Lech Poznań - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Burić - Wasielewski, Goutas, Rogne, De Marco, Kostewycz, Trałka, Tiba, Amaral (70' Makuszewski), Jevtić (70' Dioni), Gytkjaer.
Hamrol - Kosakiewicz, Marquez Alvarez, Diaw, Kallaste, Pućko (46' Żubrowski), Petrak, Kovacević (67' Arveladze), Cebula, Janjić, Soriano.

Gytkjaer (25.)
Gytkjaer (73.)
Soriano (82.)

Mecze na żywo: Lech Poznań - Korona Kielce

90+3'
Koniec meczu. Lech Poznań pokonał Koronę Kielce 2:1.

Personalizowane listy i filmy od Świętego Mikołaja. Zamów prezent na święta dla dziecka lub osoby dorosłej!

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

85'
Żubrowski z pola karnego uderzył tuż nad bramką.

82'
Gool! Korona walczy! Po dośrodkowaniu z prawej strony pola karnego piłkę głową zgrał jedne z zawodników Korony, a mocnym strzałem z kilku metrów potężnie uderzył Soriano i nie dał szans Buriciowi

80'
Z rzutu wolnego niecelnie uderzył Kostewycz.

79'
9 487 kibiców zasiadło na stadionie.

77'
Janjić z rzutu wolnego uderzył wysoko nad bramką.

76'
Górski zastąpił Cebulę.

74'
Piłkarze Korony sugerowali, że Duńczyk faulował, ale sędzia słusznie uznał bramkę.

73'
Gool! Gytkjaer wygrał pojedynek w powietrzu z obrońcami, a potem ładnym strzałem sprzed pola karnego pokonał wysuniętego Hamrola! 2:0!

70'
Dioni zastąpił Jevticia, a Makuszewski Amarala.

68'
Jevtić płasko dośrodkował do Gytkjaera, ale dobrze interweniował Diaw.

67'
Arveladze zastąpił Kovacevicia.

67'
Bardzo niecelnie sprzed pola karnego uderzył jeden z zawodników Kkorony.

65'
Lepszy okres gry Korony.

58'
Z narożnika pola karnego tuż obok bramki uderzył Wasielewski.

58'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Hamrol wypuścił piłkę z rąk, ale nie wykorzystał tego Goutas, który nie trafił w futbolówkę.

57'
Amaral ładnie uderzył z dystansu i z trudem piłkę na rzut rożny odbił Hamrol.

51'
Gra toczy się w środku pola.

46'

46'
Żubrowski zastąpił Pućko.

45'
Koniec pierwszej połowy. Lech prowadzi z Koroną 1:0.

45'
Groźnie pod bramką Lecha. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w boczną siatkę trafił Soriano.

43'
Zablokowany strzał Tiby sprzed pola karnego.

41'

40'
Brakuje emocji w tym meczu.

35'
Lech przeważa, ale brakuje sytuacji strzeleckich.

29'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową zgrał Rogne, ale nikt do niej nie doszedł.

29'
Zablokowany strzał Amarala i będzie rzut rożny.

27'
Mógł być remis! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do strzału głową doszedł Diaw, który uderzył bardzo niecelnie.

25'
GOOL! TIba zagrał z prawej strony do Amarala, który próbował uderzać, ale uczynił to nie najlepiej. Mimo to do piłki dopadł Gytkjaer i strzałem z kilku metrów pokonał Hamrola. 1:0 dla Lecha!

24'
Podanie z prawej strony do Soriano, który nie zdołał celnie uderzyć przy asyście dwóch obrońców.

21'
Rzut rożny dla Korony, ale żaden z zawodników nie sięgnął piłki.

16'
Kwadrans gry za nami. Jak na razie bez groźnych sytuacji. Lech jest zespołem przeważającym.

13'
Piłkarze Lecha po raz pierwszy w tym sezonie mogą liczyć na doping kibiców.

10'
Mogło być groźnie pod bramką Lecha, ale Korona źle rozegrała piłkę i wybił ją De Marco.

7'
Sprzed pola karnego bardzo niecelnie uderzał De Marco.

6'
Dobre podanie do Gytkjaera, który z pola karnego uderzył niecelnie.

4'
Dobra akcja Lecha. Kostewycz mocno wstrzelił piłkę w pole, ale dobrze interweniował bramkarz.

3'
Jak na razie gra toczy się w środku pola.

1'

'
Sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).

'

'
Właściwie to trzech Polaków w składzie Lecha, bo Jasmin Burić posiada polskie obywatelstwo.

'
Rezerwowi Korony: Sokół, Malarczyk, Możdżeń, Górski, Jukić, Żubrowski, Arveladze.

'
Rezerwowi Lecha: Putnocky, Gajos, Dioni, Makuszewski, Janicki, Jóźwiak, Tomasik.

'
Na mecz Lech - Korona na żywo zapraszamy na godzinę 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online