Liverpool - Manchester City online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Liverpool
Manchester City
0 : 0

Alisson - Gomez, Lovren, Van Dijk, Robertson - Milner (29' Keita), Henderson (K.), Wijnaldum - Salah, Firmino (72' Sturridge), Mane
Ederson - Walker, Stones, Laporte, Mendy - B. Silva, Fernandinho, D. Silva (K.) - Mahrez, Aguero (66' Jesus), Sterling (76' Sane)

'
Nie był to najlepszy mecz tego sezonu. Obie drużyny miały swoje okazje, żadna z nich nie przechyliła szali na swoją korzyść. City powinno prowadzić, bo miało rzut karny, ale remis wydaje się sprawiedliwszy z przebiegu meczu.

90+4'
Nic już się nie wydarzyło. Koniec spotkania.

90+2'
Liverpool do końca stara się atakować.

90'
Arbiter doliczył 3 minuty.

90'
żółta kartka Wijnaldum faulował Mendy'ego.

89'
Liverpool nie schodzi niemal z połowy rywali.

87'
Mahrez właśnie przestrzelił 4 karny z ostatnich 6.

86'
Nie ma bramki!!! Mahrez fatalnie przestrzelił. Algierczyk uderzył mocno w trybuny!

85'
Karny!!! Sane wbiegł w pole karne, a Van Dijk uderzył go w łydki.

84'
Liverpool przejął posiadanie nad piłką i nie zamierza jej oddać.

82'
Gabriel Jesus został w łatwy sposób złapany na ofsajdzie.

79'
Gomez przebiegł niemal całe boisko i dośrodkował w pole karne na głowę Sturridge'a. Ten uderzył jednak za lekko, by zaskoczyć bramkarza gości.

78'
Jesus przebojem wdarł się w pole karne, ale Lovren wybił piłkę. Powtórki pokazały, że mógł tam być faul.

76'
Leroy Sane zastępuje Sterlinga.

75'
Mahrez uderzał z pola karnego, ale Alisson pokazał, dlaczego wielu uważa go za najlepszego na świecie. Kapitalny refleks.

74'
Goście wychodzili kontrą dwóch na osamotnionego Lovrena. Chorwat popisał się fantastycznym wślizgiem i uratował skórę kolegom.

72'
Daniel Sturridge zmienia Firmino.

69'
Salah dostał kapitalne podanie z głębi pola. Obok siebie miał tylko Laporte i bramkarza, który nie był najlepiej ustawiony. Egipcjanin uderzył jednak bardzo mocno i za wysoko.

68'
Jesus został złapany na ofsajdzie.

67'
Gomez kolejny raz popisał się sprytem na prawej stronie. Obrońca dał się sfaulować, nie widząc nadziei na dogranie piłki.

66'
Aguero schodzi. W jego miejsce Gabriel Jesus.

64'
żółta kartka Salah dostał piłkę i zwodem okiwał Mendy'ego. Ten musiał uciekać się do faulu.

63'
Salah uderzył z pod siebie. Za lekko, by sprawić problemy Edersonowi.

62'
Z każdą minutą przyjezdni zyskują przewagę na boisku.

61'
Mahrez uderzał z ostrego kąta. Obok bramki. Chyba najlepsza okazja gości.

60'
Fernandinho sygnalizował zagranie ręką Van Dijka w polu karnym the Reds, ale nie sygnalizował, że uderzył obrońcę rywali. A powtórki pokazały, że to zrobił.

58'
Fernandinho uderzył z 25.metra. Bardzo, baaaaaardzo niecelnie.

57'
Póki co, ten mecz "śmierdzi" bezbramkowym remisem.

56'
żółta kartka Aguero bardzo brzydko faulował Hendersona.

55'
City ma rzut wolny z okolic połowy boiska.

54'
Mane dostał piłkę na skrzydle, zagrał do Firmino, ten próbował uderzać, ale został powstrzymany. Jeszcze dobijał Henderson, ale też został zablokowany.

50'
Gomez próbował uderzać z dystansu, ale został zablokowany.

49'
Początek należy do City. Goście zaatakowali rywali na ich własnej połowie i próbowali przebić się pod bramkę Alissona. Dotychczas nie dopięli swego.

