Polska - Portugalia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Portugalia
2 : 3

Fabiański - Bereszyński (46' Kędziora), Glik, Bednarek, Jędrzejczyk - Krychowiak, Klich (63' Błaszczykowski), Zieliński, Kurzawa (64' Grosicki) - Piątek, Lewandowski.
Rui Patricio; Cancelo, Pepe, Dias, Rui; Neves, Carvalho, Pizzi (75' Sanches); Rafa Silva (85' Danilo Pereira), André Silva, Bernardo Silva (90+1' Fernandes)

'
Dziękujemy za relację i zapraszamy na kolejne z meczów reprezentacyjnych :)

'
Polacy przegrali, bo tylko przez kilkanaście minut byli zespołem lepszym. Przez resztę meczu Portugalczycy zdominowali biało-czerwonych i wykorzystywali kolejne błędy obrony. W Lidze Narodów przegrywamy więc walkę o pierwsze miejsce.

90+5'
Ostatnia akcja meczu. Fabiański dośrodkowywał "na aferę", ale Lewandowski przegrał główkę i arbiter zakończył spotkanie.

90+4'
Zieliński ucierpiał w starciu z Sanchesem.

90+2'
Fernandes powinien zdobyć bramkę. Skrzydłowy nie zdołał jednak skierować piłki do pustej bramki Polski.

90+1'
Bernardo zostaje zastąpiony przez Bruno Fernandesa.

90'
Arbiter doliczył 4 minuty.

90'
Cancelo znów wbiegł w pole karne i w stylu Łukasza Piszczka wycofał na linię pola karnego. Tam wbiegał Sanches. Młody pomocnik uderzył bardzo mocno, ale Fabiański sparował na rzut rożny.

88'
Kędziora faulował Danilo w środkowej strefie.

85'
Danilo Pereira zmienia Rafę Silvę.

84'
Renato Sanches dostał piłkę na wolne pole, położył już Fabiańskiego i uderzył z ostrego kąta. Piłka pewnie zmierzała do bramki, ale z linii desperackim wślizgiem wybił ją Kędziora.

81'
Kędziora zmusił do błędu Rafę i wywalczył rzut z autu.

79'
Powtórki pokazały, że piłka prawdopodobnie wyszła całym obwodem na aut, więc wydaje się, że bramki nie powinno być. Nie ma jednak VAR-u, więc arbiter nie jest w stanie tego sprawdzić.

77'
GOOOOOOL!!!! KUBA!!

Grosicki przedarł się skrzydłem, zagrał w pole karne, ale tam piłkę sprzed nosa Lewandowskiego wybił Pepe. Piłka poszybowała wprost na nogę Błaszczykowskiego, a ten uderzył wolejem piękną bramkę.

75'
Kolejna szansa Polaków. Bednarek dostał piłkę z rzutu wolnego i minimalnie przestrzelił.

75'
Renato Sanches zmienia Pizziego.

74'
żółta kartka Pepe wszedł w nogi Krychowiaka od tyłu.

73'
Rzut rożny dla Polaków. Jędrzejczyk był przytrzymywany, ale znów arbiter nie widział tam faulu.

71'
Błaszczykowski popychany na połowie biało-czerwonych.

68'
Krychowiak dynamicznie wbiegał w pole karne, ale został powstrzymany na linii przez Rubena Diasa. Będący kilka metrów od akcji arbiter nie dopatrzył się jednak faulu.

67'
żółta kartka Carvalho faulował taktycznie Lewandowskiego.

66'
Rui uderzył z niemal 30 metrów. Po ziemi i za słabo. Futbolówka w rękach Fabiańskiego.

65'
Grosicki w pierwszej akcji mógł zanotować asystę. Skrzydłowy zagrał do Lewego, ale ten został uprzedzony przez Diasa.

63'
Kuba Błaszczykowski bije rekord występów, zmieniając Klicha.

Kamil Grosicki zastępuje Kurzawę.

62'
żółta kartka Krychowiak potraktował łokciem Andre Silvę.

60'
Zieliński faulował Carvalho.

59'
Lewandowski na spalonym.

57'
Obraz gry nie zmienia się. To ciągle Portugalia jest stroną dominującą.

55'
Tym samym już cała trójka Silvów ma czynny udział przy bramce.

52'
Bernardo i 1:3!!!

Kolejny błąd polskiej defensywy. Bernardo Silva dostał piłkę na skrzydle, złamał do środka. Obok niego biegł Kurzawa, a Krychowiak tylko patrzył, jak Portugalczyk przebiega. Ten wreszcie uderzył perfekcyjnie przy słupku i podwyższył prowadzenie swojej drużyny.

50'
Zieliński uderzył z 25 metra na bramkę Patricio. Minimalnie obok prawego słupka. Byłaby to bramka - stadiony świata.

48'
żółta kartka Klich faulował taktycznie w środku pola.

48'
Kędziora zagrał do Piątka. Niedokładnie.

46'
Wracamy po przerwie.

Bereszyński zszedł, Tomasz Kędziora zastąpił go na boisku.

