Miedź Legnica - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Miedź Legnica
2 : 2

Sapela - Pikk, Osyra, Bozić, Zieliński (19' Bartczak) - Cruz, Szczepaniak (80' Camara), Fernandez, Piasecki, Ojamaa (62' Łobodziński) - Forsell
Szmatuła - Kirkeskov, Jodłowiec, Czerwiński, Pietrowski - Dziczek, Felix (79' Hateley), Mak (67' Jagiełło), Sedlar, Badia - Papadopulos

Mecze na żywo: Miedź Legnica - Piast Gliwice

Dziękujemy Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Na inaugurację 11. serii gier w polskiej LOTTO Ekstraklasie obejrzeliśmy podział punktów.
W mojej opinii, troszeczkę lepiej dzisiaj zaprezentował się Piast Gliwice, ale i również Miedź Legnica potrafiła sobie wypracować kilka okazji bramkowych.

Dominik Sulikowski oznajmił koniec spotkania!

90+4'
Martin Konczkowski zanotuje swój kolejny występ w polskiej Ekstraklasie. Marcin Pietrowski poza placem gry.

90+3'
Leży zawodnik Piasta Gliwice.

90+2'
Przyjezdni ambitnie grają o komplet punktów. Miedź już by chciała zapisać sobie jeden punkt.

90+1'
Tomasz Jodłowiec wiedział, że mógł dużo lepiej dotknąć futbolówkę głową. Doświadczony piłkarz zmarnował dobrą wrzutkę od rzutu wolnego.

90'
Arbiter główny dołożył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

88'
W zespole trenerskim "Piastunek" toczą się ostatnie dyskusje na temat wyboru ostatniego zmiennika.

87'
Sedlar popełnił przewinienie. Zawodnik Piasta nie był wielce zaskoczony decyzją arbitra.

86'
Nikt nie chce podziału punktów. Obie strony próbują jak najszybciej przenieść się pod pole karne przeciwnika.

84'
Sztab szkoleniowy Waldemara Fornalika ma jeszcze możliwość dokonania jednej zmiany.

83'
Fabian Piasecki wrócił na swoje pole karne. Napastnik skutecznie przeciął wrzutkę Piasta Gliwice.

81'
Michal Papadopulos nie potrafił dokładnie trafić w piłkę, po bardzo dobrej centrze z lewego skrzydła boiska. Futbolówka trafiła w rękawice Łukasza Sapeli.

80'
Mateusz Szczepaniak został zdjęty z placu gry. Juan Camara otrzymał swoją szansę.

79'
Thomas Hateley zameldował się na płycie murawy. Jorge Felix udał się na ławkę rezerwowych.

78'
żółta kartka Następna kara indywidualna po stronie gości. Fran Cruz spóźnił się ze wślizgiem na piłkę.

76'
Minimalnie nad poprzeczką pofrunęła piłka, po strzale głową któregoś z zawodników Miedzi Legnica. Udało się wypracować szansę strzelecką po kornerze.

75'
Na trybunę futbolówkę posłał Michal Papadopulos. Czeski snajper próbował uderzyć bez żadnego przyjęcia. Należą się jednak brawa za podjęcie próby z okolic 17. metra.

73'
Ogromnie silnie została wbita piłka przez Forsella. Chodziło o wielką moc zagrania. Dobrze ustawiony obrońca gliwickiej drużyny skutecznie przeciął tor lotu futbolówki.

72'
żółta kartka Okrutny wślizg na nogi przeciwnika wykonał Mikkel Kirkeskov. Zasłużony żółty kartonik na jego koncie.

70'
Szarża Aleksandra Jagiełło. Wzięty w kleszcze świeżo wprowadzony zawodnik nie mógł przedrzeć się pod szesnastkę przeciwnika.

69'
żółta kartka Patryk Dziczek ukarany żółtą kartką za realizację klasycznego faulu taktycznego.

67'
Długo wyczekiwana roszada w składzie Piasta Gliwice. Aleksander Jagiełło za Mateusza Maka.

65'
Piast próbował kilkoma podaniami na jeden kontakt ograć defensywę Miedzi. Tuż pod polem karnym przeciwnika zaszwankowała jednak dokładność.

63'

62'
Wojciech Łobodziński już na boisku. Doświadczony zawodnik zastąpił Erika Ojamaa'ę.

60'
Sędzia Sulikowski, po szybkiej konsultacji werbalnej z systemem VAR, potwierdził swój pierwotny osąd.

