Cracovia - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 2

Gostomski - Siplak, Datković, Helik, Rapa - Wdowiak, Gol (57' Cabrera), Dimun, Zenjov (76' Strózik), Budziński (65' Dąbrowski) - Hernandez
Lis - Arsenić, Wasilewski, Sadlok, Pietrzak - Basha, Kort (71' Halilović) - Boguski, Imaz (86' Brożek), Košťál (78' Wojtkowski) - Ondrášek

Mecze na żywo: Cracovia - Wisła Kraków

Dziękujemy pięknie Wszystkim za wspólnie spędzony czas i zachęcamy do zapoznania się z naszymi, kolejnymi propozycjami.

Wisła Kraków wskoczyła na najniższe miejsce podium. Cracovia spadła na ostatnią pozycję w ligowej stawce.

198. Wielkie Derby Krakowa dla "Białej Gwiazdy". Dwie bramki zdobyte przez Jesusa Imaza, ustawiły dzisiejszy pojedynek.
Cracovia potrafiła sobie stworzyć multum okazji strzeleckich, ale nie zdołała konkretnie zachować się w najważniejszych momentach.

90+3'
Ostatnie sekundy tego meczu. Wisła Kraków już powoli może sobie zapisywać komplet punktów.

90+2'
Mateusz Wdowiak spowodował upadek swojego przeciwnika.

90+1'
Cornel Rapa zanotował wślizg. W opinii sędziego, czysty.

90'
Dodatkowe 3 minuty.

89'
Obrońcy Wisły Kraków doskonale złapali zawodników Cracovii w pułapce ofsajdowej.

88'
żółta kartka Airam Cabrera nie wytrzymał próby nerwów. Nieroztropnie zdobyta żółta kartka.

86'
Kolejne swoje derby zaliczy Paweł Brożek. Snajper zmienił Jesusa Imaza.

85'
Zdenek Ondrasek mógł zamknąć losy tego spotkania. Czech, pomimo wysokiego pressingu, oddał uderzenie. Piłka przeleciała obok prawego słupka bramki.

83'
Maciej Sadlok nieczysto zatrzymał akcję Cracovii. Ta drużyna rozpocznie od stałego fragmentu gry.

82'
Maciej Gostomski przytomnie wypiąstkował niezłe dogranie z rzutu rożnego. Goście trzymają futbolówkę daleko od swojego pola karnego.

81'
Wisła wykonała korner. Cracovia skutecznie zorganizowała się w szyku defensywnym.

79'
Inicjatywa po stronie gospodarzy dzisiaj rozgrywanego spotkania.

78'
Kamil Wojtkowski wydelegowany przez szkoleniowca Macieja Stolarczyka. Martin Kostal dostał czas na odpoczynek.

77'
Spojenie bramki! Michal Siplak huknął jak z armaty, będąc na szesnastym metrze! Cracovia ma wielkiego pecha.

76'
Michał Probierz zrealizował ostatnią roszadę taktyczną. Sebastian Strózik w miejsce Sergieja Zenjova.

76'
5123 widzów pojawiło się na trybunach.

75'
Sędzia asystent dostrzegł pozycję spaloną u Zdenka Ondraska.

73'
Cracovia musi lepiej zorganizować się na murawie.

71'
Zmiana. Dawid Kort poszedł na ławkę rezerwowych, Tabor Halilović pojawił się na płycie murawy.

69'
Damian Dąbrowski nie zdobył gola w bardzo dobrej sytuacji. Zabrakło lepszego wstrzelenia się w piłkę.

68'
Javi Hernandez za nisko i za krótko wybił rzut wolny. Jeden z najbliżej ustawionych zawodników Wisły udaremnił cały atak.

66'
W składzie personalnym Wisły Kraków dalej bez żadnych zmian.

65'
Damian Dąbrowski dał zmianę za Marcina Budzińskiego.

63'
Maciej Gostomski miał trudne zadanie w swojej strefie. Doświadczony bramkarz jednak doskonale zbił kąśliwą wrzutkę z prawego narożnika boiska.

62'
żółta kartka Michal Siplak zobaczył żółtą kartkę. Obrońca celowo przerwał nieźle zapowiadającą się akcję zespołu przyjezdnych.

61'
Wielu zawodników było w szesnastce Cracovii, przy rzucie rożnym. W sporym zamieszaniu najlepiej odnalazł się Marcin Budziński.