'
Początek mieliśmy bardzo dobry. Kontrola nad piłką, ataki, szybko zdobyta bramka. Później jednak coś się posypało. Portugalia zaczęła grać, a polscy obrońcy popełniali za dużo błędów. To się zemściło na biało-czerwonych. Do przerwy przegrywamy 1:2. Mamy nadzieję, że na drugą połowę Polska wyjdzie zmobilizowana i odrobi straty. Wracamy za kilka minut.

45'
Hiszpański arbiter zagwizdał nawet kilka sekund przed upłynięciem 45.minuty. Koniec pierwszej połowy.

42'
1:2... Kamil Glik z golem samobójczym.

Rafa Silva dostał długie podanie z głębi pola w szesnastkę Fabiańskiego. Przyjęciem zwiódł polskiego bramkarza i miał przed sobą pustą bramkę. Próbował futbolówkę wybijać jeszcze Glik, ale trafił jedynie we własną bramkę.

41'
Carvalho zagrał do Andre Silvy na wolne pole, w ostatniej chwili wybił piłkę Bereszyński.

39'
Nasza lewa strona jest dużym problemem. Raz za razem Cancelo wbiega niepilnowany w pole karne.

37'
żółta kartka Silva bardzo ostro potraktował Glika w środkowej strefie.

35'
Kolejny raz Andre Silva był niepilnowanym w polskim polu karnym. Znów za lekko uderzył.

34'
Klich wywalczył rzut rożny.

33'
Pizzi uderzył z 15.metra, ale zrobił to za lekko, by zaskoczyć Fabiańskiego.

31'
1:1!!! Andre Silva!

Pizzi wbiegł z prawej strony w pole karne i dograł do napastnika Portugalii. Ten, niepilnowany, uderzył piętką nie do obrony.

29'
Po bramce mecz ewidentnie osłabł ba tempie i składności akcji. Przybyło natomiast fauli.

28'
Trwa oblężenie bramki Fabiańskiego. Pizzi dostał piłkę na 14.metrze i uderzył. Bednarek zablokował desperackim rzutem i korner.

26'
Polacy grają w ataku pozycyjnym.

24'
Andre Silva uruchomił prostopadłym podaniem Rafę Silvę, ale akurat ten Silva był na spalonym.

23'
Portugalczycy przejmują posiadanie nad piłką.

20'
Cancelo znów z piłką w szesnastce biało-czerwonych. Znów nic z tego nie wyszło.

18'
GOOOOOOL!!! PIĄTEK!!!

Kurzawa idealnie dośrodkował na dalszy słupek, a tam Piątek wyskoczył ponad Patricio i skierował piłkę do bramki.

18'
Bereszyński dośrodkował w pole karne. Rykoszet i rzut rożny.

16'
Cancelo znów dostał piłkę w polu karnym Polski i znów został powstrzymany.

15'
Glik posłał długiego krosa do Piątka. Za mocno.

12'
Zieliński faulował Ruiego.

11'
Kurzawa przejął piłkę i wypuścił na wolne pole Lewego. Napastnik Bayernu był jednak na ofsajdzie.

9'
Dotychczas Polacy zdecydowanie dominują na boisku i niemal nie opuszczają połowy rywali.

7'
Rafa zagrywał do Mario Ruiego, ale Glik wybił futbolówkę na rzut rożny.

6'
Kurzawa dośrodkował na wchodzącego Glika, ale ten nie trafił w piłkę.

5'
Bereszyński dostał długie podanie od Bednarka, urwał się i został faulowany. Rzut wolny z boku pola karnego Patricio.

4'
Joao Cancelo wbiegł przebojem w szesnastkę Fabiańskiego, ale polski golkiper rozczytał jego zamiary i odebrał piłkę.

3'
Piątek dostał piłkę na granicy pola karnego i bez namysłu uderzył. Za lekko.

2'
Lewandowski zgarnął piłkę w środku i pobiegł w pole karne gości. Nie dośrodkował jednak zbyt celnie.

1'
Ze środka zaczyna Polska. Startujemy!

'
Dzisiejszy mecz jest jubileuszowym dla kapitana naszego zespołu, Roberta Lewandowskiego. Bilans "Lewego" w kadrze:

'
Zawodnicy już na płycie boiska. Czas na hymny.

'
Arbitrem spotkania będzie Carlos Del Cerro Grande.

Mecz odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

'
Ławka rezerwowych Portugalii: Beto, Ramos, Costa, Fernandes, Eder, Neto, Pereira, Sergio Oliveira, Rodrigues, Sanches, Soares.

Trener: Fernando Santos.

'
Ławka rezerwowych biało-czerwonych: Szczęsny, Drągowski, Góralski, Grosicki, Kądzior, Kamiński, Kędziora, Linetty, Milik, Pietrzak, Szymański.

Trener: Jerzy Brzęczek.

'
Do meczu pozostało 10 minut.

'
Początek meczu Ligi Narodów Polska - Portugalia o 20:45. Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Portugalia, to zapraszamy do śledzenia meczu online