Malaga - Real Sociedad online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Malaga
Real Sociedad
0 : 1

Willy – Angeleri, Camacho, Flávio, Antunes – Iakovenko (63' Samu), Tissone, S. Darder, Amrabat – Portillo (46' Duda), El Hamdaoui (71' Santa Cruz)
C. Bravo – Ansotegi, José Ángel, Martínez, Zaldúa – Bergara, Pardo (80' Elustondo) , Canales – Vela, Seferović (64' Prieto) , Griezmann

Vela (11.)

Flávio (90.) żółta kartka
Duda (90.) żółta kartka

Mecze na żywo: Malaga - Real Sociedad

90'
Po ciekawym pojedynku Malaga przegrywa na własnym obiekcie z Realem Sociedad 0:1. Bramkę w dzisiejszym spotkaniu zdobył Carlos Vela. Serdecznie dziękujemy za śledzenie relacji. Dobranoc.

90'
Prieto faulowany przez Dudę i żółta kartka!

90'
Dokładne podanie do Santa Cruza w obrębie pola karnego, ale uderzenie Paragwajczyka zostało zablokowane!

90'
Sędzia dolicza 3 minuty.

90'
Flavio ukarany żółtym kartonikiem.

89'
Niedokładne podanie Camacho, szybka strata Malagi.

86'
Z przed pola karnego na uderzenie decyduje się Bergara, fatalnie.

84'
Griezmann przed świetną szansą z około 13. metrów – nad bramką Caballero!

82'
Darder uderza z przed pola karnego, prosto w jednego ze swoich partnerów z zespołu.

80'
Zmiana w drużynie z San Sebastian. Elustondo wchodzi za Pardo.

78'
Kolejna akcja dwójkowa Amrabat – Portillo. Znów ten pierwszy podaje do Hiszpana, ale po raz kolejny fantastycznie broni Bravo!

76'
Malaga co raz groźniejsza! Amrabat dośrodkowuje idealnie na głowę Santa Cruza, ten uderza głową z kilku metrów – Bravo nie daje się zaskoczyć!

74'
Niedokładne zagranie w kierunku Dardera.

73'
ładne zagranie w pole karne Amrabata, ale żaden z jego partnerów nie dobiegł do tego podania.

71'
Ostatnia zmiana w zespole Malagi. Santa Cruz wchodzi za El Hamdoui.

70'
Na spalonym tym razem złapany Duda, dobra decyzja bocznego arbitra.

67'
Sociedad traci piłkę we własnym polu karnym, ale napastnik Malagi nie potrafił tego wykorzystać.

66'
Niebezpieczne zagranie Flavio, chwila przerwy w grze.

64'
Zmiana również w ekipie gości. Prieto za Seferovicia.

63'
Druga zmiana w zespole Malagi. Samu wchodzi za Iakovenko.

62'
Vela oko w oko z Caballero, ale wcześniej został odgwizdany spalony!

61'
Bardzo aktywny jest dziś Portillo, z którym o miejsce w składzie walczy nasz Bartek Pawłowski.

59'
Złe podanie do Dudy, łatwa strata zespołu Malagi.

57'
Seferović uderza z przed pola karnego, ale Cavallero bardzo pewnie broni to uderzenie.

55'
Bardzo groźnie w polu karnym Malagi! Bergarda zbyt długo zwlekał z oddaniem uderzenia i ostatecznie piłkę złapał Golkiper!

54'
Duda fauluje jednego z rywali powstrzymując groźnie zapowiadającą się kontrę.

53'
Zablokowane dośrodkowanie Amrabata.

52'
Kolejna ładna akcja Malagi, tym razem jednak Portillo źle zagrywał w kierunku jednego z partnerów.

50'
Antunes uderza ze skraju pola karnego, obok bramki!!

49'
Podanie do Severovicia, ten mknie w kierunku bramki rywali, ale szybszy był Caballero, który powstrzymuje szarżującego rywala!

48'
Antunes potężnie uderza z przed pola karnego - wysoko nad bramką.

47'
Szybka akcja Griezmanna, ale Francuz bardzo niedokładnie dośrodkowuje.

