Zagłębie Lubin - Wisła Płock online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
3 : 3

Hładun - Balić (46' Dziwniel), Guldan, Dąbrowski, Tosik (65' Pakulski) - Matuszczyk, Jagiełło, Starzyński, Janoszka (61' Tuszyński), Bohar - Pawłowski
Dahne - Warcholak, Uryga, Dźwigała, Stefańczyk - Furman, Rasak, Merebashvili (72' Carlitos), Szymański, Łukowski (90+3' Stilić) - Ricardinho (83' Angielski)

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę.

Szalone widowisko obejrzeliśmy w Lubinie. Grające do samego końca Zagłębie Lubin na swoim terytorium "wyszarpało" jeden punkt w tragicznym położeniu.
Mariusz Lewandowski, jak i Kibu będą mieli sporo do przeanalizowania w swoich zespołach.

Ostatni gwizdek arbitra głównego!

90+4'
Wisła szuka gola na 3:4. Zablokowany został strzał z dystansu przez Guldana.

90+3'
Dosłownie na ostatnie sekundy na plac gry wszedł Semir Stilić. Uraz wyeliminował Jakuba Łukowskiego.

90+2'
Kontuzji nabawił się jeden z piłkarzy Wisły Płock. Jakub Łukowski oberwał od Filipa Jagiełło.

90+1'
Jesteśmy już w strefie doliczonego czasu gry. Sędzia od siebie dorzucił 4 minuty.

90'
żółta kartka czerwona kartka Zagłębie Lubin skończy ten mecz w osłabieniu. Drugi, żółty kartonik obejrzał Maciej Dąbrowski. Agresywna próba odbioru wślizgiem.

89'
Gooooooooool! Co za come back?! Bartłomiej Pawłowski najwyżej wyskoczył do znakomitej wrzutki z rzutu rożnego! Precyzyjny strzał głową poszybował w prawy sektor bramki.

88'
Thomas Dahne kapitalnie wybronił bombowe uderzenie z głębi pola karnego! Fantastyczne zagranie w prawy sektor bramki.

87'
Adam Dźwigała wykonał ryzykowny wślizg w swoim polu karnym. Piłka wylądowała w bocznej siatce bramki.

86'
Za krótkie okazało się dośrodkowanie z rzutu wolnego, autorstwa Filipa Starzyńskiego. Nie było większych kłopotów ze skutecznym zneutralizowaniem zagrożenia.

85'
Czas nagli popularnych "Miedziowych". Jakub Łukowski podciął Bartłomieja Pawłowskiego.

83'
Czas na wspomnianą roszadę. Ricardinho - jedną z największych gwiazd dzisiejszego spotkania, zmienił Karol Angielski.

82'
Sztab szkoleniowy Wisły Płock przygotowuje zmianę taktyczną.

80'
Dominik Hładun bardzo niespokojnie w bramce Zagłębia. Proste błędy techniczne.

79'
Goooooool! Czekają Nas emocje do końca! Filip Starzyński opanował emocje i wpakował futbolówkę w lewym sektor bramki zaskoczonego Thomasa Dahne.

78'
Piotr Lasyk przyznał gospodarzom rzut karny! Marcin Warcholak spóźnił się ze wślizgiem.

76'
Arbiter główny postanowił skorzystać z pomocy systemu VAR. Potrzebna będzie powtórka telewizyjna.

75'
W polu karnym Wisły na murawę padł Filip Starzyński. Sędzia nie podjął decyzji o wskazaniu na jedenasty metr.

74'
Wisła Płock może spokojnie grać na boisku. Zagłębie Lubin coraz bardziej desperacko buduje swoje akcje.

72'
Carlitos zameldował się na płycie murawy, Giorgi Merebashvili udał się do rezerwy.

71'
żółta kartka Żółty kartonik dla Macieja Dąbrowskiego. Ciągnięcie przeciwnika za koszulkę. Obrońcy nie zobaczymy w następnej serii gier.

69'
Jakub Łukowski został wyznaczony do wykonania rzutu wolnego. Strzelec dwóch goli pokusił się o mocne uderzenie. Futbolówka odbiła się od zawodników w murze i wylądowała w rękawicach Dominika Hładuna.

68'
żółta kartka Filip Starzyński bardzo brzydko zaatakował nogę rozpędzonego Ricardinho.

67'
Thomas Dahne bez żadnej wpadki zgarnął wrzutkę z rzutu wolnego.

65'
Trener Mariusz Lewandowski dokonał ostatniej zmiany. Dawid Pakulski za Jakuba Tosika.

