Dania U-21 - Polska U-21 online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Dania U-21
Polska U-21
1 : 1

Iversen, Andersen, Nelsson, Rasmussen - Kristensen, Abildgaard, Billing, Poulsen - Skov, Larsen (74' Dreyer), Duelund (67' Ingvartsen)
Grabara - Stolarski, Wieteska, Bochniewicz, Pestka - Dziczek, Żurkowski (89' Ambrosiewicz), Kapustka, Michalak (76' Jóźwiak), Szymański - Kownacki

Billing (40.)
Kownacki (43., karny)

Nelsson (41.) żółta kartka
Dziczek (17.) żółta kartka

Mecze na żywo: Dania U-21 - Polska U-21

Dziękujemy Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Podział punktów w bardzo ważnym meczu grupy "C". Polska musi liczyć na cud w ostatniej kolejce ligowej. Nasza kadra w zbliżający się wtorek rozegra spotkanie życia z Gruzją.
Podopieczni Czesława Michniewicza muszą przy okazji liczyć na potknięcie Duńczyków w starciu z Wyspami Owczymi.

Usłyszeliśmy ostatni gwizdek sędziego!

90+3'
Korner nie przyniósł zagrożenia. Dania się wybroniła.

90+2'
Sebastian Szymański został zablokowany, przy uderzeniu. Za chwilę będzie korner.

90+1'
Wysoki pressing w wykonaniu polskiej ekipy.

90'
Arbiter główny dorzucił dwie minuty.

90'
Do góry powędrowała chorągiewka sędziego liniowego. Dreyer nie utrzymał swojego ustawienia.

89'
Szymon Żurkowski pozostawił na boisku sporo zdrowia. Paweł Ambrosiewicz wszedł na ostatnie minuty tego spotkania eliminacyjnego.

88'
Brakuje decyzyjności Polakom w pobliżu szesnastki Danii.

87'
Gospodarze usiłują utrzymywać się przy piłce.

85'
Sebastian Szymański pięknie przymierzył z głębi pola karnego! Daniel Iversen bardzo dobrze sparował strzał, który kierował się w lewe okno bramki!

83'
Duńczycy ambitnie próbują zamknąć ten mecz.

81'
Kamil Grabara bardzo szczęśliwie sparował kąśliwy strzał zza pola karnego! Zbyt wiele miejsca na swobodne uderzenie otrzymał Ingvartsen.

80'
Przyjezdni muszą grać bardziej agresywnie. Aktualny wynik oddala Polskę od wywalczenia upragnionego awansu na EURO U-21 2019.

78'
Nikt nie potrafił zamknąć wrzutki ze stałego fragmentu gry. Polska miała okazję coś konstruktywnego zrobić pod polem karnym oponenta.

77'
Szymon Żurkowski odbył twardą rywalizację siłową z przeciwnikiem. Sędzia przyznał Polakom rzut wolny.

76'
Zmiana, której autorem jest Czesław Michniewicz. Kamil Jóźwiak za Konrada Michalaka.

74'
Druga zmiana w składzie Duńczyków. Jacob Larsen zastąpiony przez Andersa Dreyera.

73'
Dawid Kownacki dopadł do wgrania z lewego skrzydła boiska. Napastnik potrafił dotknąć futbolówkę głową, jednakże strzał okazał się zbyt łatwy do wybronienia dla Daniela Iversena.

71'
Dawid Kownacki kropnął konkretnie od rzutu wolnego. Napastnik nie przestraszył się szansy. Jego uderzenie poleciało minimalnie obok prawego słupka bramki.

70'
Szymon Żurkowski został odepchnięty. Strefa jest atrakcyjna do oddania strzału lub posłania interesującej centry.

68'
Szymański ładnie przymierzył bezpośrednio od rzutu wolnego. Piłka obrała niezłej rotacji, ale ostatecznie wylądowała daleko obok prawego słupka bramki.

67'
Marcus Ingvartsen zameldował się na placu gry. Mikkel Duelund pojawił się wśród innych rezerwowych zespołu Danii.

65'
Gorąco zrobiło się w polskiej szesnastce. Larsen był bliski skutecznej finalizacji podania z prawego skrzydła boiska.

64'
W środkowej strefie boiska sędzia dostrzegł faul na Duńczyku. Zespół gospodarzy rozpocznie nową akcję od stałego fragmentu gry.

63'
Szymon Żurkowski zaliczył uderzenie z dalszej odległości. Pomocnik reprezentacji Polski wyraźnie ulokował futbolówkę na trybunach stadionu w Aalborgu.

