Vfl Wolfsburg - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Vfl Wolfsburg
1 : 3

Casteels - William, Brooks, Knoche, Roussillon - Rexhbecaj (70' Malli), Gerhardt - Steffen (59' Mehmedi), Arnold, Brekalo (60' Ginczek) - Weghorst
Neuer - Kimmich, Süle, Hummels, Alaba (47' Rafinha) - Javi Martínez, Thiago - Robben, James (83' Sanches), Gnabry (64' Goretzka) - Lewandowski

Mecze na żywo: Vfl Wolfsburg - Bayern Monachium

Ogromnie serdecznie dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim na czele pokazał klasę. Polski snajper zanotował dzisiaj kapitalne zawody okraszone dwoma golami.
Trener Kovac może odetchnąć z ulgą.

Usłyszeliśmy ostatni gwizdek sędziego!

90+2'
Kimmich wzięty w kleszcze przez dwóch zawodników zespołu gospodarzy.

90+1'
Na trybunach stadionu znajdują się włodarze obu ekip.

90'
Do regulaminowego czasu gry arbiter główny dorzucił 4 minuty.

89'
Weghorst uderzył z woleja, pomimo ścisłego krycia. Neuer spokojnie odprowadził futbolówkę wzrokiem. Ta poleciała tuż obok prawego słupka bramki. Należy jednak pochwalić snajpera Wolfsburga.

88'
żółta kartka Manuel Neuer nadszarpnął cierpliwości arbitra głównego. Niemiecki bramkarz za przedłużanie wznowienia gry został ukarany żółtą kartkę.

86'
W centralnej części boiska doszło do faulu taktycznego. Świeżo wprowadzony Renato Sanches złamał powszechnie obowiązujący regulamin gry.

85'
108.6 km wykonali dzisiaj zawodnicy z Wolfsburga.

83'
James Rodriguez zakończył ten pojedynek ze strzelonym golem. Sanches wszedł na ostatnie minuty tego spotkania.

82'
Przygotowywana jest trzecia roszada w szeregach przyjezdnych.

80'
żółta kartka Weghorst popisał się ewidentnym zachowaniem niesportowym. Napastnik gospodarzy otrzymał żółty kartonik.

78'
Thiago Alcantara zawiódł swoich kolegów, którzy udali się pod pole karne rywala. Defensywny pomocnik Bayernu posłał piłkę za ich plecy.

77'
Spójrzmy na "wirtualną tabelę"...

75'
Przed Nami już tylko kwadrans do zakończenia II odsłony.

74'
Casteels zrealizował znakomitą interwencję! Bramkarz sparował wielce mierzony strzał w lewy, dolny róg bramki Wolfsburga! Swoją okazję miał Robert Lewandowski.

72'
Goooooool! Bayern powiększył swoją przewagę! Robert Lewandowski zabłysnął niezłym, prostopadłym podaniem do Jamesa Rodrigueza. Kolumbijski gwiazdor efektownie zmieścił piłkę przy prawym słupku bramki.

70'
Zmiana. Malli na plac gry, Rexhbecaj udał się na ławkę rezerwowych.

68'
Manuel Neuer przejął piłkę, którą musiał przejąć. William wykonał zbyt głęboką centrę z okolic lewej flanki boiska.

67'
Robert Lewandowski nie doszedł do wysokiego wgrania z lewej flanki boiska. Napastnik już czyhał na możliwość zdobycia swojej trzeciej bramki w tym pojedynku.

65'
Gol na 1:2 narobił sporo zamieszania w poczynania mistrzów Niemiec.

64'
Czas na roszadę u gości. Goretzka za Gnabry'ego.

62'
Gooooooool! Nieoczekiwana bramka dla zespołu gospodarzy! Wzorcowo zrealizowana kontra! Mehmedi idealnie wyłożył futbolówkę Weghorstowi, a ten z najbliższej odległości od bramki posłał piłkę pod poprzeczkę.

60'
Trener Wolfsburga poszedł za ciosem. Ginczek za Brekalo.

59'
I jest zmiana u gospodarzy. Steffen został zastąpiony przez Mehmediego.

58'
W składzie gospodarzy nie dokonano jeszcze zmian.

56'
żółta kartka czerwona kartka Arjen Robben opuścił plac gry! Holender brzydko podciął swojego przeciwnika. Skrzydłowy nie zanotował dzisiaj dobrego występu.

55'
Aktualni mistrzowie Niemiec mają ogromną ochotę na dalsze zdobywanie goli.

53'
Javi Martinez poprawnie uderzył futbolówkę głową. Dobrym chwytem piłki popisał się goalkeeper "Wilków".

52'
Pozycja spalona. Weghorst dał się ograć defensywie monachijskiej ekipie.

50'
Gnabry źle zachował się w polu karnym rywala. Zamiast podjąć decyzję o strzale, to pomocnik Bayernu zechciał jeszcze rywalizować z obrońcami. Świetnie wracający Brooks wyjaśnił sytuację.

48'
Gooooooool! Robert Lewandowski dzisiaj po raz kolejny! Napastnik zgarnął bezpańską piłkę pod bramką przeciwnika, potem minął Casteelsa, by na końcu spokojnie ulokować futbolówkę do bramki.

47'
Kontuzję odniósł David Alaba. Austriackiego defensora zastąpił inny defensor, Rafinha.