60'
Za głęboko piłkę wgrał Jesus Imaz. Maciej Gostomski był zobligowany do przechwycenia bezpańskiej futbolówki.

58'
żółta kartka Zoran Arsenić wyraźnie się zagalopował się, przy ataku wślizgiem.

57'
Czas na zmianę. Airam Cabrera zastąpił Janusza Gola.

56'
Milan Dimun bardzo blisko zdobycia kontaktowego gola! Pomocnik świetnie wyskoczył i wygrał powietrzną batalię z Maciejem Sadlokiem. Piłka powędrowała nieznacznie nad poprzeczką.

54'
Nieudany strzał głową oddał Michal Helik. Stoper Cracovii doszedł do wrzutki, zagranej z prawego narożnika boiska.

53'
Oba zespoły występują na płycie murawy w niezmienionych składach.

52'
Okrutny wślizg na nogi Macieja Sadloka. Rzut wolny dla piłkarzy dowodzonych przez Macieja Stolarczyka.

50'
Faul taktyczny na Jesusie Imazie.

49'
Ofsajd zauważono u napastników klubu Wisły Kraków. Rzut wolny dla ekipy gospodarzy tego dzisiejszego boju.

49'
Ekwilibrystyczna robinsonada po stronie Mateusza Lisa! Goalkeeper "Białej Gwiazdy" doskonale zatrzymał mocną próbę z okolic 13. metra! Cracovia rozpoczęła drugą odsłonę bardzo energicznie.

48'
Kolejna interwencja, którą musiał wykonać Mateusz Lis. Bramkarz wypiąstkował centrę od kornera.

47'
Mateusz Lis zbił futbolówkę na korner. Groźny rykoszet w jego polu karnym.

46'
Czas na kontynuowanie tego spotkania!

Pierwsza odsłona Wielkich Derbów Krakowa dobiegła końca!

45+2'
Martin Kostal technicznym, podkręconym strzałem szukał prawego, dolnego rogu bramki. Piłka powędrowała tuż obok prawego sektora bramki.

45+1'
Javi Hernadez zbyt mocno się odchylił przy oddawaniu uderzenia z dalszej odległości. Futbolówka poleciała wyraźnie nad poprzeczką bramki Mateusza Lisa.

45'
120 sekund dłużej potrwa I odsłona dzisiejszego meczu.

43'
Maciej Gostomski kapitalnie naprawił błąd kolegi z drużyny, który wykonał zbyt krótkie podanie. Goalkeeper uprzedził szybko biegnącego Kostala.

42'
żółta kartka Kara indywidualna dla Cornela Rapy. Ostry wślizg. Bocznego obrońcy Cracovii, z racji przekroczenia bariery kartkowej, nie zobaczymy w kolejnej serii gier w LOTTO Ekstraklasy.

40'
W niemożliwej okazji bramkowej gola nie zdobył Zdenek Ondrasek! Czeski napastnik przestrzelił na dwa metry od linii bramkowej! Piłka posłana na trybunach!

38'
Mateusz Lis popisał się dużym refleksem na linii. Bezpośrednia centra od rzutu rożnego groźnie leciała w światło jego bramki.

37'
Bardzo agresywne wyjście Mateusza Lisa. Daleka wycieczka z własnego pola karnego. Mateusz Wdowiak miał szczęście, że bramkarz nie trafił w jego nogi.

36'
Pozycja spalona. Rapa był ustawiony najbliżej bramki Lisa, po centrze Budzińskiego, od rzutu wolnego.

35'
Kilku zawodników Cracovii skakało do wysokiego dośrodkowania z rzutu rożnego. Mateusza Lisa przed trudną sytuacją wybawił Marcin Wasilewski.

33'
Po bardzo krótkiej konsultacji z systemem VAR arbiter główny zatwierdził swoją decyzję o uznaniu gola na 0:2.

32'
Gooooooooool! Wisła podwyższyła stan meczu! Hiszpański pomocnik otrzymała wielki prezent od Macieja Gostomskiego, który bardzo nieudolnie wyszedł z bramki i próbował złapać piłkę. Prosty błąd kosztował gospodarzy sporo. Imaz wpakował futbolówkę do pustej bramki.

30'
Mateusz Lis skutecznie sparował bardzo kąśliwy strzał z dystansu, autorstwa Janusza Gola. Pomocnik Cracovii dosyć mocno kopnął w futbolówkę na 17. metrze od bramki.

