Tottenham Hotspur - FC Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Tottenham Hotspur
FC Barcelona
2 : 4

Lloris - Trippier, Alderweireld, Sanchez, Davies - Wanyama (59' Dier), Winks, Lucas, Lamela (80' Llorente), Son (68' Sissoko) - Kane
Ter Stegen - Semedo, Pique, Lenglet, Alba - Arthur (87' Vidal), Busquets (90+2' Vermaelen), Rakitic - Coutinho (83' Rafinha), Messi, Suarez

Mecze na żywo: Tottenham Hotspur - FC Barcelona

Dziękujemy Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Byliśmy świadkami piłkarskiej uczty. FC Barcelona zdołała z Wembley wywieźć komplet punktów, który daje jej przewagę w tabeli fazy grupowej.
Pokaz swoich umiejętności po raz kolejny przedstawił Lionel Messi, zdobywając dzisiaj dwa gole.

Ostatni gwizdek sędziego głównego!

90+3'
żółta kartka Zdecydowanie za wysoko nogę podniósł Eric Dier. Niebezpieczna próba odbioru piłki.

90+2'
Thomas Vermaelen wpuszczony na ostatnie minuty. Zmęczony Sergio Busquets pozostawił dzisiaj wiele zdrowia na murawie.

90+1'
Wkroczyliśmy w strefę doliczonego czasu gry. Czas dodatkowy - 4 minuty.

90'
Gooooooooooooool! Leo Messi pozostawiony bez opieki na 12. metrze od bramki! To zawsze źle się kończy. Argentyńczyk spokojnie technicznym strzałem pokonał Hugo Llorisa. Precyzyjna próba w prawy, dolny róg.

89'
Trippier ciekawie zawiesił futbolówkę z prawej flanki boiska. Dwaj środki obrońcy "Dumy Katalonii" skutecznym zagraniem głową zneutralizowali zagrożenie.

88'
Świeżo wprowadzony Arturo Vidal już w stykowej sytuacji. Chilijczyk popełnił faul.

87'
Arturo Vidal w miejsce Arthuro. Trener Valverde chce bronić bardzo korzystnego rezultatu.

86'
Ter Stegen spokojnie wyłapał piłkę, którą głową zgrał Toby Alderweireld. Belg miał małe pole do popisu przy strzale głową, po wrzutce z rzutu rożnego.

84'
Clement Lenglet genialnym zagraniem zablokował uderzenie, które na 100% powędrowałoby do siatki bramki Ter Stegena. Stoper Barcelony otrzymał gorące podziękowania od swoich kolegów z drużyny.

83'
Zmiana. Philippe Coutinho rozegrał niezłe zawody okraszone golem. Rafinha wszedł na murawę.

81'
Lucas złapał się za głowę. Pomocnik dobrze wypracował sobie przestrzeń do oddania próby zza szesnastki. Strzał w sam środek bramki zatrzymał Ter Stegen.

80'
Fernando Llorente zastąpił na placu gry Erika Lamelę.

78'
Winks upomniany przez arbitra liniowego. Chodziło oczywiście o pozycję spaloną.

77'

75'
Hiszpan Pique bardzo szybko wrócił do kontynuowania dzisiaj rozgrywanego spotkania.

74'
żółta kartka Żółta kartka dla Harry'ego Kane'a. Angielski napastnik za wysoko i za ostro zagrał w kierunku Gerarda Pique.

73'
Davies uchwycony na pozycji spalonej. Boczny obrońca londyńskiej ekipy nie potrafił się odpowiednio ustawić.

72'
żółta kartka Sergio Busquets otrzymał w pełni zasłużoną karę indywidualną. Doświadczony defensywny pomocnik z premedytacją przerwał kontrę przeciwnika.

70'
Messi próbował błyskotliwym, prostopadłym zagraniem obsłużyć Luisa Suareza. Jeden ze stoperów gospodarzy zablokował zagranie.

68'
Moussa Sissoko wpuszczony na murawę, szybko po golu kontaktowym. Son opuścił boisko.

67'
Toby Alderweireld zablokował Leo Messiego! Była to jego "interwencja życia"! Uniemożliwiła argentyńskiej gwieździe oddanie strzału z najbliższej odległości od pustej bramki!

66'
Gooooooooool! Tottenham nie wywiesił białej flagi! Erik Lamela pokazał swój techniczny kunszt! Perfekcyjne uderzenie w prawy sektor bramki bezradnego Ter Stegena.

64'
Sztab szkoleniowy FC Barcelona nie decyduje się jeszcze na dokonanie zmian.

63'
Philippe Coutinho za szybko wybiegł do prostopadłego podania. Piłkarz z Brazylii powinien mieć świadomość, że będzie ofsajd.

