Bayern Monachium - Borussia M'gladbach online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Borussia M'gladbach
0 : 2

Neuer – Kimmich, Suele, Hummels, Alaba – Thiago – Robben, Mueller, Goretzka, James – Lewandowski.
Sommer – Lang, Ginter, Elvedi, Wendt – Hofmann, Kramer, Neuhaus – Stindl, Plea, Hazard.

Plea (10.)
Stindl (16.)

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Borussia M'gladbach

46'
Przepraszamy, ale z przyczyn technicznych relacja live z drugiej połowy się nie odbędzie.

45'
Koniec pierwszej połowy. Bayern przegrywa 0:2.

42'
Borussia skutecznie broni dwubramkowego prowadzenia.

41'
Bardzo niecelnie głową uderzał Mueller.

35'
Przed szansą stanął Lewandowski, ale z kilku metrów trafił prosto w bramkarza rywali.

32'
Kontaktową bramkę próbował zdobyć Robben, ale Sommer był na posterunku.

31'
Bayern gra bardzo słabo. Nie ma pomysłu na zaskoczenie defensywy rywala.

27'
Bayern zdecydowanie dłużej utrzymuje się przy piłce.

24'
Plea stanął przed kolejną szansą po błędzie Bayernu, ale tym razem nie trafił w bramkę.

20'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

16'
Goool! 0:2! Ależ błąd Thiago. Hoffmann odebrał mu piłkę pod polem karnym, zagrał do Stindla, a ten po minięciu Hummelsa pokonał Neuera.

15'
Bayern dąży do wyrównania i atakuje.

12'
Bardzo nieudany strzał z dystansu Muellera.

10'
Goool! Bayern przeważał, ale przegrywa. Plea popisał się kapitalnym i technicznym strzałem sprzed pola karnego i pokonał Neuera. Bayern znów w opałach

8'
Od początku przeważa Bayern.

6'
Robben dośrodkował w pole karne do Lewandowskiego, ale ten nie zdołał oddać strzału głową. Górą był obrońca.

4'
Sommer obronił groźny strzał głową Muellera.

1'

'
W pierwszym składzie Bayernu wystąpi Robert Lewandowski.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo. Będziemy wdzięczni za odblokowanie reklam.

Początek meczu o godzinie 18:30.

Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo. Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji i nie masz dostępu do streamu online, to zapraszamy do naszego serwisu.

Dziś zapraszamy również m.in. na KSW 45, Grand Prix Polski, walkę Adamek - Miller, a rano na Grand Prix Japonii w Formule 1.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Borussia M'gladbach, to zapraszamy do śledzenia meczu online