AEK Ateny - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
AEK Ateny
0 : 2

Barkas - Bakakis, Lampropoulos, Chygrynskiy, Hult - Galanpoulos (84' Galo), Simoes - Bakasetas, Klonaridis (64' Boye), Mantalos (76' Alef) - Ponce.
Neuer - Kimmich, Sule, Hummels, Rafinha - Martinez, Alcantara - Robben, Rodriguez (62' Goretzka), Gnabry (75' Muller) - Lewandowski (84' Wagner).

Martinez (61.)
Lewandowski (63.)

Mecze na żywo: AEK Ateny - Bayern Monachium

1'

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+1'
Uderzenie Goretzki, które zmierzało do siatki, w ostatniej chwili zblokował Simoes! Było blisko trzeciej bramki dla Bayernu.

90'
Do drugiej połowy zostały doliczone trzy minuty.

88'
Wagner nie doszedł do wysoko zawieszonego dośrodkowania z prawego skrzydła.

85'
Jest także ostatnia korekta w zestawieniu AEK: Galo za Galanopoulosa.

84'
Trzecia zmiana w drużynie z Monachium: Wagner wszedł na plac gry za Lewandowskiego.

82'
Na spalonym złapany Muller.

81'
Dogranie Goretzki zostało na raty wyłapane przez Barkasa.

79'
Pięciokrotny zwycięzca Ligi Mistrzów kontroluje sytuację boiskową.

76'
Roszada w drużynie ze stolicy Grecji: Alef zastąpił Mantalosa.

75'
Druga zmiana w zespole Niko Kovaca: Muller w miejsce Gnabrego.

73'
Centra Mantolasa prosto na głowę Sulego.

72'
Stały fragment gry dla gospodarzy niedaleko szesnastki Bayernu.

69'
Strzał z powietrza Boye nie znalazł drogi do bramki.

68'
Rzut rożny dla greckiego klubu.

66'
Barkas nie dopuścił do straty trzeciego gola po pięknym strzale piętą Lewandowskiego! Golkiper zdążył złapać futbolówkę na linii bramkowej.

65'
Monachijczycy zaczynają niemal całkowicie dominować nad ateńczykami.

64'
Zmiana w AEK: Boye za Klonaridisa.

63'
0:2! Lewandowski podwyższył prowadzenie gości!
Gnabry bez kłopotu znalazł się z futbolówką w polu karnym, podał do niekrytego Rafinhi, a Brazylijczyk zaliczył asystę podając do polskiego snajpera, który nie miał problemu z pokonaniem bramkarza.

62'
Korekta w składzie mistrza Niemiec: Goretzka zajął miejsce Rodrigueza.

61'
1:0 dla przyjezdnych! Martinez pokonał Barkasa!
Błąd defensywy, niepilnowany Hummels dograł do Robbena, uderzenie Holendra przyblokowali obrońcy, ale wolej Hiszpana w ramach poprawki wylądował już w siatce. /b>

61'
Bawarczycy rozpoczną od rzutu rożnego.

59'
Efektowny, lecz z pewnością nieefektywny strzał Klonaridisa przeszedł obok bramki gości.

58'
Miejscowi zaczną grę od rzutu wolnego na połowie Bayernu Monachium.

56'
Klonaridis przedzierał się w szesnastkę przeciwnika, ale ostatecznie został zatrzymany. Powstrzymał go Sule.

54'
Zupełnie nieudana próba Robbena, bo faktycznym strzałem trudno to nazwać, zaskoczenia Barkasa.

52'
Bakasetas zepsuł kontratak swojej drużyny fatalnym uderzeniem.

50'
Gnabry poślizgnął się przy próbie opanowania piłki przy linii końcowej i ta uciekła mu poza pole gry.

49'
Dotychczasowy obraz gry nie uległ zmianie w stosunku do tego, co było widoczne w pierwszej części meczu.

46'

*'
Bez zmian w wyjściowych składach.

*'
Zawodnicy powrócili na boisko.

*'

*'
Zawody w Atenach nie są porywające. Mało dzieje się na Stadionie Olimpijskim. Bayern potwierdza, że jest daleko od swojej optymalnej dyspozycji.

Przerwa. Arbiter zaprosił graczy do szatni.

45+1'
Bardzo ładna akcja Bayernu pomiędzy Kimmichem, Robbenem i Rodriguezem mogła przynieść gościom gola, gdyby podanie Holendra dotarło do adresata.

45'
Sędzia główny doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.

44'
Niedokładne podanie Martineza w kierunku Rodrigueza.

41'
Ateński zespół miał problem z opanowaniem zamieszania, jakie stworzyło się w ich polu karnym, ale ostatecznie piłka została wybita.

40'
Korner dla monachijczyków.

