Real Madryt - Levante online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Levante
1 : 2

Courtois - Odriozola (46' Bale), Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Casemiro, Isco (60' Benzema) - Vazquez, Asensio (60' Ceballos), Mariano
Oier - Cabaco, Postigo (75' Chema), Rober Pier - Jason, Rochina (66' Doukoure), Bardhi, Campaña, Toño - Morales, Roger (79' Boateng)

Marcelo (72.)
Morales (7.)
Roger (14., karny)

Cabaco (53.) żółta kartka
Jason (89.) żółta kartka

Mecze na żywo: Real Madryt - Levante

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za udział w tej relacji.

Real Madryt w coraz większym kryzysie. Kolejna porażka w rozgrywkach ligowych z dużo niżej notowanym przeciwnikiem. Trudne chwile przed sztabem szkoleniowym popularnych "Królewskich".
Przypominamy, że w następnej serii gier odbędzie się El Classico.

90+4'
Morales powinien zamknąć losy tego spotkania. Napastnik w sytuacji sam na sam z bramkarzem, posłał futbolówkę obok prawego słupka bramki Realu Madryt.

90+3'
Marcelo został zablokowany. Już bramkarz Levante mógł mieć spore wyzwanie, ale jego koledzy z bloku obronnego wykonali kawał dobrej pracy.

90+1'
Na grę "na aferę" są skazani zawodnicy z Madrytu.

90'
Sędzia techniczny zasygnalizował, że druga część gry została przedłużona o 4 minuty.

89'
żółta kartka Bezpardonowy wślizg na nogę przeciwnika wykonał Jason.

89'
Ofsajd! Mariano dobijał strzał z perspektywy pozycji spalonej.

88'
Mariano nie uwierzył w swoje wykonanie strzału z linii pola karnego. Piekielnie silne uderzenie w sam środek bramki pewnie wyłapał Oier.

87'
Emmanuel Boateng znalazł się na pozycji spalonej.

86'
Morales wywalczył cenne sekundy. Faul taktyczny na snajperze Levante.

85'
Cała drużyna gości jest skupiona w pobliżu swojej szesnastki.

83'
Obrona Levante świetnie znalazła sposób na wrzutkę Marcelo od rzutu wolnego. Wielka desperacja w działaniach piłkarzy ze stołecznej drużyny.

82'
Pod polem karnym przyjezdnych nieprzepisowo został powstrzymany Karim Benzema.

80'
Marcelo złapał się za głowę. Brazylijczyk ponownie otrzymał czas i miejsce do huknięcia w okolice światła bramki. Tym razem futbolówka przeleciała bezpiecznie nad poprzeczką.

79'
Zmiana. Emmanuel Boateng pojawił się na boisku w miejsce Marti Rogera.

78'
Luka Modrić szuka swojej najlepszej formy. Chorwacki gwiazdor pokusił się o strzał z dalszej odległości. Całkiem niezłe kropnięcie poleciało obok lewego słupka bramki Oiera.

76'
Gol na 2:2 wisi w powietrzu! Lewy słupek uchronił Levante przez utratą bramki! Karim Benzema popisał się wyśmienitym, płaskim zagraniem zza pola karnego!

75'
Kontuzjowanego Sergio Postigo na placu murawy zmienił Chema.

74'
Jakiś skurcz dopadł Postigo. Chwila przerwy.

73'
Sędzia główny przyznał gościom rzut wolny. Za agresywnie pod polem karnym przeciwnika zareagował Karim Benzema.

72'
Gooooooooool! 1:2! Marcelo dał nadzieję wszystkim kibicom "Królewskich"! Brazylijski, boczny defensor soczyście huknął z 14 metrów! Oier był bez żadnych szans.

70'
Marcelo za krótko wybił rzut rożny. Wrzutka z lewego narożnika boiska nie doszło do żadnego zawodnika Realu Madryt.

69'
Swoiste oblężenie bramki Levante.

67'
Gareth Bale przed kolejną okazją strzelecką. Walijczyk, mając sporo miejsca i nie mając większego krycia, nieudolnie uderzył z woleja. Piłka poszybowała obok prawego słupka bramki.

66'
Cheik Doukoure wszedł na plac gry. W kierunku ławki rezerwowych udał się Ruben Rochina.