64'
Alan Uryga przytomnie stanął na linii uderzenia. Z dystansu swoich sił próbował Filip Jagiełło.

63'

61'
Druga roszada po stronie gospodarzy. Napastnik Patryk Tuszyński w miejsce pomocnika Łukasza Janoszki.

60'
Gooooooool! Podwyższenie wyniku! Kompletny chaos w szeregach obronnych Zagłębia wybornie wykorzystał Jakub Łukowski, który najpierw minął Dominika Hładuna, by potem ulokować piłkę do niemal pustej bramki.

59'
Dominik Furman usłyszał reprymendę od arbitra głównego. Jedno z ostatnich już ostrzeżeń w kierunku tego piłkarza.

57'
W zestawieniu płockiej Wisły nie zanotowano żadnych zmian.

56'
Gospodarze próbują relatywnie szybko powrócić do gry. Brakuje dokładności jednak w najważniejszych momentach.

54'
Marcin Warcholak szukał niezłym dośrodkowaniem z lewego skrzydła boiska klubowych napastników. Znakomicie ustawiony stoper Zagłębia Lubin zepsuł wszelkie plany.

52'
Arbiter asystent podniósł chorągiewkę, w celu sygnalizacji pozycji spalonej. Zawodnik lubinian przyłapany na ofsajdzie.

51'
Bartłomiej Pawłowski zepsuł kulminacyjną część akcji ofensywnej. Jego spóźnionego podanie w kierunku Damjana Bohara zatrzymał świetnie wracający obrońca Wisły Płock.

50'
Zagłębie Lubin stanęło przed okazją na zagrożenie bramki Wisły. Źle jednak została zacentrowana piłka przez Filipa Starzyńskiego.

49'
Dominik Hładun dobrze wyłapał kąśliwe wgranie z lewego skrzydła boiska.

48'
Zmiana w składzie Zagłębia Lubin. Kontuzjowanego Balicia zastąpił Dziwniel.

47'
żółta kartka Adam Dźwigała celowo zatrzymał szarżę Łukasza Janoszki. Żółta kartka.

46'
Wystartowała II odsłona dzisiejszego pojedynku!

Sędzia Piotr Lasyk zaprosił obie ekipy na przerwę.

45'
I część gry została wydłużona o jedną minutę.

44'
Goooooool! "Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić" - stare porzekadło miało miejsce w 44. minucie spotkania. Jakub Łukowski skorzystał z błędu obrońcy, który za krótko odegrał do bramki. Pomocnik przechwycił futbolówkę i efektownym lobem zamienił rezultat.

43'
Bohatersko zachował się Thomas Dahne! Niemiecki goalkeeper zatrzymał akcję, która musiała zakończyć się golem dla zespołu gospodarzy. Łukasz Janoszka, mający znakomitą okazję, złapał się tylko za głowę.

42'
Rozgrzewa się Daniel Dziwniel. Gdyby Balić zgłosił chęć zmiany, to Dziwniel będzie naturalnym zmiennikiem.

40'
W kulminacyjnej części kontrataku zawiódł Damjan Bohar! Pomocnik "Miedziowych" o ułamki sekund spóźnił się ze wślizgiem na piłkę, która poleciała w pobliże bramki Wisły. Gdyby trafił w futbolówkę, to na 100% Zagłębie Lubin by prowadziło w tym spotkaniu ligowym.

38'
Fizjoterapeuci pomagają Baliciowi. Defensor Zagłębia wielce niefortunnie upadł na murawę.

37'
42% - 58%. W taki sposób kształtuje się statystyka, która odnosi się do posiadania piłki.

35'
Nieudanie głową piłkę strącił gracz Zagłębia Lubin w szesnastce Wisły. Futbolówkę przejął Thomas Dahne.

34'
Ależ sytuacja dla Zagłębia! Na czystą okazję strzelecką wyszedł Filip Jagiełło! Młody pomocnik uderzył, jego strzał sparował bramkarz i piłka zawisła niemal na linii bramkowej, ale finalnie nie przekroczyła jej!

32'
Gooooooool! Remis! Szybka akcja na jeden kontakt zaskoczyła obronę gości. Bartłomiej Pawłowski zagrał na nos wbiegającemu Damjanowi Boharowi, a ten z najbliższej odległości wpakował futbolówkę w prawy, dolny róg bramki.

31'
Filip Jagiełło wygenerował gwizdy ze strony kibiców Zagłębia. Koszmarny kiks w wymarzonym położeniu do oddania strzału w światło bramki. Źle trafiona futbolówka na linii pola karnego.

29'
Wysoki pressing ze strony gospodarzy spowodował prosty błąd w rozegraniu u Wisły Płock. Od autu rozpocznie Zagłębie Lubin.

