Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zagłębie Sosnowiec
4 : 1

Alomerović - Nunes, Nalepa, Augustyn, Mladenović - Łukasik (80' Makowski), Kubicki, Lipski - Michalak, Paixao (73' Sobiech), Haraslin (84' Fila)
Perdijić - Heinloth, Jędrych, Cichocki, Udovicić - Milewski, Wrzesiński (81' Vokić), Pawłowski, Nowak (72' Torunarigha), Cristovao (86'

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec

Dziękujemy Wszystkim za uwagę i zachęcamy do śledzenia kolejnych punktów naszej oferty.

Lechia Gdańsk zasłużenie wygrała na swoim terytorium. Zwycięstwo tym bardziej smakuje, ponieważ daje prowadzenie w ligowej tabeli. Znakomity występ dzisiaj zanotował Patryk Lipski, zdobywając dwa urodziwe gole.

Pan Daniel Stefański zakończył zawody w Gdańsku!

90+4'
Zlatan Alomerović doskonale zainterweniował na linii bramkowej. Wybronił sprytny strzał głową Vamary Sanogo. Napastnik nie zdołał poprawić swoich strzeleckich statystyk.

90+3'
Koszmarny kiks Żarko Udovicicia. Pomocnik Zagłębia nieudolnie kopnął z okolic linii pola karnego Lechii Gdańsk.

90+2'
Nad bramką poleciała piłka, którą z dystansu kopnął Karol Chwila. Pomimo braku sukcesu, należą się młodemu zawodnikowi gromkie brawa. Za odwagę.

90+1'
Artur Sobiech został złapany na bardzo wyraźnym ofsajdzie.

90'
Sędzia główny dorzucił 4 minuty do podstawowego czasu gry.

88'
Matko Perdjić znakomicie na refleks wybił futbolówkę, którą zagrał Konrad Michalak.

86'
Cristovao został zdjęty z placu murawy. Dariusz Dudek desygnował Giacomo Melo.

85'
Junior Torunarigha był faulowany. Wszystko dobrze widział sędzia główny.

84'
Zmiana. Karol Fila zastąpił Lukasa Haraslina.

82'
Vamara Sanogo posłał piłkę daleko od światła bramki! Artur Sobiech wywarł skuteczną presję na strzelającym.

81'
Dejan Vokić wszedł na boisko.

80'
Zmiana. Debiut Tomasza Makowskiego w barwach Lechii, w lidze. Daniel Łukasik udał się na ławkę rezerwowych.

79'
Sanogo przegrał z Nunesem w polu karnym gospodarzy. Sędzia główny odgwizdał przewinienie.

78'

76'
Zlatan Alomerović pewnie zgarnął zbyt głębokie dośrodkowanie z lewej flanki boiska. Cristovao nie marzył pewnie o takim wykonaniu.

75'
Do zakończenia regulaminowego czasu gry pozostał już tylko kwadrans.

73'
Zmiana. Flavio Paixao dzisiaj ze zdobytym golem. Za Portugalczyka na plac gry wszedł Artur Sobiech.

72'
Tomasz Nowak opuścił plac gry. Junior Torunarigha wszedł pomóc swoim klubowym kolegom.

71'
W zestawieniu Zagłębia Sosnowiec za kilka chwil powinna zostać zrealizowana roszada taktyczna.

70'
Sędzia główny przywołał sztab medyczny. Mateusz Cichocki nabawił się urazu.

69'
Lechia zdominowała swojego przeciwnika. Zagłębie ma ogromne problemy z tym, aby w ogóle wyjść z atakiem.

68'
Błażej Augustyn powinien dużo lepiej złożyć się do strzału głową, będąc blisko bramki rywala. Stoper nieudolnie trafił w piłkę, po znakomitym dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

66'
żółta kartka Arkadiusz Jędrych nie miał sposobu na czysty odbiór futbolówki. Brzydki atak na nogę Flavio Paixao.

65'
Obaj szkoleniowcy nie dokonują dzisiaj wielu zmian.

64'
Futbolówka powędrowała tuż nad poprzeczką. Groźny rykoszet mógł zaskoczyć Zlatana Alomerovicia. Tomasz Nowak wykonał rzut wolny, który mógł zakończyć się golem.

62'
Gooooooooool! 4:1! Zanosi się na pogrom! Wyborna, indywidualna akcja w wykonaniu Patryka Lipskiego! Pomocnik Lechii zdołał ogromnie precyzyjnie wkręcił piłkę w prawy sektor bramki.