64'
Oier przepięknie wyciągnął strzał, który musiał wlecieć do bramki! Gareth Bale wykazał się wielkim kunsztem przy uderzeniu z rzutu wolnego! Futbolówka zmierzała w lewe okienko bramki.

63'
Dani Ceballos został podcięty w pobliżu pola karnego przeciwnika.

63'
Sztab szkoleniowy "Królewskich" wykorzystał swoje wszystkie zmiany do przeprowadzenia. Po drugiej stronie barykady jest jeszcze komplet możliwych zmian.

61'
Gareth Bale zawiedziony rozwojem wydarzeń. Silny strzał z bliskiej odległości nie zaskoczył bramkarza Levante. Ten wybornie zneutralizował płaskie, nieprzyjemne zagranie.

60'
Karim Benzema zmienił Isco. Marco Asensio zastąpiony przez Daniego Ceballosa.

58'
Skutecznie na przedpolu popracował Courtois. Belgijski bramkarz udanie wypiąstkował futbolówkę za swoje pole karne.

57'
Varane w porę zablokował uderzenie Rogera. Napastnik Levante trochę za długo zwlekał z oddaniem strzału w bardzo konkretnej akcji.

55'
Sergio Ramos doskonale ustawił się pod swoją bramką i zagraniem głową zażegnał niebezpieczeństwo. Bardhi nieźle dorzucił futbolówkę ze stałego fragmentu gry.

54'
Ostre wgranie piłki od rzutu wolnego przez Isco. Najwyżej do niej wyskoczył Postigo.

53'
żółta kartka Rzut wolny dla Realu Madryt i żółta kartka dla Cabaco. Łapanie przeciwnika za koszulkę musiało tak się skończyć.

51'
Luka Modrić nieznacznie się pomylił po strzale z piętnastego metra! Sprytne, płaskie kropnięcie powędrowało tuż obok lewego słupka bramki Levante.

50'
Marco Asensio wrzucił piłkę z lewego skrzydła boiska. Dośrodkowanie okazało się bardzo proste do powstrzymania przez Cabaco.

48'
Próba kombinacyjnej akcji na jeden kontakt w wykonaniu gospodarzy. Efektowną angielką w polu karnym gości chciał skutecznie zagrać Gareth Bale, ale walijska gwiazda źle ułożyła swoją stopę.

47'
W zestawieniu Realu Madryt doszło do zmiany. Gareth Bale na murawie zastąpił Alvaro Odriozolę.

46'
Sędzia odgwizdał początek II odsłony tego meczu!

Koniec I części gry w Madrycie! Wielka sensacja po pierwszych 45 minutach dzisiejszego występu.

45+3'
Przewinienie taktyczne na Rogerze. Rzut wolny dla zespołu przyjezdnych. Napastnik próbował wyjść z kontrą.

45+1'
Piłka szuka Mariano. Napastnik Realu Madryt nie ma jednak w kluczowych sytuacjach strzeleckich wiele miejsca. Defensywa nie pozwala mu dochodzić do większości szans.

45'
O 3 minuty została wydłużona I odsłona.

44'
W najbliższych sekundach powinniśmy poznać wymiar dodatkowego czasu gry.

43'
Levante przez krótki czas cieszyło się ze zdobycia gola. Prawy skrzydłowy tej drużyny w czasie podania od kolegi znajdował się na pozycji spalonej.

42'
Oier znów kapitalnie wyciągnął niemożliwą sytuację! Vazquez nie mógł uwierzyć w to, że bramkarzowi udało się wybronić strzał z najbliższej odległości.

40'
Oier popełnił spory błąd przy wyjściu z bramki. Na szczęście dla niego, kolega z bloku defensywnego skutecznie zablokował napastników Realu Madryt.

39'
Zawodnicy z Madrytu wydają się nie mieć konceptu na ofensywną grę.

37'
Odriozola szybko biegł po piłkę, po crossowym zagraniu. Boczny defensor Realu Madryt, pomimo wielkiej ambicji, nie zdołał opanować futbolówki.

36'

34'
Mariano próbował zagraniem głową przelobować bramkarza Levante. Napastnik "Królewskich" nie trafił jednak skutecznie w piłkę.

