Śląsk Wrocław - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Słowik - Broź, Celeban, Golla, Cotra - Pich (83' Farshad), Chrapek (74' Radecki), Łabojko (HT' Augusto), Cholewiak - Piech, Robak.
Cierzniak - Vesović, Jędrzejczyk, Wieteska, Hlousek - Cafu, Martins - Kucharczyk (80' Pasquato), Szymański, Nagy (90+1' Kulenović) - Kante (69' Carlitos).

*'
Dziękujemy Państwu ślicznie za wspólnie spędzony czas.

Koniec zawodów!

90+4'
Szymański, będąc w niezłej okazji po podwyższenia prowadzenia Legii, trafił w boczną siatkę.

90+1'
Trzecia korekta w składzie gości: Kulenović wszedł w miejsce Nagya.

90'
Sędzia doliczył aż pięć minut do drugiej połowy.

87'
Tragikomiczne uderzenie Brozia z dystansu. Były gracz Legii swoim strzałem podał piłkę do swojego kolegi, który w tym momencie był na ofsajdzie.

86'
Nagy przegrał pojedynek "sam na sam" ze Słowikiem! Węgier uderzył wprost w golkipera miejscowych. Poprawka Szymańskiego przeszła nad bramką.

83'
Trzecia zmiana w Śląsku Wrocław: Farshad zajął miejsce Picha.

82'
Uderzenie z powietrza sprzed szesnastki w wykonaniu Picha przeszło metr obok bramki.

80'
Druga zmiana w szeregach gości: Pasquato w miejsce Kucharczyka.

79'
Indywidualny rajd Carlitosa zakończony był niecelnym strzałem.

77'
20 084 widzów jest dziś na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

76'
Mocne uderzenie Radeckiego zza pola karnego wybronił na raty Cierzniak.

75'
Dobra interwencja Słowika po uderzeniu Vesovicia. Dobitka Carlitosa także została zatrzymana, ale tam był spalony.

74'
Roszada w drużynie Śląska Wrocław: Radecki wszedł za Chrapka.

71'
żółta kartka Kartonik w kolorze żółtym obejrzał Cafu.

69'
Pierwsza zmiana w Legii Warszawa: Carlitos w miejsce Kante.

68'
Przyjezdni, mimo przewagi w liczbie piłkarzy, nie forsują tempa gry.

65'
Słowik nie miał prawa mieć kłopotów z wyłapaniem słabego dośrodkowania Hlouska.

63'
Wolej Robaka po dograniu Brozia nie znalazł drogi do siatki.

61'
żółta kartka "Żółtko" dla Kante za przewinienie na Augusto.

60'
czerwona kartka Jest czerwona kartka dla gracza gospodarzy! Miejscowi będą grali w osłabieniu.

58'
Sędzia Przybył udał się do kamery w celu wideoweryfikacji. Być może napastnik Śląska zostanie ukarany.

57'
Piech wyraźnie przekroczył przepisy w starciu z Jędrzejczykiem, ale arbiter nie ukarał go żółtym kartonikiem.

56'
Cholewiak wybił piłkę spod nóg Naga. Węgier skorzystałby z okazji szarży na bramkę Słowika, gdyby nie interwencja.

55'
Dużo dobrego dała gospodarzom zmiana w przerwie.

53'
Cotra przeprowadził rajd lewą flanką, a chwilę później technicznie strzelił. Próba przeszła obok celu.

52'
Cholewiak celnie uderzył sprzed pola karnego, ale nie zaskoczył Cierzniaka.

51'
Szymański posłał wrzutkę wprost na głowę Robaka.

50'
Od rzutu rożnego zaczną legioniści.

48'
Podopieczni Tadeusza Pawłowskiego grają nieco lepiej niż w pierwszej części rywalizacji.

46'

*'
Będzie korekta w składzie wrocławskiej ekipy: Łabojko zakończył swój udział w tym meczu, jego miejsce zajął Augusto.

*'
Oba kluby powróciły na płytę boiska.

*'
Statystyki:

*'
Stołeczny zespół zasłużenie prowadzi na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Gospodarze muszą całkowicie odmienić swoją grę. Tak jak zaprezentowali się w pierwszej części spotkania przybliża ich do strefy spadkowej, a nie górnej połówki tabeli.

Przerwa.

45+1'
Minuta doliczona przez sędziego.

45'
Bomba Kucharczyka z dystansu poszybowała nad poprzeczką.

43'
Na spalonym złapany Kucharczyk.

41'
Kucharczyk nie skorzystał z dokładnego podania Szymańskiego. Gdyby 27-letni piłkarzy byłby skuteczniejszy, to wychowanek Legii miałby asystę.

40'
Chaos i brak organizacji jest aż nadto widoczny w grze Śląska Wrocław.

39'
Piłka po strzale zza szesnastki Szymańskiego przeszła obok bramki.

38'
Legioniści zaczynają panować nad boiskowymi wydarzeniami.