29'
Próba prostopadłej piłki w kierunku Zdenka Ondraska została skutecznie przerwana przez Michala Helika.

28'
Gospodarze szukają koncepcji na przełamanie bloku defensywnego rywala za między.

26'
44% - posiadanie piłki - Cracovia
56% - posiadanie piłki - Wisła Kraków

25'
Coraz więcej przewinień oglądamy w tym widowisku. Ostre zagranie zaprezentował Marcin Budziński.

23'
żółta kartka Za niesportową postawę arbiter główny pokazał doświadczonemu pomocnikowi żółtą kartkę.

23'
Janusz Gol przypadkowo uderzył swojego przeciwnika. Dawid Kort upadł.

21'
Zdenek Ondrasek spróbował swoich możliwości, poprzez uderzenie z dystansu. Błędu w prostej sytuacji nie popełnił bramkarz Maciej Gostomski.

20'
Goooooooool! Wisła Kraków zdobyła bramkę! Jesus Imaz oddał strzał, który raczej nie miał szans na większy sukces! Płaskie zagranie zza pola karnego odbiło się od lewego słupka i wpadło za linię bramkową.

18'
Marcin Budziński ponownie spróbował zza szesnastki. Tym razem jego uderzenie udało się dobrze zblokować Michalowi Helikowi.

16'
Maciej Gostomski ma futbolówkę w swoich rękawicach. Goalkeeper powstrzymał płaskie dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.

15'
Ambitny strzał z woleja, z dystansu, zaprezentował młodej publiczności Marcin Budziński. Soczyste uderzenie z blisko 40 metrów od bramki poleciało na wyższe sektory trybun.

14'
Arsenić był z determinacją łapany za koszulkę. Arbiter zauważył całą sytuację i przerwał akcję.

13'
Maciej Gostomski popisał się wyśmienitym piąstkowanie futbolówki, która groźnie powędrowała z lewego narożnika placu gry.

11'
Rafał Pietrzak zaliczył niezłe wstrzelenie futbolówki od rzutu wolnego. Któryś z obrońców Cracovii w porę zareagował głową.

10'
Gra przerwana. Milan Dimun dotknął nogę rozpędzonego przeciwnika. Sędzia przyznał gościom rzut wolny.

9'
Wisła Kraków ma spore trudności z tym, by wyjść z własnej połowy boiska.

8'
Wysoki pressing stosują zawodnicy trenowani przez Michała Probierza.

6'
Daleki wyrzut piłki z autu przez Siplaka. Znakomicie ustawiony defensor "Białej Gwiazdy" głową zażegnał możliwe niebezpieczeństwo pod swoją bramką.

5'
Solidne dośrodkowanie z rzutu wolnego pokazał publiczności Javi Hernandez. Mocno posłana futbolówka. Jeden z jego kolegów klubowych był bliski sfinalizowania akcji.

4'
Rzut wolny dla "Pasów". Javi Hernandez został zahaczony o nogę.

3'
Wisła Kraków zamienia sporo krótkich podań w środkowej strefie boiska.

1'
Cracovia rozpoczęła grę! Miejmy nadzieję, że dzisiejsze widowisko będzie pełne piłkarskich emocji!

*'
Początek spotkania!

*'
W tym momencie rozbrzmiał hymn Cracovii.

*'
Arbitrowie wraz z piłkarzami wyszli z klubowego tunelu.

*'
Arbiter Paweł Raczkowski będzie rozjemcą głównym prestiżowego starcia dla kibiców z województwa małopolskiego.

*'
Ławka rezerwowych popularnych "Pasów": Pesković, Diego, Dytiatjew, Cabrera, Serderov, Dąbrowski, Stróżik.

*'
Cracovia, w przypadku dzisiejszej wygranej, wychodzi ze strefy spadkowej. W tej chwili podopieczni Michała Probierza (7 oczek) tracą dwa punkty do czternastego Górnika Zabrze.

*'
Maciej Stolarczyk na ławce rezerwowych pozostawił takich piłkarzy, jak: Buchalik, Palčič, Bartosz, Halilović, Plewka, Wojtkowski, Brożek.

*'
198. Wielkie Derby Krakowa rozpoczną się punktualnie o godz. 18:00.

*'
Wszystkich kibiców futbolu zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej LIVE z hitu 11. kolejki LOTTO Ekstraklasy, a mianowicie starcia: Cracovia - Wisła Kraków.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online