Chelsea - Manchester United online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chelsea
Manchester United
2 : 2

Arrizabalaga - Azpilicueta, Rudiger, Luiz, Alonso - Jorginho - Kante, Kovacić (69' Barkley) - Willian (74' Pedro), Hazard - Morata (78' Giroud).
De Gea - Young, Lindelof, Smalling, Shaw - Mata (75' Herrera), Matić, Pogba - Rashford (85' Sanchez), Lukaku, Martial (83' Pereira).

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Ogromne emocje w stolicy Anglii zakończone bramkowym remisem. Drużyna Maurizio Sarriego wskoczyła na pozycję lidera, ale niemal na pewno tylko do zakończenia spotkań Liverpoolu i Manchesteru City.

Koniec wielkiego hitu!

90+7'
Poza boiskiem wybuchła mała awantura, najprawdopodobniej ktoś sprowokował Jose Mourinho, najpewniej był to członek sztabu The Blues.

90+6'
2:2! Barkley daje punkt gospodarzom!
Najpierw Luiz potężną główką obił słupek, dobitka Rudigera została zblokowana, a druga poprawka angielskiego gracza wylądowała już w bramce. Co za spotkanie!

90+5'
żółta kartka Pereira napomniany żółtą kartką za przewinienie na Alonso.

90+4'
żółta kartka Sanchez z żółtym kartonikiem za wycięcie Jorginho.

90+3'
Giroud nie zdołał uderzyć na bramkę po precyzyjnym podaniu Pedro.

90+1'
Strzał Azpilicuety przeszedł wysoko nad poprzeczką.

90'
Do drugiej części zostało doliczone aż sześć minut.

87'
Gracze Jose Mourinho nie dopuszczają do zagrożenia pod swoim polem karnym. Druga połowa jest skrajnie różna od pierwszej.

85'
Ostatnia korekta w składzie Czerwonych Diabłów: Sanchez w miejsce Rashforda.

83'
Zmiana w Manchestrze United: Pereira za Martiala.

82'
Rakietowy strzał Hazarda zablokowany przez defensorów przyjezdnych.

81'
Arrizabalaga zatrzymał sprytny strzał Herrery! Mogło być już po meczu.

78'
Trzecia zmiana w Chelsea: Giroud zastąpił Moratę.

76'

75'
Roszada w Manchesterze United: Herrera za Matę.

74'
Zmiana w szeregach The Blues: Pedro w miejsce Williana.

73'
1:2! Znakomity strzał Martiala dał gościom prowadzenie! Francuz doskonale przymierzył po zagraniu Lukaku, Arrizabalaga był bez szans.

71'
De Gea świetnie odbił celny strzał z dystansu Kante.

69'
Pierwsza korekta w składzie Chelsea: Barkley za Kovacicia.

67'
żółta kartka Żółta kartka dla Maty za brzydki faul wślizgiem na Azpilicuecie.

66'
Znakomitej szansy nie wykorzystał Luiz! Defensor główkował, choć nie był pilnowany, tuż nad poprzeczką.

65'
Przewinienie Shawa na Willianie. Rzut wolny niedaleko szesnastki gości.

62'
Nie było większego zagrożenia pod bramką De Gei po tym stałym fragmencie gry.

61'
Następny rzut rożny dla gospodarzy.

60'
Shaw wybił dograną z narożnika futbolówkę.

59'
Będzie korner dla miejscowych po przyblokowanym uderzeniu Hazarda.

58'
The Blues od momentu straty bramki są dość niedokładni.

56'
Goście są w uderzeniu. Tym razem Pogba oddał mocny strzał z daleka, który jednak nie odnalazł drogi do celu.

55'
1:1! Martial pokonał Arrizabalagę!
Young potężnie wstrzelił piłkę w pole karne gospodarzy, Jorginho musnął ją i ta trafiła pod nogi Francuza, który umieścił ją w siatce.

52'
Czerwone Diabły oddaliły niebezpieczeństwo po dograniu Williana.

51'
Luiz w ofensywnej akcji wjechał z piłką w pole karne, po pięknym podaniu piętą Hazarda, zdołał oddać strzału, z tym, że został zblokowany. Jest rzut rożny.

49'
Efektowna szarża Hazarda zakończyła się mocnym uderzeniem zostało, które zostało złapane przez golkipera. Belg jest lekko poszkodowany po wejściu Younga, ale nie będzie konieczna pomoc medyków Chelsea.

47'
De Gea łatwo zatrzymał płaskie uderzenie Moraty. Chwilę wcześniej Jorginho przeprowadził ładny rajd i wyłożył piłkę Hiszpanowi.

46'
Druga część meczu rozpoczęta.

*'
Bez zmian w składach.

*'
Piłkarze powrócili na płytę boiska.

*'
Podopieczni Maurizio Sarriego zasłużenie prowadzą jednym golem. Przyjezdni nie grają jednak źle, ale popełniają proste błędy w defensywie, z czego skrzętnie korzystają londyńczycy.

45+2'
Uderzenie Williana z ostrego kąta zostało zblokowane i wylądowało w rękach bramkarza United.

45'
Sędzia przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

43'
Alonso zdecydował się na wrzucenie piłki ze skrzydła, posłał ją jednak prosto do obrońców gości.

42'
The Blues bardzo długo budują swoje ataki, wymieniają olbrzymią liczbę podań.

40'
Bardzo słabe uderzenie z dystansu Moraty. Futbolówka poszybowała znacznie obok celu.

