutów rożnych w wykonaniu gospodarzy dochodzi do piłkarzy Bayernu. Niestety dla kibiców niemieckiego zespołu, gracze nie potrafią skutecznie nakryć futbolówki głową.

64'
W innym meczu tej grupy, Benfica Lizbona prowadzi 2:1 z AEK Ateny.

62'
Arjen Robben zdjęty z placu gry. James Rodriguez spróbuje poprawić grę Bayernu w ofensywie.

61'
Arjen Robben trzymany za koszulkę.

60'
James Rodriguez wydaje się być pierwszym zawodnikiem z ławki rezerwowych, którego na boisku chce oglądać Niko Kovac.

59'
Ziyech krzyczał! Pomocnik Ajaxu był rozczarowany swoim wykończeniem akcji głową! Piłkarz mógł dużo lepiej zachować się pod bramką Nuera. Zagranie głową poszybowała bardzo daleko od prawego słupka.

58'
Mats Hummels nabawił się jakiegoś urazu.

58'
Bardzo ryzykowne wyjście z bramki zaprezentował goalkeeper Onana. Ucierpiał zawodnik Bayernu, który walczył z bramkarzem o wrzutkę z rzutu wolnego.

57'
Jerome Boateng faulowany w opinii sędziego Kralovca.

56'
Robert Lewandowski wykonał rzut wolny. Silne uderzenie w wykonaniu polskiego napastnika odbiło się od zawodników, ustawionych w murze.

55'
Zagranie piłki ręką pod polem karnym Ajaxu Amsterdam. Kilku graczy Bayernu myśli nad koncepcją wykonania stałego fragmentu gry.

54'
Robert Lewandowski rozczarowany decyzją sędziego, który przyznał rzut wolny Ajaxowi. Wg Polaka, faulu w powietrznej rywalizacji nie było.

52'
żółta kartka Daley Blind autorem brzydkiego zagrania, które nie można było uznać za przypadkowe. Żółta kartka poleciała na jego konto.

51'
Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. Napastnik ekipy z Amsterdamu znajdował się na pozycji spalonej.

50'
Ajax Amsterdam zaskakuje. Drużyna skazywana na pożarcie jest dzisiaj drużyną wyraźnie lepszą w tym meczu.

49'
Manuel Neuer pokazał swoje umiejętności! Niemiecki goalkeeper na refleks zatrzymał strzał z najbliższej odległości Tagliafico! Niebezpieczna, płaska próba.

48'
Tadić po raz kolejny w tym spotkaniu miał wymarzoną szansę! Napastnik, w kulminacyjnej części akcji, pod bramką przeciwnika, nie kopnął w piłkę! Obrona gospodarzy znów się pogubiła, bo wspomniany Tadić był bez żadnej opieki.

46'
Zawodnicy Bayernu zainaugurowali II odsłonę!

Przerwa. Remis w Monachium.

44'
Wyborna interwencja na linii Manuela Neuera! Niemiecki bramkarz przepięknie "wyjął" strzał z dystansu, w lewe okienko bramki! Ziyech popisał się wielkimi umiejętnościami technicznymi.

42'
Mats Hummels najwyżej wyszedł w powietrze do dogrania z rzutu rożnego. Stoper Bayernu Monachium nie trafił jednak dobrze w futbolówkę. Strzał przeleciał nad bramką Ajaxu Amsterdam.

41'
żółta kartka Po konsultacjach arbiter główny pokazał Javiemu Martinezowi żółty kartonik.

40'
Arbiter pod ostrzałem krytyki ze strony gości. Javi Martinez faulował taktyczny. Goście domagali się sankcji indywidualnej dla zawodnika gospodarzy.

39'
Robert Lewandowski został skutecznie powstrzymany na lewej flance. Podanie od Polaka nie doszło do kolegów w szesnastce.

37'
Javi Martinez znalazł się w odpowiednim momencie i w odpowiednim miejscu w polu karnym gości. Hiszpan dopadł do wrzutki z prawego narożnika boiska. Futbolówka, która została uderzona głową, powędrowała nad poprzeczką.

35'
Zablokowana centra od Ribery'ego. Bayern zdecydowanie przyśpieszył z grą na połowie swojego przeciwnika.

34'
Robert Lewandowski niemal bez żadnej pracy w tym meczu. Blok obronny Ajaxu kapitalnie blokuje polskiego snajpera.

33'
David Alaba zbyt ostro zagrał w walce o powietrzną piłkę. Sędzia Kralovec przyznał holenderskiemu klubowi rzut wolny.

31'
Javi Martinez dostał brawa od publiczności na stadionie. Hiszpański pomocnik oddał konkretne uderzenie z blisko 25 metrów od bramki Onany. Piłka po jego strzale powędrowała tuż obok prawego słupka bramki Ajaxu.

30'
Piłka poleciała wprost na głowę zawodnika Bayernu Monachium. Centra od rzutu wolnego w wykonaniu Ziyecha okazała się sporym nieporozumieniem.

28'
Twarda rywalizacja o każdy metr murawy. Kimmich sprowokowany do zrealizowania przewinienia w pobliżu własnego pola karnego.

