Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Jorge Kadu ( 85' Vasconcelos )

Grzegorz Sandomierski, Bernardo Vasconcelos, Alvarinho, Damian Ciechanowski, Wahan Geworgian, Luis Carlos, Samuel Araujo
Marek Saganowski

Rezerwowi: Konrad Jałocha, Guilherme, Ondrej Duda, Michał Kucharczyk, Helio Pinto, Orlando Sa, Arkadiusz Piech

Mecze na żywo: Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa

90+4'
Dzięki za uwagę.
Mati.

90+4'
Koniec. Legia wygrywa 2:1

Rzeźniczak z urodzinową bramką, a Legia wraca na fotel lidera.

90+4'
Petasz żółta kartka.

90+3'
Ostatnie sekundy doliczonego czasu gry.

90+3'
To już chyba 20 rożny w meczu.

90+2'
Krótki stały fragment gry. Piłka ciągle w narożniku. Znowu udaje się zagrać na czas i wywalczyć corner.

90+1'
Nerwowo na murawie. Zamieszanie na boisku. Kończy się żółtą kartką dla Ziajki.

90'
Legia szanuje piłkę. Gra na czas. Kolejny faul.

90'
Alvarinho na rzut rożny. Znów Duda.

89'
Walka w narożniku. Jednak piłka dla gości. Rzut wolny - do piłki podchodzi Duda.

85'
Vasconcelos za Kadu.

85'
Kadu sprytna piłka do Wagnera. Czujny jednak Broź i wybija na rzut rożny.

83'
Żółta dla Alvarinho.

82'
Niecałe 10 minut do końca, Zawisza odważniej, stwarza sobie groźne sytuacje.

81'
Niezła próba z narożnika. Ale ciągle bez wyrównania.

81'
Rożny dla Zawiszy. 7 do 7 w tej statystyce.

80'
Nikt nie przeciął piłki posłanej przez Petasza.

80'
Zatrzymany Geworgian. Świetny drybling i będzie szansa z narożnika pola karnego. Żółta kartka dla Brozia.

79'
Od kilku minut Legia nie wychodzi z połowy gospodarzy. Konsekwentnie utrzymują prowadzenie.

79'
Bardzo dobrze w bramce Witan, ściąga piłkę z głowy Legioniście . Rzut rożny ( siódmy ) dla Legii.

77'
Kosecki tym razem faulowany. Jeszcze bliżej bramki Witana. Będzie szansa na groźną sytuację.

76'
Legia ciągle na połowie Zawiszy.

76'
Guilherme faulowany.

74'
Alvarinho doskonale wbiegł w pole karne, ale znów Rzeźniczak spisuje się doskonale i nie dopuszcza do strzału.

74'
Petasz mocno bije piłkę w pole karne. Blokuje Rzeźniczak.

73'
Żyro ! Groźny strzał po podaniu Brozia. Witan bardzo dobra interwencja. Tylko rzut rożny dla Legii.

72'
Zawisza dzielnie walczy o bramkę dającą upragniony remis.

69'
Guilherme za Lewczuka.

65'
Świetna kontra Zawiszy! Jorge Kadu zagrał do Wagnera, a ten z bliska skierował futbolówkę do siatki.

62'
Żółta kartka dla Goulona.

61'
Świetna piłka do Saganowskiego. Sagan sprytnie wypuszcza Koseckiego - ten jednak na spalonym.

60'
No to trzeci rożny w odstępie minuty. Petasz tym razem niecelnie.

59'
I kolejny...rożny. Petasz kolejna próba.

59'
Rożny za rożny. Znów Petasz w narożniku.

59'
Dobra centra Szwocha, ale nieczysto strąca piłkę Astiz.

58'
Rzut rożny, tym razem dla Legii.

57'
Znów rajd Masłowskiego, a kończy akcję strzałem Wójcicki. Futbolówka ląduje w rękach Kuciaka.

56'
Na spalonym Kosecki.

54'
Petasz z rzutu rożnego.

53'
Gospodarze nie zwalniają tempa. Masłowski jednak zatrzymany w polu karnym.

52'
Wagner! Aj, świetny strzał lewą nogą. Milimetry dzieliły Zawiszę od pierwszej bramki w meczu.

52'
Celny strzał Wójcickiego. Niezła akcja gospodarzy. Drybling Masłowskiego i piłka trafia pod nogi Wójcickiego. Kuciak bez problemów.

50'
Kolejna próba Masłowskiego. Kolejna niecelna.

49'
Mocne otwarcie Zawiszy. Agresywnie wyszli na tą drugą połowę.

48'
Świetna szansa na bramkę kontaktową dla Zawiszy. Zablokowany strzał w polu karnym.

46'
Rozpoczęliśmy drugą połowę.

