Ruch Chorzów - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
0 : 1

Kamiński- Dziwniel, Stawarczyk, Malinowski, Konczkowski - Babiarz, Surma, Starzyński(63'Efir), Kowalski(80'Zieńczuk), Chovanec - Visnakovs(69'Kuświk)
Cerniauskas - Sylwestrzak, Dejmek, Malarczyk, Golański - Pylypchuk(64'Aankour), Jovanović, Petrov(67'Marković), Kiełb(90'Sobolewski), Kapo - Trytko

Dejmek (77.)

Surma (30.) żółta kartka
Stawarczyk (90+3.) żółta kartka
Petrov (31.) żółta kartka
Kapo (33.) żółta kartka

Mecze na żywo: Ruch Chorzów - Korona Kielce

90+4'
Bardzo Dziękuję Państwu za uwagę.

90+3'
KONIEC MECZU,Korona odnosi bardzo ważne zwycięstwo. Po tym spotkaniu opuszcza strefę spadkową.

90+3'
Piotr Stawarczyk dostaję żółtą kartkę.

90+2'
Goście w doskonały sposób kradną czas gospodarzom.

90'
Ostatnia zmiana w tym meczu : Jacek Kiełb schodzi, wchodzi Sobolewski.

90'
Arbiter dolicza 3 minuty.

89'
Kolejny rzut wolny z prawej strony boiska ma Korona, lecz defensorzy Ruchu oddalają zagrożenie.

86'
Ataki gospodarzy skutecznie blokują gracze Korony, co rusz posyłają piłkę jak najdalej od swojej szesnastki.

84'
Fenomenalnym prostopadłym podaniem popisuje się Babiarz, piłka mija linię defensywną Korony, ale niestety Zieńczuk nie zdołał przyjąć piłki. Trafia ona do bramkarza.

82'
Chorzowianie próbują, rozgrywają na tzw."aferę".

80'
Ostatnia zmiana w szeregach gospodarzy: Marek Zieńczuk zastępuje aktywnego dzisiaj Kowalskiego.

78'
Goście idą za ciosem, przed znakomitą po raz kolejny stanął Trytko, ale myli się o parę centymetrów. Mieliśmy bardzo dobre podanie od Jovanovicia.
77'
GOOOOOOOOOLLLLLLLLLL Doskonała centa Pawła Golańskiego z rzutu wolnego dociera do Dedjmka, który najlepiej zachowuje się w polu karnym Ruchu.

75'
Po pół godziny gry w drugiej części oddano tylko jeden celny strzał.

72'
Obie ekipy starają się w ostatnich minutach rozgrywać piłkę górą.

69'
Waldemar Fornalik daje szansę Kuświkowi, a wchodzi na plac gry za Visnakovsa.

67'
Drugiej roszady dokonuje Ryszard Tarasiewicz, Petrova zmienia Marković

64'
Do zmiany dochodzi również po stronie rywali.Aankour wchodzi na boisko za Pylpchuka.

63'
Trwa wciąż oblężenie bramki Cerniauskasa.
Mamy pierwszą zmianę w Ruchu: Starzyńskiego zastępuje Efir.

60'
Mamy festiwal dośrodkowań gospodarzy, ale żadne z nich nie przynosi większego zagrożenia.

58'
W przeciągu dwóch minut Korona popełniła dwa przewinienia na rywalu.

56'
Całą jedenastką bronią się zawodnicy Korony,za to Ruch próbuje znaleźć sposób na rozmontowanie obrony kielczan.

53'
Jak na razie chorzowianie w pełni kontrolują sytuację na boisku

50'
Dobrą okazję do zdobycia pierwszego gola dzisiejszego meczu miał Dziwniel, kapitalną interwencją popisuje się Cerniauskas.

45'
Zaczynamy drugą odsłonę spotkania : Ruch Chorzów - Korona Kielce.

45'
Koniec pierwszej połowy ! Lepsze wrażenie w pierwszych 45 minutach robili podopieczni Ryszarda Tarasiewicza.