62'
W równolegle rozgrywanym spotkaniu tej grupy, Inter Mediolan prowadzi na wyjeździe z PSV Eindhoven (2:1).

60'
żółta kartka Arthur nie miał żadnych argumentów, aby wybronić się przed żółtą kartką. Podręcznikowy faul taktyczny.

59'
Eric Dier pojawił się na płycie boiska Wembley. Victor Wanyama został przywołany do ławki rezerwowych.

57'
Trzeba wspomnieć o tym, że obie ekipy nadaj grają ze sobą w niezmienionych składach.

56'
Goooooooool! Goście pierwszorzędnie rozmontowali blok defensywny Anglików! Lionel Messi umieścił piłkę w bramce, poprzez dokładne techniczne uderzenie piętką! Hugo Lloris nie miał wiele do powiedzenia.

55'
Angielski klub stara się wykorzystać dobrą koniunkturę na placu gry. Barcelona w ostatnich kilku minutach często się gubiła.

53'
Gooooooooool! "Koguty" złapały kontakt! Harry Kane zabawił się z Semedo w jego polu karnym. Angielski napastnik wyśmienicie zwiódł swojego przeciwnika, a potem precyzyjnym strzałem przy lewym słupku dał nadzieję kibicom Tottenhamu.

51'
Lionel Messi znów musiał uznać wyższość... słupka! Kapitalne zagranie z okolic 15 metra od bramki!

50'
Zamieszanie w polu karnym "Barcy" po rzucie rożnym dla Tottenhamu. Piłka krążyło pod nogami sporo zawodników, ale ostatecznie jednemu z defensorowi gospodarzy udało się oddalić zagrożenie.

48'
Trippier nie dostrzegł dokładnie ustawienia obrońców gości. Sędzia był zobligowany do przerwania akcji ofensywnej Tottenhamu.

47'
FC Barcelona była ogromnie bliska zdobycia kolejnej bramki! Hugo Lloris efektownie rzucił się do piłki po strzale Leo Messiego! Argentyńczyk obił lewy słupek bramki!

46'
Czas na kontynuowanie dzisiejszego meczu!

Koniec I części gry na Wembley!

45+3'
Blok defensywny zespołu gości działa znakomicie. Kolejny ofsajd po stronie "Kogutów". Harry Kane nie potrafił się skutecznie ustawić.

45+2'
Podopieczni trenera Pochettino nie mają pomysłu na zaskoczenie ekipy z Katalonii.

45+1'
Błyskawiczną decyzję o oddaniu strzału zza pola karnego zanotował Leo Messi. Argentyńczyk został jednak wybornie zablokowany.

45'
Trwa doliczony czas I połowy. Arbiter dodał 3 minuty.

44'
żółta kartka I ta żółta kartka została wyciągnięta z kieszonki arbitra głównego.

44'
Erik Lamela pracuje nad tym, by dostać żółty kartonik. Kompletnie spóźnione wejście na nogę przeciwnika.

43'
Środek placu gry opanowali aktualni mistrzowie Hiszpanii.

41'
żółta kartka Faul taktyczny na Leo Messim. Victor Wanyama nie mógł pozwolić Argentyńczykowi rozpędzić się z futbolówką.

40'
Zawodnik gospodarzy posłał kąśliwe dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Futbolówkę głową skutecznie wybił Semedo.

38'
Luis Suarez został konkretnie poturbowany. Sanchez ostro próbował odebrać futbolówkę.

37'
Gwizdek i reakcja sędziego liniowego. Ivan Rakitić zbyt szybko zaangażował się w akcję ofensywną.

35'
Luis Suarez próbował ekwilibrystycznie zgarnąć crossową piłkę. Urugwajskiemu napastnikowi zabrakło paru centymetrów do zrealizowania ambitnej misji.

34'
Faul. Arthur został podcięty.

32'
Wybitnym refleksem popisał się Marc Andre Ter Stegen. Niemiec znakomicie w siatkarskim stylu sparował piłkę, którą nieudolnie próbował wybić Gerard Pique. Stoper przyjezdnych był bliski zdobycia bramki samobójczej.

31'
Philippe Coutinho otrzymał wiele miejsca na oddanie strzału zza pola karnego od obrony gospodarzy. Piekielnie silne uderzenie zatrzymał Hugo Lloris.

30'
Luis Suarez miał fenomenalną okazję na zdobycie gola! Urugwajczyk doskonale urwał się obronie i dopadł do prostopadłego zagrania. Silny strzał z ostrego kąta powędrował tuż obok lewego słupka bramki.

29'
Tottenham popełnia zbyt wiele strat w środkowej strefie boiska.

