Borussia Dortmund - AS Monaco online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Borussia Dortmund
AS Monaco
3 : 0

Burki - Piszczek, Akanji, Zagadou, Diallo - Witsel, Delaney (65' Weigl) - Wolf (46' Larsen), Reus (K.), Sancho (84' Philipp) - Alcacer
Benaglio (45' Subasić) - Raggi, Glik, Jemerson, Henrichs - Tielemans, Aholou, Gołowin (77' Chadli) - Sidibe, Falcao (K.), Sylla (70' Grandsir)

'
Borussia w drugiej połowie była znacznie lepsza. Dużo zrobiło wejście Larsena na boisko. Monaco jest ciągle w kryzysie i nic nie zwiastuje lepszego jutra. Borussia ma 6 punktów w grupie. Teraz czekają ją spotkania z Atletico Madryt.

90+4'

90+2'
3:0!! Reus!

Całą akcję zrobił Larsen. Skrzydłowy ograł Raggiego i wbiegł w pole karne. Tam znalazł na dalszym słupku Reusa, a kapitan Borussii z niemal chirurgiczną precyzją wykończył akcję.

90'
Philipp wbiegł w pole karne, ale nie zdołał opanować piłki. Powtórki pokazały, że był skrobany w achillesa.

89'
Tielemans uderzył sprzed pola karnego. Burki wypluł piłkę przed siebie. Próbował ją dobijać jeszcze Falcao, ale był na ofsajdzie.

87'
Oglądając ten mecz, ma się wrażenie, ze sędzia powinien zakończyć to spotkanie po drugiej bramce dla Borussii. Arbiter sprawiłby zawodnikom obu drużyn wielką ulgę.

84'
Sancho zostaje zastąpiony przez Philippa.

82'
Monaco nie ma pomysłu na grę i długimi niecelnymi podaniami szuka swoich ofensywnych graczy.

79'
Reus robi dużo w kreowaniu akcji dzisiaj. Tym razem zagrał do Larsena, ale młody skrzydłowy nie potrafił wykończyć akcji.

78'
Grandsir dostał podanie od Falcao, piętką skierował piłkę jedynie w boczną siatkę bramki Subasicia.

77'
Gołowin schodzi, wchodzi Chadli.

75'
Borussia bawi się teraz z rywalami. Miejscowi piłkarze wymieniają między sobą podania piętkami i innymi efektownymi zagraniami.

72'
2:0! tym razem Alcacer zrobił, co do niego należało.

Reus wyszedł przed obrońców i zagrał do hiszpańskiego napastnika. Ten położył bramkarza, ograł obrońcę i skierował piłkę do bramki.

70'
Grandsir zastępuje Syllę.

69'
Nie ma bramki!! Paco uderzył potężnie z 11.metra, ale w poprzeczkę! Co za niewykorzystana okazja...

68'
Rzut karny!!! Reus czarował w polu karnym, Glik pomylił się i faulował!

65'
Julian Weigl zastępuje Delaney'ego.

64'
Gołowin zagrał do Falcao. Kolumbijczyk uderzył, ale za lekko, by sprawić problemy Burkiemu.

62'
Piszczek wbiegł z prawej strony, dośrodkował po ziemi w pole karne, a tam do uderzenia doszedł Reus. Kapitan miejscowych nie zdołał skierować piłki do bramki.

60'
Witsel wyszedł z kontrą, zagrał na wolne pole do Paco, ale perfekcyjnym wybiciem popisał się Sidibe. Kawał świetnej obrony.

59'
Delaney faulował Sidibe blisko koła środkowego.

58'
Paco szukał w polu karnym Reusa, ale został wycięty. Arbiter nie zauważył tam faulu.

56'
Monaco ma teraz problemy, by wyjść z własnej połowy.

54'
Monaco będzie miało teraz duże problemy, by wywieźć z Niemiec choćby punkt, bowiem Borussia bardzo mądrze broni.

51'
Goool!!! Larsen wyprowadza Dortmund na prowadzenie!

Wszystko zaczęło się od błędu Monaco w środkowej strefie. Jemerson nie dogadał się z Henrichsem, kto ma zgarnąć piłkę i ostatecznie dostał ją Reus. Niemiec zagrał w pole karne, a tam Sancho odnalazł Larsena i wypuścił mu piłkę na wolne pole. Młody skrzydłowy musiał tylko pokonać Subasicia.

50'
Początek drugiej połowy wygląda tak samo, jak cała przerwa: Monaco w ataku pozycyjnym, a Borussia czeka na kontry.

48'
Falcao zagrał do Sylli, ale ten niecelnie dośrodkował i akcja spaliła na panewce.