46'
Zmiana w drużynie Gospodarzy. Duda wchodzi w miejsce Portillo.

46'
Malaga rozpoczyna drugą część spotkania.

45'
Po pierwszej połowie Malaga przegrywa przed własną publicznością z Sociedad 0:1.
Zapraszamy na relację z drugiej połowy spotkania.

45'

45'
Sędzia dolicza 2 minuty.

44'
Napastnik gości zabrał piłkę Antunesowi, ale pospieszył z udaną interwencją Darder.

43'
Dośrodkowanie w kierunku Seferovicia, ale młody Szwajcar nie zdołał dojść do tego zagrania.

40'
Portillo źle podawał do Ambrabata i piłkę przejął jeden z graczy gości.

39'
Stosunkowo wyrównane spotkanie w Maladze. Gospodarze próbują, ale póki co bez zarzutu spisuje się defensywa Sociedad.

37'
Walczył o piłkę w powietrzu Tissone, ale faulował rywala. Rzut wolny dla Sociedad.

34'
Walczył o piłkę Amrabat, ale nie miał szans w starciu z Ansotegim.

33'
akovenko oddaje uderzenie z około 25. metrów – prosto w Bravo!

32'
Podanie w pole karne Bravo, do zagrania doszedł Camacho, ale uderzył głową niedokładnie, nad bramką Bravo.

31'
Ładne zagranie w kierunku El Hamdoui, ale piłkę wybija pewnie grający dziś Martinez.

29'
Vela przedzierał się prawą flanką, ale szybko został powstrzymany przez wracającego Antunesa.

27'
Sociedad powoli rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy i w końcu Grizmann niedokładnie podawał futbolówkę w kierunku Seferovicia.

25'
Starcie w polu karnym Malagi i przerwa w grze.

24'
Piłkę poza własne pole karne wybija Martinez.

23'
Będzie korner dla Malagi po kolejnej bardzo dobrej akcji Dardera.

21'
Dośrodkowanie w pole karne Sociedad, ale z bramki wychodzi Bravo i pewnie łapie piłkę.

19'
Seferović zdecydował się na uderzenie z przed pola karnego, zdecydowanie za wysoko.

16'
Antunes bardzo dobrze interweniuje we własnym polu karnym.

13'
Dośrodkowanie w pole karne gości, ale futbolówkę po za własne pole karne wybija Martinez.

11'
Gol dla Sociedad!!
Świetne zagranie Grizmanna na jedenasty metr w kierunku Meksykanina i napastnik Sociedad daje prowadzenie swojemu zespołowi!

8'
Vela świetnie przedzierał się w polu karnym, był niemal oko w oko z Cabalero, ale Argentyńczyk łatwo sobie poradził.

4'
Szybka akcja gości, dośrodkowanie w kierunku Griezmanna, ale francuz był dobrze pilnowany.

2'
Pierwszy rzut rożny tego spotkania dla Sociedad

1'
Mecz rozpoczęli goście.

0'
Bartłomiej Pawłowski znów nie znalazł się w kadrze meczowej Malagi

0'
Sędziowie: Carlos Del Cerro.

0'
Ławka rezerwowych Real Sociedad: Mikel González, Elustondo, Xabi Prieto, Zubikarai, Zurutuza, Castro, Ifrán

0'
Ławka rezerwowych Malaga: Kameni, Weligton, Santa Cruz, Pérez, Rescaldani, Duda, Samu

0'
Malaga nie wygrała żadnego z ostatnich pięciu bezpośrednich spotkań z drużyną z San Sebastian. W tym czasie trzykrotnie przegrywała i dwukrotnie remisowała.

0'
Spotkanie zapowiada się bardzo interesująco! Malaga na gwałt potrzebuje punktów, gdyż od strefy spadkowej dzielą ją w chwili obecnej zaledwie 3 punkty. Real Sociedad po fatalnych wpadkach Villarrealu i Athleticu Bilbao, które przegrywały przed własną publicznością może ponownie włączyć się do walki o 4. miejsce w tabeli.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Málaga - Real Sociedad. Początek o godzinie 22:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Malaga - Real Sociedad, to zapraszamy do śledzenia meczu online