39'
Dośrodkowanie Azpilicuety skutecznie wybił Smalling.

37'
Ataki pozycyjne The Blues wyglądają bardzo dobrze do momentu, kiedy piłka trafia pod nogi Moraty. Gospodarzom z pewnością na dobre wyszłoby wpuszczenie w drugiej części meczu Oliviera Girouda.

35'
Mata dorzucił futbolówkę na głowę wracającego Moraty.

34'
żółta kartka Hazard taktycznie przewrócił Rashforda. Rzut wolny na wysokości pola karnego Chelsea i kartonik w kolorze żółtym dla Belga.

31'
Alonso tragikomicznie przyjął piłkę po znakomity górnym podaniu Rudigera. Gdyby Hiszpan zrobiłby to lepiej, to stanąłby oko w oko z De Geą. Nie było spalonego - dziecinnie źle ustawiona była defensywa Manchesteru.

30'
żółta kartka Rudiger obejrzał "żółtko" za faul w starciu fizycznym z Pogbą.

28'
Ryzykowne wejście Luiza we własnej szesnastce w starciu z Rashfordem. Interwencja brazylijskiego obrońcy była, jak pokazały powtórki, całkowicie czysta.

27'
żółta kartka Żółty kartonik obejrzał, nie mogąc pogodzić się z decyzją arbitra, Young. Kapitan gości ewidentnie sfaulował bez piłki Hazarda.

26'

24'
Efektowna szarża Kovacicia, Chorwatowi zabrakło jednak kilku centymetrów, aby w polu karnym zdążyć ograć Smallinga.

23'
Willian nie zdołał dokładnie zacentrować, skrzydłowy próbował wrzucić w ciemno i liczył na to, że dogranie dojdzie do któregoś z jego kolegów.

21'
1:0! Rudiger pokonał bramkarza gości celną główką!
Niemiecki defensor precyzyjnym strzałem umieścił futbolówkę siatce. Dogrywał mu Willian.

20'
Interwencja Shawa daje gościom wznowienie gry od prawego narożnika placu gry.

18'
Dośrodkowanie Rashforda zostało wyekspediowane przez Rudigera.

17'
Korner dla Manchesteru United.

16'
Główka Lukaku poszybowała obok lewego słupka. Belgijski snajper nie przyłożył się odpowiednio do tego strzału.

14'

13'
żółta kartka Żółta kartka dla Maticia za kolejny faul na Hazardzie.

12'
Dogranie Rashforda z prawej flanki nie zostało przecięte przez jakiegokolwiek z graczy i wyszło na aut.

10'
Fatalna próba Williana. Bezpośrednie uderzenie Brazylijczyka było tak złe, że rękami musieli interweniować kibice, a nie golkiper.

9'
Szybkie wznowienie gry i kolejny faul na Belgu. Winowajcą Matić. Rzut wolny w odległości dwudziestu metrów od bramki De Gei. Za chwilę może być bardzo gorąco.

8'
Wyraźny faul w powietrzu Younga na Hazardzie. Będzie stały fragment gry na połowie przyjezdnych.

7'
Gra miejscowych nie odbiega od tego, co można było zobaczyć w poprzednich seriach gier.

5'
Przewinienie w ofensywie popełnił Morata przy próbie dojścia do wrzutki Azpilicuety.

3'
Kovacić sytuacyjnie uderzył z powietrza, ale został zablokowany.

2'
Centra wprost na głowę Alonso, obyło się bez zagrożenia.

2'
Goście wywalczyli rzut rożny, dośrodkowywać będzie Mata.

1'
Początek spotkania, zaczęli londyńczycy.

*'
Obie drużyny wychodzą na murawę Stamford Bridge. Wielkie starcie rozpocznie się już za krótką chwilę.

*'
Rezerwowi Chelsea: Caballero, Cahill, Zappacosta, Fabregas, Barkley, Pedro, Giroud.

*'
Zestawienie gospodarzy zostało podane do wiadomości publicznej.

*'
Obsada rezerwy Manchesteru United: Romero, Bailly, Darmian, Pereira, Herrera, Fred, Sanchez.

*'
Znamy wyjściowy skład przyjezdnych!

*'
Aktualnie dzisiejszym gościom nie wiedzie się zbyt dobrze. Przyjezdni odnieśli tylko jedno zwycięstwo, nad Newcastle United, w ostatnich pięciu meczach.

*'
Jose Mourinho, obecnie szkoleniowiec klubu z Manchesteru, dwukrotnie prowadził The Blues, jest także najbardziej zasłużonym trenerem w historii sześciokrotnych mistrzów Anglii. Londyńczycy, podczas jego pięcioletniego pobytu zdobyli aż osiem tytułów.

*'
Mierzące się ze sobą drużyny są w skrajnie różnych humorach. Chelsea nie doznała jeszcze w lidze smaku porażki, zajmuje drugą lokatę, ma tyle samo punktów - dwadzieścia, co liderujący Manchester City, a Czerwone Diabły są aż sześć pozycji niżej i tracą siedem oczek do swojego przeciwnika.

*'
Mike Dean, któremu przypadła rola sekundanta tego pojedynku, zagwiżdże po raz pierwszy o 13:30.

*'
Dzień dobry, Państwu!
Dziewiąta kolejka Premier League zostanie zainaugurowana na Stamford Bridge, gdzie dojdzie do arcyciekawego spotkania, prawdziwego hitu - starcia pomiędzy Chelsea oraz Manchester United.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chelsea - Manchester United, to zapraszamy do śledzenia meczu online