Piast Gliwice - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Szmatuła - Konczkowski, Sedlar, Czerwiński, Kirkeskov - Jodłowiec, Hateley - Valencia, Felix (86' Dziczek), Badia (73' Jagiełło) - Papadopulos (90+1' Parzyszek)
Alomerović - Nunes, Augustyn, Vitoria, Mladenović - Łukasik (58' Sobiech), Lipski, Kubicki, Mak (58' Arak), Michalak (70' Haraslin) - Paixao

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk

Dziękujemy Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Podział punktów na otwarcie 12. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Lechia Gdańsk utrzymała się na pozycji lidera. Zawodnicy z Gdańska oraz Gliwic muszą bacznie obserwować poczynania sąsiadów z wyższych rejonów tabeli.

90+4'
Blisko gola na 1:2! Piłka minimalnie poleciała obok lewego słupka bramki. Jakub Arak groźnie głową strącił dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego.

90+3'
Lechia wykona rzut wolny w pobliżu pola karnego Piasta.

90+1'
Doszło do ostatniej zmiany w składzie Piasta. Piotr Parzyszek w miejsce Michala Papadopulosa.

90+1'
żółta kartka Żółtą kartkę ma Flavio Paixao.

90'
Bonusowy czas wynosi 3 minuty.

88'
Duże zamieszanie w szesnastce Piasta. Kąśliwie posłana futbolówka od rzutu wolnego mogła zrobić krzywdę gospodarzom.

87'
żółta kartka Żółtą kartkę dostał Thomas Hateley. Faul taktyczny na rozpędzonym Lukasie Haraslinie.

86'
Zmiana. Patryk Dziczek w miejsce Jorge Felixa.

85'
Goooooooool! 1:1! Lukas Haraslin wyrównał stan meczu! Ogromnie precyzyjny strzał w prawy sektor bramki Jakuba Szmatuły.

83'
Lechię Gdańsk w następnej serii gier czeka prestiżowa potyczka z Arką Gdynia. "Wielkie Derby Trójmiasta" elektryzują całą piłkarską Polskę.

82'
Jarosław Kubicki za ostro rywalizował w powietrznym starciu. Sędzia przyznał Piastowi stały fragment gry.

80'
Lukas Haraslin poszukał silnej próby zza pola karnego. Ogromnie mocno kopnięta futbolówka przeleciała wyraźnie nad poprzeczką bramki.

79'
żółta kartka Joao Nunes otrzymał żółtą kartkę za niesportową postawę.

77'
Popularne "Piastunki" mądrze operują na placu gry. Starają się trzymać bezpieczny dystans.

75'
Do finiszu regulaminowego czasu gry pozostał już tylko kwadrans.

73'
Gerard Badia dał Jakubowi Szmatule opaskę kapitańską. Hiszpańskiego pomocnika Piasta zastąpił Aleksander Jagiełło.

72'
Waldemar Fornalik ma nadal komplet zmian do zrealizowania. Po stronie konkurencji wszystkie roszady zostały już przeprowadzone.

70'
W zestawieniu przyjezdnych doszło do ostatniej korekty. Konrada Michalaka na placu gry zmienił Lukas Haraslin.

69'
żółta kartka Żółta kartka dla Błażeja Augustyna. Brzydki, spóźniony atak na rywala.

68'
Jakub Arak przepięknie złożył się do strzału głową, po niezłej wrzutce z lewej flanki boiska. Napastnik Lechii Gdańsk posłał piłkę tuż obok lewego słupka bramki Szmatuły.

66'
Obie drużyny wykonały po jednej celnej próbie na bramkę.

65'
Gdańska Lechia nadal próbuje. Piłkarze Piotra Stokowca ambitnie szukają mankamentów w defensywie Piasta.

63'
Patryk Lipski miał piłkę do niezłego strzału z rzutu wolnego. Młody zawodnik Lechii nie potrafił jednak dokładnie wstrzelić się w futbolówkę. Ta powędrowała wysoko nad poprzeczką bramki.

61'
Próba efektownej prostopadłej piłki w kierunku Artura Sobiecha. Aleksandar Sedlar znakomicie przeciął tor lotu futbolówki.

60'
Konrad Michalak ulokował piłkę w bramce, ale gol nie mógł zostać uznany. Arbiter liniowy wychwycił ofsajd.

59'
Michal Papadopulos nie doszedł do prostopadłego podania od Valencii. Piast wyprowadziła piorunujący kontratak. Zabrakło odpowiedniej precyzji w kluczowej fazie akcji.

58'
Zmiany. Artur Sobiech w miejsce Daniela Łukasika, Jakub Arak za Michała Maka.

56'
Zanosi się na podwójną zmianę w składzie "Biało - Zielonych".

54'
Akcja na jeden kontakt w wykonaniu gospodarzy. Błażej Augustyn popisał się przytomnością, powstrzymując podanie do Felixa.

53'
Dośrodkowania z lewej flanki boiska na pole karne Piasta. Jak dotąd gospodarzom udaje się zneutralizować zagrożenia.

51'
Michal Papadopulos został odepchnięty w powietrznej rywalizacji. Rzut wolny dla ekipy gospodarzy.

50'
Przewagę mają goście. Gospodarze muszą czujnie reagować w swojej szesnastce.

48'
Lechia wykonała rzut wolny. Zawiesinę w polu karnym Piasta skutecznie powstrzymał jeden z defensorów.

47'
W obu zestawieniach personalnych nie doszło do żadnych zmian.

46'
Ruszamy z II odsłoną widowiska!

Portal EkstraStats przygotował panel statystyk.

Obie drużyny schodzą do tunelu. Koniec I części gry w Gliwicach!

