Korona Kielce - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Hamrol - Rymaniak, Marquez, Diaw, Gardawski - Kosakiewicz, Kovacević (85' Możdżeń), Petrak (69' Żubrowski), Janjić, Pućko (89' Kallaste) - Soriano
Kelemen - Frankowski, Mitrović, Runje, Guilherme - Kwiecień, Romanchuk, Pospisil (72' Poletonović), Savković (24' Świderski), Novikovas (90' Klimala) - Bezjak

Mecze na żywo: Korona Kielce - Jagiellonia Białystok

Wszystkim serdecznie dziękujemy za uwagę.

Podział punktów w Kielcach. W mojej opinii, remis z lekkim wskazaniem na gospodarzy. Korona stworzyła trochę więcej szans bramkowych.

Sędzia Paweł Gil zakończył ten mecz!

90+5'
Jagiellonia gra do końca o pełną pulę.

90+4'
żółta kartka Gardawski zobaczył żółtą kartkę.

90+3'
Mocną centrę od lewego narożnika boiska zaprezentował Poletonović. Jego zagranie skutecznie jednak głową oddalił zagrożenie obrońca Korony.

90+1'
Jesteśmy już w strefie doliczonego czasu gry. Arbiter dorzucił dodatkowe 4 minuty.

90'
Zmiana. Patryk Klimala za Arvydasa Novikovasa.

89'
Matej Pućko zakończył ten mecz ze zdobytym golem. Ken Kallaste ma wspomóc blok defensywny.

88'
Korona wybroniła się po kornerze dla Jagiellonii. Coraz mniej czasu pozostało Nam do zakończenia dzisiejszego starcia w Kielcach.

86'
żółta kartka Bartosz Rymaniak nie zagra w następnej serii gier. Obrońca zarobił żółty kartonik za kompletnie spóźnione wejściem wślizgiem.

85'
Mateusz Możdżeń wprowadzony z ławki rezerwowych. Defensywny pomocnik zmienił Adnana Kovacevicia.

83'
Marian Kelemen znów na refleks! Słowak wyciągnął niemal zabójczy strzał głową w prawy, dolny róg bramki! Bramkarz ładnie sparował futbolówkę na bok.

82'
Kielczanie starają się wieloma krótkimi podaniami przybliżyć pod szesnastkę przeciwnika.

80'
żółta kartka Guilherme wykonał faul taktyczny. Sędzia nie przepuszcza dzisiaj nikomu, żółta kartka.

79'
Sztab szkoleniowy Jagiellonii ma możliwość dokonania jeszcze jednej zmiany.
Z kolei, u gospodarzy, można zrealizować dwie roszady taktyczne.

77'
Pućko próbował pójść na przebój i przybliżyć się do pola karnego Jagiellonii. Para stoperów tej drużyny udanie zneutralizowała zagrożenie.

76'
8244 widzów zjawiło się na trybunach stadionu w Kielcach.

74'
Bartosz Rymaniak na ofsajdzie. Gra musiała zostać przerwana przez zespół sędziowski.

73'
żółta kartka Przed chwilą cierpliwość arbitra głównego bezczelnie przekroczył Karol Świderski. Żółta kartka na jego koncie.

72'
Zmiana. Martina Pospisila zastąpił Marko Poletonović.

71'
W centrum boiska doszło do przewinienia na zawodniku Korony Kielce. Roman Bezjak zawiedziony decyzją sędziego głównego.

69'
Karol Świderski został niefortunnie nabity futbolówkę przez Bartosza Rymaniaka. Pomocnik "Jagi" dostał piłkę wprost w twarz.

68'
Oliver Petrak opuścił murawę. Jakub Żubrowski w jego miejsce.

67'
Matthias Hamrol wybornie wyciągnął mierzony strzał w wykonaniu Romana Bezjaka! Słoweniec mierzył w prawy, dolny róg bramki.

66'
10:11 - w klasyfikacji ilości popełnionych fauli.

64'
Chaotycznie reagują w swoim polu karnym zawodnicy "Jagi". Gracze Gino Lettieriego obrali bardzo ofensywny kurs.

63'
żółta kartka Żółty kartonik dla Romana Bezjaka. Brzydkie wejście na nogę rozpędzonego rywala.

