Polska - Włochy online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Włochy
0 : 1

Szczęsny - Bereszyński, Glik, Bednarek, Reca (87' Jędrzejczyk) - Szymański (HT' Grosicki), Góralski, Linetty (HT' Błaszczykowski) - Zieliński - Milik, Lewandowski.
Donnarumma - Florenzi (84' Piccini), Bonucci, Chiellini, Biraghi - Verratti, Jorginho, Barella - Bernardeschi (81' Lasagna), Insigne, Chiesa.

Biraghi (90+2.)

Jorginho (31.) żółta kartka

Mecze na żywo: Polska - Włochy

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Włosi zasłużyli na zwycięstwo w tym spotkaniu. W przekroju całego starcia byli znacznie lepszą drużyną. Polacy zaprezentowali się przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo.

90+2'
0:1. Biraghi pokonał Szczęsnego.
Polska defensywa przysnęła przy rzucie rożnym. Lewy obrońca Włochów na dalszym słupku zamknął dośrodkowanie z narożnika boiska, a piłka zatrzepotała w siatce.

90+1'
Mocne uderzenie Glika zatrzymane przez Donnarummę.

90'
Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

89'
Błaszczykowski zepsuł kontrę przez zbyt długie rozmyślanie o dalszym rozegraniu akcji.

87'
Trzecia zmiana w polskiej ekipie: Jędrzejczyk za Recę.

84'
Druga zmiana w zespole z Półwyspu Apenińskiego: Piccini wszedł w miejsce Florenziego.

81'
Pierwsza korekta w składzie Italii: Lasagna za Bernardeschiego.

79'

77'
41 692 kibiców zgromadziło się dzisiaj na Stadionie Śląskim.

76'
Niebywała jest nieskuteczność Włochów. Bernardeschi z łatwością wbiegł na wysokość szesnastego metra i mógł jeszcze wejść w pole karne. Podjął jednak decyzją o strzale i przeniósł piłkę nad bramką.

73'
Jak tego nie wykorzystali Polacy? Najpierw Lewandowski znakomicie obsłużył Grosickiego, ten bez przyjęcia uderzył, jego strzał został jednak odbity przez golkipera, ale stworzyła się okazja na dobicie dla Milika. Napastnik Napoli spudłował jednak w fatalny sposób.

72'
Tragikomiczne dośrodkowanie Grosickiego z lewej flanki. Zagranie rodem z najgorszych spotkań polskiej ekstraklasy.

70'
Bernardeschi nie wykorzystał znakomitej okazji do zmiany rezultatu! Doskonałe dogranie posłał Chiesa, wprost na głowę skrzydłowego Juventusu.

68'

67'
Błaszczykowski nie upilnował w pierwszej chwili Florenziego, ale zdążył wybić futbolówkę w drugim momencie.

65'
Chiesa wpakował futbolówkę do siatki, ale asystujący mu Insigne był na wyraźnym spalonym.

64'
Verratti poszkodowany w starciu z Milikiem.

63'
Centra Grosickiego w ciemno miała dojść do Lewandowskiego, ale najlepszy strzelec w historii reprezentacji Polski był w innym miejscu niż tam, gdzie poleciała piłka.

61'
Stały fragment gry rozegrany bardzo podobnie jak chwilę temu, a efekt praktycznie taki sam.

60'
Rykoszet po uderzeniu Chiesy, będzie rzut rożny dla przyjezdnych.

59'
Biraghi oddał, na szczęście, z pola karnego Polaków strzał na wiwat.

57'
W końcu mamy celny strzał. Donnarumma odbił próbę Grosickiego, a późniejsza dobitka Zielińskiego poszybowała kilka metrów nad poprzeczką.

56'
Bernardeschi spalił akcję włoskiej kadry.

54'
Reca zacentrował wprost w rękawice Donnarummy.

53'
Krótkie rozegranie, po którym nieudana wrzutka Jorginho została przechwycona przez defensorów.

52'
Korner po zablokowanym uderzeniu Insigne.

50'
Na spalonym złapany Chiesa.

49'
Glik nie doskoczył do wyrzuconej z autu przez Recę piłki.

48'
Polski zespół gra nieco wyżej, na razie wygląda to nieco lepiej niż w pierwszej części meczu.

46'

*'
Podwójna zmiana w szeregach Polski: Grosicki zajął miejsce Szymańskiego, Błaszczykowski zastąpił Linettego.

*'
Piłkarze powrócili na płytę boiska.

*'
Statystyki nie napawają optymizmem.

*'
Gra Polski tylko momentami może zadowalać. Przewaga Italii jest niepodważalna, a gracze trenera Brzęczka sprawiają wrażenie, jakby remis był dla nich idealnym rezultatem.

45'
Sędzia liniowy dostrzegł pozycję spaloną Chielliniego.

44'
Piękna akcja Włochów pomiędzy Florenzim i Insigne mogła przynieść gola na 0:1, ale Szczęsny po raz kolejny uratował polską drużynę.

43'
Reca zablokował sygnalizowane dośrodkowanie Florenziego.

41'
Na niewielkim spalonym złapany Bereszyński.

40'
Linetty przewrócił Verrattiego na połowie rywala. Gra przerwana.

