Arka Gdynia - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
3 : 1

Steinbors - Zbozień, Helstrup, Marić (52' Sołdecki), Marciniak - Danch, Janota, Nalepa (90' Aankour), Zarandia - Siemaszko (72' Cvijanović), Jankowski
Hładun - Tosik, Dąbrowski, Guldan, Balić - Matras (85' Janoszka) - Pawłowski, Jagiełło, Matuszczyk, Bohar (85' Sirotov) - Tuszyński

'
Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na kolejne.

'
Arka wykorzystała osłabienie Zagłębia. Gospodarze nie byli lepszym zespołem, dopóki Tosik nie zszedł z boiska. Od tamtego czasu gdynianie zdecydowanie dominowali. Zagłębie przegrywa kolejny mecz i Mariusz Lewandowski może drżeć o posadę.

90+4'
Aankour nabił przeciwnika na rzut rożny. Koniec spotkania.

90+2'
3:1! Jankowski!

Goście musieli ryzykować i grali jedynie dwójką w tyłach. Zarandia podał na wolne pole do Janoty, ten znalazł się sam na sam z Hładunem, ale zagrał do wolnego obok Jankowskiego. Ten bez problemów trafił do pustej bramki nijak nie atakowany. Koniec emocji.

90+1'
Aankour uderzył z 20.metra. Hładun nie miał problemów z interwencją.

90'
Arbiter Marciniak doliczył 3 minuty.

90'
Nabil Aankour zmienił Nalepę.

89'
Zarandia wyłożył piłkę Cvijanoviciowi na 9.metrze. Ten jednak nie trafił do pustej bramki.

87'
Janota dostał piłkę na kontrę, ale osamotniony stracił posiadanie.

85'
Podwójna zmiana lubinian:

Sirotov wszedł za Bohara, a Janoszka zmienił Matrasa.

85'
żółta kartka Zarandia faulował i obejrzał żółtą kartkę.

83'
Zarandia miał słabą pierwszą połowę, ale w drugiej już absolutnie błyszczy. Każda piłka przy jego nogach to zagrożenie dla Zagłębia.

81'
Goool!!! Jankowski wyprowadza Arkę na prowadzenie!

Zarandia znów obiegł kilku rywali, wbiegł w pole karne i wycofał do niepilnowanego Jankowskiego. Ten uderzył z pierwszej nie do obrony. Arka w komfortowej sytuacji.

80'
Hładun rozpoczyna od własnej bramki. Tempo gry zdecydowanie osłabło.

78'
Matras faulował Cvijanovicia i sam przy tym ucierpiał.

75'
Pawłowski dogrywał w pole karne, ale nic z tego nie wynikło.

72'
Cvijanović wchodzi, Siemaszko schodzi.

70'
Marciniak faulował Pawłowskiego.

69'
Zarandia uderzył technicznie. Przestrzelił.

67'
żółta kartka Bohar faulował taktycznie Zarandię.

65'
Zarandia czarował w polu karnym. Balić próbował interweniować, ale nie trafił w piłkę. Marciniak sprawdza, czy był karny. Nie ma jedenastki.

63'
Lepszy fragment gry Arki. Zespół Smółki stara się kontrolować przebieg spotkania.

60'
Tuszyński faulowany na 35.metrze od bramki Steinborsa.

59'
Dąbrowski też zdołał uderzyć, ale zrobił to za lekko, by zaskoczyć świetnego golkipera miejscowych.

59'
Kolejny raz Balić strzelał, Steinbors obronił. Świetny fragment gry bramkarza gospodarzy.

58'
Balić uderzył, ale znów Steinbors.

57'
Bohar uderzył z linii pola karnego. Kapitalną paradą popisał się Steinbors. Rzut rożny.

56'
Nalepa uderzył z wolnego precyzyjnie w okienko! Remis!

56'
Tosik to jest zawodnik, który zdecydowanie zbyt często łapie kartki. W tym sezonie to już jego siódma żółta. Obrońca tym samym osłabił swoją drużynę.

55'
żółta kartka czerwona kartka Tosik dostaje drugą żółtą kartkę za faul na Jankowskim. Goście grają w dziesiątkę.

53'
Zbozień próbował rozgrywać od własnej połowy ale od razu doskoczyli do niego przeciwnicy i boczny obrońca musiał ratować się wybiciem.

51'
Marić kolejny raz zwija się z bólu. Prawdopodobna zmiana.

Sołdecki wchodzi za kontuzjowanego.

