Alaves - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Alaves
1 : 0

Pacheco - Navarro, Laguardia, Maripan (88' Martin), Duarte - Pina, Wakaso (74' Manu), Brasanac - Gomez (67' Sobrino), Jony - Calleri.
Courtois - Odriozola, Varane, Ramos, Nacho - Modrić, Casemiro (62' Casemiro), Kroos - Bale (80' Vinicius), Ceballos - Benzema (HT' Mariano).

Manu (90+5.)

Wakaso (54.) żółta kartka

Mecze na żywo: Alaves - Real Madryt

*'

*'
Deportivo walczyło, walczyło i zdobyło trzy punkty w starciu z Królewskimi. Gracze Julena Lopeteguiego są w coraz głębszym kryzysie - to czwarte spotkanie z rzędu bez strzelonego gola.

90+5'
1:0! Manu pokonał Courtoisa!
Gol na wagę zwycięstwa Deportivo! Sobrino zgrał wrzutkę na bliższy słupek, golkiper przepuścił piłkę, a wprowadzony w drugiej połowie Manu wbił ją do siatki.

90+4'
Jony wywalczył korner dla swojego zespołu.

90+3'
Mariano nie trafił czysto głową w dośrodkowaną z lewej flanki piłkę.

90'
Pięć minut doliczone do regulaminowego czasu gry.

88'
Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy: Martin w miejsce Maripana.

85'
Kroos zepsuł kontratak swojej ekipy niedokładnym podaniem w pole karne.

84'
Jony oddał bardzo słaby strzał z pola karnego. Piłka przeszła kilka lub nawet kilkanaście metrów nad poprzeczką.

82'
Uderzenie Viniciusa, które mogło zamienić się w podanie, zostało złapane przez bramkarza miejscowych.

80'
Trzecia zmiana w drużynie z Madrytu: Vinicius zastąpił Bale'a.

79'
Groźna próba Bale'a, ale Pacheco na raty złapał piłkę.

78'
Rzut wolny dla Królewskich w miejscu, z którego można oddać strzał.

77'
Jony! Gracz Deportivo miał najlepszą w tym meczu okazję na zmianę wyniku. Najprawdopodobniej, gdyby nie przeszkadzanie Varane'a, to strzał gracza z Alaves wylądowałby w siatce, a Real przegrywałby.

75'
Płaski strzał Asensio z obrębu szesnastki został zablokowany.

74'
Roszada w drużynie z Alaves: w miejsce Wakaso wszedł Manu.

72'
Golkiper gospodarzy siedzi na murawie i potrzebuje pomocy klubowych medyków. Krótka przerwa w grze.

71'
Mariano złapany na spalonym.

70'
Złe i niedokładne zagranie Nacho wylądowało w rękawicach Pacheco.

69'
Uderzenie z dystansu Bale'a poszybowało nad poprzeczką.

67'
Pierwsza zmiana w Deportivo Alaves: Sobrino zajął miejsce Gomeza.

66'
Odriozola upadł w polu karnym Deportivo, Duarte czysto, choć bardzo ryzykownie zatrzymał go we własnej szesnastce.

65'
Maripa stał w idealnym miejscu i przeciął zagranie Odriozoli, które miało dojść na piąty metr do Ceballos.

64'
Gomez z niebywałą łatwością odebrał futbolówkę Nacho.

62'
Korekta w składzie gości: Asensio za Casermiro.

61'
Królewscy mają kłopoty ze stworzeniem bramkowej okazji.

59'
Belgijski golkiper popełnił teraz błąd po uderzeniu Duarte - rosły gracz wypluł piłkę przed siebie, na jego szczęście nikt nie czekał na dobitkę.

58'
Courtois bardzo pewnie wyłapał dośrodkowanie z rzutu rożnego.

57'
Gospodarze wznowią grę od narożnika boiska.

55'
Modriciowi nie udało się przyjąć futbolówki na prawym skrzydle i ta uciekła mu poza boisko.

54'
żółta kartka Wakaso obejrzał żółty kartonik za brzydki faul na Casemiro.

53'
19 461 ogląda to spotkanie na stadionie Deportivo.

51'
Przeciętnej jakości strzał Casemiro nie mogło zaskoczyć bramkarza klubu z Alaves.

50'
Centra Jony'ego doszła do Gomeza, temu jednak zbyt daleko uciekła piłka przy przyjęciu i defensorzy wyekspediowali ją poza plac gry.

49'
Mariano chciał efektownie przedryblować Laguardię, ale niedawno wprowadzony na murawę zawodnik przesadził z efektownością.

48'
Spokojne pierwsze minuty drugiej części starcia.

46'

*'
Zmiana w Realu Madryt: Mariano za Benzemę.

*'
Gracze powrócili na płytę boiska.

*'
Gra Królewskich nie wygląda lepiej od tego, co prezentowali w poprzednich spotkaniach. Po obiecującym początku do głosu coraz częściej dochodzili gospodarze. Jeśli goście chcą wygrać te zawody, to muszą zmienić swoją grę.

45'
Zgranie Benzemy wprost w ręce Pacheco.

43'
Navarro i Laguardia skutecznie przerwali atak Realu Madryt poprzez zastopowanie francuskiego napastnika.