45'
Sędzia dorzucił 1 minutę do regulaminowego czasu gry pierwszej połowy spotkania.

45'
Zlatan Alomerović doskonale wyłapał centrę z lewego skrzydła boiska. Piast próbuje podwyższyć do przerwy.

44'
Piast utrzymuje się przy futbolówce.

43'
Dalekie wyjście z bramki musiał zaliczyć Zlatan Alomerović. Szybko biegnący Valencia nie pokonał goalkeepera.

41'
Tom Hateley podciął swojego przeciwnika. Od rzutu wolnego rozpocznie Lechia Gdańsk.

40'

38'
Goście szukają swojego sposobu na grę poprzez atak pozycyjny.

37'
Faul taktyczny na zawodniku Piasta Gliwice. Wszystko miało miejsce w środku pola.

35'
Patryk Lipski za mocno wybił korner. Piłka przeszła wszystkich graczy, którzy byli ustawieni w pobliżu bramki Jakuba Szmatuły.

34'
Zawodnicy Lechii reklamowali zagranie piłki ręką w polu karnym Piasta. Arbiter główny nie zechciał przyznać rzutu karnego przyjezdnym.

33'
Gol pobudził Piasta. W tym momencie przeważają zawodnicy trenera Fornalika.

32'
Joeyl Valencia zaszarżował w polu karnym Lechii. Drybling z kilkoma graczami gości, a potem efektowne uderzenie z głębi pola karnego mogło się podobać. Piłka poleciała tuż obok lewego słupka bramki.

30'
W tej chwili Piast strąca Lechię z pozycji lidera.

29'
Gooooooooool! Piast już na prowadzeniu! Aleksandar Sedlar perfekcyjnie wyegzekwował rzut karny. Spokojny strzał w prawy, dolny róg bramki.

27'
Arbiter główny wskazał na 11. metr! Rzut karny dla Piasta Gliwice! Błażej Augustyn delikatnie, ale przewrócił rozpędzonego pomocnika rywala.

26'
Gerard Badia przeciągnął swoją centrę z prawego narożnika boiska. Zmarnowany stały fragment gry przez klub gospodarza dzisiejszej potyczki.

24'
Jakub Szmatuła udanie zainterweniował na linii bramkowej po strzale Konrada Michalaka. Młody pomocnik Lechii Gdańsk oddał słabą próbę z okolic 17 metrów od bramki.

23'
Michal Papadopulos za długo czekał z dośrodkowaniem z prawej flanki boiska. Błażej Augustyn zapracował na gromkie brawa za bardzo dobrą interwencję wślizgiem.

21'
Nieoczekiwanym wolejem z głębi pola karnego zabłysnął Konrad Michalak. Zaskakująca próba poleciała obok lewego słupka bramki Piasta Gliwice.

20'
Sędzia liniowy wyciągnął pozycję spaloną u zawodnika gliwickiego Piasta.

18'
Gdańszczanie sukcesywnie pracują nad zdominowaniem dzisiejszego przeciwnika.

17'
Lechia Gdańsk przegrała dwie ostatnie delegacje w tym sezonie ligowym.

15'
W Gliwicach zawodnicy już grają kwadrans. Żadnemu z zespołów nie udało się wygenerować jakiejś konkretnej sytuacji na zdobycie bramki.

14'
Patryk Lipski niedokładnie wrzucił piłkę z lewego skrzydła boiska. Futbolówka po jego zagraniu opuściła boisko.

13'
Wysoki pressing zobaczyliśmy u gospodarzy. Lechia skutecznie poradziła sobie z zagrożeniem.

11'
Konrad Michalak stracił równowagę na boisku. Sędzia główny postanowił puścić grę dalej.

10'
Środkowa strefa boisku została opanowana przez podopiecznych Waldemara Fornalika.

8'
Efektowna szarża w pobliżu pola karnego Lechii w wykonaniu Michala Papadopulosa. Będąc już w szesnastce rywala nie zdołał jednak oddać strzału.

7'
Prostopadła piłka w kierunku Flavio Paixao. Patryk Lipski posłał futbolówkę zbyt krótko. Sytuacja została łatwo zneutralizowana przez obrońcę "Piastunek".

5'
Gracz Piasta Gliwice szybko podniósł się z boiska. Obie ekipy grają już w pełnych zestawieniach.

4'
Jorge Felix leży na murawie. Sędzia Jakubik przerwał grę i podszedł do leżącego piłkarza.

3'
Flavio Paixao wyżej podszedł do bramkarza Jakuba Szmatuły. Goalkeeper gospodarzy udanie wyszedł z opresji.

2'
Przy tym meczu pracuje system VAR.

1'
Zawodnicy Piasta rozpoczęli dzisiejsze starcie.

*'
Początek spotkania!

*'
Obie drużyny wyszły na plac gry.

*'
Lechia Gdańsk przystępuje do tej potyczki z pozycji lidera w ligowej tabeli. Ewentualna wygrana pomogłaby gdańszczanom umocnić się na czele stawki.
Piast Gliwice, przy dzisiejszym zwycięstwu, ma szansę na zostanie liderem w tabeli.
Nadchodzące starcie zapowiada się wielce emocjonująco!

*'
Plan 12. serii gier. Ta kolejka obfituje w sporo bardzo interesujących pojedynków.

*'
Pan Krzysztof Jakubik został wysłany do Gliwic w celu realizacji zadań sędziowskich.

*'
Zawody w Gliwicach otworzą 12. kolejkę LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/19.

*'
Zapraszamy serdecznie Wszystkich kibiców do śledzenia wraz z Nami relacji tekstowej "LIVE" z meczu: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online