28'

26'
Ricardinho został wbrew przepisom gry zatrzymany przez Lubomira Guldana.

24'
Dominik Furman popełnił faul taktyczny na połowie przeciwnika.

23'
Goooooooool! Zmiana wyniku w Lubinie! Ricardinho zachował się jak rasowy napastnik! Brazylijczyk wyśmienicie dobił strzał z dystansu. Nieudolnie przed siebie futbolówkę wypruł Dominik Hładun.

21'
Obie ekipy starają się dosyć szybko operować piłką. Dynamiczne akcje na kilka krótkich podań.

19'
Przy zwycięstwie Zagłębie Lubin powraca do górnej ósemki. Po wczorajszej wygranej ósmą lokatę w ligowej tabeli przejęła Arka Gdynia.

18'
Thomas Dahne podjął bardzo dobrą decyzję o wyjściu z bramki. Niemiecki goalkeeper przejął bardzo dobre, prostopadłe zagranie do napastnika Zagłębia Lubin.

16'
"Nafciarze" w obecnym sezonie ligowym tylko raz zdołali odnieść zwycięstwo w meczach na wyjeździe. Stało się to w meczu z Legią Warszawa (4:1).

15'
Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę do góry. Jakub Łukowski, który zakończył akcję ofensywną golem, był w czasie podania, na pozycji spalonej.

13'
Filip Starzyński wykonał stały fragment gry. Popularny "Figo" dograł jednak zbyt niedokładnie, aby któryś z jego kolegów klubowych skutecznie zamknął akcję ofensywną.

12'
Dominik Furman dograł z lewego narożnika. Jego zagranie za pole karne wybił defensor lubinian. Przejmujący piłkę za szesnastką Jakub Łukowski silnie ją kropnął, a genialną interwencją końcówkami palców popisał się Dominik Hładun.

11'
Wisła Płock ma sporo kornerów w ostatnich minutach.

9'
Cezary Stefańczyk miał plan na wrzutkę z prawej flanki boiska. Boczny defensor kopnął piłkę w kierunku pola karnego, ale skuteczną interwencją zabłysnął Sasha Balić.

8'
Łukasz Janoszka nie zdołał pokonać stopera Wisły Płock. Pomocnik Zagłębia próbował w polu karnym przeciwnika obrócić się z piłką, a następnie uderzyć w kierunku bramki.

6'
Ciut za mocno piłkę kopnął Bartłomiej Pawłowski. Futbolówka przeleciała tuż obok światła bramki.

5'
Korner nie przyniósł płockiej Wiśle większego splendoru. Gospodarze udanie ustawili się w pobliżu strefy bramkarza.

5'
Całkiem zgrabne dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska posłał Ricardinho. Adam Matuszczyk asekuracyjnie dotknął futbolówkę głową, a ta wyszła za linię końcową.

4'
Daleki wyrzut piłki z autu zaprezentował Marcin Warcholak. Jeden z defensorów "Miedziowych" bardzo skutecznym zagraniem głową zabezpieczył swoją ekipę przez możliwym zagrożeniem.

2'
Guldan próbował dotknąć futbolówkę, która powędrowała bezpośrednio od rzutu wolnego. Piłka przeleciała za plac gry.

1'
W dwudziestej sekundzie tego meczu obejrzeliśmy przewinienie na zawodniku Zagłębia.

*'

*'
Piłkarze już są na placu gry.

*'
Ligowa tabela przed niedzielnymi starciami.

*'
Na ławce szkoleniowej Wisły Płock w rozgrywkach ligowych zadebiutuje dzisiaj Kibu. Ten trener zastąpił niedawno zwolnionego Dariusza Dźwigałę.

*'
Pojedynek w Lubinie poprowadzi Pan Piotr Lasyk.

*'
Skład ławki rezerwowych Zagłębia Lubin: Leciejewski, Tuszyński, Matras, Dziwniel, Moneta, Pakulski, Oko.

*'
Na ławce rezerwowych Wisły Płock znaleźli się: Żynel, Łasicki, Sielewski, Stępiński, Oliveira, Stilić, Angielski.

*'
Jedno z najciekawiej zapowiadających się spotkań tej serii gier rozpocznie się o godz. 15:30

*'
Zapraszamy Wszystkie jakże serdecznie do śledzenia relacji tekstowej LIVE z pierwszego niedzielnego meczu 12. kolejki LOTTO Ekstraklasy: Zagłębie Lubin - Wisła Płock.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Wisła Płock, to zapraszamy do śledzenia meczu online