Legia Warszawa - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 3

Malarz (K.) - Vesović, Jędrzejczyk, Wieteska, Hlousek - Cafu, Martins (82' Kulenović) - Kucharczyk (65' Kante), Szymański, Nagy (78' Pasquato) - Carlitos
Lis - Arsenić, Sadlok, Wasilewski, Pietrzak - Basha, Kort (69' Bartkowski) - Boguski (K.) (83' Wojtkowski), Imaz, Kostal (90+2 Bartosz) - Ondrasek

'
Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na kolejne.

'
To był HIT przez duże H. Legia dominowała w pierwszej połowie. Goście wyszli na drugą i robili, co chcieli. W kilkanaście minut strzelili trzy bramki i wydawało się, że idą po kolejne. Swój geniusz w końcówce pokazał Carlitos, zdobywając kapitalnego gola. Obie drużyny miały swoje okazje, ale żadna z nich nie zdołała przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.

90+6'
Z wolnego nic nie wyszło. Koniec meczu.

90+6'
żółta kartka Kulenović faulował Pietrzaka. Ostatnia szansa Wisły.

90+5'
Z tego wszystkiego zapomnieliśmy poinformować, że arbiter doliczył 5 minut. Powoli to widowisko się kończy.

90+4'
żółta kartka Bartkowski popycha wbiegającego Kante. Rzut wolny z narożnika pola karnego.

90+3'
żółta kartka Pietrzak faulował taktycznie.

90+2'
Jakub Bartosz zmienił Kostala.

90+1'
Wojtkowsi dostał piłkę, zbiegł do środka i zagrał na wolne pole do Ondraska. Ten uderzył bez przyjęcia, ale Malarz uratował fantastyczną paradą swoją drużynę. Kapitalna końcówka.

90'
Gooool!!! Mamy remis!

Basha minął się z piłką. Kulenović dostał futbolówkę, zagrał do Carlitosa, a ten fantastycznie uderzył po długim słupku.

87'
Vesović przegrał walkę z Kostalem. Obrońca Legii sygnalizował faul, ale boczny sędzia nie zauważył przewinienia.

85'
Ondrasek też ucierpiał w walce o piłkę z Jędrzejczykiem. Napastnik będzie potrzebował interwencji lekarskiej.

83'
Wojtkowski zmienił Boguskiego.

82'
Sandro Kulenović zmienił Martinsa.

81'
żółta kartka Bartkowski ucierpiał w starciu z Kante. Hiszpan dostał żółtą kartkę.

78'
Cristian Pasquato zmienił Nagy'ego.

78'
Vesović faulował Pietrzaka.

77'
Wiślacy ciągle są w ataku. Legia absolutnie nie istnieje na boisku.

74'
Kostal dostał piłkę na wolnym polu i bez namysłu uderzył. Tylko rzut rożny.

72'
Bartkowski uderzył ze skrzydła. Malarz bez problemów złapał piłkę.

69'
żółta kartka Sadlok dostaje żółtą kartkę za kłótnie z sędzią. Faulował Wasilewski. Rzut wolny dla Legii.

69'
Jakub Bartkowski zmienia Korta.

68'
Kostal dostał piłkę na skrzydle, złamał do środka i uderzył. Bardzo niecelnie.

66'
Kante od razu dostał piłkę w polu karnym, ale zagrał ręką.

65'
Jose Kante zmienia Kucharczyka.

62'
Imaz!!!! Wisła prowadzi!

Kostal zagrał sprytnym podaniem na wolne pole do Imaza. Hiszpan uciekł Jędrzejczykowi i uderzył między nogami Malarza. Co za powrót Wisły!

60'
Wisła ciągle ciśnie. Kostal zagrał w pole karne do Imaza. Ten uderzył głową. Obok słupka.

58'
CO TU SIĘ DZIEJE!!! 2:2!! KOSTAL!!

Piorunujące minuty. Kostal dostał piłkę od Korta, zakiwał obrońcę i uderzył z dystansu po długim rogu. Mamy remis. Piękny strzał.

57'
Jesus Imaz!!! Goool!!!

Boguski dostał piłkę na granicy pola karnego. Próbował grać do Ondraska, ale został zablokowany. Znalazł jednak Imaza.

55'
Legia ciągle w ofensywie. Carlitos uderzył z ostrego kąta. Lis obronił.

52'
Hlousek dostał piłkę na skrzydle i obija obrońcę. Rzut rożny.