62'
Roman Bezjak przyłapany na pozycji spalonej. Słoweński napastnik nie dotrzymał właściwie swojego ustawienia.

60'
Z trzech metrów od linii bramkowej spudłował Janjić! Pomocnik Korony nie miał żadnych argumentów, by nie ulokować futbolówki w siatce. Lepszej okazji na zdobycie bramki dzisiaj chyba już mieć nie będzie.

58'
Będzie kolejny rzut wolny dla zespołu gospodarzy. Bartosz Kwiecień przewinił w pobliżu swojej szesnastki.

57'
8:2 - statystyka dotycząca ilości wykonanych rzutów rożnych.

55'
Gooooooool! 1:1! Matej Pućko zdobył upragnioną bramkę! Pomocnik gospodarzy minął rywala, a potem w starciu z bramkarzem Jagiellonii popisał się bardzo silnym strzałem w lewy sektor bramki.

54'
Diaw już czyhał na zagranie od rzutu wolnego. Mitrović wybitnie głową ściągnął lecącą futbolówkę.

53'
Za chwilę Korona wykona rzut wolny. Stały fragment gry będzie wybijany z atrakcyjnej pozycji.

52'
Gardawski wrócił już do dalszej gry. Kibice Korony Kielce mają powód do radości.

50'
Gardawski zwija się z bólu. Sztab medyczny Korony już pracuje nad skuteczną pomocą.

49'
Matthias Hamrol ponownie pokazał swoje wysokie umiejętności bramkarskie! Perfekcyjnie wyciągnięta futbolówka, która zmierzała w lewe okienko! Karol Świderski przepięknie złożył się do strzału z pół woleja.

48'
Roman Bezjak próbował mocno i skutecznie kropnąć z głębi pola karnego. Doszło do sytuacji strzeleckiej, ale świetnie ustawiony Hamrol udanie nogami zbił uderzenie.

46'
Zawodnicy Korony wystartowali z II odsłoną!

Paweł Gil podziękował obu ekipom za udział w I części tego spotkania.

45+1'
Marian Kelemen bardzo efektownie przeniósł mocny strzał nad poprzeczkę swojej bramki! Wielce nieprzyjemne zagranie z blisko 25 metrów.

45'
Sędzia postanowił przedłużyć I odsłonę o dwie minuty.

44'
Wielkimi krokami zbliżamy się do końca I połowy tego meczu.

42'
Ivan Runje wbrew przepisom zaatakowany w środkowej strefie placu gry. Rzut wolny dla Jagiellonii Białystok.

41'
żółta kartka Festiwal żółtych kartek. Matej Pućko ewidentnie ciągnął przeciwnika za koszulkę.

40'
żółta kartka Marquez również za pogwałcenie zasad gry zobaczył żółtą kartkę.

39'
żółta kartka Kara indywidualna. Taras Romanchuk za niesportowe zachowanie zobaczył żółtą kartkę.
Pomocnika Jagiellonii, z powodu przekroczenia limitu kartkowego, nie zobaczymy w następnej kolejce.

37'
Trener Ireneusz Mamrot odbył krótką rozmowę z arbitrem głównym. Szkoleniowiec Jagiellonii Białystok miał pretensje do Pawła Gila o to, że ten nie wyłapał przewinienia w pobliżu szesnastki Korony.

36'
Jagiellonia zdeterminowana w obronie dostępu do swojej bramki.

35'
Marian Kelemen miał wielkie problemy z uchwyceniem strzału zza pola karnego. W ostateczności Słowak wyszedł z futbolówką poza linię końcową boiska.

33'
Środek pola opanowany przez ekipę gospodarzy.

32'
Wysoko nad poprzeczką piłkę ulokował Marquez. Ambitny, lecz trochę nieudany strzał z konkretnej odległości od pola karnego.

30'
Korona dominuje w ostatnich minutach tego spotkania. Gol wyrównujący wisi w powietrzu.

29'
Po raz kolejny w wielkich opałach znalazł się Marian Kelemen. Z bardzo bliskiej odległości od bramki niecelnie w futbolówkę głową trafił Eldhaji Diaw! Senegalczyk słynie przecież z dobrej gry powietrznej.

28'
Coraz głośniejszy doping ze strony sympatyków Korony Kielce.