59'
Miedź zdobyła gola, ale sędzia główny nie mógł go uznać. Ojamaa nieprzepisowo walczył o pozycję z Kirkeskovem.

58'
Mocne wstrzelenie piłki z prawego skrzydła boiska zanotował Grzegorz Bartczak. Mocne zagranie poleciało jednak za plecy napastników Miedzi Legnica.

56'
Łukasz Sapela w pełni się zrehabilitował po swoim błędzie z 40. minuty! Goalkeeper fenomenalnie wyciągnął uderzenie w prawy sektor bramki! Pomocnik Felix był bardzo blisko dania prowadzenia swojej ekipie.

55'
Za bardzo w strefę bramkarską poleciała centra z lewego skrzydła boiska. Fernandez nie popisał się przy dośrodkowaniu z pełnego biegu.

54'
Kirkeskov wrzucił piłkę z lewej flanki boiska. Futbolówkę bardzo skutecznie od swojego pola karnego oddalił głową Bozić.

52'
Gospodarze po raz kolejny zdali egzamin z krycia, przy stałych fragmentach gry. Futbolówka od rzutu wolnego nie natrafiła na głowy zawodników Piasta.

51'
Gerard Badia bił rzut wolny. Piłka powędrowała wprost na głowę jednego z zawodników Miedzi Legnica.

50'
Mateusz Mak faulowany w pobliżu pola karnego Miedzi.

49'
Obaj szkoleniowcy nie dokonywali żadnych zmian w składach, w czasie przerwy.

47'
Mateusz Mak przypadkowo odbił piłkę piętką po podaniu od Michala Papadopulosa. Skrzydłowy Piasta był zaskoczony zagraniem Czecha. Dobrze zapowiadająca się akcja nie przyniosła zagrożenia pod bramką gospodarzy.

46'
Ruszyła II część gry!

Czas najwyższy przedstawić odbiorcom tej relacji dane statystyczne. Panel statystyk przygotował portal EkstraStats.

Koniec I odsłony dzisiejszego spotkania!

45+1'
Gooooooooool! 2:2! Klasyczną bramkę do szatni zdobył Fabian Piasecki. Snajper legnickiej drużyny dopadł do bezpańskiej piłki i szybkim uderzeniem zaskoczył Jakuba Szmatułę.

45'
Zespół arbitrów przedłużył I odsłonę meczu o jedną minutę.

44'
Jakub Szmatuła wyłapał miękką centrę Ojamaa'y. W szesnastce gości zobaczyliśmy solidne zamieszanie.

43'
W starciu powietrznym Fran Cruz nadział się na zagranie z łokcia.

41'
Miedź zobligowana do zmiany stylu gry. Aktualny wynik nie może usatysfakcjonować żadnego jej kibica.

40'
Goooooooooool! Piast zdobył gola! Bardzo kuriozalną! Artur Pikk przypadkowo ulokował futbolówkę do własnej bramki. Łukasz Sapela zaliczył mocno nieudolne wyjście do długiego dośrodkowania.

38'
Łukasz Sapela znów na przedpolu popracował. Udane, ale nie za bardzo dobre techniczne piąstkowanie pokazał bramkarz beniaminka. Na jego pole karne leciało dośrodkowanie od lewego narożnika boiska.

37'
Łukasz Sapela pokazał wybitną robinsonadę bramkarską na linii! Goalkeeper zatrzymał strzał z bardzo bliskiej odległości! Mateusz Mak powinien zmienić rezultat dzisiejszych zawodów.

35'
Wzajemne przebitki na placu gry. Sporo niedokładności po obu stronach.

34'
Dosyć wyrównana jest statystyka, odnosząca się do procentu posiadania piłki.
Miedź - 52%, Piast - 48%.

32'
Łukasz Sapela odważnie na przedpolu. Ryzykowne piąstkowanie lecącej futbolówki uratowało Miedź Legnica przed sporym bramkowym zagrożeniem.

31'
Piast ma korner. Pikk zatrzymał wrzutkę z prawego skrzydła boiska. Napastnicy przyjezdnych liczyli na to, że futbolówka do nich doleci.

30'
Forsell postawił na moc uderzenia. Strzał od rzutu wolnego pofrunął wysoko nad poprzeczką bramki Jakuba Szmatuły.

29'
Z atrakcyjnej lokalizacji Piast będzie realizować rzut wolny.

28'
Przyjezdni starają się crossowymi piłkami zaskoczyć linię defensywną "Miedzianki".