50'
Imaz dostał piłkę od Ondraska i uderzył. Nad bramką.

47'
Ależ błąd Bashy. Środkowy pomocnik zagrał do obrońców, ale piłka trafiła pod nogi Carlitosa. Ten jednak poślizgnął się i nic z tego nie wyszło.

45 '
Wracamy na drugą połowę.

'
Legia była zespołem lepszym. Wisła nie była w stanie oddać celnego strzału. Legioniści byli bardziej konkretni i wykorzystali swoje okazje. Po ciekawym i intensywnym początku, mecz zdecydowanie osłabł, a obie ekipy zaczęły grać brutalnie. Mamy nadzieję, że druga połowa będzie ciekawsza i liczba fauli spadnie. Wracamy po krótkiej przerwie.

45+2'

45'
Jedna minuta doliczona.

45'
żółta kartka Szymanski faulował Imaza. Był to faul taktyczny.

44'
Legia gra już na czas. Dużo wybić na auty i utrzymywania się przy linii.

42'
Ależ brutalna gra. Obie ekipy faulują siebie nawzajem.

39'
Kostal dostał piłkę na skrzydle, złamał do środka, wbiegł w pole karne, ale nie wywalczył nawet rzutu rożnego. Tylko "piątka".

37'
Cafu doszedł do strzału, ale uderzył niecelnie. Dodatkowo był na spalonym.

36'
Hiszpański napastnik Legii został faulowany przez Bashę. Rzut wolny na 35.metrze od bramki.

34'
Carlitos został złapany na spalonym.

32'
Nagy znów ucierpiał. Tym razem w starciu z Bashą. Potrzebuje pomocy lekarskiej.

30'
Pietrzak próbuje rozgrywać z lewej strony, ale żaden z jego kolegów nie kwapi się do wyjścia do podania.

29'
Arsenić faulował Nagy'ego.

25'
Wisła jest w nie lada tarapatach. Drużyna z Małopolski przegrywa już dwoma bramkami na obcym terenie, a obrona legii nie wygląda na taką, która miałaby cokolwiek przepuścić.

23'
2:0!!! Carlitos!

Świetna akcja Legii. Vesović zagrał do Nagy'ego. Ten podał na wolną pozycję do Carlitosa. Napastnik Legii zmieścił piłkę między nogami Lisa.

20'
Tym razem Legia przeszła do ataku. Raz za razem piłkę wrzucają Hlousek i Vesović.

18'
Rzut rożny dla Wisły. Krakowianie ciągle w ataku.

16'
żółta kartka Tym razem Wasilewski za mocno zaatakował Cafu. Zrobił nam się zbyt brutalny mecz.

14'
żółta kartka Hlousek za ostro zaatakował Boguskiego.

13'
Nagy wbiegł w pole karne, wycofał do Carlitosa. Hiszpański napastnik bez przyjęcia uderzył. Poprzeczka!!

12'
Wisła ciągle w ataku.

10'
Carlitos dostał piłkę na 25.metrze, przyjął i uderzył. Tylko boczna siatka.

8'
Boguski faulowany blisko narożnika boiska. Kort wrzucił piłkę, ale znów piłka wybita.

6'
Okazja dla Wisły. Rzut rożny. Obrońcy wybili piłkę.

4'
Ależ atomowe rozpoczęcie mistrzów Polski. Wisła musi od początku odrabiać straty.

2'
Goool!!! Co za otwarcie. Legia prowadzi!

Kucharczyk dośrodkował piłkę w pole karne, Nagy ubiegł Sadloka i uderzył głową w bramkę. Od słupka i gol. Lis bez szans na interwencję.

1'
Ze środka rozpoczyna Legia. Startujemy!

'
Zaczynamy prezentację.

'

'

'
Do spotkania został niecały kwadrans. Obie ekipy już schodzą z rozgrzewki. Za chwilę prezentacja.

'
Ławka rezerwowych Wisły: Buchalik (B.), Bartkowski, Bartosz, Brożek, Wojtkowski, Palcić, Plewka.

Trener: Maciej Bartoszek.

'
Ławka rezerwowych Legii: Majecki (B.), Kante, Antolić, Astiz, Stolarski, Kulenović, Pasquato.

Trener: Ricardo Sa Pinto.

'
Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo pomiędzy Legią Warszawa, a Wisłą Kraków. Spotkanie rozpocznie się o 18.00 na Stadionie Wojska Polskiego w Warszawie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online