49'
Zarandia faulowany z boku pola karnego. Dobra okazja dla miejscowych. Janota uderzał, ale nic z tego nie wyszło. Hładun był na posterunku.

48'
Arka ma piłkę, ale dochodzi tylko do połowy boiska. Później brakuje ruchu i pomysłu na grę.

46'
Czas na drugą połowę!

'
Wracamy po przerwie.

'
Arka przegrywa u siebie z Zagłębiem do przerwy 0:1. Zagłębie było zdecydowanie lepsze w pierwszej połowie. Smółka ma nad czym myśleć, a Lewandowski może być zadowolony z wyczynów swoich podopiecznych.

45+2'

45+1'
Pawłowski dostał podanie od Tuszyńskiego w polu karnym, przyjął i uderzył. Rykoszet i tylko rzut rożny. To powinna być bramka.

45'
Marciniak doliczył tylko minutę.

44'
Janota był faulowany w środkowej strefie.

43'
Marić ucierpiał w starciu z Tuszyńskim. Stoper Arki musiał zejść z boiska.

41'
Zbozień zagrał w pole karne gości. Dąbrowski wybił na przedpole. Tam znalazł się Janota. Pomocnik uderzył bez namysłu bardzo mocno. Niestety dla Arkowców niecelnie.

40'
Tosik dostał piłkę po strzale Janoty i cierpi na boisku.

38'
Matuszczyk uruchomił Balicia na lewym skrzydle, ale boczny obrońca był na pozycji spalonej.

37'
Arka, pomimo niekorzystnego wyniku, broni się desperacko przed stratą kolejnej bramki.

35'
Pawłowski faulowany w bocznym sektorze boiska. Okazja dla przyjezdnych.

34'
Jagiełło uderzał z 25.metra. Kolejny rzut rożny.

33'
Bohar zagrał w pole karne gospodarzy. Tylko rzut rożny.

31'
Dąbrowski wybił piłkę kierowaną do Siemaszki. Rzut rożny.

28'
Pawłowski uderzył z 20.metra po ziemi. Niecelnie.

27'
Pawłowski zagrał do Tuszyńskiego, ale wszystko przeczytał Zbozień i zgarnął piłkę.

25'
Siemaszko zagrał ręką w polu karnym gości.

23'
Z każdą minutą Arka atakuje mocniej. Zagłębie jest spychane do defensywy.

20'
Jankowski dośrodkował do Siemaszki, ten nie zdołał sięgnąć piłki.

19'
Helstrup opanował trudną piłkę i rozegrał akcję od obrony.

14'
żółta kartka Dąbrowski też zbyt ostro faulował. Marciniak rozdaje kartoniki, jak naklejki za świeżaki.

12'
Baaaalić!!! 0:1!!!

Tuszyński dostał dośrodkowanie od Tosika, zgrał głową do Balicia. Ten przyjął piłkę i uderzył obok bezradnego Steinborsa.

11'
Zagłębie wreszcie przejęło piłkę w swoje posiadanie.

8'
żółta kartka Tosik też podzielił ten los.

7'
Arbiter od początku rozdaje dużo żółtych kartek.

5'
żółta kartka Matuszczyk faulował rywala.

2'
żółta kartka Matras faulował zbyt ostro Siemaszkę.

1'
Ze środka rozpoczyna Zagłębie. Startujemy!

'
Drużyny są już w tunelu. Czas na prezentację.

'
Obie ekipy wychodzą na rozgrzewkę.

'
Arka jest ciągle w dole tabeli. Drużyna z Pomorza gra nieciekawą piłkę i punktuje bardzo nierówno. Zagłębie natomiast w ostatnim czasie wpadło w mały kryzys. Drużyna Lewandowskiego zajmuje 8.miejsce, ale tylko trzy punkty dzielą ją od strefy spadkowej. Kto dziś wyjdzie z tego zwycięski? Przekonamy się za 2 godziny.

'
Arbitrem spotkania będzie Szymon Marciniak.

'
Ławka rezerwowych Zagłębia: Forenc, Kopacz, Janoszka, Sirotov, Pakulski, Nowak.

Trener: Mariusz Lewandowski.

'
Ławka rezerwowych Arki: Krzepisz, Sołdecki, Aankour, Cvijanović, Danielak, Młyński.

Trener: Zbigniew Smółka.

'
Zapraszamy na relację z meczu Ekstraklasy pomiędzy Arką Gdynia, a Zagłębiem Lubin. Spotkanie odbędzie na stadionie GOSiR w Gdynii.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online