62'
Mateusz Wieteska zanotował nieudolny cross. Prosta strata piłki na połowie dzisiejszego przeciwnika.

60'
Polska powinna prowadzić! Paweł Bochniewicz kapitalnie wyskoczył do dośrodkowania z rzutu wolnego! Stoper gości jednak źle trafił w piłkę! Ta poleciała wysoko nad poprzeczką bramki.

59'
Konrad Michalak posłał silną wrzutkę z prawej flanki boiska. Futbolówkę skutecznie głową oddalił od swojego pola karnego Rasmussen.

58'
Ogromną przewagę w posiadaniu piłki mają zawodnicy z Danii.

56'
Daniel Iversen zgarnął silnie uderzoną futbolówkę z prawego skrzydła boiska. W zamyśle było to dośrodkowanie.

55'
Larsen soczyście kropnął z okolic 30 metra od polskiej bramki. Piłka została bardzo wysoko podniesiona na trybuny. Uderzenie można jednak odnotować w statystykach.

53'
Deulund oddał efektowne uderzenie z głębi pola karnego przeciwnika. Mocno chybiony strzał wzorowo wyłapał Kamil Grabara.

52'
Polscy zawodnicy dobrze przesuwają się w bloku obronnym.

50'
Gospodarze usiłują zdominować wydarzenia na placu gry.

49'
W obu składach nie zrealizowano żadnych zmian.

48'
Wyborna akcja na dwa - trzy podania! Dawid Kownacki będąc w najbliższej odległości od bramki dał się w ostatniej chwili uprzedzić Nelssonowi!

47'
Dania operuje krótkimi podaniami na połowie przeciwnika.

46'
Czas na II odsłonę!

Sędzia główny zarządził przerwę! Wynik 1:1!.

44'
Konrad Michalak mógł szybko wyprowadzić Polskę na prowadzenie. Silny strzał z ostrego kąta powędrował tuż obok lewego słupka bramki. Końcówkami palców tor lotu futbolówki zmienił Daniel Iversen.

43'
Gooooooooool! Błyskawiczna odpowiedź w wykonaniu Polaków! Dawid Kownacki zachował się jak profesor! Strzał z 11. metrów poleciał w prawy, dolny róg bramki. Żaden z bramkarzy nie byłby w stanie wyciągnąć takiego zagrania.

41'
Rzut karny dla Polski! Ewidentnym zagraniem ręką w swoim polu karnym błysnął Nelsson. Nie było żadnych podstaw do podważenia decyzji arbitra.

40'
Goooooooool! 1:0! Dania prowadzi w tym meczu! Philip Billing świetnie płaskim uderzeniem zaskoczył Kamila Grabarę. Chirurgiczna precyzja przy strzale w prawy, dolny róg bramki.

38'
Stolarski próbował dotrzeć do zagrania na obieg. Michalak beznadziejnie pozbawił gości szansy na zaskoczenie przeciwnika na skrzydle.

36'
Larsen mocno przestrzelił z ostrego kąta. Nieudolne przyjęcie piłki przez Bochniewicza mogło wiele kosztować naszą reprezentację. Defensorowi w wywarciu skutecznego pressingu pomogło dwóch kolejnych obrońców.

35'
W polu karnym Polski zostało dokonane przewinienie. Skaczący Pestka był nieprzepisowo blokowany.

33'
69% posiadania piłki - Dania. 31% - Polska.

31'
Piłka krąży w pobliżu polskiej szesnastki. Polacy muszą spróbować opanować swoją grę.

30'
Niepewne wyjście z bramki zanotował Kamil Grabara. Bramkarz nie porozumiał się ze swoimi kolegami z bloku defensywnego. Na szczęście żaden z napastników Danii nie dopadł do centry z prawej flanki.

28'
Dania przerzuciła się na atak pozycyjny. Tempo dzisiejszych zawodów uległo regresowi.

27'
Gracze Czesława Michniewicza szukają możliwości gry z kontry.

25'
Duelund za szybko wybiegł za linię defensywy Polaków. Arbiter liniowy nie miał innego wyboru - podniósł chorągiewkę.

24'
Dawid Kownacki w bajecznym stylu minął ostatniego obrońcę Danii i wyszedł na wyborną sytuację na zdobycie gola! Napastnik zdecydował się na silne uderzenie, ale na posterunku świetnie swoim barkiem strzał zatrzymał Daniel Iversen.