26'
Elia Soriano pomylił się bardzo nieznacznie! Snajper wślizgiem zamykał przedłużenie piłki głową, po wrzutce z kornera. Futbolówka poleciała jedynie w boczną siatkę.

25'
Gracze gospodarzy bardzo ambitnie próbują doprowadzić do wyrównania wyniku.

24'
Wymuszoną zmianę musiał dokonać Ireneusz Mamrot. Kontuzjowanego Mile Savkovicia zastąpił Karol Świderski.

22'
Marian Kelemen popełnił znakomitą robinsonadę bramkarską! Instynktowna interwencja nogami zatrzymała mocny strzał z najbliższej odległości od bramki! Matej Pućko musiał wyrównać stan meczu!

21'
Aktualny wynik daje podopiecznym Ireneusza Mamrota prowadzenie w ligowej stawce.

19'
żółta kartka Żółta kartka dla Martina Pospisila. Bezpardonowy wślizg w kierunku nóg rozpędzonego przeciwnika.

18'
Gooooooooool! Jagiellonia wyprowadziła wyborny kontratak! Arvydas Novikovas otrzymał wyśmienite, prostopadłe podanie! Techniczny strzał z okolic pola karnego zaskoczył bramkarza.

16'
Faul. Bartosz Rymaniak zdecydowanie zahaczył o stopę przeciwnika.

15'
Roman Bezjak został skutecznie nabity futbolówką przez bramkarza Hamrola. Od linii bramkowej nową akcję rozpocznie goalkeeper kieleckiej Korony.

13'
Soriano nieźle skakał do piłki z lewego skrzydła. Było blisko, aby napastnik zagrał futbolówkę głową. W ostatniej chwili ryzykowną interwencją nakładką popisał się Kwiecień.

12'
Korona Kielce wygrała 3 ostatnie mecze na swoim terytorium.

10'
Kwiecień próbował prostopadłym zagraniem ograć blok defensywny Korony. Świetny pomysł, ale jego klubowi koledzy nie zrozumieli jednak intencji. Piłkę przejęli gospodarze.

9'
Kosakiewicz był nieprzepisowo blokowany przez Guilherme. Arbiter odgwizdał przewinienie w ofensywie.

8'
Arvydas Novikovas solidnie kropnął od rzutu wolnego. Mocno uderzona piłka nie zaskoczyła graczy, którzy byli ustawieni w murze.

7'
żółta kartka Eldhaji Diaw za swój brzydki faul w pojedynku główkowym obejrzał żółtą kartkę.

6'
Poturbowany Savković korzysta z pomocy medycznej.

5'
Diaw bardzo ostro zareagował w powietrznej batalii. Rzut wolny dla popularnej "Jagi".

4'
Przy tym meczu pracuje system VAR. Pracę zespołu sędziów koordynuje Zbigniew Dobrynin.

2'
Bartosz Rymaniak konkretnym wślizgiem wjechał w nogi przeciwnika. Arbiter główny odgwizdał przewinienie, ale nie dostrzegliśmy żadnej kary indywidualnej.

1'
Wicemistrzowie Polski rozpoczęli dzisiejsze starcie.

*'

*'
Sędziowie oraz piłkarze znajdują się już na placu gry.

*'
Jagiellonia Białystok stoi dzisiaj przed fenomenalną okazją na zdobycie pozycji lidera w ligowej tabeli. Aby tak się stało, to trzeba wygrać z Koroną Kielce.
Korona Kielce, przy bardzo wysokim zwycięstwie, ma również szansę na bycie liderem w ligowej stawce.
Ten pojedynek daje Nam gwarancję emocji.

*'
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył Pana Pawła Gila do poprowadzenia nadchodzącego starcia w Kielcach.

*'
Skład rezerwowy Jagiellonii Białystok: Sandomierski, Klemenz, Bodvarsson, Poletanović, Świderski, Machaj, Klimala.

*'
Obsada ławki rezerwowych Korony Kielce: Sokół, Możdżeń, Jukić, Żubrowski, Firlej, Arweładze, Kallaste.

*'
Pojedynek rozpocznie się o 15:30

*'
Zapraszamy Wszystkich bardzo serdecznie do śledzenia naszej relacji tekstowej "NA ŻYWO" z meczu 11. kolejki LOTTO Ekstraklasy: Korona Kielce - Jagiellonia Białystok.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online