26'
Fabian Piasecki na przebój usiłował przedrzeć się z piłką. Udało się minąć jednego przeciwnika, ale już przy parze stoperów Piasta, był bezradny.

24'
Bozić bez pardonu zatrzymał Papadopulosa.

23'
Aktualny wynik daje podopiecznym Waldemara Fornalika prowadzenie w ligowej tabeli.

22'

20'
Na pozycji spalonej został uchwycony jeden z ofensywnych zawodników Piasta Gliwice.

19'
Grzegorz Bartczak wkroczył na plac gry. Paweł Zieliński nabawił się kontuzji.

18'
Goooooooooool! Piast Gliwice odpowiedział! Michal Papadopulos popisał się wielce precyzyjnym strzałem głową w prawy sektor bramki! Czeski napastnik otrzymał znakomitą wrzutkę od Gerarda Badii.

16'
Łukasz Sapela musiał udanie wyłapać futbolówkę, po bardzo mizernym dośrodkowaniu z prawego skrzydła boiska. Marcin Pietrowski niedokładnie trafił w futbolówkę.

15'
Koledzy klubowi szukają Michala Papadopulosa. Jak na razie, każda próba celnego podania okazywała się fiaskiem.

13'
Próba prostopadłego zagrania od Badii w kierunku Papadopulosa. Pomysł był genialny, ale w samym wykonaniu zabrakło nutki więcej precyzji.

12'
Fran Cruz uderzył wysoko nad poprzeczką bramki! Piast bardzo sprytnie wykonał rzut rożny. Jedno płaskie zagranie od lewego narożnika boiska stworzyło realne zagrożenie pod bramką Jakuba Szmatuły.

10'
Niefortunnie z rywalem zderzył się Fran Cruz. Miedź będzie miała blisko swojego pola karnego rzut wolny.

9'
Fabian Piasecki dotknął piłkę ręką. Wszystko miało miejsce pod szesnastką Piasta Gliwice. Ta drużyna za chwilę rozpocznie grę od rzutu wolnego.

8'
Dla napastnika Miedzi Legnica było to 2. trafienie w aktualnie rozgrywanym sezonie ligowym.

6'
Gooooooooool! Gospodarze objęli prowadzenie w spotkaniu! Mateusz Szczepaniak wyśmienicie z zimną krwią wykorzystał łańcuch błędów bloku defensywnego Piasta! Silny strzał pod poprzeczkę był nie do obrony dla Jakuba Szmatuły.

5'
Łukasz Sapela udanie wyłapał nieprzyjemną próbę oddaną bezpośrednio od rzutu wolnego.

4'
Miedź Legnica próbowała błyskawicznie wyprowadzić kontrę, po przechwycie piłki, po nieudanie wykonanym rzucie rożnym. Paweł Zieliński jednak koszmarnie trafił w piłkę.

3'
Kolejny rzut rożny dla gości. Łukasz Sapela niepewnie zainterweniował w swojej strefie. Miał szczęście, że przeciwnicy nie zdołali tego wykorzystać.

2'
Będzie korner dla Piasta. Paweł Zieliński zatrzymał wgranie od stałego fragmentu gry.

1'
Pierwszy rzut wolny w tym spotkaniu. Pikk trafił w nogę przeciwnika. Zawodnik był bliski skutecznej interwencji.

1'
Gliwicka ekipa rozpoczęła grę od centralnej części boiska. Ruszyła 11. kolejka LOTTO Ekstraklasy!

*'

*'
Kibice gromkimi oklaskami przywitali wchodzących na boisko piłkarzy.

*'
Gdański arbiter, Dominik Sulikowski będzie odpowiedzialny za wydawanie sprawiedliwych werdyktów.

*'
Miedź Legnica ostatni raz z Piastem Gliwice mierzyła się 31 marca 2007 roku, w ramach rozgrywek (dzisiejszej 1. Ligi). Wspomniana batalia zakończyła się wyjazdowym zwycięstwem "Piastunek" 1:0.

*'
Zbliżająca się wielkimi krokami seria gier przysienie Nam wiele ciekawych pojedynków. Kibice z województwa małopolskiego, jak i całej Polski już czekają na niedzielne "Wielkie Derby Krakowa".

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia wraz z Nami relacji tekstowej LIVE z inauguracyjnego spotkania 11. kolejki LOTTO Ekstraklasy: Miedź Legnica - Piast Gliwice.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Miedź Legnica - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online