46'
Rozpoczęła się już II połowa tego spotkania!

Pierwsza połowa tego pojedynku została zakończona!

45'
O jedną minutę sędzia przedłużył I odsłonę dzisiejsze starcia.

43'
żółta kartka Za próbę wymuszenia rzutu karnego żółtą kartkę dostał Arjen Robben. Holender z pokorą przyjął werdykt arbitra.

41'
Alaba wybornie przeciął płaskie dośrodkowanie w kierunku Brekalo.

40'
Thiago Alcantara zawiesił futbolówkę na szesnastkę Wolfsburga. Casteels znakomicie odczytał zamiary przeciwnika i doskonale wyłapał piłkę.

38'
Bayern napiera. Jest ochota na podwyższenie wyniku jeszcze przed przerwą.

37'

35'
Na pozycji spalonej został złapany Robert Lewandowski. Grę przerwał sędzia asystent.

34'
żółta kartka Przepychanki przed szesnastką Wolfsburga. Arnold za łapanie koszulki Lewandowskiego otrzymał karę indywidualną.

32'
żółta kartka Żółta kartka dla Thiago Alcantary. Łokieć poszedł podczas walki o powietrzną piłkę.

31'
James Rodriguez stanął przed wybitną sposobnością na zdobycie podwyższenia! Kolumbijczyk, mając uderzenie z bliskiej odległości, został w ostatniej chwili zatrzymany przez obronę gospodarzy.

30'
Popularny "Lewy" zdobył swojego czwartego gola w obecnie rozgrywanym sezonie ligowym.

29'
Gooooooool! Robert Lewandowski wreszcie się odblokował! Polski napastnik z wielką gracją ulokował futbolówkę pod nogami bramkarza Casteelsa.

27'
Rośnie przewaga po stronie zawodników Niko Kovaca.

26'
Bayern Monachium wydaje coraz ostrzejsze sygnały ekipie gospodarzy.

24'
Robert Lewandowski zmarnował wyborną okazję! Polak dobijał strzał z najbliższej odległości od bramki! Casteels fenomenalnie wyciągnął się i odbił futbolówkę za bramkę.

23'
Roussillon wysoko wyskoczył do piłki, która poleciała z lewego narożnika boiska.

21'
Casteels ładnie złapał sygnalizowany strzał, autorstwa Kimmicha. Niemiec mógł dużo lepiej przymierzyć z okolic linii pola karnego Wolfsburga.

20'
Długi cross próbował przechwycić Roussillon. Podanie okazało się trochę za mocne. Była szansa na wyprowadzenie ciekawszej kontry.

18'
Sule był tym zawodnikiem, który w poprzedniej akcji zatrzymał rozpędzonego Arnolda.

17'
Ambitny rajd Arnolda. Pomocnik mocno przybliżył się do szesnastki, jednakże nie zdołał uderzyć w kierunku bramki, ponieważ skutecznie zainterweniowała para stoperów.

16'
33% - posiadanie piłki - Wolfsburg
67% - posiadanie piłki - Bayern

14'
Arnold groźnie posłał wrzutkę ze stałego fragmentu gry. Blisko zamknięcia sytuacji był Weghorst, ale napastnik "Wilków" delikatnie minął się z lecącą futbolówką.

13'
Wysoko skakali napastnicy gospodarzy do dośrodkowania z rzutu wolnego. Nikomu jednak nie udało się sfinalizować akcji ofensywnej.

11'
James Rodriguez znalazł lukę w ustawieniu muru Wolfsburga! Jego mierzony strzał w prawy sektor bramki został znakomicie sparowany przez Koena Casteelsa.

10'
Robert Lewandowski wykazał się wielkim sprytem pod polem karnym rywala. Faul na Polaku. Jego ekipa za chwilę może zagrozić gospodarzom.

9'
Nadepnięty na stopę został Robert Lewandowski. Arbiter główny nie przyznał Bawarczykom rzutu wolnego.

7'
Javi Martinez przewinił w powietrznej rywalizacji o górną piłkę. Rzut wolny dla zespołu gospodarzy dzisiejszej potyczki.

6'
Robert Lewandowski jest poszukiwany przez klubowych kolegów.

4'
Casteels doskonale wyłapał nieprzyjemną wrzutkę z prawego skrzydła boiska. Robert Lewandowski znajdował się w pobliżu strefy bramkarza.

3'
Wolfsburg ostatnią wygraną ligową na swoim terytorium zanotował 25 sierpnia 2018 roku (2:1 z Schalke).

1'
Dalekie i skuteczne wyjście z bramki Manuela Neuera. Za krótkie podanie do bramkarza Bayernu mógł przejąć Weghorst.

*'

*'
Sędziowie wyprowadzili oba składy na plac gry.

*'
Mecz w Wolfsburgu poprowadzi Pan Guido Winkmann.

*'
Ramowy program 8. serii gier w niemieckiej elicie.

*'
W wyjściowym składzie Bayernu Monachium dzisiaj zobaczymy Roberta Lewandowskiego.

*'
Zapraszamy bardzo serdecznie Wszystkich sympatyków niemieckiej Bundesligi do śledzenia naszej relacji tekstowej "NA ŻYWO" z meczu: Vfl Wolfsburg - Bayern Monachium.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Vfl Wolfsburg - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online