Manchester United - Chelsea Londyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester United
Chelsea Londyn
1 : 1

De Gea, Rafael, Smalling, Rojo, Shaw, Blind, Fellaini, Januzaj, Di Maria, Mata0(Wilson 64'), van Persie

Rezerwowi: Lindegaard, Blackett, Fletcher, Carrick, Herrera, A.Pereira, Wilson
Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Filipe Luis; Matic, Fabregas; Willian(Zouma 90+2'), Oscar(Mikel 66'), Hazard(Schurrle 88'); Drogba

Mecze na żywo: Manchester United - Chelsea Londyn

90+4'
Koniec meczu na Old Traford! Za uwagę dziękuję Italianio

90+4'
Żółta kartka dla Van Persiego za ściągnięcie koszulki

90+4'
Dośrodkowanie w pole karne Chelsea! Zamieszanie i wykorzystuje to Van Persie!

90+4'
Wyrównianie !!!

90+3'
Druga żółta kartka dla Ivanovicia!

90+2'
Ostatnia zmiana w Chelsea, Zouma w miejsce Wiliana.

90+1'
Szturm United na bramkę Chelsea! Strzał Di Marii pewnie łapie Courtois!

90'
4 minuty doliczone.

88'
Zmiana w zespole Chelsea. Andre Schurrle w miejsce Edena Hazarda.

87'
Hazard otrzymuję żółtą kartkę.

84'
Pewnie łapię Courtois!

83'
Korner dla United.

82'
W ostatnich minutach United przejęli posiadanie piłki na boisku. Wydaje się jednak że Chelsea ma to pod kontrolą.

80'
Centra z prawej strony w pole karne Chelsea. Wilson strzela głową. Piłka spada na górną siatkę bramki.

78'
Van Persie zgubił Cahilla po lewej strony pola karnego. Strzał Holendra z 5 metra od linii końcowej pewnie broni Courtois!

76'
Taktyczny faul Fellainiego na Edenie Hazardzie i żółta kartka dla pomocnika United.

74'
United zamknęli Chelsea na ich połowie,jednak nie potrafią skonstruować żadnej dogodnej akcji.

71'
Akcja Showa lewą stroną i mamy korner dla United.

70'
Dośrodkowanie Januzaja z prawej strony w pola karne. Courtois pewnie łapię piłkę.

68'
Świetna akcja Ivanovicia! Z linii bocznej mijał zawodników United jak tyczki kończąc na 5 metrze. Kąt do strzału był jednak zbyt duży i strzał Serba wychodzi za linię boczną boiska.

65'
Boisko opuszcza także Mata. W jego miejsce Wilson

65'
Zmiana w zespole Chelsea. John Obi Mikel w miejsce Oscara!

64'
Żółta dla Ivanovicia za starcie z Di Marią z lewej strony pola karnego Chelsea.

61'
Żółta kartka dla Oscara za starcie w środku pola.

*'

58'
Przepiękny strzał Wiliana z 30 metrów. Świetnie broni De Gea!

57'
Chelsea odzyskała piłkę. Atak pozycyjny gości którym się już raczej nie będzie śpieszyć.

55'
Co zrobią United? Próbują zamknąć Chelsea na ich własnej połowie.

53'
Sam korner wywołany świetną interwencją De Gei. Sam na sam wyszedłz Hiszpanem Eden Hazard po akcji dwójkowej z Drogbą. Strzał Belga z 7 metra świetnie obronił Hiszpan.

52'
Dośrodkowanie Fabregasa z rzutu rożnego. Główka Drogby i mamy 1:0!

52'
DROGBA!!!!!!!

51'
Zamieszanie w polu karnym Chelsea. Strzał Fellainiego z 16 metra mija bramkę przy prawym słupku.

50'
Żółta kartka dla Fabregasa

47'
Zamieszanie w polu karnym United! Mało brakowało żeby Hazard wpakował piłkę do siatki z 5 metra. Dobra interwencja obrońców United.

46'
Lekka nerwowość w szeregach obrony United. Piłka wraca do Londyńczyków.

45'
Zawodnicy już gotowi na drugą połowę. Chelsea od środka. Zaczynamy!

45+2'
Koniec pierwszej połowy!

45'
Dwie minuty doliczone!