23'
Kamil Grabara po raz kolejny dostał szansę na popełnienie dobrej interwencji. Znów na jego bramkę poleciał soczysty strzał z linii pola karnego.

21'
Wrzutka z lewego narożnika boiska powędrowała w rękawice bramkarza Duńczyków. Polska kadra ma teraz przewagę na płycie boiska.

20'
Daniel Iverson został dwukrotnie wystawiony na trudne czasy. Najpierw goalkeeper wyśmienicie wyciągnął się do uderzenia z dystansu. Szymon Żurkowski błysnął nieoczekiwanym zagraniem z pół woleja. A za drugim razem instynktownie nogami zatrzymał bardzo nieprzyjemny strzał Konrada Michalaka.

19'
Kamil Grabara sprawnie przechwycił sygnalizowany strzał z dalszej odległości. Uderzenie skierowane wprost w środek bramki.

18'
Coraz groźniejsi są zawodnicy z Danii. Akcje budowane na skrzydłach są trudne do zneutralizowania.

17'
żółta kartka Patryk Dziczek wyraźnie popchnął rywala. Brak decyzyjności w pierwszej fazie akcji o wszystkim zadecydowało.

16'
Dawid Kownacki nie zdołał minąć swojego przeciwnika. Snajper został wyraźnie zahaczony o nogę.

15'
Za Nami już pierwszy kwadrans tego spotkania.

13'
Polska usiłowała wytworzyć groźny kontratak po odbiorze piłki. Zabrakło większego opanowania w okolicach pola karnego Danii. Nelsson skutecznie przeciął podanie w kierunku Szymańskiego.

12'
Kamil Grabara popisał się znakomitym refleksem na linii bramkowej! Goalkeeper bardzo przytomnie zbił nieprzyjemną centrę z prawego skrzydła boiska! Skov był bliski umieszczenia futbolówki w lewym sektorze bramki.

10'
Rzut rożny dla Danii. Wysoka wrzutka leciała w okolice strefy bramkarskiej Grabary. Jego koledzy z zespołu bardzo skutecznie wygrali powietrzne rywalizacje o piłkę.

9'
Paweł Stolarski delikatnie, ale wbrew przepisom odepchnął swojego przeciwnika. Arbiter wykonał swoją powinność, a mianowicie przyznał gospodarzom stały fragment gry.

8'
W złym kierunku poleciała centra od rzutu wolnego w wykonaniu Bartosza Kapustki. Trzeba to sklasyfikować jako zmarnowaną szansę na stworzenie akcji bramkowej.

7'
Faulowany był Bartosz Kapustka. Będzie rzut wolny dla polskiej reprezentacji.

5'
Blisko ustawiony całej sytuacji sędzia asystent podniósł chorągiewkę. Pozycja spalona u jednego z piłkarzy ekipy gospodarza.

4'
Duńczycy starają się budować zagrożenie na lewej flance boiska. Sporo dłuższych podań kierowanych w ten rejon placu gry.

3'
Gospodarze próbują jak najszybciej ustawić sobie ten mecz.

1'
Kamil Grabara złapał piłkę, po bardzo nieczystym strzale Larsena. Dania potrafiła jednym crossowym zagraniem wypracować sobie okazję strzelecką.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego!

*'
Teraz swój czas mają Duńczycy.

*'
W tej chwili mamy okazję wysłuchać hymnu Polski - "Mazurek Dąbrowskiego".

*'
W pierwszej batalii podopieczni Czesława Michniewicza wygrali 3:1.

*'
Pojedynek odbędzie się na Aalborg Portland Park.

*'
W walce o bezpośrednią promocję walczą "Biało - Czerwoni", którzy w tej chwili mają tylko jedno oczko mniej od dzisiejszego przeciwnika. W przypadku zwycięstwa z Duńczykami Polacy staną na znakomitej pozycji przed ostatnią kolejką eliminacji.

*'
Reprezentacja Danii może sobie dzisiaj zapewnić bezpośredni awans do Mistrzostw Europy U-21 2019. Po ośmiu seriach gier prowadzi w grupie "C", gromadząc na swoim koncie dziewiętnaście punktów.

*'
Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00

*'
Zapraszamy serdecznie Wszystkich do śledzenia naszej relacji tekstowej "NA ŻYWO" z meczu: Dania U-21 vs. Polska U-21.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Dania U-21 - Polska U-21, to zapraszamy do śledzenia meczu online