Real Madryt - Viktoria Pilzno online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Viktoria Pilzno
2 : 1

Navas, Marcelo, Nacho, Ramos, Casemiro, Isco (54' Valverde), Vazquez, Modrić, Kroos, Bale (75' Asensio), Benzema (88' Mariano)
Hruska, Hejda, Hubnik, Prochazka (65' Horava), Havel (76' Ekpai), Cermak, Limbersky, Petrzela (86' Reznicek), Reznik, Hrosovsky, Krmencik

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo.

90+4'
Koniec meczu. Real pokonał Viktorię 2:1.

90+4'
żółta kartka Ramos ukarany żółtą kartką.

90+1'
Krmencik uderzył nad bramką.

90'
Mecz potrwa jeszcze cztery minuty.

88'
Mariano zastąpił Benzemę.

87'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ ucierpiał Marcelo.

86'
Petrzela opuścił boisko, a wszedł na nie Reznicek.

85'
Real wciąż przeważa, ale musi być czujny.

78'
Gool! 2:1! Po ładnej akcji gola dla Viktorii strzałem z szesnastu metrów zdobył Hrosovsky. Będą jeszcze emocje!

78'
Mogło być 3:0! Lucaz Vazquez spudłował jednak po dośrodkowaniu Asensio.

76'
Ekpai zastąpił Havela.

75'
Asensio zastąpił Bale'a.

73'
Real cały czas przeważa i chce podwyższyć prowadzenie.

69'
Bale oddał potężny strzał, ale piłka przeleciała obok bramki.

65'
Horava zastąpił Prochazkę.

65'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głowa uderzał Bale.

59'
żółta kartka Kroos ukarany żółtą kartką.

57'
Petrzela uderzył z dystansu obok bramki.

56'
Goool! Marcelo otrzymał podanie od Bale'a, a gdy znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem to podciął nad nim piłkę i zdobył bramkę. 2:0!

54'
Valverde zastąpił Isco.

51'
Szansa dla gości. Prochazka trafił jednak tylko w boczną siatkę.

46'

'

45'
Koniec pierwszej połowy. Real prowadzi 1:0.

44'
Powinien być remis! W idealnej okazji znalazł się Hrosovsky, który z pięciu metrów posłał piłkę nad bramką! Co za pudło...

42'
Kolejna szansa dla Realu, ale Bale nie jest dziś najlepiej dysponowany i piłkę złapał bramkarz gości.

35'
Fatalny błąd bramkarza gości, który zagrał prosto pod nogi Isco. Ten próbował przerzucić nad nim piłkę, ale nie trafił w bramkę.

34'
żółta kartka Isco ukarany żółtą kartką.

33'
Piłka w bramce Viktorii, ale Bale był na ewidentnym spalonym i sędzia słusznie nie uznał gola.

30'
Groźna akcja Realu! Benzema nawinął obrońcę pod linią końcową i z ostrego kąta uderzył prosto w bramkarza. Francuz mógł szukać lepiej ustawionych kolegów.

30'
Real ma olbrzymią przewagę w posiadaniu, ale oddał tylko jeden celny strzał.

27'
żółta kartka Limbersky ukarany żółtą kartką.

24'
Viktoria jest bezradna. Różnica klas jest olbrzymia. Póki co jednak goście dość dobrze się bronią.

19'
Real cały czas utrzymuje się przy piłce, ale brakuje w okolicach pola karnego precyzji i sytuacji.

17'
Real cały czas przeważa.

11'
Goool! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska dobrze obrońcy uciekł Benzema i strzałem głową pokonał bramkarza. 1:0 dla Realu!

7'
Bale szukał w polu karnym Benzemy, ale zagrał prosto pod nogi obrońcy.

5'
Znów zamieszanie pod bramką Viktorii, ale ostatecznie piłka w rękach bramkarza. Real ma dużą przewagę.

4'
Obrońcy Realu poradzili sobie z akcją i dośrodkowaniem zawodnika Viktorii.

3'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niegroźnie nad bramką uderzał Ramos.

2'
Dośrodkowanie w pole karne Viktorii, ale będzie tylko rzut rożny.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek meczu.

'
Rezerwowi Viktorii: Kozacik, Horava, Chory, Bucha, Reznicek, Pernica, Ekpai.

'
Rezerwowi Realu: Courtois, Odriozola, Varane, Valverde, Asensio, Mariano, Vinicius.

'
Na mecz Real Madryt - Viktoria Pilzno zapraszamy o godzinie 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Viktoria Pilzno, to zapraszamy do śledzenia meczu online