Borussia Monchengladbach - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Borussia Monchengladbach
0 : 0

Sommer – Korb, Stranzl, Dominguez, Wendt – Kramer, Xhaka, Herrmann (81' Traore), Hahn(81' Johnson) – Raffael (90'Hazard), Kruse
Neuer - Alaba, Dante, Benatia - Bernat, Alonso, Lahm, Rafinha (66' Ribery) - Götze(83'Shaqiri), Lewandowski, Müller (74' Pizzaro)

Wendt (48.) żółta kartka
Gotze (45.) żółta kartka
Dante (47.) żółta kartka
Benatia (62.) żółta kartka

Mecze na żywo: Borussia Monchengladbach - Bayern Monachium

95'
Sędzia gwiżdże po raz ostatni ! W hicie dziewiątej kolejki oba zespoły pozostają niepokonane. Bayern Monachium utrzymuje fotel lidera, a Borussia Monchengladbach awansuje na drugie miejsce.

94'
Oba zespoły rozgrywają piłkę jak najszybciej. W międzyczasie na boisku leży kolejny kontuzjowany zawodnik Borussi Monchengladbach. Guardiola jest wściekły i ciągle pokazuje na zegarek !

92'
Pizzaro główkuje, lecz nie trafia do bramki.

91'
Trzy minuty doliczone. Xhaka jest kontuzjowany i leży na boisku, a trener niestety nie ma już zmian.

90'
Zmęczonego Raffaela zmienia Hazard.

89'
Bernat z narożnika pola karnego ! Minimalnie obok bramki! Sędzia wskazuje na rzut rożny.

88'
Traore zablokowany upada w polu karnym i domaga się rzutu karnego, ale sędzia nie gwiżdże nic.

87'
Traore próbował dośrodkować, ale defensorzy wybijają.

86'
Szanse na szybkie wyjście do ataku psuje Traore zbyt mocnym podaniem do Kruse.

86'
Złe dośrodkowanie Lahma wybijają obrońcy, którzy dzisiaj bardzo dobrze się sprawuję.

83'
Ostania zmiana w zespole z Monachium. W miejsce Gotze, zostaje wprowadzony Shaqiri.

81'
Podwójna zmiana u gospodarzy. Boisko opuszczają Herrman i Hahn, a zastepują ich Traore i Johnson.

79'
Atomowy strzał Raffaela broni z wielkimi kłopotami golkiper.

78'
Piłka odebrana Gotzemu w sposób prawidłowy, lecz nie zgadzają się z tym gracze Bayernu.

76'
Ekipie z Monachium brakuje "ostatniego podania", więc rozgrywają piłkę bardzo długo i nieefektywnie.

74'
W miejsce Mullera wchodzi Claudio Pizzaro. Miejmy nadzieje, że ten doświadczony zawodnik wniesie coś do gry.

74'
Kruse strzela w obrońcę.

71'
Alonso otrzymuje ostrzeżenie za faul taktyczny na Raffaelu.

69'
Muller mija się z doskonałą wrzutką w pole karne.

68'
Hahn decyduje się na strzał - bardzo niecelnie.

67'
Fenomenalną interwencją popisuję się Manuel Neuer, gdy piłka z rzutu wolnego leciała w długi róg bramki.

66'
Zmiana na boisku. Ribery wchodzi za Rafinhe.

66'
Dominguez uderza piłkę głową ! Minimalnie nad poprzeczką.

64'
Gotze oddaje strzał z bliskiej odległości, ale to nie mogło być wyzwaniem dla Sommera.

62'
W walce o górną piłkę Benatia pomaga sobie łokciem, więc zostaje ukarany żółtą kartką.

61'
Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Do strzału dochodzi Bernat, ale strzela w boczną siatkę.

60'
Z bliskiej odległości pudłuje napastnik Borussi !

59'
Kolejny bardzo szybki atak Monchengladbach i kolejna kapitalna interwencja bramkarza !

57'
Rzut wolny ze skraju pola karnego dla Bayernu. Gracze zdecydowali się na dośrodkowanie, jednak główkujący zawodnik jest na spalonym.

55'
Lewandowski z ostrego kąta, ale górą jest Sommer.

53'
Piłkarze z Monachium uspokajają grę i szykują swój atak.

52'
Kontratak gospodarzy ! Genialnie broni Neuer ! Gdyby nie on padłaby bramka.

50'
Lahm ograny przez obrońców traci piłkę, więc od bramki zaczynają gracze Borussi.