45'
Legia dominuje i kontruje mecz. Wykorzystuje swoje sytuacje i prowadzi do przerwy 2:0. 3 strzały celne Legii i dwie bramki.

45'
Przerwa w meczu. 2:0 dla Legii.

43'
Legia wyraźnie kontroluje przebieg meczu. 2:0 chyba im odpowiada i nie zanosi się na zmianę rezultatu przed przerwą.

41'
Świetna piłka Saganowskiego do Żyry. Duży spokój i bez problemu wykańcza tę akcję Michał Żyro. Mamy 2:0

41'
Legia prowadzi już 2:0

38'
Petasz z dystansu. Od bramki Kuciak.

37'
Mecz nam się trochę rozkręcił. Już zagrożenie w polu karnym Bydgoszczan.

36'
Gospodarze domagają się rzutu karnego. Prawdopodobnie słusznie. Kadu faulowany w polu karnym.

35'
Kuciak już mocno trzyma piłkę w rękawicach. Ciągle 0:1

35'
Rzut rożny dla Zawiszy. Gospodarze próbują odrobić straty po stałym fragmencie gry.

34'
Kontra Zawiszy i faulowany po prawej stronie Ziajka. Będzie szansa dla Petasza na dobre dośrodkowanie.

33'
I jeszcze raz Szwoch z narożnika.

33'
Szwoch z rzutu rożnego.

32'
I od razu szansa na kolejny cios i drugą bramkę. Tylko rzut rożny dla Legii.

31'
Dośrodkowanie w pole karne Brozia i bramkę dość szcześliwie strzela Rzeźniczak !

29'
Dobry powrót Michała Żyro. Zatrzymany Petasz na lewej stronie.

28'
Od bramki Witan. Walkę o piłkę w środku pola.

26'
Znakomita piłka Saganowskiego do Żyry. Witan czujny w bramce. Spodziewał się chyba takiego strzału.

25'
Wagner fauluje Vrdoljaka. Legia coraz częściej przy piłce.

23'
Legia powoli przejmuje inicjatywę. Kilka szybszych podań, gry z pierwszej piłki, ale nie przekłada się to na groźne sytuacje.

21'
Była szansa na groźną kontre dla gospodarzy. Astiz naprawia swój błąd jednak.

20'
20 minuta, ciągle bez bramek, ciągle bez klarownych sytuacji. Słaby mecz w Bydgoszczy jak do tej pory.

19'
Świetnie znalazł się przed polem karnym Vrdoljak. Nieczysto trafiona piłka mija bramkę o kilka metrów.

18'
Obie drużyny solidnie w defensywnie. Ciężko jak dotąd o jakiekolwiek sytuacje strzeleckie.

17'
Próba prostopadłej piłki w kierunku Kadu. Wykonanie jednak kiepskie.

16'
Faulowany Żyro.

16'
Dobra asekuracja Andre Micaela i od bramki Witan.

15'
Fatalne podanie Petasza. Kompletne niezrozumienie w szeregach gospodarzy.

14'
Leży na murawie Ziajka.

14'
Petasz z rzutu wolnego. Bardzo głęboka piłka i bez problemów przejmuje ją Kuciak.

13'
Dobrze rozegrana akcja legionistów. Niecelnym strzałem kończy Saganowski.

12'
Za mocny przerzut Rzeźniczaka do Koseckiego. Z autu gospodarze.

11'
Doskonała interwencja Brozia.

10'
Dobrze Ziajka przechwytuje podanie legionistów.

9'
Ciągle bez celnego strzału na bramkę, któregokolwiek z bramkarzy.

8'
Faul w środku pola na Vrdoljaku.

6'
Trochę nerwowości w środku pola. Mało konstruktywnej gry.

5'
Rzeźniczak głową do Kuciaka. Legia spokojnie buduje atak pozycyjny.

4'
Saganowski na spalonym.

4'
Wysoka piłka do Kosceckiego, ale Andrzej Witan w bramce wyjaśnia sytuację.

3'
Petasz z rzutu rożnego. Astiz wyjaśnia sytuację w polu karnym.

2'
Błyskawiczna kontra Zawiszy i Masłowskiego. Dośrodkowanie kończy się rzutem rożnym.

1'
Mecz rozpoczęty. Legia z autu na wysokości swojego pola karnego.

0 '
Bohaterowie tego meczu już wychodzą na murawę. Za parę minut zaczynamy.

0'
Warto podkreślić, że to wyjątkowy ważny mecz dla Igora Lewczuka. Zawodnik gra przeciwko swojemu byłemu klubowi. Ciekawi jesteśmy jego postawy.

0'
Kwadrans do meczu. Szwoch w pierwszym składzie Legii. Trener Berg daje odpocząć kilku kluczowym zawodnikom po środowym meczu w Lidze Europejskiej.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa. Początek już za 25 minut

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online