28'
Goooooooooool! 0:2! Barcelona podwyższyła wynik tego spotkania! Przepiękne uderzenie bez przyjęcia, zza pola karnego, zaprezentował Ivan Rakitić! Piłka posłana tuż przy lewym słupku.

26'
Son na kolejnej pozycji spalonej. Sprawa dosyć dyskusyjna, jednak po obejrzeniu kilku powtórek, możemy przyznać rację arbitrowi asystentowi.

25'
Harry Kane postanowił z dalszej odległości sprawdzić czujność na linii Ter Stegena. Niemiecki bramkarz pokazał, że jest przytomny na linii bramkowej. Ter Stegen wzorcowo wyłapał lecącą piłkę.

24'
Jordi Alba bardzo starał się, aby nie znaleźć się na pozycji spalonej. Mimo wielkich chęci plan się nie powiódł.

23'
Przyjezdni przez chwilę będą grać w osłabieniu. Za linią boczną medycy pełnią interwencję.

22'
Urazu doznał Sergio Busquets. Na murawie znalazł się sztab medyczny.

21'
Gwizdek sędziego. Semedo został bezpardonowo potraktowany wślizgiem przez Daviesa.

19'
Harry Kane usiłował błyskawicznie znaleźć prostopadłym zagraniem swoich kolegów z klubu. Angielski snajper nie potrafił jednak uciec defensywie "Dumy Katalonii".

18'
Son brzydko odepchnął Semedo, który wyśmienicie wygrał z nim pojedynek biegowy. Zawodnik Tottenhamu poważnie wystawił nerwy arbitra na ciężką próbę.

16'
Arbiter liniowy ponownie podniósł chorągiewkę, sygnalizując pozycję spaloną Sona. Gra została przerwana.

15'
Na Wembley oglądamy coraz więcej fauli taktycznych. Zamiast takich obrazków wolelibyśmy delektować się sytuacjami strzeleckimi.

14'
żółta kartka Żółta kartka poleciała w kierunku Toby'ego Alderweirelda. Belg pociągał Messiego za koszulkę.

12'
Gerard Pique zatrzymał zagranie na pamięć w wykonaniu Winksa. Gospodarze starają się szybko wyrównać stan dzisiejszego spotkania.

11'
Philippe Coutinho dał sobie założyć "siatkę". Brazylijczyk rozczarowany obrotem spraw, popełnił rażące przewinienie.

10'
Sędzia liniowy zauważył ofsajd, na którym znajdował się Harry Kane.

9'
Erik Lamela za krótko wybił futbolówkę od rzutu wolnego. Nikt z jego kolegów nie miał szansy na sfinalizowanie akcji.

8'
Lionel Messi odepchnął przeciwnika. Sędzia główny przyznał angielskiemu klubowi cenny stały fragment gry.

7'
Tottenham próbuje wyżej atakować gości. Ci skutecznie dają sobie radę z agresywniejszym atakiem.

5'
Rozpędzony Leo Messi był faulowany. Wanyama mocno otarł się o karę indywidualną.

4'
Kluczową rolę w sytuacji bramkowej odegrał Lionel Messi, genialnie posyłając prostopadłe zagranie. Jedno podanie rozmontowało linię defensywną gospodarzy.

3'
Gooooooooool! FC Barcelona kapitalnie wystartowała! Philippe Coutinho mocnym uderzeniem trafił w lewy dolny róg bramki Hugo Llorisa, który zupełnie niepotrzebnie zaliczył daleką wycieczkę od linii bramkowej.

1'
Popularne "Koguty" rozpoczęły dzisiejsze zawody.

*'
Początek spotkania!

*'
Czas najwyższy na wyeksponowanie oficjalnego hymnu Ligi Mistrzów.

*'
Trwają ostatnie przygotowania przed wejściem na plac gry.

*'
Piłka będzie się toczyła po murawie stadionu Wembley.

*'
Na arbitra głównego nadchodzącego meczu wybrano Pana Felixa Zwayera.

*'
"Duma Katalonii" nowy sezon Champions League rozpoczęła od zdemolowania dużo niżej notowanego PSV Eindhoven (4:0).

*'
Drużyna z Anglii poniosła w poprzedniej kolejce porażkę z Interem Mediolan (1:2). Klęska bardzo bolesna, ponieważ gol dający włoskiej ekipie zwycięstwo padł w doliczonym czasie gry.

*'
Oba sztaby szkoleniowe przedstawiły wyjściowe zestawienia.

*'
Jedno z najciekawszych starć w 2. serii gier w fazie grupowej Ligi Mistrzów rozpocznie się o godz. 21:00

*'
Zapraszamy Wszystkich bardzo serdecznie do śledzenia naszej relacji tekstowej "LIVE" z meczu: Tottenham Hotspur - FC Barcelona.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Tottenham Hotspur - FC Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online