41'
Bramkarz Deportivo bez kłopotów złapał zagraną przez Modricia piłkę, która miała dotrzeć do Benzemy.

40'
Arbiter zauważył, że Jony nieprzepisowo powalił Odriozolę przy próbie zabrania piłki.

38'
Laguardia oberwał od Ceballosa. Nie będzie jednak konieczna pomoc sztabu medycznego.

36'
Obyło się bez zagrożenia pod madrycką bramką.

35'
Będzie rzut rożny dla zawodników z Alaves.

34'
Bale nie sięgnął efektownie zagranej przez Kroosa piłki.

33'
Odriozola nie opanował piłki przed linią końcową.

32'
Mecz może wśród kibiców wywołać ambiwalentne uczucia. Każda ze stron dąży do zmiany rezultatu, ale nie ma zbyt wielu okazji podbramkowych.

30'
Nacho nie jest szybkościowcem, co było widoczne w jego rajdzie lewą flanką. Hiszpanowi udało się dośrodkować, ale Benzema nie opanował piłki.

28'
Bezpośrednie uderzenie Bale'a trafiło w mur.

27'
Maripan przekroczył przepisy w walce o futbolówkę z Balem. Stały fragment gry pod polem karnym Deportivo.

26'
Zrobiło się bardzo gorąco pod bramką Courtoisa, ale Varane'a uratował swoją drużynę.

25'
Varane przyblokował uderzenie szarżującego Wakaso, dzięki czemu belgijski golkiper Los Blancos nie musiał się wysilać, aby złapać piłkę.

24'
Navarro wyraźnie przewinił w ofensywie w starciu z Ramosem.

22'
Ramos uchronił madrytczyków od niebezpiecznej sytuacji po nieprecyzyjnym zagraniu Odriozoli.

20'
Jony prawie zdołał opanować piłkę po długim podaniu Laguardii z własnej połowy. Gdyby to zrobił, to stanąłby "oko w oko" z Courtoisem.

19'
Brakuje dokładności w obu szeregach.

17'
Odriozola za szybko wyszedł na pozycję i spalił akcję swojej ekipy.

16'
Wrzutka niemieckiego pomocnika trafiła prosto na głowę Maripana.

15'
Przewinienie na Bale'u na wysokości szesnastki drużyny z Alaves. Centrować będzie Kroos.

13'
Obrońcy gości nie dopuścili do zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

12'
Korner dla Deportivo Alaves.

10'
Gospodarze nie mogą szturmować pola karnego równie mocno, co ich rywal, ale cały czas pokazują, że piłkarzom Julena Lopeteguiego nie będzie dzisiaj łatwo.

9'
Laguardia wyekspediował piłkę z linii bramkowej po strzale głową Benzemy! Defensor uchronił swój zespół od straty gola.

8'
Dogranie ze stojącej futbolówki doszło do Maripana, który zdołał ją zgrać, ale wprost w dobrze ustawionego Ramosa.

7'
Calleri sfaulowany przez Ramosa na połowie przyjezdnych.

6'
Nacho najwyżej wyskoczył do dośrodkowania Ceballosa, ale główkował obok słupka.

5'
Ceballos kąśliwie uderzył z okolic dwudziestego metra i golkiper Deportivo z najwyższym trudem wybił futbolówkę na rzut rożny.

4'
Pacheco pewnie poradził sobie z strzałem w światło bramki, jaki posłał Benzema.

3'
Real od samego początku ostro naciska na zespół z Alaves. Królewscy wyraźnie chcą przełamać swoją złą passę trzech spotkań bez zdobytej bramki.

1'
Rozpoczęli goście.

*'
Piłkarze obydwu klubów wychodzą na plac gry. Za krótką chwilę zacznie się mecz.

*'
Sędzią głównym zbliżającej się rywalizacji będzie Santiago Jaime Latre.

*'
Ławka rezerwowych: Sivera, Vigaray, Sobrino, Burgui, Baston, Manu, Martin.

*'
Deportivo zacznie mecz w powyżej przedstawionym zestawieniu.

*'
Rezerwowi stołecznej drużyny: Navas, Mariano, Vazquez, Llorente, Asensio, Reguilon, Vinicius.

*'
Wyjściowy skład Realu Madryt jest znany.

*'
Zwycięzca ubiegłej edycji Ligi Mistrzów zmierzy się z zespołem, który nie jest najlepszym rywalem na przełamanie, tym bardziej, że zawody zostaną rozegrane na arenie w Alaves, Estadio de Mendizorroza.

*'
Przyjezdni ze stolicy Hiszpanii nie są w najlepszej dyspozycji w ostatnich tygodniach. W trzech ostatnich spotkaniach dwukrotnie przegrali i raz zremisowali.

*'
Deportivo Alaves dobrze radzi sobie w obecnych rozgrywkach ligowych i do prowadzącej tabeli Barcelony traci zaledwie trzy punkty.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo. Będziemy wdzięczni za odblokowanie reklam.

Początek meczu o godzinie 18:30.

Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo. Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji i nie masz dostępu do streamu online, to zapraszamy do naszego serwisu.

Dziś zapraszamy również m.in. na KSW 45, Grand Prix Polski, walkę Adamek - Miller, a rano na Grand Prix Japonii w Formule 1.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Alaves - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online