46'
Wracamy po przerwie.

'
Liverpool miał piorunujący początek. Gospodarze świetnie weszli w mecz i niemal siedli na rywalach. Z każdą minutą goście dochodzili jednak do głosu. Mecz bardzo wyrównany. czekamy na drugą połowę i - przede wszystkim - na bramki. Wracamy po krótkiej przerwie.

45+3'
Liverpool miał piłkę między własnymi obrońcami. Koniec pierwszej połowy.

45+1'
Salah szukał dośrodkowaniem Firmino, ale zamiary Egipcjanina przeczytał Ederson i wyłapał piłkę.

45'
Arbiter doliczył 2 minuty.

45'
B. Silva nie zdołał opanować piłki. Mogła być z tego akcja bramkowa.

43'
Tym razem City rozgrywa na połowie rywali. Chyba w tej połowie bramki już nie padną.

40'
Liverpool stara się rozgrywać od tyłu i budować akcje, ale the Reds nie są w stanie przebić się przez zasieki obronne gości.

37'
Mahrez wywalczył rzut z autu blisko pola karnego rywali.

34'
Fernandiho faulował Mane. Gra zrobiła się bardzo ostra i brzydka, a pomiędzy drużynami dochodzi do przepychanek.

32'
Firmino faulował przeciwnika. Przynajmniej tak tę sytuację zinterpretował arbiter. Trybuny widziały coś innego.

29'
Naby Keita zmienia Milnera.

28'
Milner nie podnosi się z murawy. Wydaje się, że doświadczony pomocnik doznał kontuzji.

26'
Gra stała się bardzo nierówna. Dużo wybić, mniejsze tempo i gra między obrońcami. Nie o taki hit nam chodziło.

23'
Milner próbował dalekim podaniem górą znaleźć Firmino, ale włożył w tego krosa za dużo siły.

21'
żółta kartka B. Silva faulował Salaha.

21'
Lovren uderzył w łydkę Sterlinga. Arbiter nie zauważył tam jednak przewinienia na jedenastkę.

20'
Od dłuższej chwili to Manchester jest w posiadaniu i atakuje bramkę Alissona.

18'
Tempo meczu nieco osłabło po naprawdę piorunującym początku.

15'
Mane faulował Bernarda.

14'
Pierwszy atak City. Sterling przedarł się lewą stroną i uderzył. Rykoszet i rzut rożny.

11'
Gomez też wywalczył rzut rożny. Henderson doszedł do uderzenia, ale strzelił za lekko, by zagrozić bramce Edersona.

9'
Robertson wywalczył rzut rożny.

7'
Mane okiwał Walkera i dośrodkował w pole karne. Salah już składał się do uderzenia, ale w ostatniej chwili piłkę wybił Mendy.

6'
Salah zagrał do Mane, ale ten nie zdołał opanować piłki.

4'
Gomez zgrał piłkę głową do Salaha, ten przyjął i uderzył. Tylko boczna siatka.

4'
Liverpool od początku rzucił się z pressingiem na rywali. Goście mają problemy, by wyjść z własnej połowy.

3'
Mahrez został złapany na spalonym.

2'
Guardiola przegrał cztery ostatnie mecze z Liverpoolem. Czy tym razem przełamie passę?

1'
Ze środka rozpoczyna City. Startujemy!

'
Trwa prezentacja drużyn. Za chwilkę zaczynamy.

'
Arbitrem spotkania jest Martin Atkinson.

'
ławka rezerwowych City: Murić (B.), Otamendi, Sane, Danilo, Jesus, Foden, Kompany.

Trener: Pep Guardiola.

'
Ławka rezerwowych Liverpoolu: Mignolet (B.), Alexander-Arnold, Fabinho, Keita, Matip, Shaqiri, Sturridge.

Trener: Jurgen Klopp.

'
Zapraszamy na relację na szczycie Premier League. Liverpool podejmuje u siebie mistrza Anglii. Stawką meczu jest pierwsze miejsce w tabeli.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Liverpool - Manchester City, to zapraszamy do śledzenia meczu online