60'
Godzina gry spotkania w Gdańsku. Gospodarze mogą czuć pełną satysfakcję z aktualnego rezultatu.

59'
Konrad Michalak bardzo nieznacznie się pomylił, po strzale z ostrego kąta. Silne, płaskie uderzenie powędrowało minimalnie obok lewego słupka bramki.

58'
żółta kartka Michał Nalepa opuści kolejny mecz ligowy. Pomocnik Lechii dostał swoją czwartą żółtą kartkę w tym sezonie.

57'
Konrad Michalak próbował przedrzeć się z piłką na prawej flance boiska. Żarko Udovicić wyśmienicie zatrzymał pomocnika Lechii.

55'
Bezpośrednio posłana futbolówka z rzutu rożnego poleciała na poprzeczkę bramki Zagłębia Sosnowiec. Matko Perdjić miał sporo szczęścia.

54'
Tłoczno pod bramką Perdjicia. Lechia jest głodna kolejnych goli w tym meczu.

51'
Szymon Pawłowski dogrywał piłkę od stałego fragmentu gry. Doświadczony skrzydłowy nie błysnął jednak precyzją w zagraniu.

50'
Goooooool! Flavio Paixao wreszcie wykorzystał rzut karny! Portugalczyk posłał mierzone uderzenie w prawy sektor bramki Zagłębia.

49'
Arkadiusz Jędrych kompletnie się pogubił w swojej szesnastce. Nieroztropne wejście na nogę przeciwnika zostało wycenione na rzut karny dla Lechii.

48'
Obrońcy Lechii Gdańsk najwyżej wyskoczyli do centry od rzutu wolnego. Nie było zagrożenia bramki Zlatana Alomerovicia.

47'
Będzie rzut wolny dla beniaminka. Odległość od pola karnego przeciwnika jest dosyć atrakcyjna.

46'
Zaczęliśmy już grę po przerwie!

Spójrzmy na panel statystyk. Przygotował go portal EkstraStats.

Lechia Gdańsk prowadzi 2:1 do przerwy z Zagłębiem Sosnowiec.

45+1'
Gooooooool! 2:1! Bramka do szatni! Lukas Haraslin prześlicznie zaczarował obronę Zagłębia. Kilka zwodów, a następnie dokładne dogranie do Jarosława Kubickiego otworzyło gospodarzom drogę do zdobycia gola.

45'
O jedną minutę Daniel Stefański zdecydował się przedłużyć I odsłonę tego meczu.

44'
Sędzia liniowy przerwał akcję Lechii Gdańsk. W polu karnym Zagłębia Sosnowiec zobaczyliśmy ofsajd.

44'
Bardzo ważny wślizg wykonał Mateusz Cichocki. Haraslin już czekał na moment oddania strzału z bliskiej odległości.

42'
Cristovao zablokowany przez Augustyna. Obrońca Lechii stanął na linii mocnego uderzenia.

41'
Bardzo agresywnie atakują pole karne Zagłębia zawodnicy Lechii.

39'
Matko Perdjić bardzo efektownie przeniósł futbolówkę nad poprzeczkę! Miał utrudnione zadanie, ponieważ tuż przed nim piłka dostała rykoszetu.

38'
Centymetry! Bardzo blisko gola dla Lechii! Jarosław Kubicki minimalnie się pomylił przy strzale z dogodnej pozycji. Zabrakło większego postawienia na techniczne aspekty.

37'
Patryk Lipski podcięty przez Vamarę Sanogo. Rzut wolny dla ekipy gospodarzy.

36'
Michał Nalepa przewinił w powietrznej rywalizacji z Mateuszem Cichockim.

35'
Udany wślizg Jędrycha. Stoper zatrzymał płaskie wgranie z lewego skrzydła placu gry.

34'
Lukas Haraslin przeciągnął swoją centrę z lewej flanki boiska. Piłka powędrowała za linię końcową boiska w Gdańsku.

32'
Zlatan Alomerović obiema nogami zatrzymał bombowe zagranie z głębi pola karnego. Tomasz Nowak próbował "złamać" goalkeepera gdańskiej Lechii.

31'
Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. Pozycja spalona u Flavio Paixao.

29'
Patryk Lipski minimalnie chybił, przy uderzeniu z dalszej odległości. Piłka starał się powtórzyć swój wyczyn z 7. minuty, ale przed chwilą niedokładnie trafił w futbolówkę.