46'
Larsen zastępuje Wolfa.

46'
Wracamy po przerwie.

'
Była to bardzo wyrównana połowa. Żadna z drużyn nie stworzyła widowiska godnego Ligi Mistrzów. Monaco lepiej czuło się w ataku pozycyjnym, a Borussia atakowała z kontr. Oby w drugiej połowie było więcej akcji i przede wszystkim bramek.

45+2'
Nic znaczącego już się nie wydarzyło w tej połowie. Przerwa.

45'
Arbiter doliczył 2 minuty.

45'
Subasić zastępuje kontuzjowanego Szwajcara.

43'
Benaglio leży i cierpi na murawie. Bramkarz Monaco ucierpiał podczas poprzedniej interwencji. Będzie konieczna zmiana.

42'
Gołowin zagrał kolejną kapitalną piłkę do Sylli, ale ten znów nie zdołał jej przyjąć.

41'
Znów Monaco mozolnie buduje kolejne akcje.

39'
Piszczek zagrał dokładnie w pole karne do Paco, ten zgrał do Wolfa, a skrzydłowy uderzył. Benaglio opuszkami palców sparował na kornera.

37'
Falcao zgrał głową do Sylli na wolne pole, ten nieźle przyjął i powinien uderzać, ale chciał jeszcze wypuścić sobie futbolówkę bliżej i ją stracił na rzecz obrońców.

35'
Teraz Monaco dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nic z tego nie wynika.

33'
Aholou podał piłkę pod nogi przeciwnika, ta po chwili znalazła się przed Paco Alcacerem. Hiszpański napastnik bez namysłu uderzył. Minimalnie przestrzelił.

30'
Arbiter wskazał na aut dla Monaco, ale Kamil Glik wskazał, że on ostatni dotknął piłkę i należy się ona rywalom. Polak dostał brawa od publiki za fair-play.

28'
Niewiele dzieje się na boisku. Obie drużyny nie chcą się otworzyć.

25'
Gołowin popisał się kapitalnym podaniem zewnętrzną częścią stopy, ale Sylla przegrał walkę bark w bark z Diallo.

23'
Diallo dynamicznie wbiegł w pole karne rywali i wycofał do tyłu. Piłkę wybił jednak na rzut rożny Glik, powstrzymując zagrożenie.

21'
Sidibe został złapany na ofsajdzie.

19'
Kolejny raz spróbował Tielemans. Tym razem szwajcarski golkiper musiał się wyciągnąć, by sparować piłkę na rzut rożny.

17'
Tielemans dysponuje dobrym uderzeniem z dystansu i spróbował swoich sił.Środkowy pomocnik Monaco przyjął piłkę na 25.metrze i uderzył. Burki nie miał problemów z wyłapaniem piłki.

16'
Sylla dostał piłkę od Gołowina, ale źle trafił w piłkę. To mogła być okazja bramkowa.

13'
Borussia utrzymuje się przy piłce i spokojnie rozgrywa między obrońcami.

11'
Henrichs znów rozklepał akcję z Gołowinem. Niemiec uderzył z 25.metra. Niecelnie.

10'
Gołowin czarował przed polem karnym, następnie zagrał do wbiegającego Henrichsa. Ten nie zdołał dośrodkować w pole karne.

8'
Delaney przejął piłkę przed polem karnym gości i zagrał do Sancho. Skrzydłowy gospodarzy znów nie potrafił opanować piłki.

6'
Reus faulował Tielemansa.

5'
Piszczek dośrodkował w pole karne, ale Sancho źle przyjął piłkę i zmarnował dobrą okazję.

3'
Moussa Sylla wywalczył rzut rożny dla Monaco.

1'
Ze środka rozpoczyna Monaco. Startujemy!

'
Ekipy wychodzą na prezentację.

'
Zawodnicy są na boisku.

'
Do meczu pozostał jeszcze niecały kwadrans.

'
Arbitrem spotkania będzie Aleksiej Kulbakow.

'
Ławka rezerwowych Monaco: Subasić (B.), N'Doram, Grandsir, Barreca, Chadli, Diop, Ait Bennasser.

Trener: Leonardo Jardim.

'
Ławka rezerwowych Borussii: Hitz (B.), Larsen, Hakimi, Guerreiro, Weigl, Dahoud, Philipp.

Trener: Lucien Favre.

'
Zapraszamy na relację ze spotkania pomiędzy Borussią Dortmund, a AS Monaco. Mecz odbędzie się na Signal Iduna Park w Dortmundzie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Borussia Dortmund - AS Monaco, to zapraszamy do śledzenia meczu online