44'
Podanie na 15 metr do Maty! Strzał z pierwszej piłki Hiszpana bardzo niecelny.

43'
Faul Ivanovicia na Januzaju tuż przy bocznej lini pola karnego. Będzie szansa dla gospodarzy.

41'
Strzał Januzaja z rogu pola karnego mija bramkę tuż przy lewym słupku! Momentami świetne tempo tego spotkania.

40'
Świetna okazja Didiera Drogby! Odegranie Oscara z końcowej lini boiska do niepilnowanego zawodnika Chelsea. Świetna parada De Gei!

38'
Indywidualna akcja Edena Hazarda w środku pola. Belg zatrzymany 20 metrów przed bramką. Według sędziego nie było faulu.

36'
Będzie rzut wolny z boku pola karnego Chelsea. Może to dobra okazja do zdobycia bramki.

33'
Dwa poważne błędy w obronie United. Mogło być groźnie pod bramką De Gea'i.

31'
Centra Di Marii w pole karne Chelsea. Piłkę spokojnie łapię bramkarz The Blues.

28'
Starcie Maticia i Di Marii w strefie środkowej. Obaj zawodnicy potrzebują potrzebują pomocy medycznej.

26'
Chelsea w ataku pozycyjnym.

24'
Faul Fabregasa przy linii bocznej boiska. Wolny dla United.

22'
Genialne podanie Januzaja w pole karne do Van Persiego! Świetna interwencja Courtois!

21'
Żółta kartka dla Didiera Drogby.

20'
Techniczny błąd Di Marii i mamy rzut rożny dla Chelsea.

18'
Dośrodkowanie Di Marii. Criss Smalling dochodzi do podania jednak jego strzał daleko od bramki.

17'
Wolny dla United 30 metrów przed bramką gości.

15'
United przy piłce. Próbują skonstruować jakąś akcję jednak Chelsea dobrze gra w obronie.

14'
United zamknięci w polu karnym! Kolejny korner dla The Blues.

13'
Rzut rożny dla Chelsea.

12'
Faul taktyczny Rafaela na Hazardzie i mamy żółtą kartkę.

10'
United w ataku pozycyjnym.

8'
Strzał Di Mari z 25 metrów jednak bardzo niecelnie.

5'
Szybkie tempo spotkania. Nikt nie odpuszcza w walce o piłkę.

3'
Kontra United! Dobre rozpoczęcie spotkania przez obie ekipy! Strzał van Persiego zablokowany na 5 metrze.

2'
United zamknięci w polu karnym. Drugi rzut rożny.

2'
Strzał Oscara zablokowany! Rzut rożny dla The Blues.

1'
Wysoki pressing Chelsea na połowie United. Gospodarze mają problem z wyjściem z własnej połowy. Nadal jednak utrzymują się przy piłce.

0'
Zaczynamy spektakl w Tatrze Marzeń! Gospodarze od środka!

*'
Oba zespoły bez swoich największych gwiazd. W zespole gości nie zobaczymy dziś Wayne Rooneya oraz Radamela Falcao. Z kolei w Chelsea nie zagra dziś Diego Costa.

*'
Zespoły już w tunelu prowadzącym na murawę stadionu. Za kilka minut początek spotkania.

*'
W lepszej sytuacji jest ekipa Jose Mourinho. The Blues prowadzą w tabeli z dorobkiem 22 pkt i mają 3 pkt przewagi nad Southampton jednak jeżeli wygrają dzisiejsze spotkanie ich przewaga wzrośnie do 6 oczek. Manchesterowi wiedzie się dużo gorzej. Czerwone Diabły mają 12 pkt i zajmują 8 lokatę.

*'
Na ławkach trenerów dwaj przyjaciele. 17 lat temu Panowie współpracowali na ławce FC Barcelony, dziś Luis Van Ghal oraz Jose Mourinho staną na przeciw siebie w starciu rozgrywanym w Tetrze Marzeń.

*'
Witam na meczu który przez wielu kibiców jest nazwany derbami Angli, starciem gigantów Brytyjskiego footballu. Manchester United podejmuje na Old Traford Londyńsą Chelsea. Komentować dla Was to spotkanie będzie Italianio.

*'
Polecamy:
TheBlues.pl

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Manchester United - Chelsea. Początek o godzinie 17:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester United - Chelsea Londyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online