39'
Gnabry z dziecinną prostotą ograł Bakakisa, po czym odpalił rakietę na bramkę AEK. Trafił jednak tylko w boczną siatkę.

37'
Niecelnie główkował po rzucie rożnym Hummels.

36'
Greccy obrońcy nie dopuścili do niebezpieczeństwa po tym stałym fragmencie.

35'
Rzut wolny dla gości na wysokości szesnastki AEK.

34'
Robben chciał otrzymać podanie od Lewandowskiego, ale Polak nie zdążył zagrać mu piłki przez pilnującym go defensorem.

32'
Ładny wolej posłał zza pola karnego Lewandowski, jednak próba polskiego snajpera poszybowała nad poprzeczką.

30'
Celnie uderzył z dystansu Rodriguez, wprost jednak w ręce Barkasa.

28'

27'
Mistrzowie Niemiec nie wykorzystali znakomitej szansy na zmianę rezultatu! Po błędzie obronny gospodarzy futbolówkę przejął Alcantara, wjechał w pole karne, ale posłał zbyt mocne podanie do Lewandowskiego, przez co Polak nie mógł oddać strzału.

26'
Bramkarz AEK wypiąstkował dorzuconą przez Alcantarę piłkę.

25'
Rykoszet po uderzeniu Gnabrego. Przyjezdni zaczną od lewgo narożnika boiska.

24'
Ateńczycy z każdą minutą czują się coraz pewniej na murawie.

22'
Faul w ofensywie Ponce na Sule.

21'
Udane wejście Chygrynskiego w walce o futbolówkę z Lewandowskim.

20'
Ponce efektownie uderzył z obrębu szesnastki przeciwnika. Minimalnie chybił.

19'
Bawarczycy nie stworzyli zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

18'
Chygrynskiy z ogromną dozą szczęścia nie wpakował piłki do własnej bramki! Ukrainiec swoim wejście wyekspediował ją za linię końcową, centymetry obok lewego słupka. Korner dla Bayernu.

16'
Gospodarze szukają okazji do przedarcia się pod pole karne rywala. Na razie ta sztuka im się nie udała.

14'
Inicjatywa jest po stronie monachijskiej ekipy, ale nie potrafi ona stworzyć sobie stuprocentowej okazji.

12'
Gnabry znalazł sobie miejsce do oddania strzału zza szesnastki. Ta próba nie odnalazła drogi do celu.

11'
Piłka po przypadkowym uderzeniu "Lewego" wylądowała w rękach Barkasa.

10'
Robben nie zdążył zamknąć dośrodkowania Gnabrego strzałem, będzie jednak korner.

9'
Hummels świetnie znalazł długim podaniem Robbena, Holender odegrał do Kimmicha, ale już wrzutka grającego na prawej obronie Niemca nie doszła do Lewandowskiego.

7'
Klonaridis bardzo źle zagrywał w kierunku Ponce. Gdyby Belg podałby dokładnie do napastnika, to być może golkiper Bayernu byłby w dużych tarapatach.

5'
Dogranie Gnabrego zewnętrzną częścią stopy miało dojść do wbiegającego w pole karne Lewandowskiego. Defensorzy AEK zdołali jednak przeciąć te zagranie.

4'
Nieudana centra Bakasetasa z lewej flanki, wznowi grę Neuer.

3'
Goście od samego początku długo utrzymują się przy piłce.

1'
Rozpoczęli przyjezdni.

*'
Czas na hymn Ligi Mistrzów.

*'
Piłkarze obydwu drużyn wychodzą na murawę Stadionu Olimpijskiego w Atenach.

*'
W roli arbitra głównego wystąpi pochodzący z Białorusi, Aliaksei Kulbakov.

*'
Rezerwowi Bayernu: Ulreich, Wagner, Boateng, Goretzka, Muller, Alaba, Sanches.

*'
Zestawienie podopiecznych Niko Kovaca jest przedstawione.

*'
Ławka rezerwowych AEK: Tsintosas, Oikonomou, Galo, Cosic, Alef, Giakoumakis, Boye.

*'
Znamy wyjściowy skład gospodarzy.

*'
Gorący teren w stolicy Grecji, to z pewnością nie jest miejsce łatwe do trzech oczek i wskoczenie na fotel lidera tabeli w tej grupie w Lidze Mistrzów. Bawarczycy mają co prawda taki sam dorobek punktowy jak prowadzący Ajax, ale mają gorszy bilans bramkowy.

*'
Ateńczycy zmierzą się z aktualnym mistrzem Niemiec, który w ostatniej kolejce ligowej w końcu zdobył komplet punktów. Na to, aby powiedzieć, że monachijczycy wrócili już do dobrej formy, jest chyba jednak zbyt wcześnie.

'
Zapraszamy na mecz Ligi Mistrzów AEK Ateny - Bayern Monachium. Początek spotkania o 18:55.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z AEK Ateny - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online