28'
Gdańszczanie spróbowali ataku na jeden kontakt. Akcja została przerwana na jedenastym metrze. Dobrą pracę wykonała para stoperów.

26'
Ekipa dowodzona przez Dariusza Dudka mocno uwierzyła w swoje możliwości piłkarskie.

25'
Szymon Pawłowski stracił równowagę pod polem karnym Lechii. Arbiter nie dostrzegł jednak żadnego złamania przepisów gry.

23'
Gooooooool! 1:1! Vamara Sanogo się odblokował! Napastnik Zagłębia Sosnowiec znakomicie dołożył nogę do bardzo dokładnego zagrania. Alomerović nie miał nic do powiedzenia.

22'
Szymon Pawłowski uchwycony na pozycji spalonej. Rzut wolny dla zespołu z województwa Pomorskiego.

20'
58% posiadania piłki - Lechia Gdańsk.
42% posiadania piłki - Zagłębie Sosnowiec.

19'

17'
Zagłębie Sosnowiec miało korner. Długie dogranie piłki nie trafiło na głowy zawodników beniaminka aktualnego sezonu.

16'
Najwyżej do piłki z rzutu rożnego wyskoczył Michał Nalepa. Obrońca gospodarzy nie zdołał jednak dokładnie zagrać piłki głową. Uderzenie poleciało wysoko nad poprzeczką bramki.

15'
Pozycję spaloną u zawodnika gdańskiej Lechii dostrzegł sędzia asystent. Gra nie mogła być kontynuowana.

14'
Bardzo silny strzał z bliskiej odległości został wybroniony przez kilku graczy Zagłębia Sosnowiec. Daniel Łukasik dostał swoją okazję strzelecką.

13'
Matko Perdjić złapał piłkę, którą zagrał... jego kolega. Będzie rzut wolny dla Lechii. Z niemal jedenastego metra.

11'
Patryk Lipski niedokładnie nastawił swoją stopę do zagrania z okolic 15 metra. Piłka poleciała za linię końcową boiska.

10'
Musimy wspomnieć, że Patryk Lipski zdobył trzeciego gola w aktualnie rozgrywanym sezonie LOTTO Ekstraklasy.

8'
Zagłębie Sosnowiec powinno zmienić taktykę. Z bardzo defensywnej na ofensywną. Trzeba gonić wynik.

7'
Gooooooool! Lechia Gdańsk na prowadzeniu! Znakomity strzał w wykonaniu Patryka Lipskiego! Bardzo dobrze wymierzone uderzenie w lewy, dolny róg bramki!

5'
"Biało - Zieloni" przeważają na placu gry w pierwszych minutach tego widowiska piłkarskiego.

4'
Obrona gości bardzo dobrze poradziła sobie z kornerem, który wykonała drużyna Lechii. Heinloth daleko wyrzucił piłkę od swojego pola karnego.

3'
Lukas Haraslin przepięknie huknął z okolicy dwudziestego metra od bramki Zagłębia. Dobry strzał powędrował jednak obok prawego słupka bramki. Trzeba traktować to jako pierwsze ostrzeżenie dla Zagłębia.

1'
Pierwszy ofsajd w tym spotkaniu. Lukas Haraslin upomniany został przez arbitra liniowego.

1'
Gospodarze zainaugurowali ten mecz.

*'

*'
Piłkarze obu ekip już są na murawie. Za chwilę nastąpi przywitanie trenerów.

*'
Zagłębie Sosnowiec nie potrafiło w tym sezonie ligowym wygrać na wyjeździe.

*'
Gdańszczanie mają wielką szansę na zostanie liderem w ligowej stawce. Do realizacji tego zadania będzie niezbędna wygrana w dzisiejszym starciu z Zagłębiem Sosnowiec. Podopieczni Piotra Stokowca dotąd zgarnęli 18 oczek.

*'
Pan Daniel Stefański wystąpi w Gdańsku, w roli sędziego głównego.

*'
Ławka rezerwowych Zagłębia Sosnowiec: Czaplak, Kokoszka, Rzonca, Vokić, Mello, Babiarz, Torunarigha.

*'
Ławka rezerwowych Lechii Gdańsk: Kuciak, Vitoria, Fila, Mak, Wolski, Makowski, Sobiech.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo. Będziemy wdzięczni za odblokowanie reklam.

Początek meczu o godzinie 15:30.

Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo. Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji i nie masz dostępu do streamu online, to zapraszamy do naszego serwisu.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec, to zapraszamy do śledzenia meczu online