38'

37'
Strzał Bernardeschiego nie mógł zaskoczyć polskiego bramkarza.

36'
Udana parada Szczęsnego po kąśliwej główce Chielliniego.

34'
Polacy nie stworzyli najmniejszego zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

33'
Bomba z woleja Milika w ostatniej chwili przyblokowana przez Chielliniego. Tylko korner.

32'
Świetna parada Szczęsnego po strzale Jorginho! Było bardzo groźnie.

31'
żółta kartka Żółty kartonik dla Jorginho za nadepnięcie Lewandowski.

30'
Insigne trafił w poprzeczkę! Drugi raz w tym meczu ratuje nas obramowanie bramki.

29'
Milik złapany na ofsajdzie.

27'
O ile w ofensywie nie wygląda to najgorzej, to w defensywie radzimy sobie co najmniej źle. Włoski zespół nie ma zbyt dużych problemów z przebijaniem się przez naszą obronę.

25'
Bonucci szukał długim zagraniem Insigne, ale futbolówka wyszła poza pole gry.

23'
Bernardeschi z łatwością wpadł z piłką w pole karne, po czym zdołał uderzyć. Na szczęście, była to próba niecelna.

22'
Gdyby Lewandowski posłał nieco lżejsze prostopadłe podanie do Linettego, to być może gracz Sampdorii wyszedłby sam na sam z Donnarummą.

21'
Bednarek nie sięgnął dośrodkowania Zielińskiego z głębi pola.

20'
Polska kadra powoli zaczyna mieć pomysł na grę. Nie było to takie oczywiste kilka minut temu.

18'
Dogranie Szymańskiego przeszła przez całe pole karne bronione przez czterokrotnych mistrzów świata. Po raz kolejny zabrakło precyzji.

16'
Wrzutka Zielińskiego przejęta przez włoskich graczy.

15'
Barella taktycznie sfaulował Milika. Powinno być napomnienie w postaci żółtej kartki, ale arbiter nie zdecydował się na karę indywidualną.

14'
Zieliński ostro potraktowany w środku pola. Przewinienie odgwizdane przez słoweńskiego sędziego.

12'
Ogromny kocioł w szesnastce Polaków, ostatecznie piłka wylądowała na aucie.

11'
Italia dominuje nad reprezentacją Polski. Słabo wygląda gra gospodarzy.

10'
Obyło się bez zagrożenia, kontratak polskiego zespołu został przerwany przez Florenziego.

9'
Rzut rożny dla Włochów po interwencji Bednarka.

8'
Techniczny lob Insignego przeszedł nad poprzeczką. Aż nadto widoczne było pasywne ustawienie naszej obrony.

6'
Goście chcą utrzymywać się przy futbolówce tak długo, jak to tylko możliwe.

5'
Efektowny rajd Bereszyńskiego na prawym skrzydle, jego późniejsze dośrodkowanie padło już jednak łupem włoskich defensorów.

3'
Odpowiedź podopiecznych Jerzego Brzęczka, ale brak dokładności uniemożliwił zbudowanie dobrej akcji w polu karnym przeciwnika.

2'
Jorginho obił poprzeczkę! Pomocnik Chelsea oddał świetny strzał z okolicy dwudziestego metra, zabrakło mu naprawdę niewiele, aby Szczęsny musiał wyciągać piłkę z siatki.

1'
Rozpoczęli Polacy.

*'
Czas na hymny obydwu państw. Za krótką chwilę będzie miała miejsce inauguracja meczu.

*'
Zawodnicy meldują się na murawie Stadionu Śląskiego w Chorzowie.

*'
Arbitrem spotkania będzie pochodzący ze Słowenii, Damir Skomina.

*'
Rezerwowi gości: Sirigu, Perin, Piccini, Criscito, Bonaventura, Pellegrini, Lasagna, Acerbi, Romagnoli, Gagliardini, Berardi, Giovinco, Immobile.

*'
Wyjściowe zestawienie przyjezdnych z Półwyspu Apenińskiego także zostało przedstawione.

*'
Z występu wykluczeni dzisiaj byli: z powodu nadmiaru żółtych kartek, Mateusz Klich oraz kontuzjowany Grzegorz Krychowiak. Poza kadrą znajduje się także Maciej Makuszewski i Tomasz Kędziora.

*'
Ławka rezerwowych: Fabiański, Drągowski, Jędrzejczyk, Olkowski, Pietrzak, Kamiński, Frankowski, Grosicki, Kądzior, Błaszczykowski, Kurzawa, Piątek.

*'
Skład polskiej drużyny został zaprezentowany.

*'
Polacy, w ramach Ligi Narodów, zagrali już mecz z Włochami. Wrześniowa potyczka z 7 września zakończyła się wynikiem 1:1.

*'
Trener reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek, może dzisiaj po raz pierwszy odnieść zwycięstwo jako trener kadry. jego dotychczasowy blians to dwa remisy i porażka.

*'
Włosi, choć nie są w najlepszej formie, z pewnością nie będą łatwym rywalem do pokonania dla polskiego zespołu.

'
Zapraszamy do śledzenia meczu Polska - Włochy na żywo o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Włochy, to zapraszamy do śledzenia meczu online