49'
Strzał sprzed pola karnego Alaby zostaje zablokowany przez defensorów.

48'
Wendt atakuje Roberta Lewandowskiego i sędzia karze go żołtą kartką.

47'
Dante za faul otrzymuje żółtą kartkę.

46'
Bayern powoli i dokładnie rozgrywa piłkę.

46'
Drugą połowę rozpoczęli piłkarze Josepa Guardioli.

45'
Wrzawa na trybunach!

45'
Sędzia nie doliczył ani minuty. 0-0 po zaciętej pierwszej połowie.

45'
Żółtą kartkę otrzymuje Gotze za faul na Hahnie.

43'
Reprymenda dla Rafinhy za spóźniony atak.

42'
Kontratak gospodarzy, jednak piłka za mocno kopnięta w stronę Hahna.

41'
Lewandowski znalazł sobie trochę miejsca i oddaje strzał ! Rykoszet ratuje Borussię.

40'
Boczni obrońcy gospodarzy bardzo dobrze rozbijają skrzydłowe ataki.

38'
Faulowany Lahm. Rzut wolny wykonany bardzo szybko.

37'
Walka w środku pola o futbolówkę.

34'
Kruse marnuje idealna okazję na zdobycie bramki. Oddał zbyt lekki strzał, który bez problemu obronił Neuer.

33'
Strzał Lahma zablokowany przez Domingueza.

32'
Kruse przewraca się przed polem karnym, lecz sędzia nie dyktuje faulu.

31'
Szansa dla Borussi Monchengladbach, ale Benatia dobrze interweniuje.

30'
Dante znów fauluje Kruse na swojej połowie.

28'
Lewandowski gdyby lepiej przyjął, miałby idealną pozycję na zdobycie bramki.

27'
Wrzutka Rafinhy ! Obrońcy wybijają na rzut rożny.

26'
Oprócz kilku dośrodkowań, nie było dogodnych okazji na zdobycie bramki.

25'
Gotze nabija rywala w rękę - piłka dla Bayernu.

23'
Kolejne złe podanie gospodarzy i tracą oni piłkę.

22'
Za mocne podanie do napastnika Borussi i pierwszy przy piłce jest Neuer.

21'
Piłka wpada w pole karne, lecz obrońcy zrobili to, co do nich należy.

20'
Dante fauluje Kruse i będzie rzut wolny na połowie gości.

18'
Rzut rożny wykonuje Alonso, ale nic z tego nie wynikło.

17'
Bayern powoli konstruuje atak.

15'
Dośrodkowanie trafia do Roberta Lewandowskiego, który strzela głową, jednak bramkarz łapie piłkę.

14'
Przez dłuższy czas przy piłce utrzymują się piłkarze z Monachium i to oni starają się stworzyć sobie dogodną szanse na zdobycie bramki.

12'
Dośrodkowanie Gotze wybijają defensorzy.

11'
Faul na Alabie i mamy rzut wolny na połowie Borussi.

9'
Potężne uderzenie Alaby, golkiper popisał się dobrą interwencją.

8'
Lewy nieudanie drybluje w polu karnym i traci futbolówkę.

7'
Muller z narożnika pola karnego ! Minimalnie obok bramki.

6'
Dobre podanie do Gotze - niestety gracz znajduję się na pozycji spalonej.

4'
Była szansa na kontratak dla Borusii, jednak podanie do napastnika było zdecydowanie za mocne.

3'
Robert Lewandowski uderzą głową ! Ponad bramką.

1'
Piłkarze Bayernu zaczynają bardzo ostrym pressingiem, dzięki czemu odebrali piłkę.

1'
Borussia Monchengladbach zaczyna od środka.

0'
Ławka rezerwowych gości: Zingerle, Ribery, Shaqiri, Pizarro, Boateng, Rode, Hojbjerg. Zmiennicy gospodarzy: Heimeroth, Brouwers, Traore, Nordtveit, Johnson, Hazard, Hrgota.

0'
Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Felix Zwayer.

0'

0'

0'
W hicie dziewiątej kolejki do walki o trzy punkty staną dwie niepokonane drużyny. Gospodarze po ośmiu kolejkach zgromadzili szesnaście punktów, a ekipa gości - dwadzieścia oczek, co pozwoliło im objąć fotel lidera Bundesligi.

0'
Zapraszamy serdecznie na relację LIVE z meczu Borussia Monchengladbach - Bayern Monachium. Rozpoczęcie spotkania zaplanowane jest na godzinę 17:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Borussia Monchengladbach - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online