37'

36'
Ekipa prowadzona przez Ricardo Sa Pinto w pełni zasłużenie objęła prowadzenie. Czy Śląsk odpowie?

34'
1:0 dla gości! Cafu dobił strzał Szymańskiego.
Szymański nie najlepiej uderzył ze stałego fragmentu gry, ale przez niezrozumiały błąd golkipera piłka trafiła w słupek, a następnie pod nogi Portugalczyka, który skrzętnie skorzystał z okazji.

33'
Nagy powalony na połowie wrocławian. Będzie rzut wolny, z którego można spróbować zaskoczyć Słowika.

32'
Zespół z Dolnego Śląska ma problem ze stworzeniem składnego ataku.

30'
Sędzia liniowy dostrzegł ofsajd Piecha.

28'
Celny strzał Picha z dystansu. Bramkarz stołecznego klubu nie musiał się wysilić, aby złapać tę próbę.

27'
Gracze trenera Pawłowskiego fatalnie rozegrali ten stały fragment gry.

26'
Piech bardzo efektownie chciał pokonać Cierzniaka strzałem nożycami. Został jednak zablokowany, ale będzie korner.

25'
żółta kartka Żółta kartka dla Robaka. Sfaulowany Nagy.

24'
Kante wrzucił futbolówkę prosto w ręce bramkarza miejscowych.

23'
Doskonała parada Słowika po główce Szymańskiego! Golkiper gospodarzy odbił strzał filigranowego pomocnika gości z bardzo bliskiej odległości.

20'
Szymański udanie minął kilku graczy przeciwnika, po czym posłał zbyt mocne prostopadłe podanie w kierunku Kante.

18'
Dośrodkowanie Cholewiaka wprost na nogę Wieteski.

17'
Nagy przerzucił futbolówkę na aut. Nieudane zagranie Węgra.

16'
Piech złapany na pozycji spalonej.

15'
Mistrz Polski na razie prezentuje się nieco lepiej od swojego rywala.

13'
Kucharczyk nie wykorzystał niezłej sytuacji do zdobycie pierwszego gola w tym meczu. Gracz Legii nie trafił czysto w piłkę przy strzale z pola karnego i ta przeszła obok lewego słupka.

12'
Wrzutka Vesovicia wprost w ręce bramkarza Śląska.

11'
Wrocławska drużyna wyekspediowała dograną futbolówkę poza swoją szesnastkę.

10'
Słowik miał spore problemy po płaskim uderzeniu Cafu. Będzie rzut rożny dla gości.

9'
Szymański zwlekał z podjęciem decyzji o oddaniu strzału i został zablokowany.

8'
Centrostrzał Kucharczyka zatrzymał swój lot na bocznej siatce.

7'
Przeciągnięta centra Vesovicia, w polu karnym Nagy popełnił faul w ofensywie.

6'
Wcześniej wspomniany piłkarzy leży na murawie. Jak się później okazało, pomoc sztabu medycznego nie była niezbędna.

5'
Chrapek zdecydował się na bezpośrednie uderzenie, które jednak nie odnalazło drogi do celu.

4'
Rzut wolny dla gospodarzy około trzydzieści metrów od bramki Cierzniaka.

3'
Obydwie drużyny od razu rzuciły się do ataku, choć widoczny jest również brak dokładności w podaniach.

1'
Rozpoczęli warszawianie.

*'
Trójka sędziowska wyprowadza piłkarzy na murawę Stadionu Miejskiego w stolicy Dolnego Śląska.

*'
Rola arbitra przypadła Jarosławowi Przybyłowi z Kluczborka.

*'
Rezerwowi mistrza Polski: Malarz, Pazdan, Antolić, Pasquato, Carlitos, Radović, Kulenović.

*'
Skład Legii został zaprezentowany.

*'
Obsada ławki rezerwowych: Szczerbal, Augusto, Farshad, Radecki, Gąska, Pałaszewski, Tarasovs.

*'
Śląsk rozpocznie mecz w powyższym zestawieniu.

*'
Miniona kolejka lepiej zakończyła się dla wrocławian. Podopieczni Tadeusza Pawłowskiego rozbili na wyjeździe Jagiellonię Białystok 4:0, natomiast legioniści tylko zremisowali 1:1 z Arką Gdynia na swoim boisku.

*'
Za każdym razem, gdy Śląsk Wrocław mierzy się z Legią Warszawa, pada dużo goli. W poprzednim sezonie Lotto Ekstraklasy w dwóch meczach pomiędzy tymi drużynami piłka do siatki wpadła aż osiem razy.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo. Będziemy wdzięczni za odblokowanie reklam.

Początek meczu o godzinie 20:30.

Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo. Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji i nie masz dostępu do streamu online, to zapraszamy do naszego serwisu.

Dziś zapraszamy również m.in. na KSW 45, Grand Prix Polski, walkę Adamek - Miller, a rano na Grand Prix Japonii w Formule 1.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online