27'
Franck Ribery popełnił prosty błąd techniczny w przyjęciu łatwego, crossowego podania. Francuz nie błysnął techniką w pobliżu szesnastki przeciwnika.

26'
Ajax przejął inicjatywę na placu gry. Bayern pogubił się po nieoczekiwanej stracie bramki.

24'
Teraz przed wielką próbą stanęli zawodnicy niemieckiego zespołu.

23'
Gooooooooool! Wielka radość u holenderskich kibiców! Genialną podcinkę w kierunku Mazraoui'ego posłał Tadić! Boczny defensor Ajaxu, uderzając z 13. metra zaskoczył Neura! Trzeba sobie powiedzieć, że płaski strzał był bardzo trudny do wyciągnięcia.

21'
żółta kartka Podręcznikowy faul taktyczny popełnił Donny van de Beek. Ten zawodnik celowo zatrzymał wybornie obiecującą się kontrę Bayernu Monachium.

20'
Manuel Neuer zdał swój pierwszy egzamin w dzisiejszych zawodach. Goalkeeper wyśmienicie wyciągnął uderzenie, z okolic 20 metra. Futbolówka szybowała w prawy, dolny róg bramki.

19'
Thomas Muller przekombinował będąc pod polem karnym rywala. Niemiecki pomocnik niepotrzebnie wdał się w drybling z przeciwnikami. Nieźle zapowiadająca się akcja zakończyła się uderzeniem wprost w rękawice bramkarza.

17'
Neres próbował dojść do wysokiego dośrodkowania z prawego skrzydła boiska. Zabrakło odpowiednich warunków fizycznych.

16'
Tadić miał swoją szansę! Napastnik Ajaxu otrzymał niezłe, płaskie zagranie z lewej flanki boiska! Tadić, nie przyjmując futbolówki, posłał ją wysoko na trybuny.
W meczach z Bayernem takie okazje należy wykorzystywać.

15'
Minął bardzo energiczny kwadrans gry.

13'
Ajax miał możliwość stworzenia groźniejszej akcji. Nic z tego nie wyszło, ponieważ wychodzący z kontrą Tadić, nie miał żadnego wsparcia od klubowych partnerów. Piłkę przejęli gospodarze.

12'
Akcje na skrzydłach będą ogromnie mocną stroną mistrzów Niemiec. Już widać, że boczni defensorzy Ajaxu mają spore kłopoty.

11'
Van de Beek zdecydowanie przewinił w powietrznej batalii z Javim Martinezem. Arbiter główny był zobligowany do przerwania akcji.

10'
Robert Lewandowski jest bardzo konkretnie pilnowany przez parę stoperów Ajaxu Amsterdam.

9'
Bayern przed chwilą wykonywał rzut rożny. Joshua Kimmich znalazł w szesnastce gości swoich kolegów z drużyny, ale żaden z nich nie potrafił skutecznie wyskoczyć do lecącej futbolówki.

7'
Monachijczycy są głodni kolejnych goli.

6'
Ajax musi spróbować jak najszybciej się otrząsnąć po niedawnych wydarzeniach na placu gry.

4'
Goooooooool! Szybkie otwarcie wyniku! Arjen Robben z precyzją dośrodkował futbolówkę na głowę Matsa Hummelsa! Stoper Bayernu wykonał daleką wycieczkę pod pole karne przeciwnika.

2'
Ależ to był strzał! Arjen Robben soczyście kropnął zza pola karnego! Dokręcone uderzenie zmierzało w prawy sektor bramki! Onana genialnie wyciągnął się do wielce nieprzyjemnego zagrania.

1'
Franck Ribery bardzo ambitnie próbował domknąć niemal straconą sytuację. Francuz doszedł do odbitej przez przeciwnika piłki. Strzał bez przyjęcia wylądował w bocznej siatce bramki.

*'

*'
Czas na odsłuchanie magicznej pieśni - hymnu Ligi Mistrzów.

*'
Tak przedstawia się program 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

*'
Obie drużyny grały ze sobą w fazie grupowej Ligi Mistrzów sezonu 2004/05.
Wyniki:
Ajax Amsterdam 2:2 Bayern Monachium (08.12.2004)
Bayern Monachium 4:0 Ajax Amsterdam (28.09.2004)

*'
Pavel Kralovec będzie arbitrem, który poprowadzi nadchodzące spotkanie. Pierwszy gwizdek powyżej wspomnianego sędziego usłyszymy punktualnie o 21:00.

*'
Udaną inaugurację sezonu w Champions League zanotowali również gracze z Holandii. Ajax pokonał 3:0 AEK Ateny.

*'
W 1. serii gier Bayern Monachium łatwo uporał się (2:0) z Benficą Lizbona. Wynik tamtego pojedynku otworzył polski napastnik, Robert Lewandowski.

*'
W wyjściowym zestawieniu mistrza Niemiec ujrzymy Roberta Lewandowskiego.

*'
Spotkanie rozegrane w ramach 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

*'
Zapraszamy serdecznie Wszystkich do śledzenia wraz z Nami relacji tekstowej "LIVE" z meczu: Bayern Monachium - Ajax Amsterdam.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Ajax Amsterdam, to zapraszamy do śledzenia meczu online