33'
Oier znakomicie zainterweniował na linii bramkowej! Goalkeeper intuicyjnie odbił futbolówkę nad poprzeczkę, po bardzo nieprzyjemnym strzale głową Mariano.

31'
Lucas Vazquez spróbował swoich sił z dobrej pozycji, w pobliżu pola karnego. Poprawne uderzenie pewnie zgarnął Oier.

30'
Dwa kwadranse za Nami. Mamy wielce sensacyjny rezultat.

27'
Julen Lopetegui przy linii bocznej z wielką ekspresją przekazuje swoje uwagi taktyczne.

26'
Sędzia odgwizdał faul. W polu karnym gospodarzy przewinił Roger.

24'
Miękką wrzutkę z prawego skrzydła zaliczył Modrić. Efektowne zagranie powstrzymał Postigo.

23'
Piłkarze Realu Madryt są wielce zmotywowani do stosowania bardzo wysokiego pressingu.

21'
Świetna robinsonada nogami Oiera! Genialna interwencja na refleks zatrzymała soczysty strzał z okolic pola karnego w wykonaniu Vazqueza!

20'
68% posiadania piłki przy zawodnikach Realu Madryt.
32% - przy graczach Levante.

18'
Arbitrowie ponownie obejrzeli akcję, która dała gola Realowi Madryt i uznali, że Marco Asensio, umieszczając piłkę w bramce, był na pozycji spalonej.

17'
Gooooooooooool! Real Madryt złapał "kontakt"! Świetnie wykonany korner przez "Królewskich".

15'
Zagranie piłki ręką pod polem karnym oponenta zanotował Marcelo. Rzut wolny.

14'
Goooooooool! Błyskawicznie wykonany rzut karny przyniósł ekipie gości gola! Dobry strzał w prawy sektor bramki oddał Roger. Courtois świetnie wyczuł kierunek, ale uderzenie okazało się zbyt precyzyjne.

13'
Arbiter główny pokazał na jedenasty metr! Sędziowie w systemie VAR uznali, że ręka była w polu karnym.

12'
Sędzia główny konsultuje swoją decyzję z systemem VAR.

10'
Będzie stały fragment gry dla przyjezdnych. Varane dotknął piłkę tuż przed swoim polem karnym.

9'
Cała defensywa Levante zaangażowała się w bronienie dostępu do swojej bramki. Udało się jej powstrzymać dwa groźne strzały w polu karnym.

8'
Rzut wolny dla Realu Madryt. Stały fragment gry z niemal linii pola karnego przeciwnika.

7'
Goooooool! Wielka niespodzianka! Levante prowadził w tej potyczce! Jose Morales bardzo inteligentnie przejął długie, crossowe podanie, a potem efektownie minął goalkeepera, by następnie ulokować futbolówkę do pustej bramki.

5'
W kontrowersyjnych i stykowych sytuacjach na boisku arbitrowi głównego pomagać dzisiaj będą sędziowie w wozie transmisyjnym z systemem VAR.

3'
Pozycję spaloną uchwycono u gracza Levante. Morales ciut za szybko włączył się w akcję ofensywną.

2'
Pierwsza próba ofensywna "Królewskich". Luka Modrić przeprosił swojego kolegę z drużyny za swoje nieudolne, prostopadłe zagranie.

1'
Ekipa Levante rozpoczęła dzisiejsze widowisko piłkarskie.

*'

*'
Przed rozpoczęciem meczu nastąpi minuta ciszy.

*'
Piłkarze obu drużyny pojawili się już na płycie murawy.

*'
"Królewscy" spróbują przełamać niekorzystną passę w rozgrywkach ligowych. Drużyna z Madrytu nie potrafiła wygrać w trzech poprzednich meczach.

*'
Pojedynek zostanie rozegrany na Estadio Santiago Bernabéu.

*'
Cuadra Fernández poprowadzi mecz 9. kolejki hiszpańskiej Ekstraklasy.

*'
Real Madryt ma okazję przegonić w tabeli wielką sensację początku sezonu, Deportivo Alaves.

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia relacji tekstowej "LIVE" ze spotkania: Real Madryt - Levante.
Początek meczu zaplanowano na godzinę 13:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Levante, to zapraszamy do śledzenia meczu online