42'
Piłkarze Korony wybijają futbolówkę z własnej szesnastki, do niej dopada Surma i bombowym uderzenie próbuje zaskoczyć bramkarza rywali.

40'
Inicjatywę przejęli gospodarze, to oni na ten moment kontrolują grę.

37'
Łukasz Surma podaje na szesnasty metr do Konczkowskiego, ale ten uderza wprost w ręce Cerniauskasa..

34'
Kolejna kontrowersja, Trytko ponownie wychodzi 1 na 1 z bramkarzem, mija bramkarza, niestety upada w wyniku kontaktu ze Stawarczykiem. Obrońcy wybijają piłkę z własnego pola karnego. Arbiter nie dyktuje jedenastki.

33'
Za protesty żółtym kartonikiem ukarany zostaje Kapo.

31'
Za dyskusję z sędzią żółtą kartkę otrzymuje Petrov

30'
Pierwsza kartka w dzisiejszym meczu, dostaje ją Filip Surma

28'
Trytko wychodzi sam na sam z bramkarzem, lecz próba lobu kończy się na trybunach. Niewątpliwe była to najlepsza okazja do zdobycia gola.

26'
Kowalski dośrodkowuje z prawej strony, do jego podania dochodzi Visnakovs, piłka po jego strzale ląduje na trybunach.

25'
Przed dobrą okazją stanął Kapo wykorzystując nieporozumienie defensywnych pomcników, ale pogubił się w swoim dryblingu, szkoda tej szansy.

23'
Po raz kolejny poturbowany zostaje piłkarz Ruchu, Pylypchuk zahacza Kowalskiego.

20'
Petrow znakomicie dostrzegł Jovanovia posyłając do niego crossowe podanie, pomocnik zostaje zatrzymany przez obrońcę, w wyniku czego będziemy mieli kolejny rożny.

19'
Błąd Jovanvicia w rozegraniu piłki wykorzystuje Starzyński, zmuszony do przewinienia jest Golański. Będzie rzut wolny.

17 '
Kolejny korner dla Korony, bez problemu radzą sobie z tym zagrożeniem zawodnicy Ruchu.

15'
Po pierwszym kwadransie gry w mojej ocenie lepiej na boisku prezentują się goście.

14'
Świetna okazja dla gości Jovanović świetnie dośrodkowuje w pole karne, ale niedokładnie w piłkę trafia Kiełb. Była to doskonała szansa.

12'
Stawarczyk fauluje Cerniauskasa w walce o górną piłkę.

10'
Podopieczni Fornalika co rusz starają się zaskoczyć rywala atakami skrzydłami angażując Kowalskiego czy Chovanca.

8'
Korona próbuje konstruować swoje akcje atakiem pozycyjnym.

7'
Kapo fauluje Konczkowskiego.

6'
Dobrze prawą stroną ruszył Kowalski, niestety jego centra w pole karne zatrzymuje Cerniauskas.

4'
Dobrym dośrodkowaniem z rzutu rożnego popisuje się Dejmek, do piłki dociera Kapo i uderza piłkę głową. Strzał świetnie broni Kamiński.

3'
Mamy pierwszy korner w tym meczu, wykonywać go będą zawodnicy Korony.

1'
Filip Starzyński próbuje uruchomić napastnika swojej drużyny prostopadłym podaniem, ale jego podanie przechwytuje bramkarz.

0'
Piłkarze gotowi do gry!, więc zaczynamy.

0'
Przed rozpoczęciem spotkania minuta ciszy (śmierć Dariusza Kmiecika - fana Ruchu)

0'
Obie ekipy w historii mierzyły się 14 razy: 6 zwycięstw Ruchu, 4 remisy, 4 zwycięstwa Korony.

0'
Arbitrem tego spotkania będzie Paweł Gil.

0'
Ławka rezerwowa Korony: Małecki, Ouattara, Aankour, Marković, Leandro, Sobolewski, Sobolewski

0'
Ławka rezerwowa Ruchu: Prus, Szyndrowski, Gigołajew, Tanczyk, Zieńczuk, Kuświk, Efir

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Ruch Chorzów - Korona Kielce. Początek o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online